Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 651683
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Οι άγγελοι που κατεβαίνουν στην Γη. Από τα θετικά για εμένα είναι το ωράριο της εξυπηρέτησης, καθώς μπορείς να πάρεις τηλέφωνο 9-10 το πρωί και να βρείς ανταπόκριση, ενώ στα άλλα γραφεία πρέπει να περιμένεις από τις 12:20. Στα μηνύματα επίσης απαντούν σχεδόν στιγμιαία και κλείνεις ραντεβού χωρίς να χάνεις χρόνο. Μια φορά μόνο είχα ένα παρατράγουδο όταν ρώτησα την τηλεφωνήτρια τι κάνετε και αυτή μου απάντησε καλά εσύ. Μετά άρχισα να της μιλάω στον ενικό, αφού η ίδια το ξεκίνησε, όμως άρχισε την γκρίνια ότι δεν μιλάς με κοπέλα, εδώ είναι γραφείο, ενώ η ίδια άρχισε τον ενικό. Κατά τα άλλα, γλυκιές φωνές στο τηλεφωνικό κέντρο που μπορείς να κάνεις και πλακίτσα. Μερικές φορές σηκώνει το τηλέφωνο και ένας άντρας, κυρίως τις πρωινές ώρες. Έχω δοκιμάσει incall μόνο στην Συγγρού, όπου τα δωμάτια ήταν καθαρά και το νερό πάντα ζεστό. Προσοχή όμως γιατί στο ντουζ μπορείς να γλιστρήσεις αν η κοπέλα είχε κάνει μπάνιο λίγο πριν έρθεις και να ξαπλώσεις στο πάτωμα αντί για το κρεβάτι. Κρεβάτι μεγάλο για πολλά παιχνίδια και μια κρεμασμένη τηλεόραση. Το μόνο αρνητικό είναι ότι είναι το μοναδικό γραφείο που στην υποδοχή ζητάνε ταυτότητα και γράφουν αναλυτικά όλα τα στοιχεία σαν να είμαστε στο στρατό χαχαχα. Ένας νέος υπάλληλος ήταν ευγενικός, όμως ήταν και μια κοπέλα τυπική, ελαφρώς ενοχλημένη. Τουλάχιστον σε άλλα ξενοδοχεία οι κοπέλες στην υποδοχή σου χαμογελάνε πονηρά. Δεν πειράζει όμως, αφού δεν ήρθαμε για αυτήν, αλλά για τις γλυκιές δεσποινίδες στις οποίες φτιάξαμε κάποτε την μητρική τους γλώσσα και για τις εξωτικές ομορφιές της Λατινικής Αμερικής. Το κακό με τις κοπέλες είναι ότι έχει κάποιες 35+ με φωτογραφίες απολυτηρίου λυκείου. Ανανέωση σπάνια, κυρίως γίνεται κύκλος από αυτές που φεύγουν και γυρνάνε ξανά. Παρόλα αυτά, εμφανίζονται και κάποια διαμαντάκια όπως το ουκρανάκι η Bella που την γνώρισα τον Δεκέμβριο. Κυρίως όμως οι ίδιες και οι ίδιες. Δρομολόγιο Αθήνα - Θεσσαλονίκη, Θεσσαλονίκη - Αθήνα. Επίσης, δεν καταλαβαίνω αυτή την μόδα να γράφουν σε όλες Ρωσίδα ανεξάρτητα αν είναι από την Ρωσία ή την Ουκρανία. Διάβαζα πως η ίδια η Νόνα έλεγε σε ραντεβού το 2021-2022 ότι είναι από την Μόσχα και με τον πόλεμο άρχισε ξαφνικά να λέει ότι είναι από την Ουκρανία. Θα μου πείτε και οι μεν και οι δε ντα φωνάζουν στο κρεβάτι, αλλά αφού από εμάς ζητάτε ταυτότητα, γράψτε την αλήθεια στις καρτέλες χαχαχα. Αν δεν ζήταγαν ταυτότητα και είχαν περισσότερες μεταγραφές θα έβαζε υψηλότερη βαθμολογία. Σε γενικές γραμμές είναι σε καλό δρόμο, όμως δεν θα τους χαρακτήριζα MVP.
Επικοινωνία
Ικανοποιητική
Ανανέωση κοριτσιών
Σπάνια
Φωτογραφίες
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.313
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petran 19866266, Score73, Rensten και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού