Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Live Shows
 
Δ/Υ
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Πρόσβαση/parking
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα παιδια και καλα γαμησια να εχουμε. Ηρθε η ωρα να γραψω την κριτικη μου για το μαγαζι που εχω επισκεφθει. Αρχικα ξεκινωντας απο το παρκινκ να πω οτι εχει απλετο χωρο και το βρισκεις πολυ ευκολα πανω στην λεωφορο αθηνων οπου το μονο κακο ειναι οτι δεν ειναι και τοσο διακριτικο για τυπους που αναζητουν πιο ινκογκνιτο κατασταστεις. Ο χωρος ειναι για μενα αρκετα μπροστα απο την εποχη του καθοτι ειναι μαγαζι το οποιο προσφερει περα απο ποτο και φαγητο σαν κανονικο εστιατοριο αν και ο φωτισμος δεν βοηθαει να φας. Αυτα οσο αφορα τον χωρο. Οι επιλογες της μουσικης αρκετα συμπαθητικες για μαγαζι αυτου του χωρου. Ας παμε και στα κοριτσια οπου χαλανε τα πραγματα. Ειναι κριμα ενα τετοιο μαγαζι να μην συνοδευεται απο τα αντιστοιχα κοριτσια, και εξυηγουμαι. περα απο 1-2(δεν συγκρατησα ονοματα) οι αλλες απλως δεν θα τις κοιτουσα καν σε ενα οποιοδηποτε αλλο μαγαζι. Μακαρι να μπορεσει το μαγαζι να κανει ανανεωση (λαθος βασικα αλλαγη τελειως θελει) σε ολο το ροστερ του ωστε να μπορεσει να με "αναγκασει" να ξαναπαω... Τα ποτα αρκετα καθαρα μου φανηκαν καθως ηπια 3 και με κερασαν ενα 4ο(credit στον για αυτη την συμπεριφορα καθως δεν με λες και μονιμο πελατη). Αυτα απο μενα και κλεινω με την ευχη να φερουν καλυτερα κοριτσια στο μαγαζι ωστε να μας φτιαχνει τις εξοδους μας!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2016
liakouridis777
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
25
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού