Νέα

υπαρχουν τελικα ομορφες τρανς στην ελλαδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα brycen23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Τώρα θα σε μαλώσω.

Η Νικόλ πλέον συγκαταλέγεται στις τρανσέξουαλ και εξαιρείται δυστυχώς.


Η Sunrise είναι άπαιχτη με international specifications reputation , standar reference point.  :rockon:


Και θα σε ξανα μαλλώσω.


Ξέχασες την φοβερή πανέμορφη και αληθινή Μαρκέλλα  :smitten: και επιδειχτικά και άδικα παρέλειψες την εξ ίσου άπαιχτη την  Lia Ts Love το ουρί της Σαλονίκης.

Αααχχχ βρε Τζούλη  :-* βάλε το  :tits: στήθος!!  :tickedoff:

Αλλη φορά μην το ξανακάνεις γιατί  θα σε τιμωρήσω  :zfuck:  όταν κατεβεις Αθηνα η όταν ανέβω  :fuck1: στην έδρα σου...   :-*
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
Τώρα θα σε μαλώσω.

Η Νικόλ πλέον συγκαταλέγεται στις τρανσέξουαλ και εξαιρείται δυστυχώς.


Η Sunrise είναι άπαιχτη με international specifications reputation , standar reference point.  :rockon:


Και θα σε ξανα μαλλώσω.


Ξέχασες την φοβερή πανέμορφη και αληθινή Μαρκέλλα  :smitten: και επιδειχτικά και άδικα παρέλειψες την εξ ίσου άπαιχτη την  Lia Ts Love το ουρί της Σαλονίκης.

Αααχχχ βρε Τζούλη  :-* βάλε το  :tits: στήθος!!  :tickedoff:

Αλλη φορά μην το ξανακάνεις γιατί  θα σε τιμωρήσω  :zfuck:  όταν κατεβεις Αθηνα η όταν ανέβω  :fuck1: στην έδρα σου...   :-*
αν μου βρεις εναν σπουδαιο λογο θα το σκεφτω..
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Για ξεμπέρδεψέ με! Εσύ τί είσαι cd ή τραβεστί;
το θεμα εδω δεν ειναι τι ειμαι εγω η τι εισαι εσυ .αν υπαρχουν ωραιες τραβεστι ειναι το θεμα και μου παραθετεις 2 μια ελεαννα και μια στελλα φοξ την ελεαννα δεν την γνωριζω βαλε καμια φωτο να την δουμε τωρα για την αλλη crosssssssssss 100% την πετυχα στο δρομο μια μερα ο τζιβιλιγκας απο το η θεια μου η χιππισσα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αν μου βρεις εναν σπουδαιο λογο θα το σκεφτω..
Αν και η γνωριμία  μας είναι μόνο απο εδώ.
Θάθελα επειδή σε εκτιμώ να σου πώ δυο τρια πραγματα κατα τη γνώμη μου.
Να στα πώ αργότερα με πμ. ;;
Φιλικά βεβαια και χωρίς να θέλω να σε στενοχωρήσω.  :-*
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
Αν και η γνωριμία  μας είναι μόνο απο εδώ.
Θάθελα επειδή σε εκτιμώ να σου πώ δυο τρια πραγματα κατα τη γνώμη μου.
Θα στα πώ αργότερα με πμ. ;;
Φιλικά βεβαια και χωρίς να θέλω να σε στενοχωρήσω.  :-*
ευχαριστω
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
υπαρχουν γιατι την εχω πατησει  :2funny:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
με εχει γυρισει η βιδα αναποδα τωρα με τα κωλο πμ σας  και θελω να τα χωσω απο προχθες με την τρανουλα

τουτι εδω ρε που μου την παρουσιαζετε ως το μεγαλητερο κρεβατι της αθηνας τι ειναι ρε?


κροςς η τρανς ειναι ρε???
αι στο διαλο με ορισμενους φελους που μπλεξαμε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
με εχει γυρισει η βιδα αναποδα τωρα με τα κωλο πμ σας  και θελω να τα χωσω απο προχθες με την τρανουλα

τουτι εδω ρε που μου την παρουσιαζετε ως το μεγαλητερο κρεβατι της αθηνας τι ειναι ρε?


κροςς η τρανς ειναι ρε???
αι στο διαλο με ορισμενους φελους που μπλεξαμε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Άσε τις βίδες αρχηγέ, σημασία έχει το γκρόβερ!  :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
με εχει γυρισει η βιδα αναποδα τωρα με τα κωλο πμ σας  και θελω να τα χωσω απο προχθες με την τρανουλα

τουτι εδω ρε που μου την παρουσιαζετε ως το μεγαλητερο κρεβατι της αθηνας τι ειναι ρε?


κροςς η τρανς ειναι ρε???
αι στο διαλο με ορισμενους φελους που μπλεξαμε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ΠΕΣ ΤΑ!!!    :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon:

ΚΡΟΣΣΑΡΑ και απ οτι λένε με πολύ μεγάλο λούτσο που γι αυτο και μόνο την λένε και τρανς και γυναικάρα και αγαπούλα και γκομενίτσα ή ότι άλλο τους κατέβει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom