Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 824K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
Ο ΚΜΑΝ με δίμετρη στο κρεβάτι ευρωπεος Και αυτοί στον καναπέ
Μυστη σου εχω λυση αλα κμν προς,αποφυγη καναπε. Δουλευεις σαν σκυλι φουλ στα 12ωρα- 340 ημερες τον χρονο στη μαυρη ξενιτεια με στριμοκωλες συνθηκες διαβιωσης κανοντας αιματηρη οικονομια, με οτι συνεπαγεται αυτο και τις υπολοιπες ημερες του χρονου που απομενουν ενοικιαζεις 2μετρα cg με την ωρα, ή με την ημερα - δινεις κατι παραπανω για φωτο, και ερχεσαι εδω μετα για το παιξεις ιστοριας και καμακι.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
Πώς να μην ακουστεί Κύπρος και Λεμεσός; Πλάκα κάνεις;
Νούμερο ένα μέρος να χτυπήσεις μουνάρες Ουκρανες και Ρωσίδες πέρα από τις χώρες τους.
Είμαι καθαρά μέσα στο θέμα και με πρόσφατο υλικό και απόψεις, όχι με βίντεο και θεωρίες από πριν δέκα χρόνια όπως κάνουν συνέχεια άλλοι.
Οταν πηγα κυπρο (αν και δεν το περιμενα) ειχε πολυ υλικο εκει οπου κι αν πηγαινες, οτι εθνικοτητα ηθελες και επαιζαν μπαλα, ορεξη να ειχες.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Παληκάρι μου τι σε μπερδεύει;
Για αερολογιες μιλα με άλλους.
Μιλάμε για σλαβικό περιβάλλον; Αναφέρεται συνέχεια πού παίζουν Ουκρανες κλπ;

Πώς να μην ακουστεί Κύπρος και Λεμεσός; Πλάκα κάνεις;
Νούμερο ένα μέρος να χτυπήσεις μουνάρες Ουκρανες και Ρωσίδες πέρα από τις χώρες τους.
Είμαι καθαρά μέσα στο θέμα και με πρόσφατο υλικό και απόψεις, όχι με βίντεο και θεωρίες από πριν δέκα χρόνια όπως κάνουν συνέχεια άλλοι.

Βαρσοβία-Πολωνία είναι το thread.
Tι δουλειά έχουν τόσα post δικά σου για την Κύπρο και για τη Λεμεσό;
Aν δε συμμετείχες εσύ στο thread,ποιος θα έγραφε τη λέξη Κύπρο σε ένα thread για τη Βαρσοβία;
Κανείς.

Και άντε μιλάμε γενικά για σλαβικό περιβάλλον.
Πόσταρες μια Ουκρανέζα με 60ευρώ.
Πρέπει δηλαδή να τραβηχτεί κάποιος στη Λεμεσό για κάτι τέτοιο;
Ειδικά μετά την έναρξη του πολέμου,έχει γεμίσει και το τελευταίο χωριό της Ευρώπης Ουκρανές.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Δηλαδή μπορεί να σταθεί δίπλα σε διεθνείς παίκτες, όπως πχ rooshv κλπ, που έχουν ασχοληθεί με το αντικείμενο;
Ο kman έχει συναντηθεί με τον roosh v,αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία.

Είπαμε, ο kman γάμησε πολύ περισσότερο από όσο του όρισε ο κατασκευαστής, η γενιά του και η χώρα προέλευσής του.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Ρε καπαμαν χωρις διαθεση ξιφομαχιας αλλα εσυ εχεις να κανεις καμακι απο τοτε που ησουν εφηβος. Τωρα οπου πας εχεις ενα μπαζουκας πυροβολεις κι οτι κατσει.Η τεχνη στο καμακι ειναι ενα αλλο κεφαλαιο απο μονο του και για να γινει πρεπει να συντρεχουν πολλες αρετες. Αρα μην παραμυθιαζεσαι και μπερδευεις το αγοραζω ετοιμο κρεας απο το σουπερ μαρκετ ειναι το ιδιο με το κυνηγι. Ειναι τελειως δυο διαφορετικα πραγματα.Αυτες οι γυναικες που απευθυνεσαι ειναι γυναικες της δουλειας που δεν εχουν καμμια σχεση με το καμακι. Πληρωνεις γ@μας -δεν πληρωνεις δεν γ@μας.Απλα τα πραγματα- δουναι και λαβειν η φαση.

Τουρίστας Σαββατοκύριακου πάνω από μια συγκεκριμένη ηλικία, επίσης δεν τον παίρνει για καμάκι, εκτός αν μιλάμε για τίποτα 40άρες ντόπιες ή άλλες τουρίστριες.

Κάτι 20plus που είχε ανεβάσει παλαιότερα ο kman,εννοείται ότι ένας μεσήλικας τουρίστας δεν τις βγάζει με καμάκι,παρά μόνο αν υπάρξει κάποιου είδους συνδιαλλαγή και δε μιλάω απλά να πληρώσεις ένα γεύμα.

Για αυτό και ο Mindreader μετά από μια ηλικία το έριξε Ασία και ο Βολκάνος πάει στη ζούγκλα που και μόνο το χρώμα του δέρματός του τον αναβαθμίζει και νομίζουν οι άλλες ότι θα τις πάρει μαζί του Ευρώπη.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Ο kman έχει συναντηθεί με τον roosh v,αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία.

Είπαμε, ο kman γάμησε πολύ περισσότερο από όσο του όρισε ο κατασκευαστής, η γενιά του και η χώρα προέλευσής του.

Ο Roosh έγραψε βιβλίο,νομίζω το Bang Ukraine,απο τα ποστ του αρχηγού.Και μετά τον μπάναρε απο το σαιτ του.Έπρεπε να του ζητήσει πνευματικά δικαιώματα
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Ο Roosh έγραψε βιβλίο,νομίζω το Bang Ukraine,απο τα ποστ του αρχηγού.Και μετά τον μπάναρε απο το σαιτ του.Έπρεπε να του ζητήσει πνευματικά δικαιώματα

Εδώ είναι η συνάντησή μου με το roosh στο Πόζναν το 2014.Με κατηγόρησε οτι καμάκωνα προσφέροντας δώρα στις γκόμενες και του χάλασα ένα σίγουρο ONS με αυτό τον τρόπο.


Μετά απο 12 ώρες διαδρομή με το τρένο άρτι αφιχθείς στο Πόζναν συναντήθηκα με το roosh στη Wroclawka και εφορμήσαμε στο Czekolada.Φαινόταν από τότε λίγο τρελάκιας,μανιχαιστής φάση αλλά έκανε φοβερό καμάκι,επαγγελματικό.Είχα εντυπωσιαστεί.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Εδώ είναι η συνάντησή μου με το roosh στο Πόζναν το 2014.Με κατηγόρησε οτι καμάκωνα προσφέροντας δώρα στις γκόμενες και του χάλασα ένα σίγουρο ONS με αυτό τον τρόπο.


Μετά απο 12 ώρες διαδρομή με το τρένο άρτι αφιχθείς στο Πόζναν συναντήθηκα με το roosh στη Wroclawka και εφορμήσαμε στο Czekolada.Φαινόταν από τότε λίγο τρελάκιας,μανιχαιστής φάση αλλά έκανε φοβερό καμάκι,επαγγελματικό.Είχα εντυπωσιαστεί.

Και τώρα λέει το Czekolada,ναό του Σατανά :2funny:
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Και τώρα λέει το Czekolada,ναό του Σατανά :2funny:

Εντάξει φλίπαρε τελείως πλέον ο roosh.Και το δεύτερο φόρουμ που έφτιαξε το χριστιανικό το έκλεισε και πήρε μαζί του και όλα τα ποστ,τραβάνε τα βυζιά τους τα μέλη.
Αλλά ήταν δυνατό καμάκι τον παραδέχομαι.Βλέπω σε κάποια στιγμή δυο μουνάκια να διαβαίνουν τη Wroclawka του τα δείχνω,τις σταματάει επι τόπου ενώ περνούσαν δίπλα μας και σε ένα δεκάλεπτο έχει τσιμπήσει τηλεφωνάκι.Εντυπωσιακός.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.148
Like
6.829
Πόντοι
1.056
Ρε καπαμαν χωρις διαθεση ξιφομαχιας αλλα εσυ εχεις να κανεις καμακι απο τοτε που ησουν εφηβος. Τωρα οπου πας εχεις ενα μπαζουκας πυροβολεις κι οτι κατσει.Η τεχνη στο καμακι ειναι ενα αλλο κεφαλαιο απο μονο του και για να γινει πρεπει να συντρεχουν πολλες αρετες. Αρα μην παραμυθιαζεσαι και μπερδευεις το αγοραζω ετοιμο κρεας απο το σουπερ μαρκετ ειναι το ιδιο με το κυνηγι. Ειναι τελειως δυο διαφορετικα πραγματα.Αυτες οι γυναικες που απευθυνεσαι ειναι γυναικες της δουλειας που δεν εχουν καμμια σχεση με το καμακι. Πληρωνεις γ@μας -δεν πληρωνεις δεν γ@μας.Απλα τα πραγματα- δουναι και λαβειν η φαση.
Τι μπαζούκα ρε τύπε , αυτό το κάνει ο παπιας

Ο Πορθητής έχει ευρωπυραυλικο σύστημα το οποίο θέλουν να πατεντάρουν οι αμερικανοί
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.148
Like
6.829
Πόντοι
1.056
Εντάξει φλίπαρε τελείως πλέον ο roosh.Και το δεύτερο φόρουμ που έφτιαξε το χριστιανικό το έκλεισε και πήρε μαζί του και όλα τα ποστ,τραβάνε τα βυζιά τους τα μέλη.
Αλλά ήταν δυνατό καμάκι τον παραδέχομαι.Βλέπω σε κάποια στιγμή δυο μουνάκια να διαβαίνουν τη Wroclawka του τα δείχνω,τις σταματάει επι τόπου ενώ περνούσαν δίπλα μας και σε ένα δεκάλεπτο έχει τσιμπήσει τηλεφωνάκι.Εντυπωσιακός.
Τύπε , δέκα λεπτά για τηλέφωνο στην Πολωνία , εκείνα τα χρόνια, δεν είναι ρεκόρ.

Το κόλπο που κάνανε κάποιοι (εγώ δε ξέρω από αυτά) ήταν να μιλάνε στις γκόμενες , να λένε για κάποιο πάρτυ και μετά να φεύγουν χωρίς να αλλάξουν τηλεφωνο

Και αμέσως οι Πολκες να λένε , δεν αλλάξαμε τηλέφωνο ,πάρε το νούμερο μου.

Ωραία , αγνά χρόνια με πιρογκι, φτηνή μπυρα και τρίχα στην κεφαλή μας
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Εγώ το ανέπτυξα σταδιακά το σύστημα.Οι ίδιες οι γκόμενες στο μαθαίνουνε.Πρώτη με δίδαξε μια Πολωνέζα το 2008 αλλά μου τα είχε εξηγήσει ήδη όλα μια Τσέχα το 2007.Πριν γνώριζα εντυπωσιακές γκόμενες έβγαινα μαζί τους αλλά πολλές δεν κάθονταν,έλεγα τι χρειάζεται να κάνω?Μετά κατάλαβα.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Τύπε , δέκα λεπτά για τηλέφωνο στην Πολωνία , εκείνα τα χρόνια, δεν είναι ρεκόρ.

Το κόλπο που κάνανε κάποιοι (εγώ δε ξέρω από αυτά) ήταν να μιλάνε στις γκόμενες , να λένε για κάποιο πάρτυ και μετά να φεύγουν χωρίς να αλλάξουν τηλεφωνο

Και αμέσως οι Πολκες να λένε , δεν αλλάξαμε τηλέφωνο ,πάρε το νούμερο μου.

Ωραία , αγνά χρόνια με πιρογκι, φτηνή μπυρα και τρίχα στην κεφαλή μας

Εγώ τον είδα τι έλεγε στις γκόμενες μαζι ήμασταν,ο τύπος ήταν εντυπωσιακός.Καμάκι by the book,πώς το λένε σα να σου μιλάει αρχαία ο καθηγητής πανεπιστημίου ή ο ίδιος ο Περικλής.Τα έκανε όλα τέλεια.Βεβαια μιλάμε για επαγγελματικό καμάκι,ασχολούταν μέρα νύχτα με αυτό,δίδασκε κιόλας και είχε γίνει εξπέρ.Εμενε και Πολωνία οπότε ήταν πολύ καλιμπραρισμένος με το περιβάλλον.Αλλο να έρθεις καμικάζι απο Γερμανία και να χτυπήσεις σε dt υπο πίεση χρόνου αλλιώς απέτυχες και αλλλο να μένεις εκεί να έχεις χρόνο προσαρμογής,άνεση χρόνου,επιλογών κτλ.
Γενικά οι Αμερικανοί είναι άρτιοι στο καμάκι γιατί απομνημονεύουν manual και έχουν ρουτίνες οπότε κάνουν πάντα τα σωστά πράγματα.Βέβαια πολλές φορές είναι out of place αλλά αν έχουν χρόνο προσαρμογής γίνονται επικίνδυνοι.Οι Ευρωπαίοι δε φτάνουν σε τέτοιο επίπεδο τεχνικής τελειότητας.Οι Ευρωπαίοι όμως είναι πιο αυθεντικοί και καταλαβαίνουν καλύτερα την ευρωπαική κουλτούρα.Οι Αμερικανοί είναι πολύ επιφανειακοί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Εγώ τον είδα τι έλεγε στις γκόμενες μαζι ήμασταν,ο τύπος ήταν εντυπωσιακός.Καμάκι by the book,πώς το λένε σα να σου μιλάει αρχαία ο καθηγητής πανεπιστημίου ή ο ίδιος ο Περικλής.Τα έκανε όλα τέλεια.Βεβαια μιλάμε για επαγγελματικό καμάκι,ασχολούταν μέρα νύχτα με αυτό,δίδασκε κιόλας και είχε γίνει εξπέρ.Εμενε και Πολωνία οπότε ήταν πολύ καλιμπραρισμένος με το περιβάλλον.Αλλο να έρθεις καμικάζι απο Γερμανία και να χτυπήσεις σε dt υπο πίεση χρόνου αλλιώς απέτυχες και αλλλο να μένεις εκεί να έχεις χρόνο προσαρμογής,άνεση χρόνου,επιλογών κτλ.
Γενικά οι Αμερικανοί είναι άρτιοι στο καμάκι γιατί απομνημονεύουν manual και έχουν ρουτίνες οπότε κάνουν πάντα τα σωστά πράγματα.Βέβαια πολλές φορές είναι out of place αλλά αν έχουν χρόνο προσαρμογής γίνονται επικίνδυνοι.Οι Ευρωπαίοι δε φτάνουν σε τέτοιο επίπεδο τεχνικής τελειότητας.Οι Ευρωπαίοι όμως είναι πιο αυθεντικοί και καταλαβαίνουν καλύτερα την ευρωπαική κουλτούρα.Οι Αμερικανοί είναι πολύ επιφανειακοί.

Αυτός έλεγε ότι οι γκόμενες γούσταραν την αμερικανική προφορά επειδή την ακούγαν σε ταινίες,σίριαλ κλπ και το μούσι του.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Ακριβώς αυτή είναι η διαφορά σλαβικές χώρες.Γαλλία υποφέρεις όπως λες υπομένοντας όλη νύχτα τη μπόχα απο τα σκατά στη χέστρα για να μην ξυπνήσεις το γείτονα τραβώντας το καζανάκι.Αυτό ο Ρώσος θα το έβρισκε βλακώδες.Απο την άλλη κάνουν και οι Ρώσοι κάτι αδιανόητες καφρίλες όταν τους γράφουν όλους στα αρχίδια τους που Δύση δεν παίζουν με την καμία.Είναι όμως συνηθισμένοι σε σκληρές καταστάσεις.Τσέχοι,Πολωνοί πιο πολιτισμένοι Σλάβοι,τηρουν κάποιους κανόνες αλλά όχι στον ασφυκτικό βαθμό της Δύσης όπου τα θέλουν όλα ρυθμισμένα.Γενικά η σλαβική ελευθερία είναι μεγάλη υπόθεση,με το που περνάς τα σύνορα νιώθεις αμέσως πιο χαλαρός οτι δε σε κοιτάει και δε σε κρίνει κανένας.
Επηρρεάζει και τις γυναίκες αυτή η ελευθεριότητα,αυξάνει σημαντικά τον ερωτισμό.
Όχι, λάθος κατάλαβες. Έγραψα κάποια παραδείγματα για να δώσω μία ιδέα, αλλά δεν γράφω πουθενά ότι υποφέρω. Είμαι των αυστηρών κανονισμών. Κάποιους τους βρίσκω βέβαια υπερβολικούς, αλλά δεν γίνεται να συμφωνούν όλες οι απόψεις.

ΥΓ Το θέμα με το καζανάκι είναι απλά σύσταση, διότι δεν είναι δυνατόν να εφαρμοστεί πάντα, και ξέρω ότι υπάρχει σε πολλές πολυκατοικίες. Στη δική μας θέμα μπόχας δεν έχουμε, διότι υπάρχει δυνατός εξαερισμός. Νομίζω ότι και στην Ελβετία το συνηθίζουν.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Όχι, λάθος κατάλαβες. Έγραψα κάποια παραδείγματα για να δώσω μία ιδέα, αλλά δεν γράφω πουθενά ότι υποφέρω. Είμαι των αυστηρών κανονισμών. Κάποιους τους βρίσκω βέβαια υπερβολικούς, αλλά δεν γίνεται να συμφωνούν όλες οι απόψεις.

ΥΓ Το θέμα με το καζανάκι είναι απλά σύσταση, διότι δεν είναι δυνατόν να εφαρμοστεί πάντα, και ξέρω ότι υπάρχει σε πολλές πολυκατοικίες. Στη δική μας θέμα μπόχας δεν έχουμε, διότι υπάρχει δυνατός εξαερισμός. Νομίζω ότι και στην Ελβετία το συνηθίζουν.

Δηλαδή αντί να τραβήξεις το καζανάκι αφήνεις τα σκατά να αερίζονται?
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Αυτός έλεγε ότι οι γκόμενες γούσταραν την αμερικανική προφορά επειδή την ακούγαν σε ταινίες,σίριαλ κλπ και το μούσι του.

Βασικά πούλαγε το αμερικάνικο όνειρο στις Πολωνέζες.Αυτό ήταν το δυνατό του χαρτί.Το έκανε ωραία όμως.
Ο roosh ανήκε στην παλιά κλασική σχολή PUA που πίστευε στο game trumps everything,δηλαδή όσο χάλιας και να είσαι εμφανισιακά,οικονομικά,κοινωνικά,άμα έχεις game γαμείς και δέρνεις με τις γκόμενες.
Αργότερα οι νεοPUAs άρχισαν να μιλάνε για αυτοβελτίωση οτι πρέπει να ντύνεσαι ωραία,να περιποιείσαι τον εαυτό σου,να πας γυμναστήριο,να έχεις κύκλο,lifestyle κτλ.
Η κλασική σχολή ήτανε hardcore εστίαζε στο game δηλαδή στις τεχνικές καμακιού και με αυτή γαλουχηθήκαμε.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Βασικά πούλαγε το αμερικάνικο όνειρο στις Πολωνέζες.Αυτό ήταν το δυνατό του χαρτί.Το έκανε ωραία όμως.
Ο roosh ανήκε στην παλιά κλασική σχολή PUA που πίστευε στο game trumps everything,δηλαδή όσο χάλιας και να είσαι εμφανισιακά,οικονομικά,κοινωνικά,άμα έχεις game γαμείς και δέρνεις με τις γκόμενες.

Βέβαια βρήκε και την κατάλληλη χώρα,γιατί δε γάμησε πουθενά αλλού
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Βέβαια βρήκε και την κατάλληλη χώρα,γιατί δε γάμησε πουθενά αλλού

Γάμησε και Ουκρανία μετά από ένα εξάμηνο.Επίσης γάμησε Ισλανδία όπως λέει αρκετά εύκολα και Βραζιλία.
Και Δανία γάμησε λέει αλλά εκεί ήταν revenge fucking.Τις γαμούσε για να τις τιμωρήσει για την ανδροπρεπή τους συμπεριφορά,την έλλειψη γούστου και το φρμινισμό.Είχε γράψει βιβλίο do not bang Denmark,τόσο τις είχε σιχαθεί.
Ισλανδία έλεγε η καλύτερη μέθοδος να γαμάς ήταν να τη στήνεις στο δρόμο έξω απο τα κλαμπ μετά τις τρεις τη νύχτα και να ψαρεύεις μεθυσμένες.Συνήθως την επόμενη μέρα δε σε θυμούνταν καν.
Εγραψε και βιβλίο το 100 bangs όπου περιέγραφε 100 γαμήσια σε διάφορες χώρες και εξαγρίωσε τις φεμινίστριες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Δηλαδή αντί να τραβήξεις το καζανάκι αφήνεις τα σκατά να αερίζονται?
Όταν είμαι μόνος δεν τραβάω ποτέ καζανάκι τη νύχτα, εκτός αν χρειαστεί να πάω και δεύτερη φορά, οπότε τραβάω καζανάκι πριν, αλλά όχι μετά τη δεύτερη φορά. Δεν υπάρχει θέμα, λέμε, γιατί τα σκατά είναι μέσα στο νερό και ό,τι μυρωδιά είναι στον αέρα την τραβάει ο εξαεριστήρας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom