Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 24 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 390972
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Ο ΜΑΓΟΣ είναι ένα γραφείο που φέρνει γενικά αξιόλογα κορίτσια και ένα θετικό είναι ότι έχει και ελληνιδες . Επίσης αυτές που αξίζουν τις ξαναφέρνει ενώ δε διστάζει να διακόψει συνεργασία με όσες δεν το έχουν .
Σίγουρα δε είμαι ο ιδανικότερος να τον κρίνω γιατί έχω ξεκινήσει συνεργασία σχετικά πρόσφατα όμως υπάρχουν μόνιμα κορίτσια που με ενδιαφέρουν στο ρόστερ του και θέλω να είμαι τακτικότερος πελάτης
Η μέχρι τώρα εμπειρία μου από το γραφείο ήταν η Σοφία και η Φραντζέσκα οι οποίες με κάλυψαν απόλυτα σε ότι αναζητώ σε ένα εσκορτ τις θεωρώ πλέον ατανταρακια μου όταν δε θέλω να ρισκάρω και εφόσον εργάζονται για το γραφείο . Οι φωτογραφίες τους ήταν πολύ ανταποκριτικες σε ότι περίμενα. Η συμμετοχή τους για μένα ήταν απόλυτα ικανοποιητική όπως και η διάθεση και η αυρα . Τώρα τα γούστα βέβαια είναι υποκειμενικά . Σήμερα σκοπεύω να γνωρισω τη Ελίζα παρόλα τα παράπονα κάποιων για το τελείωμα οφείλουμε να σεβόμαστε τις τυχόν φοβιες της κάθε κοπέλας θα μπορούσε να είναι η αδερφή μας για παράδειγμα . Στο άμεσο μέλλον από τη άλλη βδομάδα έχω στο πρόγραμμα ροξι Βίκυ γωγω για αρχή .
Είχα βέβαια ένα παραπονακι σε σχέση με το κανόνισμα των ραντεβού και τη ανταπόκριση χρονικά και τη συννενόηση γενικά όμως συζητήθηκε με υπεύθυνο και λύθηκε με το καλύτερο δυνατό τρόπο η κάθε παρεξήγηση και τον ευχάριστη για το χρόνο που μου διέθεσε χωρίς να είναι υποχρεωμένος και χωρίς να μου δείξει ότι του ζαλίζω τα αυτιά . Σεβάστηκε το ότι είμαι πελάτης ελπίζω σοβαρός και πλέον θα με έχει μόνιμο και τακτικό . Ευχαριστώ για όλα μάγε !!!
Επικοινωνία
Ικανοποιητική
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ακριβείς
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
4.671
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, koskam, nondas_xel και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2023
περιμένω κομεντς για οδηγούς, τηλεφωνήτριες και αν σε εμπιστεύτηκαν οι κοπέλες.Κουλ
23 Δεκεμβρίου, 2023
Άμα δε πεις τη πίπα σου εσυ σε οποιαδήποτε κριτική μου σε μπορείς ….. με καμία κοπέλα που να έχεις πληρώσει θα ασχοληθείς η μόνο θα κρίνεις πελάτες εσυ ;;;
review reaction 3 papaphilips
23 Δεκεμβρίου, 2023
Ο Μάγος είναι ο πιο μάγκας, ο πιο κιμπάρης απ' όλους. Δεν ξέρω τι κάνει με άλλους κι ούτε μ' ενδιαφέρει κιόλας αλλά μ' εμένα ήταν μπεργκέτης. Γι αυτό και θα το λέω πάντα, όσο είμαι εδώ μέσα!
review reaction 1 koskam, Km7699
23 Δεκεμβρίου, 2023
με 2 μόνο κοπέλες που πήρες κι έβαλες κριτική για το γραφείο; Μετά μην γκρινιάζεις άμα σε λεν κουβέντες
23 Δεκεμβρίου, 2023
@Km7699
συγγνωμη ρε μαστορα αλλα, κατι τυποι σαν και σενα και με αυτα τα ασχετα καμποσηλικια που γραφεται, μονο για γελια και δουλεμα ειστε.
μη μασας ομως εσυ, συνεχισε ετσι σταθερα.
Χαχαχα!
review reaction 1 srek7, APE
23 Δεκεμβρίου, 2023
Γιατί βρε εξυπνάκια υπάρχει ελάχιστο όριο για να γράψεις κριτική για ένα γραφείο ; Και αν θες να ξέρεις τη Φραντζέσκα τη έχω πάρει 4 φορές και τρίωρα με τετράωρα
Όσο για τον άλλο το πίπα δε ασχολούμαι καν. . Ας πληρώσει πρώτα να γαμησει και μετά να μιλάει . Το μόνο που κάνει είναι να κρίνει όποιον κρίνει εδώ μέσα . Στο δια ταύτα για καμία κοπέλα δε έχει τπτ να πει γιατί δε κάνει τα ίδια ραντεβού . Ας παίξει το πουλάκι του λοιπόν και δε με νοιάζει τι λέει γραμμένο τον έχω
23 Δεκεμβρίου, 2023
"Το μόνο που κάνει είναι να κρίνει όποιον κρίνει εδώ μέσα"
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7