Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 825K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Η Δυση όμως θέλει να τα κάνει λαθροπουστολίβαδα

Κι ο Κμαν πολλάκις έχει πει ότι οι Ουκρανέζες προτιμούν να τα τρώνε απο σπονσορες παρά να δουλεύουν.Και στην Ευρώπη σπόνσορες ψάχνουν,όχι δουλειές.

Ελεύθερα κράτη είναι, ας διαλέξουν τους συμμάχους τους. Ο Πούτιν μπαίνοντας σε ξένη χώρα εγκαινιάζει μία πρακτική που εάν επιτύχει, θα υιοθετηθεί κι από άλλους ανά τον κόσμο. Εμάς σαν Έλληνες δεν μας συμφέρει λόγω κακού γείτονα. Τώρα αυτά ο Kman και ο Valkanios Poutsaras δεν τα βλέπουν κι εστιάζουν στο ότι το πρώην ανατολικό μπλοκ θα λαθροπουστέψει. Ε, ας αντιμετωπίσουν το πρόβλημα μόνοι τους, ας απαρνηθούν τα πακέτα της ΕΕ κι ας ταχθούν στο πλευρό του Πούτιν, αν θέλουν. Ο Πούτιν ο ίδιος δεν έχει να επεμβαίνει από μόνος του στον πολιτισμικό προσανατολισμό ευρωπαικών κρατών. Και λέγοντας αυτό, πιστεύω ότι δικαιούται την Κριμαία και το Ντομπάς (βάσει δημοψηφίσματος) που έχει πληθυσμούς ρωσικής συνείδησης και τέλος.

Όσο για τις Ουκρανίδες ας κάνουν ό,τι θέλουν. Όποιος θέλει να μην του τα τρώνε, ας προσέχει.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Τον πλούτο της Ρωσίας εποφθαμιά η Δύση.Θεωρούν τους Ρώσους άχρηστους που κατασπαταλούν και κακοδιαχειρίζονται τεράστιους πόρους.Σου λέει άμα μπαίναμε Ρωσία,Ουκρανία κτλ θα μεγαλουργούσαμε.Ηανάπτυξη θα πολλαπλασιαζόταν,η καπιταλιστική μηχανή θα δούλευε στο φουλ και η Δύση θα γνώριζε πρωτοφανή ευημερία για τα επόμενα 50 χρόνια.Τι μας νοιάζει αν γεμίσει η Ρωσία πάκια,κινεζοειδέις κτλ.Αμα δουλεύουν για εμάς όλα μια χαρά.Το προβλημα σε αυτή την περίπτωση είναι οτι καταστρεφονται τα μουνολίβαδα εκτός από την πολιτιστικη κληρονομιά.Οι Ρώσοι πάτησαν πόδι θέλουν να διατηρήσουν τη ρωσικότητα των εδαφών και δε θα παραδώσουν σπιθαμή.Στη ρωσικότητα περιλαμβάνονται οι παραδοσιακοί ρόλοι,οι εντυπωσιακές εμφανίσεις των γυναικών,η ευχέρεια να εκδηλώνουν τη θηλυκότητά τους κτλ όπως και το δικαίωμα των αντρών να είναι αρσενικοί και να επιβραβεύονται για αυτό.Ο σλαβικός κόσμος αντιστέκεται σθεναρά στις δυτικές επιλογές και πιέσεις τόσο εντός όσο και εκτός ΕΕ.
Προσωπικά προτιμώ να μείνουν τα μουνολίβαδα άθικτα και ας βγάζω και κάποια χρήματα λιγότερα από το φρακάρισμα που προκαλεί η Ρωσία στην ανάπτυξη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Όλοι μας νοιαζόμαστε για το ατομικό μας συμφέρον, αλλά ο Kman ερμηνεύει την κατάσταση με βάση το δίκαιο της ψωλής του και καταλογίζει το άδικο μόνο στη Δύση. Δεν τα έδεσε κανένας με το ζόρι τα μουνολίβαδα στο άρμα της Δύσης. Είναι χώρος που τον εποφθαλμιά και η Δύση και η Ρωσία και ο καθένας προσπαθεί να τα πάρει στη δική του πλευρά. Τα μουνολίβαδα έχουν το δικαίωμα να πάνε με όποιον θέλουν. Μόνο που ο Πούτιν μπήκε σε ξένη χώρα και δεν ξέρουμε τι άλλο έχει στο νου του ακόμα. Οι ουκρανίδες, που τόσο νοιάζουν τον Kman, στην Δύση κατέφευγαν κι όχι στη Ρωσία, γιατί εκεί γούσταραν να πάνε. Κι ο Kman τώρα θέλει τον Πούτιν δερβέναγα, να ξαναφτιάξει τα μουνολίβαδα όπως ήταν παλιά για να γαμάει φτηνά. Τις ντόπιες τις ρώτησε; Τα είχε πάρει και με τη free visa που τους έδινε μία διέξοδο προς την Ευρώπη. Πρέπει σώνει και καλά να μείνουν εκεί κλεισμένες για να έχει ο τύπος εύκολο και φτηνό μουνί.

Άντε αύριο να περιμένουμε και κανέναν Ερντογάν που θα νομίζει ότι έχει δικαιώματα στη «Γαλάζια Πατρίδα» του. Ευτυχώς είμαστε στο ΝΑΤΟ, γιατί θα είχε μπει κιόλας.

Koίτα, δε θέλω να επεκταθώ γιατί υπάρχει αντίστοιχο thread.

-Oι Ουκρανοί/ες πρόσφυγες στη.....Ρωσία από την αρχή του πολέμου είναι πάνω από ένα....εκατομύριο.
Ναι,στην κακιά Ρωσία,τον εισβολέα.

-Όταν οι ΕΣΣΔ πήγαν και έβαλαν πυραύλους στην Κούβα, οι ΗΠΑ αντέδρασαν στρατιωτικά..
Οι ΗΠΑ που μαζί με το ΝΑΤΟ έχουν κάνει μπούκες σε χώρες ακόμη και με ψευδή στοιχεία.
Ο Πούτιν όμως έπρεπε να κάτσει να κάνει τον μαλάκα στους γαλλογερμανούς τσιμπουκογλείφτες των ΗΠΑ.

-Φυσικά και είναι δικαίωμά σου να πας να βάλεις στο Καστελόριζο πυρηνικά που να στοχεύουν την τουρκία.
Άμα όμως κάνουν οι άλλοι καμιά απόβαση, μην παίρνεις τίποτα τηλέφωνα τους Ευρωπαίους για βοήθεια και αρχίζεις να ανεμίζεις τίποτα Σύμφωνα του 1821.

Τις καταστάσεις μην τις ερμηνεύτε κατά το δοκούν.
Ναι μπούκαρε παράνομα ο κοντός, αλλά πες μας και τι προηγήθηκε.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Βλέπεις το Παρίσι πώς έχει καταντήσει από πόλη του φωτός να είναι πλέον τίγκα στους αραπάδες,τους αλγερινούς και τη μαντήλα.Οσοι επισκέπτονται και περιμένουν μεγαλεία παθαίνουν κατάθλιψη.Υπάρχει ένα σύνδρομο των Ασιατών που απογοητευονται τόσο πολύ απο την πόλη που κλέινονται όλη μέρα για το υπόλοιπο ταξίδι τους στο ξενοδοχείο.Πας Μόσχα και βλέπεις ωραία,καθαρή λευκη πόλη τίγκα στα μουνιά,τρομερά ευχάριστη.Ετσι έπρεπε να είναι το Παρίσι,το Λονδίνο κτλ.Δεν είναι όμως.Ηταν μεχρι τη δεκαετία του 60 περίπου αν δει κανείς παλια φιλμ και φωτογραφίες.
Τώρα να προσπαθείς να εξάγεις τα χάλια σου με πρόσχημα την οικονομική ανάπτυξη πάει πολύ.Τους βίδωσε ο κοντός πραγματικά,τους ήξερε βέβαια απο την εποχή της KGB.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Βλέπεις το Παρίσι πώς έχει καταντήσει από πόλη του φωτός να είναι πλέον τίγκα στους αραπάδες,τους αλγερινούς και τη μαντήλα.Οσοι επισκέπτονται και περιμένουν μεγαλεία παθαίνουν κατάθλιψη.Υπάρχει ένα σύνδρομο των Ασιατών που απογοητευονται τόσο πολύ απο την πόλη που κλέινονται όλη μέρα για το υπόλοιπο ταξίδι τους στο ξενοδοχείο.

Paris syndrome
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Koίτα, δε θέλω να επεκταθώ γιατί υπάρχει αντίστοιχο thread.

-Oι Ουκρανοί/ες πρόσφυγες στη.....Ρωσία από την αρχή του πολέμου είναι πάνω από ένα....εκατομύριο.
Ναι,στην κακιά Ρωσία,τον εισβολέα.

-Όταν οι ΕΣΣΔ πήγαν και έβαλαν πυραύλους στην Κούβα, οι ΗΠΑ αντέδρασαν στρατιωτικά..
Οι ΗΠΑ που μαζί με το ΝΑΤΟ έχουν κάνει μπούκες σε χώρες ακόμη και με ψευδή στοιχεία.
Ο Πούτιν όμως έπρεπε να κάτσει να κάνει τον μαλάκα στους γαλλογερμανούς τσιμπουκογλείφτες των ΗΠΑ.

-Φυσικά και είναι δικαίωμά σου να πας να βάλεις στο Καστελόριζο πυρηνικά που να στοχεύουν την τουρκία.
Άμα όμως κάνουν οι άλλοι καμιά απόβαση, μην παίρνεις τίποτα τηλέφωνα τους Ευρωπαίους για βοήθεια και αρχίζεις να ανεμίζεις τίποτα Σύμφωνα του 1821.

Τις καταστάσεις μην τις ερμηνεύτε κατά το δοκούν.
Ναι μπούκαρε παράνομα ο κοντός, αλλά πες μας και τι προηγήθηκε.

Το ξέρω ότι κάποιοι ουκρανοί και ουκρανές έχουν καταφύγει στη Ρωσία, αλλά είναι ρωσικής συνείδησης και είναι επόμενο.

Αν η εισβολή στην Ουκρανία σχετίζεται με φόβο για εγκατάσταση πυρηνικών, τότε θα πρέπει να εισβάλει προληπτικά και σε άλλες γειτονικές χώρες. Αυτό θα το δούμε. Πάντως το να έχεις πυρηνικά κοντά στα σύνορα και να μπορείς να πλήξεις τη Μόσχα, δεν σημαίνει ότι όλη η Ρωσία είναι η Μόσχα και θα την εξουδετερώσεις. Μετά θα πρέπει να υποστείς και τις ρωσικές συνέπειες. Κανένας δεν θα κάνει τιποτα. Εγώ απλά πιστεύω ότι η Ουκρανία είναι για αυτόν ρωσική επαρχία και αντιδρά, γιατί η απώλειά της θα ήταν ταπείνωση της Ρωσίας.

Θεωρώ ότι φταίνε και οι δύο πλευρές. Αυτό στηρίζω από την αρχή.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Έλεος μην το κάνετε το θέμα σαν τα χάλια άλλων πολιτικών θεμάτων.
Δεν μπαίνουμε εδώ να ακούσουμε τίς μαλακίες για Πούτιν κλπ, ούτε περιμένουμε να μάθουμε εδώ πού έχει μαύρους, μετανάστες κλπ.
Ταξιδεύουμε και ξέρουμε μια χαρά τι γίνεται.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Έλεος μην το κάνετε το θέμα σαν τα χάλια άλλων πολιτικών θεμάτων.
Δεν μπαίνουμε εδώ να ακούσουμε τίς μαλακίες για Πούτιν κλπ, ούτε περιμένουμε να μάθουμε εδώ πού έχει μαύρους, μετανάστες κλπ.
Ταξιδεύουμε και ξέρουμε μια χαρά τι γίνεται.

Kαλά, ούτε ξεκάρφωτα posts για Ουκρανέζες πουτάνες στη..........Λεμεσό μπαίνουμε να διαβάσουμε,
αλλά μην το κάνουμε θέμα.

Αυτό το thread έχει καταντήσει καφενείο του kman και αν μπει κάποιος επισκέπτης να διαβάσει για Πολωνία έχει ψωνίσει από σβέρκο..
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.552
Πόντοι
3.346
Kαλά, ούτε ξεκάρφωτα posts για Ουκρανέζες πουτάνες στη..........Λεμεσό μπαίνουμε να διαβάσουμε,
αλλά μην το κάνουμε θέμα.

Αυτό το thread έχει καταντήσει καφενείο του kman και αν μπει κάποιος επισκέπτης να διαβάσει για Πολωνία έχει ψωνίσει από σβέρκο..
Μην ασχολείσαι άλλο μαζί του. Θέλει και αυτός το χώρο του να δείξει πόσο πολύ γαμάει (κυριολεκτικά και μεταφορικά) με το 1/3 των χρημάτων που δίνει ο κμαν.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Επίσης τύπος @Valkanios Poutsaras , ανεξαρτήτως Δύσης και Πούτιν, θα πρέπει να αλλάξει το gmail (που είδα σε ένα ποστ) σε κάποιο πιο κυριλέ, πχ protonmail που είναι και ελβετικό, για μεγαλύτερο κύρος στις γκόμενες και όχι μόνο. :grin:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Μην ασχολείσαι άλλο μαζί του. Θέλει και αυτός το χώρο του να δείξει πόσο πολύ γαμάει (κυριολεκτικά και μεταφορικά) με το 1/3 των χρημάτων που δίνει ο κμαν.
Η αλήθεια είναι ότι η τιμή,ηλικία,εμφάνιση που πόσταρε, είναι αυτό μπορεί να πετύχει οποιοσδήποτε μόνιμος κάτοικος που την ψάχνει λιγάκι.
Και στην Πράγα που τα ξέρω τα πράγματα, δεν πληρώνει ο Τσέχος 100plus ευρώ για αυτό που πόσταρε ο ξενιτεμένος.
60 θα πληρώσει, γιατί θα πάει σε αματούρια ή στο Privat που δεν το ξέρουν οι τουρίστες,δεν έχει ιστοσελίδα,δεν έχει operatorska,κ.λ.π.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Επίσης τύπος @Valkanios Poutsaras , ανεξαρτήτως Δύσης και Πούτιν, θα πρέπει να αλλάξει το gmail (που είδα σε ένα ποστ) σε κάποιο πιο κυριλέ, πχ protonmail που είναι και ελβετικό, για μεγαλύτερο κύρος στις γκόμενες και όχι μόνο. :grin:
Πωωω...Τότε πρέπει να αλλάξω από paypal, μέχρι καμιά 100αριά συνδεδεμένους λογαριασμούς:headbang:
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Kαλά, ούτε ξεκάρφωτα posts για Ουκρανέζες πουτάνες στη..........Λεμεσό μπαίνουμε να διαβάσουμε,
αλλά μην το κάνουμε θέμα.

Αυτό το thread έχει καταντήσει καφενείο του kman και αν μπει κάποιος επισκέπτης να διαβάσει για Πολωνία έχει ψωνίσει από σβέρκο..

Εχω γράψει για Πολωνία αναλυτικά.Για γκόμενες,για μαγαζιά με αναλυτικά φωτορεπορτάζ,πιο αναλυτικά δε γίνεται.Στα άλλα θρεντ σιγά μην υπάρχουν τέτοιες πληροφορίες.
Ασχολούμαι με το χώρο του σπόνσορινγκ.Αν ο άλλος θέλει τηλέφωνα,τιμή ας ψάξει στα σάιτ με έσκορτς.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Εχω γράψει για Πολωνία αναλυτικά.Για γκόμενες,για μαγαζιά με αναλυτικά φωτορεπορτάζ,πιο αναλυτικά δε γίνεται.Στα άλλα θρεντ σιγά μην υπάρχουν τέτοιες πληροφορίες.
Ναι, αλλά το γαμάμε τη μάνα και χάνονται...
Άμα διαβάσεις καμιά Ρίγα,Πράγα,κ.λ.π. βγαίνει άκρη,εδώ είναι αχταρμάς..
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Ναι, αλλά το γαμάμε τη μάνα και χάνονται...
Άμα διαβάσεις καμιά Ρίγα,Πράγα,κ.λ.π. βγαίνει άκρη,εδώ είναι αχταρμάς..

Αν ο άλλος πάει Πράγα ή Ρίγα σε ποιο μαγαζί θα του πεις να πάει να κάνει καμάκι?Εγώ του λέω ακριβώς θα πας εκεί και έχει τέτοιες γκόμενες που ζητάνε αυτό και αυτό.Του δείχνω και τις γκόμενες σε φωτό,βίντεο επί τόπου.Πόσο πιο αναλυτικό να το κάνω?
Οι άλλοι όχι φωτό δεν ανεβάζουνε ούτε ονόματα από τοποθεσίες δεν αναφέρουνε.
Αυτά που γράφουμε εδώ δεν υπάρχουν πουθενά γραμμένα,μπορεί να τα συζητάνε καμάκια μεταξύ τους σε γκρουπ στο Whatsapp και στο Telegram αλλά έξω δε βγαίνουνε.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Αν ο άλλος πάει Πράγα ή Ρίγα σε ποιο μαγαζί θα του πεις να πάει να κάνει καμάκι?Εγώ του λέω ακριβώς θα πας εκεί και έχει τέτοιες γκόμενες που ζητάνε αυτό και αυτό.Του δείχνω και τις γκόμενες σε φωτό,βίντεο επί τόπου.Πόσο πιο αναλυτικό να το κάνω?
Οι άλλοι όχι φωτό δεν ανεβάζουνε ούτε ονόματα από τοποθεσίες δεν αναφέρουνε.
Αρχηγέ, στις τελευταίες σελίδες στης Πράγας έχω βάλει φωτό με τα μαγαζιά που έχει μαύρη και γκρίζα ζώνη
και στης Ρίγας έχω βγάλει φωτό ακόμη και την καργιόλα κράχτη και αναφέρω τα μαγαζιά ονομαστικά.

Λεττονία - Ρίγα - Page 5 - bourdela.com forum

Να πούμε του στραβού το δίκιο, κάτι ερωτήσεις που σου κάνουν για τα site που βρίσκεις τις τσιγκολελέτες
και λοιπές πληροφορίες πάντα κάνεις την πάπια,αλλά καταλαβαίνω τους λόγους.
Εσύ δείχνεις με φωτό τι είναι εφικτό και αυτό αρκεί.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Αρχηγέ, στις τελευταίες σελίδες στης Πράγας έχω βάλει φωτό με τα μαγαζιά που έχει μαύρη και γκρίζα ζώνη
και στης Ρίγας έχω βγάλει φωτό ακόμη και την καργιόλα κράχτη και αναφέρω τα μαγαζιά ονομαστικά.

Λεττονία - Ρίγα - Page 5 - bourdela.com forum

Να πούμε του στραβού το δίκιο, κάτι ερωτήσεις που σου κάνουν για τα site που βρίσκεις τις τσιγκολελέτες
και λοιπές πληροφορίες πάντα κάνεις την πάπια,αλλά καταλαβαίνω τους λόγους.
Εσύ δείχνεις με φωτό τι είναι εφικτό και αυτό αρκεί.

Λες σε ποια μαγαζιά σε σκαμάρουνε,δε λες σε ποια κάνεις καμάκι.Το Σεπτέμβριο που πήγα Πράγα π.χ. εντόπισα ένα μαγαζί που λεγόταν Famous Lounge ήταν σισάδικο τίγκα στις Λευκορρωσίδες και τις Ουκρανέζες.Φαίνεται καθαρά σπονσοράδικο εκεί θα πήγαινα αν ξαναβρισκόμουνα Πράγα.
Σάιτ για γκόμενες έχει πολλά,τα έχω γράψει και αυτά στο παρελθόν.Για Πολωνία,Τσεχία,Ουκρανία,Ρωσία κτλ.
Ο άλλος απλά δε θέλει να δουλέψει,τα θέλει όλα έτοιμα.Σου λέει δώσε τηλέφωνα,κάνε κοννέ,πες μια καλή τιμή.Αυτά δε γίνονται.Πρέπει να κοπιάσει,να καταβάλει προσπάθεια,δεν είναι μπαμ και κάτω.
Εμένα δηλαδή μου τα είπε κανείς?Μόνος μου τα βρήκα.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Λες σε ποια μαγαζιά σε σκαμάρουνε,δε λες σε ποια κάνεις καμάκι.Το Σεπτέμβριο που πήγα Πράγα π.χ. εντόπισα ένα μαγαζί που λεγόταν Famous Lounge ήταν σισάδικο τίγκα στις Λευκορρωσίδες και τις Ουκρανέζες.Φαίνεται καθαρά σπονσοράδικο εκεί θα πήγαινα αν ξαναβρισκόμουνα Πράγα.
Σάιτ για γκόμενες έχει πολλά,τα έχω γράψει και αυτά στο παρελθόν.Για Πολωνία,Τσεχία,Ουκρανία,Ρωσία κτλ.
Ο άλλος απλά δε θέλει να δουλέψει,τα θέλει όλα έτοιμα.Σου λέει δώσε τηλέφωνα,κάνε κοννέ,πες μια καλή τιμή.Αυτά δε γίνονται.Πρέπει να κοπιάσει,να καταβάλει προσπάθεια,δεν είναι μπαμ και κάτω.
Εμένα δηλαδή μου τα είπε κανείς?Μόνος μου τα βρήκα.

Στης Πράγας κάτι έχω κάνει και για τα καμακοσπονσοράδικα

Παράδεισος...Πράγα - Page 175 - bourdela.com forum

Το Famous Lounge είναι γνωστό, είναι και κεντρικό και αν περάσεις από έξω και δεν είσαι κανένας τελείως κοιμισμένος θα καταλάβεις τι παίζει.
Φυσικά θέλει budget και ο τουρίστας δεν είναι η πρώτη επιλογή εκεί μέσα, άλλοι είναι.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Στης Πράγας κάτι έχω κάνει και για τα καμακοσπονσοράδικα

Παράδεισος...Πράγα - Page 175 - bourdela.com forum

Το Famous Lounge είναι γνωστό, είναι και κεντρικό και αν περάσεις από έξω και δεν είσαι κανένας τελείως κοιμισμένος θα καταλάβεις τι παίζει.
Φυσικά θέλει budget και ο τουρίστας δεν είναι η πρώτη επιλογή εκεί μέσα, άλλοι είναι.

Ας πούμε αν πήγαινε κάποιος Πράγα θα του πρότεινες να πάει disco Lavka για καμάκι?Η να πάει στο Duplex?Η στο Cross club?H στο James Dean?
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Ας πούμε αν πήγαινε κάποιος Πράγα θα του πρότεινες να πάει disco Lavka για καμάκι?Η να πάει στο Duplex?Η στο Cross club?H στο James Dean?
Λάβκα κάποτε...
Duplex τουρίστες
Cross Club πας ανάλογα τι παίζει
James Dean διαχρονικό.Από το υπόγειο έχω πολλές αναμνήσεις,
πάντα περνάω όταν πηγαίνω.

Η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο παλιά τα παραπάνω, ειδικά το Λάβκα, που ακόμη τρώει για ακατανόητους λόγους promotion και πηγαίνουν οι τουρίστες και παίρνουν τα αρχίδια τους..

Έχει άλλα μαγαζιά που μετράνε περισσότερο και παίζεις και με ένα στάνταρ 70-80% οι γυναίκες που έχεις δίπλα σου να είναι Τσέχες και όχι να νομίζεις ότι είναι Τσέχες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom