Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 6 10
Προβεβλημένη
Γραφεία CG 110056
Γενική Εντύπωση
 
2.0
....μαγκες εριξα τα ζαρια μου κ εφερα ασο-δυο παλι!
Τηλεφωνο προσφατο στο "γραφειο" μετα απο ακυρωση ανεξαρτητης και με το χρονο να με πιεζει! Επελεξα το συγκεκριμενο, παρα την ασχημη περσινη εμπειρια μου, γιατι ηταν το μονο που ειχε διαθεσιμοτητα και στον χρονο που ηθελα! Λεω δν μπορει ποσο φολα να μου βγει, ε λοιπον μου βγηκε δυο στα δυο! Επιλεγω κοπελα που κανει αναλ, το επιβεβαιωνω οτι κανει και δν ειναι της φασης "αναλογως το μεγεθος" κτλ. Οκ ερχεται η κοπελα στην ωρα της (το μονο καλο), εμφανιση-υπηρεσιες εχω ανεβασει κριτικη (Δομνα) , αλλα ενω αρχιζει το παιχνιδι και με εχει φτιαξει αγρια μου πεταει ενα "αααα ειναι μεγαλος δεν μπορω να κανω αναλ"! Μα-σου-του, κουβεντα με το γραφειο και γυρναει η κορασιδα και μου λεει αααα δεν ξερει το γραφειο, εγω ξερω. Αμα κανω αναλ μαζι σου μετα για δυο-τρεις μερες δεν θα μπορω να ξανακανω!!!! Το τελειο ξενερωμα, τα νευρα για το γραφειο στα κοκκινα, αλλα στην κατασταση που ειμαι δεν την διωχνεις, διεκπεραιωτικο να ξεκαβλωσω και αντιο! Τι απατη και αυτη ρε φιλε, να πουλανε υπηρεσιες τις οποιες τα κοριτσια δεν τις προσφερουν , να στο επιβεβαιωνουν κιολας, και να πονταρουν στο οτι αμα σε καβλωσει η μικρη θα την κρατησεις!?!?!?
Τελικα οχι απλα μαυρο απο εμενα, ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ, κατραμι, μεχρι να αποφασισουν να γινουν επαγγελματιες και αυτο που σου πουλανε, αυτο να ειναι! Αι σιχριρ πια....
ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Επικοινωνία
Ικανοποιητική
Ανανέωση κοριτσιών
Σπάνια
Φωτογραφίες
Πολύ επεξεργασμένες/παραπλανητικές
Odin_
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
19.338
Πόντοι:
5.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 billis23, Rensten, Ντουνταράς και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού