Νέα

Ζητάω πουτσαρά για τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redheadnympho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
251
Like
648
Πόντοι
81
καλησπέρα,αναζητώ πουτσαρα καθαρό εχεμυθο σοβαρό για τριο απόψε με τον αφέντη μου.
μόνο στρέιτ
η φάση θα γίνει σε ξενοδοχείο.
skype alexkate.alexkate
ΥΓ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ,ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ !!!!!
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.247
Κριτικές
9
Like
5.148
Πόντοι
1.436
καλησπέρα,αναζητώ πουτσαρα καθαρό εχεμυθο σοβαρό για τριο απόψε με τον αφέντη μου.
μόνο στρέιτ
η φάση θα γίνει σε ξενοδοχείο.
skype alexkate.alexkate
ΥΓ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ,ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ !!!!!
Από την στιγμή που γράφεις εδώ μέσα η λέξη πουτσαρας δεν χρειάζεται αναφορά αφού μόνο τέτοιους έχει εδώ μεσα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
καλησπέρα,αναζητώ πουτσαρα καθαρό εχεμυθο σοβαρό για τριο απόψε με τον αφέντη μου.
μόνο στρέιτ
η φάση θα γίνει σε ξενοδοχείο.
skype alexkate.alexkate
ΥΓ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ,ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ !!!!!
στείλε στον barock!
20cm την έχει...την γλώσσα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.367
Κριτικές
165
Like
24.983
Πόντοι
34.168
καλησπέρα,αναζητώ πουτσαρα καθαρό εχεμυθο σοβαρό για τριο απόψε με τον αφέντη μου.
μόνο στρέιτ
η φάση θα γίνει σε ξενοδοχείο.
skype alexkate.alexkate
ΥΓ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ,ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ !!!!!
Πληρωνεις εσυ το ξενοδοχειο δλδ?
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Πληρωνεις εσυ το ξενοδοχειο δλδ?
τζάμπα θα την βγάλεις.....ας πληρώσεις και ενα ξενοδοχείο..... αυτό σκέφτεσαι; το ξενοδοχείο;
εγώ άλλο σκέφτομαι ,αλλα γιατί να το χαλάσω ...Αλλωστε η δεσποινίς απευθύνεται σε άτομα εντός Αθηνών....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.625
Κριτικές
61
Like
39.770
Πόντοι
21.555
:wanker: :hammer::wanker::wanker::wanker:
Έλα ΝΤΟΎΣΚΟ...τυχερέ σου έκατσε τσάμπε....
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
Δεν προλαβαίνει να έρθει από το χωριο
τι να προλάβει?
Μου θυμίζει όταν είμασταν παιδιά και πλακωνόμασταν για την πλάκα πάντα υπήρχε ένας μαλάκας στην κάθε παρέα που έκανε μαγκιες όταν ήταν και οι φίλοι του, έτσι και ο μπαροκ,μόλις βγει η αγέλη να κάνει μαγκιές, κουνιέται και αυτος!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
καλησπέρα,αναζητώ πουτσαρα καθαρό εχεμυθο σοβαρό για τριο απόψε με τον αφέντη μου.
μόνο στρέιτ
η φάση θα γίνει σε ξενοδοχείο.
skype alexkate.alexkate
ΥΓ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ,ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ !!!!!

Ευελπιστώ να πρόλαβα το όργιο!
Εδώ σ'έχω:
2240d7b05fca44a18c7d3f262f3cf61c.jpg
 

Vasilis 36

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
καλησπέρα,αναζητώ πουτσαρα καθαρό εχεμυθο σοβαρό για τριο απόψε με τον αφέντη μου.
μόνο στρέιτ
η φάση θα γίνει σε ξενοδοχείο.
skype alexkate.alexkate
ΥΓ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ,ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ !!!!!

καλησπέρα,αναζητώ πουτσαρα καθαρό εχεμυθο σοβαρό για τριο απόψε με τον αφέντη μου.
μόνο στρέιτ
η φάση θα γίνει σε ξενοδοχείο.
skype alexkate.alexkate
ΥΓ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ,ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ !!!!!
Καλημέρα 00:49 χάχα είμαι καινούργιος εδώ αν παρακολουθώ χρόνια το site έχω ανταποκριθεί με το Skype σας αν επιθυμείτε γνωριμία περιμένω αποδοχή!!!!
 

Vasilis 36

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Έχω διαβάσει όλα τα σχόλια για 2plus2 club Πραγματικά θα γούσταρα να πάω για την φάση αλλά δεν είναι όλοι τόσο ανοικτα μυαλά και έτσι σκέφτομαι solo κατά πόσο αξίζει άραγε...
 

diakoreytis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
48
Πόντοι
0

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.563
Like
2.873
Πόντοι
506
καλησπέρα,αναζητώ πουτσαρα καθαρό εχεμυθο σοβαρό για τριο απόψε με τον αφέντη μου.
μόνο στρέιτ
η φάση θα γίνει σε ξενοδοχείο.
Τι ακριβως εννοεις οταν λες πουτσαρας. 16εκ, 19εκ, 21 ??? gia dose info

Οι αντρες οταν λεμε βυζαρου θελουμε να δουμε τουλαχιστον D-Cup και βαλε.....
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.962
Like
25.440
Πόντοι
4.656
Εισαι μια χοντρή κοκκινομαλα που θέλεις να φάς πουτσα οκ.
1)Ο οποιοσδήποτε προικισμένος (ψωλαρας γενικά) θα πάει με μια γυναίκα που θέλει να περάσει καλά ,θα κοιτάξει μια γυναίκα ακόμα και γεματουλα αλλά κανένας μα ΚΑΝΈΝΑΣ δε πάει με μια γυναίκα που δεν σέβεται τον εαυτό της και φαίνεται σε αυτά που γράφεις.Δεν αναφέρομαι στο ότι έχεις παραπάνω κιλά, κανείς δεν είναι κορμάρα,μου αρέσουν οι γεματουλες,αναφέρομαι στο ότι ζητάς να έχεις πολύ ξεχωριστές προτιμήσεις στον άνθρωπο που θα πάτε μαζί τη στιγμή που δεν πλήρεις τις προϋποθέσεις.Δλδ στο ότι δεν κοιτάς να κάνεις μια δίαιτα για να έχεις καλό σώμα η έστω να φροντίσεις να κάνεις διατροφή και λίγη γυμναστική για να έχεις τα παραπάνω κιλά σε ένα μέρος του σώματος,να είσαι κωλαρου η βυζαρου για παράδειγμα(μέσω φίλου εχω δει βίντεο σου στο xhamster και σίγουρα όλοι οι υπόλοιποι από εδώ).

2) θεωρείς ότι θα βρείς κόσμο τη στιγμή που θες να σε γαμανε χωρίς καποτα ; μπορεί να έχεις όλα τα αφροδίσια γιατί να με κεράσεις ένα από αυτά;(Χωρίς κράνος στη μάχη το ξεχνάς ,τώρα όποιον κόλλησες παράσημο καλά του έκανες γιατί δεν πρόσεχε, προσέχουμε για να έχουμε όπως λέει και το ρητό).

3)γιατί να πληρώσω το ξενοδοχείο για να πάω με σένα ενώ με ένα δεκαρικο βρίσκω όμοια σου στο Μεταξουργείο;
Τέλος αυτή δεν ειναι μόνο γνώμη δική μου σίγουρα,σε έχουν πάρει χαμπάρι πολλοί μύστες από εδώ πέρα ,είσαι φίρμα (με τη κακή έννοια).
Αυτά .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom