Νέα

Υπουργός ο ΑΔΩΝΙΣ - Impossible is Nothing Nr001

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whowho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 210K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.973
Like
18.308
Πόντοι
3.656
Και οι αλλοι οι αναρχοκομμουνιστοτροτσκιστες που κλαιγονταν στον ΚΥΡΙΟ Αχιλλεα για δηθεν ελλιπη μετρα ασφαλειας και λοιπες σαχλαμαρες:rockon::rockon::confused::confused::confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.360
Like
21.279
Πόντοι
5.506
όταν ανέβηκε η χοντρή και του τα είπε από την καλή και την ανάποδη το γύρισε κωλοτούμπα όμως και είπε άντε να κάνετε καμιά δουλειά δεν είπα εγώ ότι είστε κάφροι

μιλάμε για ερπετό :confused:
Μπα; Ανέβηκε χοντρουλα;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.513
Κριτικές
90
Like
32.776
Πόντοι
24.700
Ποιος ειναι στο αβαταρ?Ο Κυριος Σπυρος τα εξηγει ωραια,παντα τον ακουω με προσοχη και προσηλωση:confused::confused::confused::coffee:

Ο ΕΝΑΣ! Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ! Ο ΠΕΤΣΙΚΟΦΤΗΣ! Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ!!! Ο ΣΠΥΡΕΤΟΣ!!!!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.513
Κριτικές
90
Like
32.776
Πόντοι
24.700
Και οι αλλοι οι αναρχοκομμουνιστοτροτσκιστες που κλαιγονταν στον ΚΥΡΙΟ Αχιλλεα για δηθεν ελλιπη μετρα ασφαλειας και λοιπες σαχλαμαρες:rockon::rockon::confused::confused::confused:


Ναι τα πουστράκια!!!

ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ!
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.973
Like
18.308
Πόντοι
3.656
Ναι τα πουστράκια!!!

ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ!
Καμια φορα εκ των εσω,αλλα τρελοι ειμαστε να χασουμε την ευκαιρια να ζησουμε τον 2ο(3ο μαλλον μετα το Πασοκ των 80ς) χρυσο αιωνα?:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.513
Κριτικές
90
Like
32.776
Πόντοι
24.700
Μια χαρά τα ξεφτίλισε τα τσουτσεκια τα πάμε-κκε μλ- ΚΚΕ λμ που δεν υπήρχε ούτε ένας κανονικός να βγει να μιλήσει και το μόνο που έκαναν ήταν να ουγκανιζουν.

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ ΠΕΤΣΟΚΟΨΕ.


Θα ρωτήσω εσάς, γιατί πιστεύω ότι είστε πιο ειλικρινής από τους υπόλοιπους...

Ειλικρινά πιστεύετε ότι αυτός ο άνθρωπος αν βρεθεί στη δύσκολη δεν θα σας προδώσει;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.360
Like
21.279
Πόντοι
5.506
από κεκτημένοι ταχύτητα οι νεοδημοκράτες εφαρμόζουν μονταζιέρα παντού :confused::confused:
Δε συνηθίζω να βλέπω βιντεάκια μονταζιέρες. Εγώ ανήρτησα το βίντεο που υπήρχε στα ενημερωτικά νωρίτερα στο δίπλα νήμα του Κουλη, αυτό τώρα το είδα που μου το είπες εσύ, δεν το είχα δει γιατί απλά αποφεύγω τις μονταζιερες. Καλώς, αφού ανέβηκε έστω και η χοντρουλα και μίλησε σαν άνθρωπος πάλι καλά, όχι ότι είπε και τίποτα ιδιαίτερο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.360
Like
21.279
Πόντοι
5.506
Θα ρωτήσω εσάς, γιατί πιστεύω ότι είστε πιο ειλικρινής από τους υπόλοιπους...

Ειλικρινά πιστεύετε ότι αυτός ο άνθρωπος αν βρεθεί στη δύσκολη δεν θα σας προδώσει;
Α, δεν έχω θέμα να σας απαντήσω, προφανώς και ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ είναι παραδοπιστος, ποσό μάλλον αυτός με το "αμαρτωλό" παρελθόν. Εμένα περισσότερο με απασχολεί να κάνει τη δουλειά στο πόστο του και αυτός ΜΑΛΛΟΝ την κάνει, καλύτερα από άλλους. Το ότι έχει εκτεθεί πολύ και γίνεται μαϊντανός είναι δικό του πρόβλημα, όχι δικό μου.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.655
Like
11.402
Πόντοι
3.656
Δε συνηθίζω να βλέπω βιντεάκια μονταζιέρες. Εγώ ανήρτησα το βίντεο που υπήρχε στα ενημερωτικά νωρίτερα στο δίπλα νήμα του Κουλη, αυτό τώρα το είδα που μου το είπες εσύ, δεν το είχα δει γιατί απλά αποφεύγω τις μονταζιερες. Καλώς, αφού ανέβηκε έστω και η χοντρουλα και μίλησε σαν άνθρωπος πάλι καλά, όχι ότι είπε και τίποτα ιδιαίτερο.
Όπως φαίνεται το βίντεο που είδες ήταν η μονταζιέρα που προσπαθούσε να δείξει το "πως τους γάμησε έτσι ο άδωνης'' αλλά τελικά αν δεις το βίντεο χωρίς τη μονταζιέρα φαίνεται ότι έβαλε την ουρά στα σκέλια και τελικά δεν ήταν και τόσο κάφροι αυτοί όπως πήγε να τους παρουσιάσει....είδες τι μπορεί να κάνει μια μονταζιέρα να σε παραπλανήσει.... :confused:

Ε δε χρειάστηκε να πει παραπάνω...μόνο το ότι το εκαβ δεν έχει κόσμο και πηγαίνουν να βοηθήσουν φαντάροι αρκεί. Εγώ πάντως πιστεύω την χοντρή που φωνάζει από τον καλοντυμένο υπουργό που μετράει τα λεπτά για να φύγει από εκεί και τα λεφτά από το έργο του κτιρίου που παρουσίασε
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.513
Κριτικές
90
Like
32.776
Πόντοι
24.700
Δε συνηθίζω να βλέπω βιντεάκια μονταζιέρες. Εγώ ανήρτησα το βίντεο που υπήρχε στα ενημερωτικά νωρίτερα στο δίπλα νήμα του Κουλη, αυτό τώρα το είδα που μου το είπες εσύ, δεν το είχα δει γιατί απλά αποφεύγω τις μονταζιερες. Καλώς, αφού ανέβηκε έστω και η χοντρουλα και μίλησε σαν άνθρωπος πάλι καλά, όχι ότι είπε και τίποτα ιδιαίτερο.

Μάλλον "δεν είπε τίποτα το καινούργιο" θέλατε να γράψετε, γιατί αυτά που είπε ήταν εύστοχα, ασχέτως αν ο υπουργός το γύρισε στα θρησκευτικά για να την κάνει με ελαφρά.

Άντε με το καλό να τον δούμε και Οικουμενικό Πατριάρχη. Μόνο αυτόν τον ρόλο δεν έχει υποδυθεί (προς το παρόν).
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.360
Like
21.279
Πόντοι
5.506
Όπως φαίνεται το βίντεο που είδες ήταν η μονταζιέρα που προσπαθούσε να δείξει το "πως τους γάμησε έτσι ο άδωνης'' αλλά τελικά αν δεις το βίντεο χωρίς τη μονταζιέρα φαίνεται ότι έβαλε την ουρά στα σκέλια και τελικά δεν ήταν και τόσο κάφροι αυτοί όπως πήγε να τους παρουσιάσει....είδες τι μπορεί να κάνει μια μονταζιέρα να σε παραπλανήσει.... :confused:

Ε δε χρειάστηκε να πει παραπάνω...μόνο το ότι το εκαβ δεν έχει κόσμο και πηγαίνουν να βοηθήσουν φαντάροι αρκεί. Εγώ πάντως πιστεύω την χοντρή που φωνάζει από τον καλοντυμένο υπουργό που μετράει τα λεπτά για να φύγει από εκεί και τα λεφτά από το έργο του κτιρίου που παρουσίασε
Μια χαρά κάφροι είναι, άσε με τώρα. Το ότι βρέθηκε μια να πει δυο προτάσεις σαν άνθρωπος δε σημαίνει ότι όλοι οι υπόλοιποι μαζεύτηκαν εκεί για να κάνουν μπάχαλο και να γιουχάρουν δεν είναι καφροι.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.513
Κριτικές
90
Like
32.776
Πόντοι
24.700
Α, δεν έχω θέμα να σας απαντήσω, προφανώς και ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ είναι παραδοπιστος, ποσό μάλλον αυτός με το "αμαρτωλό" παρελθόν. Εμένα περισσότερο με απασχολεί να κάνει τη δουλειά στο πόστο του και αυτός ΜΑΛΛΟΝ την κάνει, καλύτερα από άλλους. Το ότι έχει εκτεθεί πολύ και γίνεται μαϊντανός είναι δικό του πρόβλημα, όχι δικό μου.

Ευχαριστώ για την ισουητική σαφήνεια, πως ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.655
Like
11.402
Πόντοι
3.656
Μια χαρά κάφροι είναι, άσε με τώρα. Το ότι βρέθηκε μια να πει δυο προτάσεις σαν άνθρωπος δε σημαίνει ότι όλοι οι υπόλοιποι μαζεύτηκαν εκεί για να κάνουν μπάχαλο και να γιουχάρουν δεν είναι καφροι.
Τώρα θες να απαντήσω με τρολιά η με πραγματική άποψη?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.360
Like
21.279
Πόντοι
5.506
Μάλλον "δεν είπε τίποτα το καινούργιο" θέλατε να γράψετε, γιατί αυτά που είπε ήταν εύστοχα, ασχέτως αν ο υπουργός το γύρισε στα θρησκευτικά για να την κάνει με ελαφρά.

Άντε με το καλό να τον δούμε και Οικουμενικό Πατριάρχη. Μόνο αυτόν τον ρόλο δεν έχει υποδυθεί (προς το παρόν).
Αυτό, δεν είπε κάτι καινούριο. Και μάλιστα ο Αδωνις το παραδέχθηκε αλλά δε χρειαζόταν να πει και τη μαλάκια ότι "ελλείψεις υπάρχουν παντού".
Σαφώς για το ζήτημα των "θρησκευτικών" είχε δίκιο.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.513
Κριτικές
90
Like
32.776
Πόντοι
24.700
Μια χαρά κάφροι είναι, άσε με τώρα. Το ότι βρέθηκε μια να πει δυο προτάσεις σαν άνθρωπος δε σημαίνει ότι όλοι οι υπόλοιποι μαζεύτηκαν εκεί για να κάνουν μπάχαλο και να γιουχάρουν δεν είναι καφροι.

Κάφροι υπάρχουν παντού. Υπάρχουν και εντός της παράταξής σας. Περιττό να σας θυμίσω τα περιστατικά με τον Παναγιωτάκη τον Καμμένο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.360
Like
21.279
Πόντοι
5.506
Τώρα θες να απαντήσω με τρολιά η με πραγματική άποψη?
Αν μου απαντήσεις ότι εσένα σου φάνηκε κοινωνικός πολιτισμός αυτό που είδες, στάνταρ θα τρολαρεις.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάφροι υπάρχουν παντού. Υπάρχουν και εντός της παράταξής σας. Περιττό να σας θυμίσω τα περιστατικά με τον Παναγιωτάκη τον Καμμένο.
Σαφέστατα. Η καφρίλα και η ποδοσφαιροποίηση των πραγμάτων είναι κανόνας στον "πολιτισμό" μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom