Νέα

Ζητάω πουτσαρά για τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redheadnympho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Εισαι μια χοντρή κοκκινομαλα που θέλεις να φάς πουτσα οκ.
1)Ο οποιοσδήποτε προικισμένος (ψωλαρας γενικά)που σέβεται τον εαυτό του θα πάει με μια γεματουλα αλλά κανένας μα ΚΑΝΈΝΑΣ δε πάει με μια γυναίκα που δεν σέβεται τον εαυτό της και φαίνεται στο σώμα της.Δεν αναφέρομαι στο ότι έχεις παραπάνω κιλά, κανείς δεν είναι κορμάρα, αναφερομαι στο ότι ζητάς να έχεις πολύ ξεχωριστές προτιμήσεις τη στιγμή που δεν πλήρεις τις προϋποθέσεις.Δλδ στο ότι δεν κοιτάς να κάνεις μια δίαιτα για να έχεις καλό σώμα η έστω να φροντίσεις να κάνεις διατροφή και λίγη γυμναστική για να έχεις τα παραπάνω κιλά σε ένα μέρος του σώματος,να είσαι κωλαρου η βυζαρου για παράδειγμα(μέσω φίλου εχωδει βίντεο σου στο xhamster κ;ο σίγουρα όλοι οι υπόλοιποι από εδώ).
2) θεωρείς ότι θα βρείς κόσμο τη στιγμή που θες να σε γαμανε χωρίς καποτα ; μπορεί να έχεις όλα τα αφροδίσια γιατί να με κεράσεις ένα από αυτά;(Χωρίς κράνος στη μάχη το ξεχνάς )
3)γιατί να πληρώσω το ξενοδοχείο για να πάω με σένα ενώ με ένα δεκαρικο βρίσκω όμοια σου στο Μεταξουργείο;
Τέλος αυτή δεν ειναι μόνο γνώμη δική μου σίγουρα,σε έχουν πάρει χαμπάρι πολλοί μύστες από εδώ πέρα ,είσαι φίρμα (με τη κακή έννοια).
Αυτά .
γεια σου τυπε νεμο, ενας φιλος θελει να σου γραψει ενα μηνυμα

γεια σου νεμο ειμαι ενας φιλος του παπαροτριφτουλα για στειλε το βιντεο μια να δω κατι, εχω ανοσια στα ΣΜΝ, ευχαριστω.

ελα παπαροτριφτουλας εδω, τι εγινε, νταξει τα βρηκατε; ελπιζω να μην ειπε καμια μαλακια...
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.962
Like
25.468
Πόντοι
4.656
γεια σου τυπε νεμο, ενας φιλος θελει να σου γραψει ενα μηνυμα

γεια σου νεμο ειμαι ενας φιλος του παπαροτριφτουλα για στειλε το βιντεο μια να δω κατι, εχω ανοσια στα ΣΜΝ, ευχαριστω.

ελα παπαροτριφτουλας εδω, τι εγινε, νταξει τα βρηκατε; ελπιζω να μην ειπε καμια μαλακια...
Η είσαι εσύ αυτός που θέλει να δει το βίντεο η το φίλο σου τον μπλοκαρα επειδή με εκραξε για τη Φώφη Γεννηματά (δεν εκραξα το ότι συγχωρεθηκε από το καρκίνο αλλά το ότι ενώ είχε καρκίνο ψήφιζε όλες τις μαλακίες που έκανε τη ζωή των καρκινοπαθών δύσκολη)Αν τον βρω θα το κοινοποιήσω εγώ εδώ αν είναι να η θα στο στείλω σε μύνημα.Γιατι δεν το ζητάς και από εκείνη για επιβεβαίωση;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Η είσαι εσύ αυτός που θέλει να δει το βίντεο η το φίλο σου τον μπλοκαρα επειδή με εκραξε για τη Φώφη Γεννηματά (δεν εκραξα το ότι συγχωρεθηκε από το καρκίνο αλλά το ότι ενώ είχε καρκίνο ψήφιζε όλες τις μαλακίες που έκανε τη ζωή των καρκινοπαθών δύσκολη)Αν τον βρω θα το κοινοποιήσω εγώ εδώ αν είναι να η θα στο στείλω σε μύνημα.Γιατι δεν το ζητάς και από εκείνη για επιβεβαίωση;
πλακα εκανα τυπε, χουμορ
Δεν ξερω την φαση με την Φωφη, και μαλλον δεν θελω να μαθω και περισσοτερα :confused:
καλησπερα...

99465d6e959d1cdf2f5b418aee907a66.jpg
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.962
Like
25.468
Πόντοι
4.656
Δεν υπάρχει θέμα
 

diakoreytis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
48
Πόντοι
0
το γελιο ειναι οτι μεσα σε αυτα που ζηταει εχει βαλει και το ''εχεμυθος''...... τι να την κανεις την εχεμυθεια οταν εχετε γινει σουργελα στο πανελληνιο απο μονοι σας;;;;;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Στο πουτσαρας κολλάω....
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.962
Like
25.468
Πόντοι
4.656
το γελιο ειναι οτι μεσα σε αυτα που ζηταει εχει βαλει και το ''εχεμυθος''...... τι να την κανεις την εχεμυθεια οταν εχετε γινει σουργελα στο πανελληνιο απο μονοι σας;;;;;
Άρα δεν είναι αυτή εχέμυθη, αλλιώς δε θα το έγραφε -επισήμαινε
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Εδώ είμαι εγώ ποιος με φωνάζει, και τα κάνω όλα
 

Συνημμένα

  • received_824946607562061.jpeg
    received_824946607562061.jpeg
    12,5 KB · Εμφανίσεις: 197

biki12

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2022
Μηνύματα
29
Like
72
Πόντοι
0
καλησπέρα,αναζητώ πουτσαρα καθαρό εχεμυθο σοβαρό για τριο απόψε με τον αφέντη μου.
μόνο στρέιτ
η φάση θα γίνει σε ξενοδοχείο.
skype alexkate.alexkate
ΥΓ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ,ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ !!!!!
Καλησπερα σας στειλτε μυνημα να σας ενημερωσω ..σας ευχαριστω
 

Allosallos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Ειναστε ζευγαρι Α 23 Γ 21 ξαι ψαχνομαστε ή για ματι αντρας ή γυναικα με προτιμηση γυναικα. Αν ενδιαφερεται καποια γυναικα μπορει να παιξει και με την κοπελα μου
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
127
Like
192
Πόντοι
1
καλησπέρα,αναζητώ πουτσαρα καθαρό εχεμυθο σοβαρό για τριο απόψε με τον αφέντη μου.
μόνο στρέιτ
η φάση θα γίνει σε ξενοδοχείο.
skype alexkate.alexkate
ΥΓ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ,ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ !!!!!
Είμαι στην διάθεση κ πάμε παντού
 

biki12

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2022
Μηνύματα
29
Like
72
Πόντοι
0
Είμαι στην διάθεση κ πάμε παντού

καλησπέρα,αναζητώ πουτσαρα καθαρό εχεμυθο σοβαρό για τριο απόψε με τον αφέντη μου.
μόνο στρέιτ
η φάση θα γίνει σε ξενοδοχείο.
skype alexkate.alexkate
ΥΓ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ,ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ !!!!!
Στείλε μου ...καθαροτατος ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom