Νέα

Ξανά με πρώην

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τρου στορυ.. πολλά ψυχολογικά παθαίνει κάποια αν την απαξιωσεις ειδικά άμα μετράει σαν γκομενα δε το χωνεύει με τπτ.. το χω κάνει σε μία και για κάποιο διάστημα νόμιζα οτι θέλει να με σκοτώσει..


Όχι για κάποιο διάστημα.
Για πάντα.

Μία που μου την έπεφτε στη σχολή μου (την 1η, όταν ήμουν 20) , ακόμη με μισεί και με κατηγορεί και για άσχετα θέματα.


Η οποία από τότε έχει κάνει μόνο 2 γάμους και χώρισε και τους 2
και θα έχει γαμηθεί αριθμητικά με νούμερο ανδρών , ίσο με το ήμισυ των εκδιδομένων που γάμησα εγώ στο αντίστοιχο διάστημα.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Δεν τα καταλαβαίνω αυτά , γιατί είμαι μονογαμικός.Μόνο γαμάω δηλαδή.
Οπότε η πίεση μου ανεβαίνει μόνο στη μαλαπέρδα.
Αλλά αυτό συμβαίνει με ένα 35% των γυναικών γαμεύσιμης ηλικίας
που ανήκουν στη λευκή φυλή (αποκλειστικά , καθώς όπως έχω πει κατσίκες , αριστερές και έγχρωμες δεν γαμάω).
Kαι εγώ ετσι ειμαι συνηθως :grin:
Ευτυχώς την γλύτωσα απο την συγκεκριμένη και συνεχιζω τον ευχάριστο αγώνα μου :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Παίδες,χίλια θενκς για τον χρόνο σας για να απαντήσετε στο παπαροσκηνικό
που μια κλείνει μια ανοίγει η πρώην με τόση ευκολία.Ζήτησα την άποψή σας γιατί
τα φιλαράκια μου μ έχουν πάρει στο ψιλό και μου λέν αρχιδιές,οπότε μια αντικειμενική
σας άποψη,όπως και γράψατε,ήταν πιο χρήσιμη.Η αλήθεια είναι ότι γενικά είμαι τύπος
που προσπαθώ να τα βλέπω πάντα ρεαλιστικά τα πράγματα και όσο γίνεται αποφεύγω
την μιζέρια και αν συναντηθώ μαζί της δεν βλέπω κάτι τέτοιο να συμβεί για μένα.

Τα χω βρει πάντως με τον εαυτό μου,θεωρώ,μιας που πολλά πράγματα έχω αλλάξει στη
ζωή μου τον τελευταίο χρόνο (αλλαγή χώρας,γλώσσας,δουλειάς,σωματικά) με τα δικά μου και μόνο
ΑΡΧΙΔΙΑ και της οικογένειάς μου,προς το καλύτερο.Όμως στο θέμα γκόμενα μύστες μου
δεν υπάρχει κανένα μέλλον και δεν αυταπατάμαι.Έχω συμβιβαστεί μ αυτό και δεν κάνω καμμία
κίνηση,ενώ πρώτα χαζοζωνόμουνα,για να βρώ κάτι και κάποια.

Όσον αφορά για την πρώην σίγουρα σκέφτηκα το τι και το πως αν θα βρισκόμασταν,χωρίς σαφώς
να κάνω εγώ κίνηση να πάω στο μέρος της αλλά όπως της είπα και όχι ψέμματα,ότι ακόμα
και να την παραλάβω από το σταθμό θέλει εγώ να κινηθώ,χρόνο που δεν έχω και δεν
διαττείθεμαι να βρώ.

Όσον αφορά τα γαμήσια,έχω πάθει ανομβρία τα τελευταία δύο χρόνια,παραδόξως χωρίς
να το σκέφτομαι καθόλου μόνο σαν μια πράξη έκστασης αν προκύψει με κάνα καυλάκι
και χωρίς συμβιβασμούς,πράγμα που ούτε οι πουτάνες με προσέφεραν ούτε σαφώς
η πρώην.

Ο χωρισμός μας,που γράψατε κάποιοι,ήρθε καθαρά επειδή εγώ δεν είμαι ο γκρινιάρης
ζηλιάρης κτητικός τύπος που ζητά έλεγχο και επειδή μπορούσε και έκανε ότι ήθελε χωρίς να
προβάλλω ενστάσεις,πχ κανονίζαμε μπανάκι και μου το ακύρωνε για να πάει με φίλους.
Της έλεγα αν έτσι γουστάρει να το κάνει,προφανώς νόμιζε ότι εγώ θα τον
παίζω,μόλις μάθαινε ότι είμαι με παρέα σε άλλη παραλία λυσούσε  :uglystupid:

Τες πα δεν ήμασταν μαζί για καιρό,μόνο δύο μήνες αλλά ήταν πολύ έντονοι
και αυτό το γουστάρισε η τύπισα και εννοώ έντονοι από ταξίδια,σεξ (μαζί
κάναμε πολύ,όσο βρήκε τον άλλο και χαμουρευόμασταν δεν με άφηνε εννοούσα).

Και για να μαι πιο δίκαιος σε όλους σας,η τύπισα είναι Αλβανίδα,άλλος ένας
λόγος που δεν θέλω να βρεθούμε τώρα.Την είδα σαν ίση όταν ήμασταν μαζί
αλλά όχι και τώρα.

 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.217
Πόντοι
6.265
Τύπε μην ακούς μαλακιες...
Γράψε την στα 'ρχιδια σου..Ξερω οτι ειναι δύσκολο να το δεχτείς και κάπου βαθιά μεσα σου την δικαιολογείς και την γουστάρεις αλλα να σκέφτεσαι πάντα οτι ΑΥΤΗ στην έκανε.
Όλες οι γυναίκες ειναι σκληροπετσες και ειναι στην φύση τους να αναζητούν πάντα κάποιον "καλύτερο" κάθε φορά.
Εγω τα ίδια πέρασα με σχέση 7 χρόνων,μεχρι που άλλαξα και πόλη αφού μου ζάλιζε τα παπάρια και μόλις πήγα με παράτησε μεσα σε 2 μήνες με έναν που τραβιοταν κανενα χρόνο παράλληλα με εμένα.Ημουν ράκος κανενα χρόνο αλλα η ηδονή ηταν οταν έμαθε οτι ειχα καρφώσει 2 κολλητές της και μια ξαδέρφη της όσο ήμασταν μαζι και με πήρε μετά απο 1,5 χρόνο για ζητήσει τα ρέστα  :2funny: :2funny: :2funny:
Με πήρε γιατί καταλαβε οτι την ειχα για τον κερατωσει πριν προλάβει αυτή,τόσο μαλακισμενη ειναι μόνο αυτο την ένοιαξε και μετά ήθελε επανασύνδεση...Βρε ουουουουστ...Αμα δεν θέλουνε μια αυτές δεν θελουμε 10 εμείς!!!!!!

Τραβα μια μαλάκια και μετά αμα την παρεις τηλ τα επόμενα 5-10' εμένα να με χεσεις....!!!!!!Εκει θα καταλάβεις οτι μόνο το μουνι της σε ενδιαφέρει και τπτ άλλο.. :orchestra:
Αγαπητέ συναγωνιστά,το 1988 χώρισα,καθώς η δική μου ελλεϊνίδα ήταν αφόρητη και η λύση ήταν διαζύγιο.Υπήρχε και η λύση της δολοφονίας,αλλά δεν σκόπευα να φάω τα χρόνια μου στην φυλάκα,στην οποία όλο και κάποιον θα έβρισκα,τον οποία είχα βάλει κιόλας...Τέσπα.Εμένα δεν με κεράτωσε,απο όσο ξέρω.Αλλά μου ζάλιζε τα παπάρια με λόγια που έβαζαν οι μπάκουρες φίλες της.Ακόμα και η πεθερά μου την έκραζε για αυτό (και γαμώ τα άτομα η πεθερά,ο Θεός να την αναπαύσει),αλλά εκείνη τίποτα.Γεννάει,περνάμε μερικοί μήνες και χωρίζουμε.Μερικές μέρες μετά την έκδοση του διαζυγίου πέρασε απο το σπίτι μου η μια απο τις φίλες της που δεν με χώνευε.Έγινε του κουτρούλη ο γάμος.2 μέρες δεν ήξερα τι καιρό κάνει.Την γαμούσα 2 μήνες αυτή.Αφου την βαρέθηκα,αφενός,αλλά και επειδή πίστευε ότι έχουμε σχέση και ότι μπορεί να εκφράζει γνώμη,πήρε την άγουσα.Περνάει ένα διάστημα μερικών μηνών και έρχεται σε επικοινωνία μια άλλη φίλη της,η οποία όσο ήμουν με την πρώην επίσης έλεγε τα δικά της.Τρωει την πούτσα της και αυτή και μια μέρα μας βλέπει μια μαλάκω γειτόνισσα της πρώην μου,ρεσεψιονίστ σε μπουρδελοδοχείο με την φίλη της.Πάω μια μέρα να δώ το παιδί και ήταν η "φίλη" εκεί και πετάγεται και η "γειτόνισσα" για ένα καφεδάκι και της λέει μπροστά μας αν είχαμε πάει σε ξενοδοχείο και πως αν πήγαμε να προτιμήσουμε άλλο του ομίλου που είναι πιο καθαρό.Δεν ήξερε ότι είμαι ο πρώην άντρας της και ότι η άλλη είναι φίλη της και όχι γκόμενά μου...Έγινε της πουτάνας.Την πρώτη που είχα πηδήξει,την είχε παντρέψει η γυναίκα μου μερικές μέρες πριν και της το είπα και αυτό.Η φάτσα της ήταν για να την βγάλεις φωτό.Συνειδητοποίησε ότι χάλασε το σπίτι της,επειδή μερικές πουτάνες ήθελαν να της φάνε τον άντρα.Εμένα απο την άλλη με ελευθέρωσαν.Να είναι καλά.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αγαπητέ συναγωνιστά,το 1988 χώρισα,καθώς η δική μου ελλεϊνίδα ήταν αφόρητη και η λύση ήταν διαζύγιο.Υπήρχε και η λύση της δολοφονίας,αλλά δεν σκόπευα να φάω τα χρόνια μου στην φυλάκα,στην οποία όλο και κάποιον θα έβρισκα,τον οποία είχα βάλει κιόλας...Τέσπα.Εμένα δεν με κεράτωσε,απο όσο ξέρω.Αλλά μου ζάλιζε τα παπάρια με λόγια που έβαζαν οι μπάκουρες φίλες της.Ακόμα και η πεθερά μου την έκραζε για αυτό (και γαμώ τα άτομα η πεθερά,ο Θεός να την αναπαύσει),αλλά εκείνη τίποτα.Γεννάει,περνάμε μερικοί μήνες και χωρίζουμε.Μερικές μέρες μετά την έκδοση του διαζυγίου πέρασε απο το σπίτι μου η μια απο τις φίλες της που δεν με χώνευε.Έγινε του κουτρούλη ο γάμος.2 μέρες δεν ήξερα τι καιρό κάνει.Την γαμούσα 2 μήνες αυτή.Αφου την βαρέθηκα,αφενός,αλλά και επειδή πίστευε ότι έχουμε σχέση και ότι μπορεί να εκφράζει γνώμη,πήρε την άγουσα.Περνάει ένα διάστημα μερικών μηνών και έρχεται σε επικοινωνία μια άλλη φίλη της,η οποία όσο ήμουν με την πρώην επίσης έλεγε τα δικά της.Τρωει την πούτσα της και αυτή και μια μέρα μας βλέπει μια μαλάκω γειτόνισσα της πρώην μου,ρεσεψιονίστ σε μπουρδελοδοχείο με την φίλη της.Πάω μια μέρα να δώ το παιδί και ήταν η "φίλη" εκεί και πετάγεται και η "γειτόνισσα" για ένα καφεδάκι και της λέει μπροστά μας αν είχαμε πάει σε ξενοδοχείο και πως αν πήγαμε να προτιμήσουμε άλλο του ομίλου που είναι πιο καθαρό.Δεν ήξερε ότι είμαι ο πρώην άντρας της και ότι η άλλη είναι φίλη της και όχι γκόμενά μου...Έγινε της πουτάνας.Την πρώτη που είχα πηδήξει,την είχε παντρέψει η γυναίκα μου μερικές μέρες πριν και της το είπα και αυτό.Η φάτσα της ήταν για να την βγάλεις φωτό.Συνειδητοποίησε ότι χάλασε το σπίτι της,επειδή μερικές πουτάνες ήθελαν να της φάνε τον άντρα.Εμένα απο την άλλη με ελευθέρωσαν.Να είναι καλά.

Δεν εχω λόγια !!!
:2funny: :2funny: :2funny:
:kneel: :kneel: :kneel:
:rockon: :rockon: :rockon:
:hi: :hi: :hi:
 

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
Αγαπητέ συναγωνιστά,το 1988 χώρισα,καθώς η δική μου ελλεϊνίδα ήταν αφόρητη και η λύση ήταν διαζύγιο.Υπήρχε και η λύση της δολοφονίας,αλλά δεν σκόπευα να φάω τα χρόνια μου στην φυλάκα,στην οποία όλο και κάποιον θα έβρισκα,τον οποία είχα βάλει κιόλας...Τέσπα.Εμένα δεν με κεράτωσε,απο όσο ξέρω.Αλλά μου ζάλιζε τα παπάρια με λόγια που έβαζαν οι μπάκουρες φίλες της.Ακόμα και η πεθερά μου την έκραζε για αυτό (και γαμώ τα άτομα η πεθερά,ο Θεός να την αναπαύσει),αλλά εκείνη τίποτα.Γεννάει,περνάμε μερικοί μήνες και χωρίζουμε.Μερικές μέρες μετά την έκδοση του διαζυγίου πέρασε απο το σπίτι μου η μια απο τις φίλες της που δεν με χώνευε.Έγινε του κουτρούλη ο γάμος.2 μέρες δεν ήξερα τι καιρό κάνει.Την γαμούσα 2 μήνες αυτή.Αφου την βαρέθηκα,αφενός,αλλά και επειδή πίστευε ότι έχουμε σχέση και ότι μπορεί να εκφράζει γνώμη,πήρε την άγουσα.Περνάει ένα διάστημα μερικών μηνών και έρχεται σε επικοινωνία μια άλλη φίλη της,η οποία όσο ήμουν με την πρώην επίσης έλεγε τα δικά της.Τρωει την πούτσα της και αυτή και μια μέρα μας βλέπει μια μαλάκω γειτόνισσα της πρώην μου,ρεσεψιονίστ σε μπουρδελοδοχείο με την φίλη της.Πάω μια μέρα να δώ το παιδί και ήταν η "φίλη" εκεί και πετάγεται και η "γειτόνισσα" για ένα καφεδάκι και της λέει μπροστά μας αν είχαμε πάει σε ξενοδοχείο και πως αν πήγαμε να προτιμήσουμε άλλο του ομίλου που είναι πιο καθαρό.Δεν ήξερε ότι είμαι ο πρώην άντρας της και ότι η άλλη είναι φίλη της και όχι γκόμενά μου...Έγινε της πουτάνας.Την πρώτη που είχα πηδήξει,την είχε παντρέψει η γυναίκα μου μερικές μέρες πριν και της το είπα και αυτό.Η φάτσα της ήταν για να την βγάλεις φωτό.Συνειδητοποίησε ότι χάλασε το σπίτι της,επειδή μερικές πουτάνες ήθελαν να της φάνε τον άντρα.Εμένα απο την άλλη με ελευθέρωσαν.Να είναι καλά.
Τυπε ξερω ελλεεινιδα που εχει μπλεχτει στο ιδιο σκηνικο (αντιστοιχη "φιλη #1" της δικης σου, αν δεν ειναι και το ιδιο προσωπο). Τετοια αηδιαστικα σκηνικα με κατευθυναν μακρια απο το γαμο, και σιγουρα συνεισφερουν στο πως δεν εμπιστευομαι γυναικα για οτιδηποτε κραταει πανω απο 1 μηνα.
 

Darklord_001

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Like
16
Πόντοι
0
Άκου τύπε: Φεύγεις και δε κοιτας πίσω.. Ποτέ!
Αυτες τις μαλακίες τις καναμε μικροί και τις μετανιώσαμε!
οταν σε ενοχλήσει πάλι πες της οτι ειδαν τη φωτογραφια της δυο φίλοι και γουσταρουν παρτούζα.
Αν δεχτεί παρτούζα, μη πεις οχι!
Αν θυμώσει, ακόμα καλύτερα
Win-win καταστάσεις για σενα

Ακου τους παλιούς που σου μιλάνε
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.217
Πόντοι
6.265
Τυπε ξερω ελλεεινιδα που εχει μπλεχτει στο ιδιο σκηνικο (αντιστοιχη "φιλη #1" της δικης σου, αν δεν ειναι και το ιδιο προσωπο). Τετοια αηδιαστικα σκηνικα με κατευθυναν μακρια απο το γαμο, και σιγουρα συνεισφερουν στο πως δεν εμπιστευομαι γυναικα για οτιδηποτε κραταει πανω απο 1 μηνα.
Και εγώ δεν ξαναπαντρεύτηκα και ένας απο τους λόγους ήταν αυτός.Ο άλλος λόγος ήταν ότι είχα ξανα την ελευθερία μου ,δεν είχα πλέον συνεταίρο στο πορτοφόλι μου,ήμουν ακόμα νέος,ωραίος και είχα και αρκετά χρήματα.Πολλές ήταν εκείνες που προσπάθησαν,ίσως για να βολευτούν,ίσως γιατί γούσταραν...Ποτέ δεν θα μάθω το γιατί,καθώς όλες τους είναι καλές ηθοποιοί και υποκρίτριες.Σε κάθε περίπτωση πάντως δεν το ξανασκέφτηκα.Καλύτερα να βολεύομαι με γκόμενες,χωρίς πολλές υποχρεώσεις ή και με ιερόδουλες,χωρίς καμία υποχρέωση,πέρα απο εκείνη της καταβολής του αντιτίμου.Γενικά συμβουλή μου είναι να κοιτάτε μπροστά,γιατί μια σχέση τελειώνει επειδή δεν υπάρχει ταίριασμα.Όσο και να το τραβάς απο τα μαλλιά,όσο και να προσπαθήσεις και όσα πισογυρίσματα να γίνουν,το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.Ο συναγωνιστής που ξεκίνησε το νήμα έκανε το λάθος να της δώσει πάτημα,να της τονώσει τον εγωισμό και στο τέλος,ενώ την χαμούρευε δεν του έκατσε και τον απείλησε κιόλας.Και αντί να της ρίξει καμία κλωσδοπατινάδα στα σκαλιά την καψουρεύτηκε πάλι.Αίσχος.Δεν με νοιάζει αν κάποια που έχω να πηδάω πηδιέται και με άλλους.Τέτοια άτομα είναι οι ιερόδουλες και διάφορα νυμφίδια που ψάχνουν χορηγούς.Αλλά αν είχα μια σχέση και πήγε και γαμήθηκε με άλλους και το ήξερα,θα αισθανόμουν τουλάχιστον ξεφτίλας.Όχι μόνο πρόδοσε την όποια εμπιστοσύνη της είχες,σε έκανε κερατά,σε άφησε,έπεσες σε κατάθλιψη (αυτά του τύπου "στον πούτσο μου","χέστηκα" κτλ είναι μαλακίες που λέμε στον εαυτό μας,σε περίπτωση που βλέπαμε σοβαρά κάποια...),αμφισβήτησες τον εαυτό σου,πληγώθηκε ο εγωϊσμός σου και εν γένει σε έκανε να αισθανθείς ένα ανεπαρκές σκουπίδι,την ώρα που εκείνη ξεκωλιαζόνταν με άλλους γαμιάδες.Και θέλεις να την μαζέψεις...;Προτείνω να τρέξεις όσο πιο γρήγορα στο πιο κοντινό σου μπουρδέλο,να γαμήσεις ότι βρείς μπροστά σου και 3-4 μαλακίες την ημέρα για ένα μήνα.Θα σου περάσει.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Και εγώ δεν ξαναπαντρεύτηκα και ένας απο τους λόγους ήταν αυτός.Ο άλλος λόγος ήταν ότι είχα ξανα την ελευθερία μου ,δεν είχα πλέον συνεταίρο στο πορτοφόλι μου,ήμουν ακόμα νέος,ωραίος και είχα και αρκετά χρήματα.Πολλές ήταν εκείνες που προσπάθησαν,ίσως για να βολευτούν,ίσως γιατί γούσταραν...Ποτέ δεν θα μάθω το γιατί,καθώς όλες τους είναι καλές ηθοποιοί και υποκρίτριες.Σε κάθε περίπτωση πάντως δεν το ξανασκέφτηκα.Καλύτερα να βολεύομαι με γκόμενες,χωρίς πολλές υποχρεώσεις ή και με ιερόδουλες,χωρίς καμία υποχρέωση,πέρα απο εκείνη της καταβολής του αντιτίμου.Γενικά συμβουλή μου είναι να κοιτάτε μπροστά,γιατί μια σχέση τελειώνει επειδή δεν υπάρχει ταίριασμα.Όσο και να το τραβάς απο τα μαλλιά,όσο και να προσπαθήσεις και όσα πισογυρίσματα να γίνουν,το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.Ο συναγωνιστής που ξεκίνησε το νήμα έκανε το λάθος να της δώσει πάτημα,να της τονώσει τον εγωισμό και στο τέλος,ενώ την χαμούρευε δεν του έκατσε και τον απείλησε κιόλας.Και αντί να της ρίξει καμία κλωσδοπατινάδα στα σκαλιά την καψουρεύτηκε πάλι.Αίσχος.Δεν με νοιάζει αν κάποια που έχω να πηδάω πηδιέται και με άλλους.Τέτοια άτομα είναι οι ιερόδουλες και διάφορα νυμφίδια που ψάχνουν χορηγούς.Αλλά αν είχα μια σχέση και πήγε και γαμήθηκε με άλλους και το ήξερα,θα αισθανόμουν τουλάχιστον ξεφτίλας.Όχι μόνο πρόδοσε την όποια εμπιστοσύνη της είχες,σε έκανε κερατά,σε άφησε,έπεσες σε κατάθλιψη (αυτά του τύπου "στον πούτσο μου","χέστηκα" κτλ είναι μαλακίες που λέμε στον εαυτό μας,σε περίπτωση που βλέπαμε σοβαρά κάποια...),αμφισβήτησες τον εαυτό σου,πληγώθηκε ο εγωϊσμός σου και εν γένει σε έκανε να αισθανθείς ένα ανεπαρκές σκουπίδι,την ώρα που εκείνη ξεκωλιαζόνταν με άλλους γαμιάδες.Και θέλεις να την μαζέψεις...;Προτείνω να τρέξεις όσο πιο γρήγορα στο πιο κοντινό σου μπουρδέλο,να γαμήσεις ότι βρείς μπροστά σου και 3-4 μαλακίες την ημέρα για ένα μήνα.Θα σου περάσει.
:kneel: :kneel: :kneel:
Aυτά τα κείμενα θα τα φυλάξω σε περίπτωση που περάσει απο το κεφάλι μου η ιδέα του γάμου :hi:
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Yπαρχει ενα ρητο που τα εξηγει τα παντα ολα

Dont have sex with ex this makes life complex
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.217
Πόντοι
6.265
:kneel: :kneel: :kneel:
Aυτά τα κείμενα θα τα φυλάξω σε περίπτωση που περάσει απο το κεφάλι μου η ιδέα του γάμου :hi:
Εγώ έπαθα και έμαθα.Δυστυχώς πολλές φορές κάποια ατυχές ή και άσχημο γεγονός σε κάνει να σκεφτείς κάποια πράγματα απο τα οποία πρέπει να αμυνθείς σαν άτομο.Πολλοί,όμως,παθαίνουν και δεν το κάνουν,αλλά αντίθετα είτε παθαίνουν τα ίδια,είτε εκφυλίζονται.Τόσα χρόνια στα δικαστήρια δεν μπορείς να φανταστείς τι έχουμε δεί και τι έχουμε ακούσει.Το πιο τραγικό περιστατικό είναι για ένας τύπο που ζήτησε διαζύγιο,αμφισβητώντας και την πατρότητα του παιδιού του.Στην δίκη παραδέχθηκε ότι είχε δώσει το δικαίωμα στην άεργη σύζυγό του να κάνει σεξ με όποιον θέλει,λόγω χαμηλών ορμών απο μέρους του.Και μετά πήγε δικαστήριο για να χωρίσει επειδή δεν ήθελε το μούλικο.Να πεί τί;Ότι με τις δικές του ευλογίες πηδιόταν η γυναίκα του και γκαστρώθηκε απο γαμια;Τελικά αποσύρθηκε η αίτηση διαζυγίου και τα ξαναβρήκαν.Δεν μπορώ να ξέρω τι έγινε απο εκεί και πέρα,αλλά θυμάμαι ότι είχε γίνει ο χαμός στο δικαστικό μέγαρο της Θεσσαλονίκης και όλη η πόλη,μάλιστα εν έτει 1981.1981!!!!Οπότε φαντάζεστε τι παίζει πλέον.Ήταν η πρώτη φορά που επαθα σοκ.Σκεφτόμουν αυτή την ιστορία για πολύ καιρό.Πίστευα ότι είναι ψέμματα.Μπορεί και να είναι.Αλλά τέτοια περιστατικά,αν και ακραία,υπάρχουν και αυξάνονται με γεωμετρικές προόδους.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
σωστος ο iceman. εγω μετα την πρωτη φορα που γαμησα κακογλωσσα φιλη, αντιληφθηκα μια νεα συλλογη απο αστειρευτα γαμησια με κολλητες των σχεσεων μου που με κακολογουν. πλεον εχει επαναληφθει 8 φορες ακομα με διαφορετικες γκομενες μου και συνεχιζω με επιτυχια.
μην ψαχνετε αλλου για γαμησια τυποι. στο περιβαλλον της γκομενας σας για πολλα και εχεμυθα κρεμπια.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.217
Πόντοι
6.265
σωστος ο iceman. εγω μετα την πρωτη φορα που γαμησα κακογλωσσα φιλη, αντιληφθηκα μια νεα συλλογη απο αστειρευτα γαμησια με κολλητες των σχεσεων μου που με κακολογουν. πλεον εχει επαναληφθει 8 φορες ακομα με διαφορετικες γκομενες μου και συνεχιζω με επιτυχια.
μην ψαχνετε αλλου για γαμησια τυποι. στο περιβαλλον της γκομενας σας για πολλα και εχεμυθα κρεμπια.
Και αυτό συμβαίνει λόγω γυναικείου ανταγωνισμού,ευτυχώς για εμάς.Είναι όλες τους καριόλες!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
σωστος ο iceman. εγω μετα την πρωτη φορα που γαμησα κακογλωσσα φιλη, αντιληφθηκα μια νεα συλλογη απο αστειρευτα γαμησια με κολλητες των σχεσεων μου που με κακολογουν. πλεον εχει επαναληφθει 8 φορες ακομα με διαφορετικες γκομενες μου και συνεχιζω με επιτυχια.
μην ψαχνετε αλλου για γαμησια τυποι. στο περιβαλλον της γκομενας σας για πολλα και εχεμυθα κρεμπια.
Μας ανοιγεις νέους ορίζοντες :wanker: :wanker: :wanker:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Μας ανοιγεις νέους ορίζοντες :wanker: :wanker: :wanker:

αμα ρωτησεις εννεα στις δεκα γυναικες θα σου πουν οτι απολυτη εμπιστοσυνη με τον ανδρα τους δεν εχουν ουτε στην αδερφη τους την ιδια.
πιστευεις οτι δεν εχουν γερη βαση τετοιες δηλωσεις? ξερουν πολυ καλα για ποια πραγματα ειναι ικανες οι ιδιες και οι υπολοιπες γυναικες του πλανητη.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
αμα ρωτησεις εννεα στις δεκα γυναικες θα σου πουν οτι απολυτη εμπιστοσυνη με τον ανδρα τους δεν εχουν ουτε στην αδερφη τους την ιδια.
πιστευεις οτι δεν εχουν γερη βαση τετοιες δηλωσεις? ξερουν πολυ καλα για ποια πραγματα ειναι ικανες οι ιδιες και οι υπολοιπες γυναικες του πλανητη.
Μέχρι τώρα απλά τσατιζομουν με τις γκομενες που επηρεάζοταν απο τις φιλες τους
Εχει να πέσει :fuck1: :s&m_1: :orchestra:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Και αυτό συμβαίνει λόγω γυναικείου ανταγωνισμού,ευτυχώς για εμάς.Είναι όλες τους καριόλες!

Το όλες ειναι βαριά κουβέντα !!!

Για ένα μεγάλο μέρος τους θα συμφωνήσω !!

Αν θες περισσότερα, εδώ :

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom