Νέα

Ξάνθη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Τη μας λες ρε φίλε οτι όλες οι κομοτηναιες είναι πουτάνες; Και που είναι αυτές και δεν τις ξέρω; απεναντίας έχω γνωρίσει ( στο παρελθών βέβαια τώρα δεν με παίρνει λόγου ηλικίας) αρκετά κορίτσια στην ξανθη που το δουλεύουν το εργαλείο !!

Φιλαράκι
ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΜΟΤΗΝΑΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΠΟΥΤΑΝΕΣ !!!
Στο λέω διότι έχω πηδήξει δικηγόρο κομοτηναία παντρεμένη που πήγαινε σε ξενοδοχείο και καλά για πολιτικές συγκεντρώσεις και εγω την γαμούσα
 

Kastanias

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
ΑΣ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΔΙΕΝΕΞΗ. ΦΙΛΕ ΚΑΣΤΑΝΙΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΑ ΝΑ ΡΘΟΥΜΕ ΞΑΝΘΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ. ΑΠΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΤΟΝ baklavatzioglou ΚΑΙ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Οι φοιτήτριες μια χαρά πηδιούνται. Δεν ξέρω την ηλικία σου, ίσως να είσαι αρκετά μεγαλύτερος, ή να μη γουστάρεις μικρές. Εδώ μιλάμε για κριτικές μπουρδέλων βέβαια, όχι φοιτητριών, απλά εγώ επιχείρησα να δώσω μια εξήγηση για την εξαιρετικά χαμηλή ποιότητα των μπουρδέλων Ξάνθης. Αυτή τη μικρή την καινούργια Τσέχα που ανέφερε ο συναγωνιστής δεν πήγα ακόμη να τη δοκιμάσω, αλλά θα τη χτυπήσω μες στο επόμενο 15νθήμερο και θα σας πω και τη δική μου γνώμη.
 

giorgossaimali1988

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΜΕ P.M....
 

homeboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
paidia stin ksanthi sta duo spitia stin alana auto pou einai deksia me tin epigrafi eva einai traveli min ksegelieste?
 

dimitris1885

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΜΕ P.M....
[/qu

και εμενα να ενιμερωσει και εαν υπαρχει και κανενα milfaki
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ρωταμε ξαναρωταμε αλλα απαντηση δεν περνουμε, ρε παληκαρια απο ξανθη κανεις σασ δεν περασε τελευταια απο τα σπιτακια να μας πει τι παιζει; θα θποθεσω οτι δεν γαμαν οι ξανθιωτες............
 

trakatoas__

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
περασα εγω μαγκεσ στο ενα σπιτακι μηνν πατε καθοολου δουλευει μια 50αρα πατσογρια μακριααα :headbang: :headbang: :headbang:
στο αλλο ενα καρακομοδινο του κερατα ναντια την λενε βουλγαρα ειναι  μην πατε καθολου..
αυτα.
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου ακουσα την συμβουλη σου και δεν πηγα καθολου στην αλανα που ειναι τα δυο μαζι,αλλα πηγα στο μοναχικο που ειναι απεναντι απο τον μασουτη,και πετυχα μωρο μπιμπελο. ρουμανα γυρω στα 22 με πολυ ωραιο σωματακι,αλλα λιγο μικρο βυζι.30 ευρω το απλο,αλλα εγω πληρωσα 40 για το ακαποτο τσιμπουκακι. πολυ spesial.........
 

dimitris1885

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ξερει κανενας σας κανενα καλο μασατσιδικο στιν ξανθη? ι καμια πιατσα?
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
532
Like
51
Πόντοι
6
πιάτσα?? μασατζιδικο?? χα χα χα χα χα τι λες ρε φίλε ?
 

QQ~

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπουρδελότσαρκα Ξάνθη σήμερα

Στην αλάνα μια πολύ καλή Εύα (ξανθιά) και στο άλλο μια μελαχρινή (μέτρια φάτσα, καλό σώμα). Στο μοναχικό μια ξανθια, αρκετά καλή. Δεν έπαιζαν φράγκα να πάρω καμία αλλά η μπουρδελοκατάσταση στη Ξάνθη είναι στη καλύτερη φάση της
 

palikaros

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
66
Like
34
Πόντοι
0
Σήμερα λοιπόν όλος ο κόσμος μάλλον πηγε στα σουβλάκια της παλιάς πόλης. Όμως εγώ προτίμησα την μπουρδελότσαρκα. Στο μοναχικό απέναντι απο το Μασσούτη ήταν μια ξανθούλα απο Polland η οποία είχε ένα τατουάζ στο πάνω μέρος της λεκάνης. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει 30 το απλό και νομίζω 40 το ακάποτο. Στα άλλα μαγαζιά που είναι διπλα δίπλα ήταν ανοιχτό μόνο το ένα όπου ήταν μέσα η Εύα. Φυσικά δεν έχει καμμία σχέση με την Εύα την δίμετρη που υπήρχε πριν 3 μήνες στο συγκεκριμένο σπίτι. Η Εύα που υπάρχει τώρα είναι προφανώς εγχειρισμένη με ένα τατουάζ στο κωλομέρι και το πρόγραμμα περιλαμβάνει 30 το απλό και 50 με κώλαράκι. Η κοπέλα είναι χάλια στο κρεββάτι με πολύ ψυχρή πίπα λες και κάνει αγγαριά , δεν ανεβαίνει απο πάνω (έτος 2011 με κρίση και μνημόνιο η κοπέλες κάνουν και επιλογές στη στάση) στο δε πισωκολλητό δε στήνεται στα 4 άλλα είναι σα να είναι όρθια και φυσικά δεν αφήνει τα πολλά πιασίματα. Συμπέρασμα τα πράγματα φθήνουν και στην Ξάνθη προσωπικά ρίχνω κόκκινη κάρτα στην Εύα και για ενα ξεχαρμάνιασμα καλή είναι η Πολωνέζα. Αυτά. Περιμένα αλλα νεα απο συναγωνιστές γιατί για την επαρχία λίγοι γράφουν εδώ μέσα.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Ρε γμτ μου, δε θυμόμουν τα σχόλια των συναγωνιστών ακριβώς και παρ' όλο που το στάνταρ ήταν το Πολωνάκι έφαγα κρύα πατάτα. Το σχέδιο έλεγε να περάσω πρώτα από το μοναχικό να δω αν έχει κίνηση, μετά να πάω να δώ Εύα και την άλλη τη μελαχρινή και μετά να αποφασίσω. Έτσι και έγινε... 3-4 αυτοκινητα στο 1ο και μετά στην αλάνα μπήκα πρώτα στην Εύα και για εγχειρισμένη μου φάνηκε καλή και είδα και την άλλη (Σίσση, από Αθήνα) και είδα ένα μιλφόνι μελαμψό με ξανθά μαλιά, καλά πιασίματα και πρόστυχη φάτσα. Βγήκα έξω και μπερδεμένος μεταξύ του ποια είναι η μελαχροινή και ποιές είναι καλύτερες μεταξύ μιλφ και εγχειρισμένων... μπήκα στην Εύα... και βγήκα μετανιωμένος.
Δεν άφηνε πιασίματα γιατί μου είπε το πολύ κάνει κακό και θα την χαλάσουμε, δεν άφηνε φιλιά, τη μια γελούσε την άλλη έκανε γκριμάτσες δυσαρέσκειας και από το "φτιάξιμο" δεν μπορούσε να δεί μπροστά της.  Την έπιανα για να σφυροκοπήσω και μου τραβούσε τα χέρια, ε πως θα γαμήσουμε έτσι κυρά μου; στον αέρα; Ακόμα κάτι που οι ξανθιώτες το ξέρουν, δεν έχει νερό, μόνο χαρτί!  Το πήρα ως μια άλλη εμπειρία και γελούσα φεύγοντας για να μην πενθώ τα 30 ευρουλάκια μου για μια βδομάδα.
Μετά από περιέργεια πήγα να δω την Αννίτα της Πολωνέζα και ήταν όντως καλό κορμάκι αλλά από φάτσα δεν με ενθουσίασε. Στην επόμενη επίσκεψη θα ζητήσω πρόγραμμα ισπανικό ή λόκω από τη Σίσση... δεν ξέρω αν δίνει ή γυμνό από Αννιτάκι.

 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
αυτη η σισσυ ρε συναγωνιστη δινει σιγουρα λοκο; και δεν καταλαβα ακριβως τι γινεται,ειναι στο ιδιο σπιτι με την ευα,η στο διπλανο.και το milf που ειναι. ετσι για να τα ξεμπερδεψω στο μιαλο μου
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Το Σάββατο ερχομαι στην ξανθη. Αν μπορεί κάποιος φίλος να μου πει πόσα είναι, και που ακριβώς τα μπουρδελα της Ξανθης να κανω μια βολτα....... Διαβαζω στα πρηγούμενα post για την περιοχη του Μασουτη. Νομιζω εχει δυο μαγαζια Μασουτη η Ξανθη. Και τα δυο μεσα στην πολη αν δεν κανω λαθος.Κοντα σε πιο λοιπον ειναι ? Και το τριτο που λέτε?....... Οι γραμμες του τρενου που λετε, είναι αυτες που συναντουμε οπως ερχομαστε στην ξανθη, απο Αλεξανδρουπολη?
Σας ευχαριστω !
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Αλάνα μπαίνοντας αριστερά, είναι η Σίσση= Μελαψή, ξανθιά, μιλφ-προ-μιλφ .... δεν ξέρω αν κάνει προγράμματα, είπα θα ζητήσω με ερωτηματικό....
Αλάνα μπάινοντας δεξιά, είναι η Εύα.


αυτη η σισσυ ρε συναγωνιστη δινει σιγουρα λοκο; και δεν καταλαβα ακριβως τι γινεται,ειναι στο ιδιο σπιτι με την ευα,η στο διπλανο.και το milf που ειναι. ετσι για να τα ξεμπερδεψω στο μιαλο μου
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω για το ξεμπερδεμα. απο αυτες  που περιγραφεισ ποιο πανω εχω παρει μονο την κοπελιτσα στο μοναχικο απεναντι απο το μασουτη. εδωσα 40,και εκανε πιπα ακαποτη,και αν εξαιρεσεις το βυζι που ειναι μικρο,κατα τα αλλα ειναι αστερι
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑλημερα κανενα σχετικο νεο με ΞΑνθη και ειδικοτερα απο ΣΙσσυ ???? Η ισχυουν τα παραπανω???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom