Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 13 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 171685
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Καλησπέρα αν και δεν συνήθιζα να παίρνω από το συγκεκριμένο γραφείο κορίτσια μετά από προτροπή φίλου τον τελευταίο καιρό έχω πάρει κάποιος κοπέλες από το συγκεκριμένο γραφείο και έχω μείνει α ικανοποιημένος από την εξυπηρέτηση τους και και από την ποιότητα των κοριτσιών .Ενω και η τιμολογιακή πολιτική του γραφείου ειναι λογικη.
Ελπίζω να συνεχίσει έτσι
Επικοινωνία
Άψογη
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Analripper
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.719
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 dreamgirls.gr, Quarantaris, stel27 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2023
είναι νομίζω το μοναδικό γραφείο π κρατάει σε νορμάλ επίπεδα τις τιμές ..Κ έχει κ αξιόλογα κομμάτια .
review reaction 2 dreamgirls.gr
14 Δεκεμβρίου, 2023
Που την ειδες την βελτίωση ηθελα να ξερω;
review reaction 5 dreamgirls.gr
14 Δεκεμβρίου, 2023
Καλησπέρα gnnakos και εγώ πριν 1,5 χρόνο είχα δοκιμάσει πάλι το συγκεκριμένο γραφείο και είχα φάει καθυστέρηση και φόλα.
Τωρα σε πρώτη φάση τώρα πήρα τη βιβή μετά από πρόταση πολύ καλού μου φίλου και την πόπη και την πόπη που ήταν πρόταση του γραφείου που το έπαιξα κάσκαντέρ γιατί δεν υπήρχαν κριτικές και απλά μου βγήκε . Και αποφάσισα για το κασκαντεριλίκι γιατί στα άλλα γραφεία για πρωί δεν έπαιζε κάτι αξιόλογο διαθέσιμο και οποια ήταν διαθέσιμη δεν με κάλυπτε σαν πρόγραμμα και ήταν και υπερτιμημένη
review reaction 2 dreamgirls.gr
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3