Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 658767
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Ηθελα να γραψω κατιγια το γραφειο, που κατα την γνωμη μου, εχει ξεφυγει απο τα αλλα σε επίπεδο κοριτσιων, επαγγελματική συμπεριφορ και αξιοπιστια. Σε μεγαλο ποσοστο εμεινα πολυ ικανοποιημένος από την ποιότητα των κοριτσιων, χωρις να παραβλεω μερικες αστοχίες. Ποτε μα ποτέ ομως δεν καταλαβα οτι με κοροιδευουν καιοτ θελουν το εφημερο κερδος. Η επικοινωνια ειναι φιλικη και ο Αγγελοσ, η Αντζυ μα πιο πολύ η Νικολ κανουν ο καλυτερο για μενα. Το εχω για στανταρτ μια και δεν θελω κακες εκπληξεις. Συνεχιστε ετσι παιδια
Επικοινωνία
Άψογη
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ακριβείς
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.854
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, monogamous, Constantinos27 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2021
Συναδελφε χαίρομαι που περνάς καλά ,αλλά υπάρχουν και πολλοί συνάδελφοι που τρώνε πακέτα (ανάμεσα τους και εγω),όποτε κάτι πρέπει να γίνει με αυτό .Οταν δίνω από 140-200 για μια ώρα ( τα οποία βγαίνουν πολύ δύσκολα ) ΑΠΑΙΤΩ να περνάω καλά.Δε θα με πείραζε αν ήταν μπουρδελακι στα 10-20 ευρώ ( αν και αυτά είναι χρήματα που δεν έχω για πέταμα ) ,αλλά στα χρήματα 140-200 απαιτώ να μη τρώω πακέτα .Οταν δηλώνουν κάτι πρέπει να το τηρούν ,αλλοιώς αν ήταν σωστοί έπρεπε να επέστρεφαν τα χρήματα .Μια φορά προσπάθησα με το your angels ,έφαγα παλτό Όποτε δε ξανά προσπαθώ .Μασαζ στα 80 φουλ έξτρα ,,,,και όλα καλά .
review reaction 1 JOHN-PLAYER-SPECIAL, Stavros(2), Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1