Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Live Shows
 
2.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Πρόσβαση/parking
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα τυποι και καλη χρονια απο τον star86...για πρωτη φορα επισκεφτηκαμε το εν λογω μαγαζι με 2 ακομα φιλαρακια..βρηκμαε ευκολα παρκινγκ γιατι αφ ενος διαθετει το μαγαζι και αφ ετερου ηταν αργα και τα γυρω μαγαζια ηταν κλειστα οποτε ειχε πολλες θεσεις..μπηκαμε στο μαγαζι (εισιτηριο εισοδου δεν εχει οποτε στα θετικα του αυτο)η πρωτη εντυπωση θετικη αν και ο χωρος ειναι λιγο μικρος..τα ποτα κοστιζαν 7 ευρω το δικο μας και 10 εως 30 ευρω των γυναικων που εργαζοταν εκει..κερασα 2 ποτα των 10 ευρω σε μια κοπελα δεν θυμαμαι το ονομα της..παρατηρησα ομως οτι απεφευγε εντεχνως τα χουφτωματα και τις αγκαλιτσες, ετσι μυριστηκα ξεπετα και δεν την πηγα στα ενδοτερα..για σεξ ζηταγε παντως 70 ευρω για 20 λεπτα που το θεωρησα αρκετα ακριβο(ολα με προφυλαξη μου ειπε)το καλο ομως ειναι οτ δεν υπαρχει πιεση απο τα κοριτσια για κερασματα κλπ..ειναι αρκετα διακριτικες..προσωπικα το προτιμω απο στριπτιζαδικο με εξαιρεση οτι δεν εχει σοου..ονοματα κοριτσιων που συγκρατησα ειναι 1. ιουλια Ελληνιδα μικροκαμωμενη ομορφουλα αλλα αρκετα απομακρη σε συμπεριφορα.. 2. Αντζελινα Ελληνιδα Σαλονικια πολυ επαγγελματιας μαλλον για ξεπετα μου φανηκε.. 3. Σαρα μαυρουλα κορμαρα χορευει και στον παγκο αλλα δεν ειμαι φαν του ειδους χωρις να ειμαι ρατσιστης. Γενικα το ροστερ ικανοποιητικο αν και δεν ειχε πολλα κοριτσια..
το προσωπικο ευγενικο και φιλικο, κανενα παραπονο..τα ποτα καθαρα μου φανηκαν..με 27 ευρω κοστος διασκεδασα αρκετα και μου εφυγαν και οι τυψεις απο την φαση με την δανειοληπτρια! φυσικα και θα ξαναπαω ισως το κανω και στεκι! αν ριξουν λιγο τις τιμες ισως τιμησω και καποια κοπελα! να περνατε καλα και ευχομαι ευτυχες το νεο ετος! Καπέλο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2016
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgoskaf, satyrus

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2016
φαση με την δανειοληπτρια;
τι εννοεί ο ποιητής;
09 Ιανουαρίου, 2016
τιποτα ηταν μια φαση που συζητησα με κατι συναγωνιστες τυπε..μια κοπελιτσα που εκανε βιζιτες να ξεχρεωσει ενα δανειο..εκεινο που θελω ομως να διευκρινισω ειναι το τι εννοουσα οταν ειπα οτι το προτιμω απο στριπτιζαδικο Γερο-μύστης στα στριπ με 50 ευρω παιρνεις ενα μεγαλο χορο που ειναι ενα τπτ..εδω με 70 κανεις και σεξ..εκτος αυτου να διευκρινισω οτι οι κοπελες εδω με ενα ποτο των 10 ευρω καθονται την διπλασια ωρα για παρεα, απ οτι στα στριπ..προσωπικα το συιστω ανεπιφυλακτα το μαγαζι σε οσους θελουν να συνδυασουν διασκεδαση, παρεουλα, ποτακι, και σεξακι...Κατσικογάμης
T
takaros28
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2