Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 41 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 847270
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Ικανοποιημένος από το γραφείο, όμως αποφάσισα να γράψω κάποια περιθώρια βελτίωσης. Αρχικά, μερικές φορές υπάρχει καθυστέρηση στα μηνύματα. Για παράδειγμα, είναι 14:00, ρωτάς αν η κοπέλα θα είναι διαθέσιμη στις 15:00. Απαντάνε στις 14:30 ναι θα είναι διαθέσιμη. Κάποιες άλλες φορές απαντάνε άμεσα. Για αυτό, όταν βλέπω ότι δεν υπάρχει απάντηση μέσα σε 5 λεπτά παίρνω τηλέφωνο. Ρόστερ για εμένα το καλύτερο, με ωραίες παρουσίες από διάφορα μέρη του κόσμου. Για το ξενοδοχείο για incall στα Νότια δεν έχω κανένα παράπονο. Χώρος καθαρός, νερό ζεστό, κρεβάτι καλό, δεν υπάρχει η αίσθηση του παλιού. Σχετικά με το incall στο Μεταξουργείο δεν έχω δοκιμάσει και προσωπικά για εμένα είναι φάουλ. Θέλω να πάω και να απολαύσω την εμπειρία με μια ωραία κοπέλα και όχι να κοιτάω δεξιά και αριστερά μην τύχει κανένας περίεργος. Μια μικρή λεπτομέρεια, αλλά θα την αναφέρω και αυτήν για την πληρότητα της κριτικής, πότε δεν έτυχε η κοπέλα να είναι έτοιμη ακριβώς στην ώρα της. Για παράδειγμα, αν το ραντεβού είναι 16:10, θα πουν ανεβείτε στο δωμάτιο στις 16:15. Μια φορά ζήτησα ένα dress code αλλά δεν τηρήθηκε, βέβαια μπορεί να ήταν θέμα και της συγκεκριμένης κοπέλας και το γραφείο να ενημέρωσε κανονικά. Σε ερωτήσεις σχετικά με τις κοπέλες, λένε τα κλασικά πολύ καλή, υπέροχη, ενώ μπορεί να έχει μέσο όρο 6-6,5. Από ότι ξέρουμε είναι πολύ καλή. Για εμένα όμως παραμένει το καλύτερο, καθώς δεν ζητάει ταυτότητες κλπ όπως ένας ανταγωνιστής και ούτε προσφέρει κοπέλες στις ίδιες τιμές χωρίς φιλιά όπως ένα άλλος. Θα ήθελα όμως πιο γρήγορη ανταπόκριση και καλύτερο χώρο σε incall για όλες τις κοπέλες. Ευχαριστώ το γραφείο για τις ωραίες στιγμές. Την αγάπη μου σε όλους.
Επικοινωνία
Ικανοποιητική
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.315
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 andronikos3, PanosK13, akosdi και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2024
Συμφωνώ σε όλα. Πράγματι είναι το καλύτερο γραφείο, το προτιμώ τις 9 στις 10 φορές.
Εντούτοις, συμφωνώ σε όσα λες για βελτίωση.
Οσο για τον χώρο στο Μεταξουργείο, επειδή πήγα πριν λίγες μέρες, είναι δυστυχώς άθλιος. Σε καμία περίπτωση δεν αρμόζει σε ραντεβού των €160
review reaction 1 Giorgio Kavlani, Bartender 74
17 Φεβρουαρίου, 2024
Ένα από τα καλύτερα πρακτορεία στην Αθήνα, ναι έχουν περιθώρια βελτίωσης αλλά είναι η πιο δυνατοί!
17 Φεβρουαρίου, 2024
Ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο φίλε. Να περνάμε καλά με υγεία!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3