Νέα

υπαρχουν τελικα ομορφες τρανς στην ελλαδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα brycen23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ΠΕΣ ΤΑ!!!    :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon:

ΚΡΟΣΣΑΡΑ και απ οτι λένε με πολύ μεγάλο λούτσο που γι αυτο και μόνο την λένε και τρανς και γυναικάρα και αγαπούλα και γκομενίτσα ή ότι άλλο τους κατέβει....
γιγαντας 1000 δικαια εχεις :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
με εχει γυρισει η βιδα αναποδα τωρα με τα κωλο πμ σας  και θελω να τα χωσω απο προχθες με την τρανουλα

τουτι εδω ρε που μου την παρουσιαζετε ως το μεγαλητερο κρεβατι της αθηνας τι ειναι ρε?


κροςς η τρανς ειναι ρε???
αι στο διαλο με ορισμενους φελους που μπλεξαμε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
κροοοςςς αλε ...και η ntaizy kai h trannoyla αλλα και πιθανον η stella fox που λεει η lia  η διαφορα κατεμε μεταξυ τους ειναι στο κατα ποσον θυλυπρεπει αγορακια ειναι,δευτερον εχουν διαφορα στον τιμοκαταλογο μεταξη τους ,και πια κανει εκστρατεια στον εαυτο της οτι ειναι trans  πρωτης γραμης παντος στο τριτο η ntaizy δεν συμετεχει! :rockon: η φιλη σου η lia ασπουμε που δεν την ξερω ...την θεωρω τρανς και ομορφη trans!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
ΠΕΣ ΤΑ!!!    :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon:

ΚΡΟΣΣΑΡΑ και απ οτι λένε με πολύ μεγάλο λούτσο που γι αυτο και μόνο την λένε και τρανς και γυναικάρα και αγαπούλα και γκομενίτσα ή ότι άλλο τους κατέβει....
[/quote


φιλε ουτε απ εξω δεν περναω απο την πορτα της κατι δεν μου κανει αλλα καθολου......
 

rigas el

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
390
Like
12
Πόντοι
1
ΠΑΝ ΜΕΤΡΟ ΑΡΙΣΤΟΝ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΒΑΤΡΑΧΕ
Η ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΤΡΑΝΣ ΑΛΛΑ Σ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΤΕ  ΔΕΝ ΩΦΕΛΗΣΕ

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ
ΜΑΚΙΑ

Θα σε διορθώσω λίγο μωράκι μου. Μην μου θυμώσεις το σωστό είναι Μέτρον Άριστον. Φιλάκια και μη με μαλώσεις για την παρατήρηση. Είναι από αγάπη ή και από την επιθυμία μου να πιάνω κουβέντα μαζί σου. Μάκια.
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
Θα σε διορθώσω λίγο μωράκι μου. Μην μου θυμώσεις το σωστό είναι Μέτρον Άριστον. Φιλάκια και μη με μαλώσεις για την παρατήρηση. Είναι από αγάπη ή και από την επιθυμία μου να πιάνω κουβέντα μαζί σου. Μάκια.

εσενα ετσι κ αλλιως δεν μπορω να σου θυμωσω αν κ εγινε το λαθος απο θεμα ταχυτητας!!!!!


μακια :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
κροοοςςς αλε ...και η ntaizy kai h trannoyla αλλα και πιθανον η stella fox που λεει η lia  η διαφορα κατεμε μεταξυ τους ειναι στο κατα ποσον θυλυπρεπει αγορακια ειναι,δευτερον εχουν διαφορα στον τιμοκαταλογο μεταξη τους ,και πια κανει εκστρατεια στον εαυτο της οτι ειναι trans  πρωτης γραμης παντος στο τριτο η ntaizy δεν συμετεχει! :rockon: η φιλη σου η lia ασπουμε που δεν την ξερω ...την θεωρω τρανς και ομορφη trans!
σωστος ο ζιζου παντα :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
B

brycen23

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
εγω δεν αμφισβητησα πως υπαρχουν ομορφες και σεξυ τρανς στην ελλαδα. απλα νομιζω πως σε αλλες χωρες (βραζιλια αμερικη) υπαρχουν περισσοτερες θεες. Απο τις τσοντες που βλεπουμε κρινοντας.
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
φιλε brycen εδω αν πηγενε καμια να γυρισει πορνο στην ελλαδα την αλλη μερα θα της καναμε μνημοσυνο λογο νοοτροπιας απλα θελω να πω μην επιρεαζεσαι απο τα βιντεο εννοειτε πως εχει κ εδω πολυ ομορφες τρανς εννοειτε πως κ του εξωτερικου ειναι πολυ ωραιες απλα ολα ειναι σχετικα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.162
Πόντοι
21.896
ναι
αν ακι δεν ειμαι φαν του ειδους παρολαυτα τωρα τελευταια εχω γνωρισει μια διασημη τρανσ που ισως βγω κια σημερα φιλικα και μονο και ειναι κουκλαρα που αν δεν με κρατουσε σε αμυνα το ανωμαλο :grin: μυαλο μου θα της την ειχα πεσει και ειναι και πολυ διασημη στην ελλαδα και διασημη ηθοποιος
την βλεπω και δεν μπορω να πιστεψω οτι ηταν ανδρας
μιλαμε για αψεγαδιαστο κορμι αλλα διστυχως δεν ειμια φαν  αυτων των κοπελων-ransgenders
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
ναι
αν ακι δεν ειμαι φαν του ειδους παρολαυτα τωρα τελευταια εχω γνωρισει μια διασημη τρανσ που ισως βγω κια σημερα φιλικα και μονο και ειναι κουκλαρα που αν δεν με κρατουσε σε αμυνα το ανωμαλο :grin: μυαλο μου θα της την ειχα πεσει και ειναι και πολυ διασημη στην ελλαδα και διασημη ηθοποιος
την βλεπω και δεν μπορω να πιστεψω οτι ηταν ανδρας
μιλαμε για αψεγαδιαστο κορμι αλλα διστυχως δεν ειμια φαν  αυτων των κοπελων-ransgenders
μηπως την λενε Μ.Ο.?? :grin: :grin:
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
εγω δεν αμφισβητησα πως υπαρχουν ομορφες και σεξυ τρανς στην ελλαδα. απλα νομιζω πως σε αλλες χωρες (βραζιλια αμερικη) υπαρχουν περισσοτερες θεες. Απο τις τσοντες που βλεπουμε κρινοντας.
μη παιρνεται παραδειγμα τις πορνοταινιες του εξωτερικου διοτι εκει περνουν καστινγκ και μετα, μαλλια μεικ απ ολα ειναι στην τριχα .αν ειναι ετσι δειτε και τις στρειτ τσοντες οι κοπελες ειναι αγγελοι κουκλες μοντελα αν και φανταζομαι πως στη προσωπικη ζωη τους δεν ειναι ετσι το στημενο ειναι παντα και καλο το πρωινο ξυπνημα ειναι το προβλημα και επειδη λοιπον εχω δει καλοννες πως ειναι το πρωι και γυναικες και τρανς ενωω καλυτερα να μην το περιγραψω .υπαρχουν ομως παντα και οι εξαιρέσεις
 
OP
OP
B

brycen23

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
λια δεν θα διαφωνησω με το σκεπτικο σου αλλα αυτο ως εναν βαθμο φαινεται και στο ts dating. Αρα; μηπως στην ελλαδα υπαρχει μικροτερο ποσοστο αντιστοιχων κοριτσιων;
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
με εχει γυρισει η βιδα αναποδα τωρα με τα κωλο πμ σας  και θελω να τα χωσω απο προχθες με την τρανουλα

τουτι εδω ρε που μου την παρουσιαζετε ως το μεγαλητερο κρεβατι της αθηνας τι ειναι ρε?


κροςς η τρανς ειναι ρε???
αι στο διαλο με ορισμενους φελους που μπλεξαμε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ου ηταν αυτη χαμενη παιζει μπαλα ακομα... :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom