Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 653988
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Δεν ειμαι παλιός στο άθλημα, είμαι όμως παλιός και μυημένος σε μια σεβαστή γκάμα απο ενδοεταιρικές κουλτούρες. Το γραφείο Your angels αποτελεί μια ενεργή επιχειρηματική οντότητα διαχείρισης ανθρωπίνου δυναμικού, ίσως τον δυσκολότερο από όλους τους επιχειρηματικούς κλάδους καθώς εμπεριέχει τους αστάθμητους παράγοντες της ψυχολογίας και της φθοράς των υπαλλήλων. Διαβάζω εδώ και αρκετό καιρό τα σχόλια σεβαστών και παλαιών συναθλητών οι οποίοι έχουν δώσει γη και ύδωρ για να τροφοδοτήσουν και να ηρεμήσουν τα πάθη τους. Ορμώμενος από αυτά και από την δική μου εμπειρία θέλω να γράψω κάτι που θα αξίζει στο γραφείο αλλά θα αξίζει και για όλους εμάς. Αρχίζοντας πρώτα από την δική μου εμπειρία θα πω το εξής, το γραφείο είναι ενεργό 24 ώρες το 24 ωρω πράγμα που άλλα γραφεία δεν το έχουν (στέλνεις μήνυμα στις 8 το πρωί και απαντάνε στις 13 00) οπότε υπάρχει αμεσότητα επικοινωνίας, Από όλο το δυναμικό εχω ξεχωρίσει 2 άτομα την Αντζυ και την Νικολ. Η κάθε μια είναι εντελώς διαφορετική και σε κερδίζει με τον δικό της τρόπο. Η Αντζυ είναι πιο επικοινωνιακή (με έξυπνες κουβέντες) περνάει το νόημα και σε αφήνει να αποφασίσεις εσύ. Η Νικόλ είναι πιο λιγομίλητη αλλά εξίσου αποτελεσματική (με λίγες κουβέντες) σου λέει το τι και το πως και εσύ αποφασίζεις. Το ποσοστό επιτυχίας είναι δυναμικό και αυξάνεται όσο η επικοινωνία γίνεται περισσότερη. Μικρές δόσεις από προσωπικές λεπτομέρειες χτίζουν πολύ γρήγορα και χωρίς κόπο η φόβο την μεγάλη εικόνα του επιτυχημένου ζητούμενου. Φυσικά και υπάρχουν αποτυχίες στις επιλογές αλλά αυτές με τον χρόνο μειώνονται. Πάντα συζητάω στο τέλος του ραντεβού με τα κορίτσια (που ξέρω οτι ήταν και σε άλλα γραφεία) γιατι έρχονται με το συγκεκριμένο γραφείο, οι απαντήσεις διαφέρουν όπως και οι αντιλήψεις των ατόμων που τις δίνουν...απαντήσεις όπως το προηγούμενο γραφείο δεν ήταν εντάξει με τα χρήματα, έκανα πολλά ραντεβού και δεν τους ένοιαζε, οι οδηγοί δεν ήταν ευγενικοί κλτ κτλ δίνουν αμέσως μια εικόνα για το τι δεν είναι αυτό το γραφείο. Στο επικοινωνιακό κομμάτι τώρα, δυστυχώς όλοι οι εργαζόμενοι δεν έχουν την ίδια πείρα, δεν αντιδρούν το ίδιο σε συνθήκες πίεσης, δεν θέλουν να αναλάβουν την ευθύνη μιας πρότασης κτλ. Αυτό είναι στο χέρι του εκάστοτε υπεύθυνου να το ελέγξει (δεν έχει παρά να διαβάζει τα ενεργά σχόλια του site και μετά να τα διασταυρώνει), είναι πολύ τυχερός αυτός που μπορει να αξιολογείται καθημερινά. Στο θέμα της ανανέωσης το γραφείο είναι δυναμικό, φρέσκα πρόσωπα και πρόσωπα που έχουν σημειώσει επιτυχίες και έρχονται ξανά και ξανά με το ίδιο πρακτορείο (Lina, Masha ktl). Γνωρίζω ότι η σχέση γραφείου πελάτη είναι αμφίρροπη (τηλεφωνική η μήνυμα) και φυσικά θα ήθελα να γνωρίσω τα δυο κορίτσια που πάντα είναι εκεί και προσπαθούν να μαντέψουν και να παντρέψουν τα θέλω μου με την διαθεσιμότητα των εκάστοτε κοριτσιών. Συναθλητές η σοβαρότητα σπανίζει στον επιχειρηματικό κόσμο, εμείς οι ίδιοι θα πρέπει να βοηθάμε συνέχεια με γνώμες και απόψεις γιατι έτσι προστατεύουμε τον ίδιο μας τον εαυτό. Ζητώ συγνώμη για το μακροσκελές κείμενο και εύχομαι σε όλους καλή και ασφαλή συνέχεια.
Επικοινωνία
Άψογη
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, Kontopodis και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2021
Σωστός ο Παίχτης
P
paparovicz
review reaction 2 OUROBOROS
14 Μαΐου, 2021
Συνάδελφε καλημέρα .Ας σου έκαναν αυτό που έκαναν σε εμένα και θα άλλαζες άποψη.
review reaction 1 OUROBOROS
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2