Νέα

Ζευγαρι σε τσοντοσινεμα!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggeloskalos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Υπάρχει και η άλλη λύση...κλείνουμε από το bourdela ένα τσοντοσινεμά πριβέ, μαζευόμαστε καμια 50ρια μέλη του site και παρτουζώνουμε όλοι μαζί την παρτουζιάρα γκόμενά σου! ;) :2funny:


τι να σου πω...ντροπή!
πότε θα γίνει;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Είναι πολλές κανονικές που γαργαλιέται το μυαλό τους να πανε σε τσοντοσινεμά αλλα θέλουν πολύ σπρώξιμο γιατι κολλάνε.
αν εσβηνες την φραση "να πανε σε τσοντοσινεμα" και εβαζες στη θεση της " να γαμ#&θουν" θα ηταν η τελεια προταση  ;)
 

stronios

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
ποσο μαλακας πρεπει να ειναι καποιος για να παει τη γκομενα του σε τσοντοσινεμα
αντε μεγαλε και εις ανωτερα
παρτη και σε καμια τσαρκα στη φυλης μαζι οταν θα θελει να γαμησει κανας φιλος σου :jerking:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
34
Like
4.313
Πόντοι
7.195
Επειδη το προηγουμενο thread μετατραπηκε σε ερωτικες ιστοριες θα ειμαι λιτος και κατανοητος.Εχει παει κανεις με γκομενα?Εχει δει τετοιο σκηνικο??Σε πιοσινεμα μπορει να παει ενα ζευγαρι??Οποιαδηποτε αποψη εχετε σχετικη με το θεμα δεκτη......
φίλε μου η δική μου άποψη είναι ότι ή δεν έχεις πάει ποτέ σου σε τσοντάδικο ή ξανανοίγεις το θέμα για νέες πλάκες..
άνθρωπε μπορείτε να δείτε τόσες τσόντες μόνοι σας στο βίντεο, στο σινεμά θέλεις ; πώς σου ήρθε;
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
ρε παπαρα,ημουν ο μονος που σου εδωσε μια σοβαρη απαντηση γιατι εχω αναλογη εμπειρια..
σου ανελυσα τα συν & τα κατα..
οποιος αλλος εγραψε,απλα το εκανε για τον χαβαλε..
τι σε κανει να πιστευεις οτι θα μαθεις κατι παραπανω απ οσα ηδη σου εχω γραψει???
τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν θα μετατραπει & αυτο το θρεντ,σε χαβαλετζιδικο???
πλακα μας κανεις???
Ελα ντε αφου ολοι χαβαλεδες ειναι εδω μεσα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Επειδη το προηγουμενο thread μετατραπηκε σε ερωτικες ιστοριες θα ειμαι λιτος και κατανοητος.Εχει παει κανεις με γκομενα?Εχει δει τετοιο σκηνικο??Σε πιοσινεμα μπορει να παει ενα ζευγαρι??Οποιαδηποτε αποψη εχετε σχετικη με το θεμα δεκτη......
σε ενδιαφερει να πας τυπε?και γιατι να την βγαλεις στο σκοταδι?κανονισε μια παρτουζιτσα απο το ιντερνετ,αν γουσταρεις βαλε και αγγελια εδω,θα βρεις πελατεια καργα δικε μου :2funny:
βαλε και φωτο της γκομενας να παρουμε και ματι
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
σε τσονταδικο δεν θα την πηγαινα για να την πηδηξω..αλλα εχω ξεσκισει μουνο σε παραλια μερα..με κοσμο σε αποσταση αναπνοης...μεγαλη καβλα...νοιωθεις πρωταγωνιστης σε υπερπαραγωγη τσονταρας :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
σε τσονταδικο δεν θα την πηγαινα για να την πηδηξω..αλλα εχω ξεσκισει μουνο σε παραλια μερα..με κοσμο σε αποσταση αναπνοης...μεγαλη καβλα...νοιωθεις πρωταγωνιστης σε υπερπαραγωγη τσονταρας :grin:
τυπε η βαρδαρης φιλμς ακουσα οτι ψαχνει ηθοποιους,σε ενδιαφερει? :2funny: :2funny:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
ναι αμε...και δικο μου ονειρο ειναι να πηδαω και να κοιταζω τον φακο αγριεμενος...σκεπτοντας πως εκεινη την ωρα που σφιγγω...αλλοι τον παιζουν για τα γαμησια που θα κανω στα ξεκωλιδια
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
η αμοιβη βεβαια να ειναι υψηλη..δεν πηδαω για πενταροδεκαρες.
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
τζαμπα γαμαμε και ετσι φιλε μου.το θεμα ειναι να πεσει και μαλλι
 

Επισκέπτης
Επειδη το προηγουμενο thread μετατραπηκε σε ερωτικες ιστοριες θα ειμαι λιτος και κατανοητος.Εχει παει κανεις με γκομενα?Εχει δει τετοιο σκηνικο??Σε πιοσινεμα μπορει να παει ενα ζευγαρι??Οποιαδηποτε αποψη εχετε σχετικη με το θεμα δεκτη......
τη ερωτησεις ειναι αυτες ρε φιλαρακι?...ολοι παιρνουμε τισ γκομενες μας παμε σε ενα τσοντοσινεμα και αντι να τον παιξουμε τις βαζουμε να μας τσιμπουκωνουν και αμα λαχει βγαζουμε και κανα ψιλο απο κανενα καυλωμενο γυρο γυρο
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
τι να πω, το γαμήσατε πάλι το θρέντ.
Ερώτηση:
Θα είχε διαφορά αν αντί να τραβάει κανείς ένα ζόρι, το έσπρωχνε;
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
  Μια γυναίκα στην Αυστραλία περνούσε πολύ καλά παρέα με τον δονητή της, μέχρι που, λόγω του έντονου οργασμού της, ο δονητής εκσφενδονίστηκε από το αιδοίο της. Το "παιχνιδάκι" της έκανε γκελ στο πάτωμα και έφυγε έξω από το παράθυρο, πέφτωντας στο δρόμο. Μέσα στον πανικό της, έτρεξε στο παράθυρο, έσκυψε με αποτέλεσμα να γλιστρήσει και να πέσει κι εκείνη από κάτω! Ευτυχώς και οι δύο - εκείνη και ο δονητής της - επέζησαν.

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τι να πω, το γαμήσατε πάλι το θρέντ.
   Μια γυναίκα στην Αυστραλία περνούσε πολύ καλά παρέα με τον δονητή της, μέχρι που, λόγω του έντονου οργασμού της, ο δονητής εκσφενδονίστηκε από το αιδοίο της. Το "παιχνιδάκι" της έκανε γκελ στο πάτωμα και έφυγε έξω από το παράθυρο, πέφτωντας στο δρόμο. Μέσα στον πανικό της, έτρεξε στο παράθυρο, έσκυψε με αποτέλεσμα να γλιστρήσει και να πέσει κι εκείνη από κάτω! Ευτυχώς και οι δύο - εκείνη και ο δονητής της - επέζησαν.
ε εισαι τυπος ρε :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom