Νέα

Ξανά με πρώην

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
να το παλεψεις κι αλλο τυπε μπας κ φτασεις και μεχρι τον επομενο Νοεμβρη αγαμητος :headbang: :S :headbang:

Βασικά δεν χρειάζεται να παλέψω τίποτα,ο Νοέμβρης απέχει μια κλανιά μόνο.  :badair:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
αυτο τυπε

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

is_150811_suicide_800x600.jpg


http://[URL unfurl="true"]www.returnofkings.com/wp-content/uploads/2015/05/suicide-gun1.jpg[/img[/URL]]


YΓ.ουτε στα καραβια να ησουν  ;D ;D ;D
[/quote]

Κουστάκ είνι δουκιμασμέν η λύσ,ή θα σπάσου κάνα πουδάρ;
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Κανένα κέρατο δεν είναι εύκολο μύστη μου.Και να αναθεωρήσεις πράγματα για την ίδια τη ζωή.Δεν πρέπει να μένουμε προσκολλημένοι σε χαζομάρες,καθώς η ζωή προχωράει και αλλάζουν οι καιροί.Δεν μιλάω για ηθική.Μιλάω για τρόπο σκέψης μέσω εμπειριών.Αλλά στατιστικά ο άντρας ξεκαυλώνει.Δεν ζητάει τίποτα περισσότερο απο την εκάστωτε ερωμένη του.Ακόμα και με την σύζυγό του αυτό ζητάει.Απλά συνήθως η γυναίκα χοντραίνει,ασχημαίνει,η λίμπιντο πέφτει(μπορεί και εκείνη να βαρέθηκε ή να ξενέρωσε για τους ίδιους λόγους που ξενερώσαμε και εμείς) και δεν προσέχει καθόλου τον εαυτό της,με αποτέλεσμα να βρεί κάποιος αλλού αυτό που ζητάει.Αλλά και το κέρατο απο μεριά μας δεν είναι ηθικό.Μπορείς να πείς τι πιστεύεις και να τελειώνει το πανηγύρι με διάλογο και προσπάθεια,αν θέλει να προσπαθήσει.
:thumbsup:

 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Καυλιάρηδες,θα ζητήσω την άποψή σας για ένα θέμα,μιας που ξέρω ότι η άποψή σας τουλάχιστον
διασκεδαστική θα είναι.

Το λεπόν.Είχα μια γκόμενα η οποία μου ζήταγε σοβαρότητες,το παιξα και γω σοβαρός και μετά με
είχε καβάτζα ενώσο είχε γνωριστεί με τον επόμενο.Το μαθαίνω εγώ μετά από κάνα χρόνο,μιας που ήταν
η πρώτη εκ των πρώην που κράτησα επαφή μετά από χωρισμό,γίνομαι τούρκος και αρχίζει να χτυπάει
τις πόρτες του σπιτιού μου να μου ζητήσει συγγνώμη (ενώ είχε τον γκόμενο) και να καταλήξουμε
στο κρεββάτι μου αφήνωντάς με με τον πούτσο στο χέρι,μιας που δεν ήθελε να την γαμήσω λόγω τύψεων
από πλευράς της για τον νυν.

Μετά από λίγο αρχίζει να με ψάχνει και εγώ αποφέυγω κάθε επικοινωνία μαζί της.Μετά από ένα χρόνο
μου λέει θέλει πολύ να βρεθούμε (υποσημείωση ζούμε και οι δύο σε άλλες χώρες) και να ρθει να συναντηθούμε
(αεροπορικώς) γιατί με σκέφτεται.Της είπα ότι είναι περίοδος δουλειάς για μένα και ότι δεν θα βρώ χρόνο.

Εμένα σαφώς δεν μου έχει τελειώσει τελείως η γκόμενα αλλά κατά ένα 80% όντως μου τελείωσε.Μένει ένα 20%
που θα θελα να βρεθούμε αλλά μόνο με πούτσα μέσα,γιατί ως φίλοι δεν το χω.Βέβαια τις τελευταίες δύο φορές
που είμασταν στο κρεββάτι μου δεν με άφησε με δικαιολογία ότι θα πήγαινα για βιασμό και ότι θα φώναζε  >:(

Αυτήν δείχνει ότι καίγεται να βρεθούμε αλλά εγώ θέλω να την γαμήσω όχι να τα πούμε...Εν τω μεταξύ μετά
απ αυτήν φλάσαρα και είπα "υπάρχει αγάπη"  :uglystupid: έτσι έκοψα και τις πουτάνες μαχαίρι,τώρα στα γεράματα.
Έχω να γαμήσω τρύπα από πέρυσι τον Νοέμβρη εν τω μεταξύ.

Εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου;
φιλαρακο οτι λενε οι αγωνιστες πιο πανω ειναι πανω κατω αληθεια.Αμα σπασει το γυαλι για οποιοδηποτε λογο δεν ξανακολα.
Αυτη σε θελει  μονο και μονο για το ΕΓΩ τις και τιποτα αλλο εισαι τοσο ακυρος ωστε να την αφησεις να σε πατησει?
Θα σου πω μια περιπτωση που μου εχει τυχη για να καταλαβεις τον εγωισμο

Μια γκομενα μου ελεγε για κανα 2μηνο να βγουμε και οταν τελικα τις ειπα οκ μου ειπε οτι δεν εχει χρονο.
Απλα τις γυναικες δεν τους  νοιαζει ποσο κατω θα πεσουν  αρκει να μας φτυσουν  μετα δηλαδη για 1 λεπτο ειναι ικανες να ζησουν μια ζωη σκατα μονο και μονο το ενα λεπτο που θα σου την πουνε να νιωσουν οτι σε εκδικουνται.

Μυαλο κουκουτσι δηλαδη.
Αν θες βαλε στο Google ξανα με πρωην να δεις τι θα βγαλει και τι να περιμενεις.  Καλυτερα μονος παρα με την πουταν την πρωην.

Ενα να ξερεις οτι κανενας δεν φευγει εαν δεν εχει κατι αλλο και οι γυναικες ειναι μανουλες σε αυτο ουτε καν προσπαθουνε τους ερχονται μονοι.

φιλικα καλο βολι και καλη τυχη οσο ζεις μαθαινεις.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Αγαπητέ συναγωνιστά,το 1988 χώρισα,καθώς η δική μου ελλεϊνίδα ήταν αφόρητη και η λύση ήταν διαζύγιο.Υπήρχε και η λύση της δολοφονίας,αλλά δεν σκόπευα να φάω τα χρόνια μου στην φυλάκα,στην οποία όλο και κάποιον θα έβρισκα,τον οποία είχα βάλει κιόλας...Τέσπα.Εμένα δεν με κεράτωσε,απο όσο ξέρω.Αλλά μου ζάλιζε τα παπάρια με λόγια που έβαζαν οι μπάκουρες φίλες της.Ακόμα και η πεθερά μου την έκραζε για αυτό (και γαμώ τα άτομα η πεθερά,ο Θεός να την αναπαύσει),αλλά εκείνη τίποτα.Γεννάει,περνάμε μερικοί μήνες και χωρίζουμε.Μερικές μέρες μετά την έκδοση του διαζυγίου πέρασε απο το σπίτι μου η μια απο τις φίλες της που δεν με χώνευε.Έγινε του κουτρούλη ο γάμος.2 μέρες δεν ήξερα τι καιρό κάνει.Την γαμούσα 2 μήνες αυτή.Αφου την βαρέθηκα,αφενός,αλλά και επειδή πίστευε ότι έχουμε σχέση και ότι μπορεί να εκφράζει γνώμη,πήρε την άγουσα.Περνάει ένα διάστημα μερικών μηνών και έρχεται σε επικοινωνία μια άλλη φίλη της,η οποία όσο ήμουν με την πρώην επίσης έλεγε τα δικά της.Τρωει την πούτσα της και αυτή και μια μέρα μας βλέπει μια μαλάκω γειτόνισσα της πρώην μου,ρεσεψιονίστ σε μπουρδελοδοχείο με την φίλη της.Πάω μια μέρα να δώ το παιδί και ήταν η "φίλη" εκεί και πετάγεται και η "γειτόνισσα" για ένα καφεδάκι και της λέει μπροστά μας αν είχαμε πάει σε ξενοδοχείο και πως αν πήγαμε να προτιμήσουμε άλλο του ομίλου που είναι πιο καθαρό.Δεν ήξερε ότι είμαι ο πρώην άντρας της και ότι η άλλη είναι φίλη της και όχι γκόμενά μου...Έγινε της πουτάνας.Την πρώτη που είχα πηδήξει,την είχε παντρέψει η γυναίκα μου μερικές μέρες πριν και της το είπα και αυτό.Η φάτσα της ήταν για να την βγάλεις φωτό.Συνειδητοποίησε ότι χάλασε το σπίτι της,επειδή μερικές πουτάνες ήθελαν να της φάνε τον άντρα.Εμένα απο την άλλη με ελευθέρωσαν.Να είναι καλά.

Τύπε αν μου επιτρέπεις δυο παρατηρήσεις:

1ον, έκανες πολύ κακή επιλογή συντρόφου, μην τις βγάλουμε και όλες τις Ελλεηνίδες οτι προσπαθούν να φάνε τον γκόμενο της κολλητής τους. Δεν ξέρω τι σε τράβηξε στη συγκεκριμένη, αλλά γκόμενα με τέτοιες φίλες δεν μπορεί παρά να είναι και η ίδια σάπια (δείξε μου το φίλο σου να σου πως ποιος είσαι).

2ον, έκανες λάθος που το προχώρησες σε γάμο ενώ είχατε ήδη τσακωμούς και προβλήματα. Κανονικά να την στείλεις έπρεπε, όχι να τη νυμφευθείς. Δηλαδή τι πίστευες, πως μετά το γάμο όλα θα φτιάξουν δια μαγείας;
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
φιλαρακο οτι λενε οι αγωνιστες πιο πανω ειναι πανω κατω αληθεια.Αμα σπασει το γυαλι για οποιοδηποτε λογο δεν ξανακολα.
Αυτη σε θελει  μονο και μονο για το ΕΓΩ τις και τιποτα αλλο εισαι τοσο ακυρος ωστε να την αφησεις να σε πατησει?
Θα σου πω μια περιπτωση που μου εχει τυχη για να καταλαβεις τον εγωισμο

Μια γκομενα μου ελεγε για κανα 2μηνο να βγουμε και οταν τελικα τις ειπα οκ μου ειπε οτι δεν εχει χρονο.
Απλα τις γυναικες δεν τους  νοιαζει ποσο κατω θα πεσουν  αρκει να μας φτυσουν  μετα δηλαδη για 1 λεπτο ειναι ικανες να ζησουν μια ζωη σκατα μονο και μονο το ενα λεπτο που θα σου την πουνε να νιωσουν οτι σε εκδικουνται.

Μυαλο κουκουτσι δηλαδη.
Αν θες βαλε στο Google ξανα με πρωην να δεις τι θα βγαλει και τι να περιμενεις.  Καλυτερα μονος παρα με την πουταν την πρωην.

Ενα να ξερεις οτι κανενας δεν φευγει εαν δεν εχει κατι αλλο και οι γυναικες ειναι μανουλες σε αυτο ουτε καν προσπαθουνε τους ερχονται μονοι.

φιλικα καλο βολι και καλη τυχη οσο ζεις μαθαινεις.

Γαμάτος  :thumbsup:
Ότι και να λέμε η πλειονότητα των συναγωνιστών που μπήκαν στον κόπο να απαντήσουν
στην μαλακία μου είναι συντριπτική,με μια λέξη ΜΑΚΡΙΑ και δεν διαφωνώ
καθόλου.Απλά όταν την παίζεις πολύ τα πιο απλά πράγματα φαίνονται βουνό  :rolleyes:
 

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
Απλά όταν την παίζεις πολύ τα πιο απλά πράγματα φαίνονται βουνό  :rolleyes:
Ετσι ειναι τυπε, και μη νομιζεις οτι εισαι ο μονος σ'αυτη τη θεση. Πολλοι απο μας πρωτα επαθαν και μετα εμαθαν. Καλα γαμησια.
 

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
333
Πόντοι
21
όποιος γύρισε σε πρώην μετάνιωσε. από μια ηλικία κι ύστερα το κάνεις μόνο άμα σ αρέσει να ταλαιπωριέσαι για κάποιο λόγο.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ αυτη τηστιγμη.ξαναβγηκα με μεγαλη πρωην αγαπη που λογω μλκιας την ειχα παρατησει.βγηκαμε φιλικα οντας παντρεμενοι κ οι δυο με παιδια.δεν γμηθηκαμε(ακομα)αλλα το παθος που βγηκε εχω να το ζησω απο τα νιατα μου...δυσκολη κατασταση που δεν ξερω που θα βγει......
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Καυλιάρηδες,θα ζητήσω την άποψή σας για ένα θέμα,μιας που ξέρω ότι η άποψή σας τουλάχιστον
διασκεδαστική θα είναι.

Το λεπόν.Είχα μια γκόμενα η οποία μου ζήταγε σοβαρότητες,το παιξα και γω σοβαρός και μετά με
είχε καβάτζα ενώσο είχε γνωριστεί με τον επόμενο.Το μαθαίνω εγώ μετά από κάνα χρόνο,μιας που ήταν
η πρώτη εκ των πρώην που κράτησα επαφή μετά από χωρισμό,γίνομαι τούρκος και αρχίζει να χτυπάει
τις πόρτες του σπιτιού μου να μου ζητήσει συγγνώμη (ενώ είχε τον γκόμενο) και να καταλήξουμε
στο κρεββάτι μου αφήνωντάς με με τον πούτσο στο χέρι,μιας που δεν ήθελε να την γαμήσω λόγω τύψεων
από πλευράς της για τον νυν.

Μετά από λίγο αρχίζει να με ψάχνει και εγώ αποφέυγω κάθε επικοινωνία μαζί της.Μετά από ένα χρόνο
μου λέει θέλει πολύ να βρεθούμε (υποσημείωση ζούμε και οι δύο σε άλλες χώρες) και να ρθει να συναντηθούμε
(αεροπορικώς) γιατί με σκέφτεται.Της είπα ότι είναι περίοδος δουλειάς για μένα και ότι δεν θα βρώ χρόνο.

Εμένα σαφώς δεν μου έχει τελειώσει τελείως η γκόμενα αλλά κατά ένα 80% όντως μου τελείωσε.Μένει ένα 20%
που θα θελα να βρεθούμε αλλά μόνο με πούτσα μέσα,γιατί ως φίλοι δεν το χω.Βέβαια τις τελευταίες δύο φορές
που είμασταν στο κρεββάτι μου δεν με άφησε με δικαιολογία ότι θα πήγαινα για βιασμό και ότι θα φώναζε  >:(

Αυτήν δείχνει ότι καίγεται να βρεθούμε αλλά εγώ θέλω να την γαμήσω όχι να τα πούμε...Εν τω μεταξύ μετά
απ αυτήν φλάσαρα και είπα "υπάρχει αγάπη"  :uglystupid: έτσι έκοψα και τις πουτάνες μαχαίρι,τώρα στα γεράματα.
Έχω να γαμήσω τρύπα από πέρυσι τον Νοέμβρη εν τω μεταξύ.

Εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου;
Τύπε,θέλω να πιστεύω οτι εισαι η περίπτωση του ανδρα που εμαθε εκ των υστέρων οτι ειναι κερατάς,και σου εμεινε ψυχολογικό.Περνάς φαση καταθλιψης δηλαδή,γι' αυτό μαλλον σταματησες να έχεις και επαφες με αλλες γυναίκες.Ο πιο εύκολος δρόμος θεωρώ για την κατασταση σου ειναι να πας για αρχη σε ενα ψυχολόγο και δευτερον μολις αισθανθείς καλύτερα να βγαλεις εισητηρια για Ταϋλάνδη και να περασεις όσο καλύτερα γίνεται.Το πιο ασφαλές είναι να αλλάξεις και στοιχεία επικοινωνίας και να διακόψεις τελείως απο την ξεκωλιάρα που στα φόραγε.Υπάρχει και ο τρίτος δρόμος της εκδίκησης αλλά είναι δύσκολος και για δυνατούς χαρακτήρες και εκεί εγκειται το διλλημα που βαζεις πραγματικά.Ουσιαστικά δεν θελεις αυτήν,απλά θέλεις να παρεις την ρεβάνς,αλλα αυτό ειναι επικίνδυνο μονοπατι.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Τύπε,θέλω να πιστεύω οτι εισαι η περίπτωση του ανδρα που εμαθε εκ των υστέρων οτι ειναι κερατάς,και σου εμεινε ψυχολογικό.Περνάς φαση καταθλιψης δηλαδή,γι' αυτό μαλλον σταματησες να έχεις και επαφες με αλλες γυναίκες.Ο πιο εύκολος δρόμος θεωρώ για την κατασταση σου ειναι να πας για αρχη σε ενα ψυχολόγο και δευτερον μολις αισθανθείς καλύτερα να βγαλεις εισητηρια για Ταϋλάνδη και να περασεις όσο καλύτερα γίνεται.Το πιο ασφαλές είναι να αλλάξεις και στοιχεία επικοινωνίας και να διακόψεις τελείως απο την ξεκωλιάρα που στα φόραγε.Υπάρχει και ο τρίτος δρόμος της εκδίκησης αλλά είναι δύσκολος και για δυνατούς χαρακτήρες και εκεί εγκειται το διλλημα που βαζεις πραγματικά.Ουσιαστικά δεν θελεις αυτήν,απλά θέλεις να παρεις την ρεβάνς,αλλα αυτό ειναι επικίνδυνο μονοπατι.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όχι ρε μαν,τι κατάθλιψη και αηδίες,ουδεμία σχέση,ούτε ρεβάνς με νοιάζει ούτε παπαριές.
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
Καυλιάρηδες,θα ζητήσω την άποψή σας για ένα θέμα,μιας που ξέρω ότι η άποψή σας τουλάχιστον
διασκεδαστική θα είναι.

Το λεπόν.Είχα μια γκόμενα η οποία μου ζήταγε σοβαρότητες,το παιξα και γω σοβαρός και μετά με
είχε καβάτζα ενώσο είχε γνωριστεί με τον επόμενο.Το μαθαίνω εγώ μετά από κάνα χρόνο,μιας που ήταν
η πρώτη εκ των πρώην που κράτησα επαφή μετά από χωρισμό,γίνομαι τούρκος και αρχίζει να χτυπάει
τις πόρτες του σπιτιού μου να μου ζητήσει συγγνώμη (ενώ είχε τον γκόμενο) και να καταλήξουμε
στο κρεββάτι μου αφήνωντάς με με τον πούτσο στο χέρι,μιας που δεν ήθελε να την γαμήσω λόγω τύψεων
από πλευράς της για τον νυν.

Μετά από λίγο αρχίζει να με ψάχνει και εγώ αποφέυγω κάθε επικοινωνία μαζί της.Μετά από ένα χρόνο
μου λέει θέλει πολύ να βρεθούμε (υποσημείωση ζούμε και οι δύο σε άλλες χώρες) και να ρθει να συναντηθούμε
(αεροπορικώς) γιατί με σκέφτεται.Της είπα ότι είναι περίοδος δουλειάς για μένα και ότι δεν θα βρώ χρόνο.

Εμένα σαφώς δεν μου έχει τελειώσει τελείως η γκόμενα αλλά κατά ένα 80% όντως μου τελείωσε.Μένει ένα 20%
που θα θελα να βρεθούμε αλλά μόνο με πούτσα μέσα,γιατί ως φίλοι δεν το χω.Βέβαια τις τελευταίες δύο φορές
που είμασταν στο κρεββάτι μου δεν με άφησε με δικαιολογία ότι θα πήγαινα για βιασμό και ότι θα φώναζε  >:(

Αυτήν δείχνει ότι καίγεται να βρεθούμε αλλά εγώ θέλω να την γαμήσω όχι να τα πούμε...Εν τω μεταξύ μετά
απ αυτήν φλάσαρα και είπα "υπάρχει αγάπη"  :uglystupid: έτσι έκοψα και τις πουτάνες μαχαίρι,τώρα στα γεράματα.
Έχω να γαμήσω τρύπα από πέρυσι τον Νοέμβρη εν τω μεταξύ.

Εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου;

Ποτε με πρώην μακρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom