Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (13 μέλη και 90 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.603
Πόντοι
5.015
Πραγματικά, οι μαστοί της ευειδούς Αναστσίας είναι εγχειρισμένοι.

Η επίσης ευειδής Σίλβια μειονεκτεί στο μουνί: Τεράστιο, εκεί μέσα μπορείς να παίξεις ποδόσφαιρο, να κάνεις wind surf, και τα λοιπά.

Και για το μουνί της Αναστασίας έχει γραφτεί κάτι ανάλογο αν δεν κάνω λάθος πύραυλε...
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Με τετοιο φωτογραφικο ντοκουμεντο να κανεις τα χαρτια σου για την ΕΥΠ!!!
Οντως την αδικουν,ειναι λιγο μεγαλυτερα απο κοντα και αμα τα ζουλιξεις διπλασιαζονται!
*Σε μια απ τις φωτο ειναι λες και σε καταλαβε και ετοιμαζεται να σου χυμιξει! :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.603
Πόντοι
5.015
Δεν εχεις περασει σε δωματιο ποτε στη Διδυμου;Γιατι;Οσο για την Αννα,την εχω παρει αρκετες φορες και ειναι καλη και δεκτικη μεσα.Δε βιαζεται αφου ειναι λιγο στο κοσμο της κατι που ειναι καλο.Το μονο αρνητικο ειναι οτι τωρα τελευταια βαζει κατι σαν εξτενσιονς στα μαλλια της και αμα της πιανεις το κεφαλι αφηνει μια δυσαρεστη ψευτικη αισθηση.

Όχι ρε, προφανώς κι έχω γαμήσει στη Διδύμου, στο συγκεκριμένο δεν έχω γαμήσει ποτέ γιατί μου φαινόταν πολύ καταγώγιο...
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.930
Πόντοι
201
Χτεσινή τσάρτα 2η βάρδια. ..

Τροφωνειου 11 κάτω. .. δυο μωρά. .. το ένα με τρελές βυζάρες αλλά και μπουτάρες... ξέρεις κανείς τι λέει η μικρά; ;;;
Στο πάνω αλλο μωρό,  κορμάρα αλλά αβυζο...

Τροφωνειου 13 κάτω 2 gilf. Η Αγάπη... ξεφουσκωσαν εντελώς οι μαστοι και μια αλλη... ξεκ@λιάρα για τρελά γαμίσια....

Στο Βέργας 3. .. οι γνωστές βυζαρούδες κορασίδες. ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.964
Κριτικές
490
Like
36.554
Πόντοι
41.447
Χτεσινή τσάρτα 2η βάρδια. ..

Τροφωνειου 11 κάτω. .. δυο μωρά. .. το ένα με τρελές βυζάρες αλλά και μπουτάρες... ξέρεις κανείς τι λέει η μικρά; ;;;
Στο πάνω αλλο μωρό,  κορμάρα αλλά αβυζο...

Τροφωνειου 13 κάτω 2 gilf. Η Αγάπη... ξεφουσκωσαν εντελώς οι μαστοι και μια αλλη... ξεκ@λιάρα για τρελά γαμίσια....

Στο Βέργας 6. .. οι γνωστές βυζαρούδες κορασίδες. ...

Μηπως εννωας Βεργας 3?
 

kayliaris_antras

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
146
Like
44
Πόντοι
1
καλησπέρα συναγωνιστες..
υπαρχει καμια ωριμη βυζαρου και να εχει και τριχωτο νινι??
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.603
Πόντοι
5.015
Χτεσινή τσάρτα 2η βάρδια. ..

Τροφωνιου 11 κάτω. .. δυο μωρά. .. το ένα με τρελές βυζάρες αλλά και μπουτάρες... ξέρεις κανείς τι λέει η μικρά; ;;;
Στο πάνω αλλο μωρό,  κορμάρα αλλά αβυζο...

Τροφωνιου 13 κάτω 2 gilf. Η Αγάπη... ξεφουσκωσαν εντελώς οι μαστοι και μια αλλη... ξεκ@λιάρα για τρελά γαμίσια....

Στο Βέργας 3. .. οι γνωστές βυζαρούδες κορασίδες. ...

Μήπως ήταν η Νάντια στο Τροφωνίου 11, μία που πήρα εγώ πριν δυο βδομάδες και έγραψα και γι' αυτή; Με ωραίο προσωπάκι; Για τσέκαρε την τελευταία κριτική μου να δεις αν είναι αυτή... Όσο για την άλλη που λες ότι ήταν μαζί με την Αγάπη για δώσε παραπάνω πληροφορίες, βυζάρες είχε;
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Απαντώ εγω για  Αγαπη  Τροφωνιου  ( παλιοτερα  Διδύμου , Ιουλ 71 , πιο  παλιά  - ως νεαρότερη BBW  -  στο Περγαμου  1  κλπ)
Χαρακτηριστικο  το σκουπισμα πεους  με το μαντηλακι  προ τους ακα στοματικου . Εχω γραψει  αρκετες  φορές οτι η Αγαπη - εκανε προ  ετων ενα ρεκτιφιε-  εκοψε πιο κοντα  και εβαψε τα μαλλιά της
αλλιως,  και  Κυρίως >>>>  έκανε  την  ιδια  εποχή  αυτο που ακριβως εκανε και η  Θεια Ολγα  (Ρεμ  21 πανω-  Καλ  48  κλπ):
Λιποαναρροφηση σε μεση και γλουτούς - και ...  σμικρυνση  στηθους  :headbang: :headbang:- με  ακριβώς το ιδιο  χαλια αποτελεσμα ,  οπου οι ρογες και  οι θηλες  εχουν στραφει  προς το κεντρο
- αλλοιωμενες και μοιαζουν ..με αυγα μάτια  -- Αν τωρα , οπως λέτε,  ξεφουσκωσε  αυτη η σμικρυνση- boobjob .. κλαφ΄τα  Χαράλαμπε ... :headbang:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.964
Κριτικές
490
Like
36.554
Πόντοι
41.447
Απαντώ εγω για  Αγαπη   Τροφωνιου  ( παλιοτερα  Διδύμου , Ιουλ 71 , πιο  παλιά  - ως νεαρότερη BBW  -  στο Περγαμου   1  κλπ)
Χαρακτηριστικο   το σκουπισμα πεους  με το μαντηλακι  προ τους ακα στοματικου . Εχω γραψει  αρκετες   φορές οτι η Αγαπη - εκανε προ  ετων ενα ρεκτιφιε-  εκοψε πιο κοντα  και εβαψε τα μαλλιά της
αλλιως,  και   Κυρίως >>>>  έκανε  την  ιδια  εποχή  αυτο που ακριβως εκανε και η   Θεια Ολγα  (Ρεμ  21 πανω-  Καλ  48  κλπ):
Λιποαναρροφηση σε μεση και γλουτούς - και ...   σμικρυνση   στηθους  :headbang: :headbang:- με  ακριβώς το ιδιο   χαλια αποτελεσμα ,  οπου οι ρογες και  οι θηλες  εχουν στραφει  προς το κεντρο
- αλλοιωμενες και μοιαζουν ..με αυγα μάτια  -- Αν τωρα , οπως λέτε,   ξεφουσκωσε  αυτη η σμικρυνση- boobjob .. κλαφ΄τα  Χαράλαμπε ... :headbang:


αστα συναγωνιστη δεν εχουν καθολου μυαλο....
πανε σε κατι χειρουργους της συμφορας και γινονται χαλια
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.325
Κριτικές
15
Like
5.857
Πόντοι
1.496
Απαντώ εγω για  Αγαπη   Τροφωνιου  ( παλιοτερα  Διδύμου , Ιουλ 71 , πιο  παλιά  - ως νεαρότερη BBW  -  στο Περγαμου   1  κλπ)
Χαρακτηριστικο   το σκουπισμα πεους  με το μαντηλακι  προ τους ακα στοματικου . Εχω γραψει  αρκετες   φορές οτι η Αγαπη - εκανε προ  ετων ενα ρεκτιφιε-  εκοψε πιο κοντα  και εβαψε τα μαλλιά της
αλλιως,  και   Κυρίως >>>>  έκανε  την  ιδια  εποχή  αυτο που ακριβως εκανε και η   Θεια Ολγα  (Ρεμ  21 πανω-  Καλ  48  κλπ):
Λιποαναρροφηση σε μεση και γλουτούς - και ...   σμικρυνση   στηθους  :headbang: :headbang:- με  ακριβώς το ιδιο   χαλια αποτελεσμα ,  οπου οι ρογες και  οι θηλες  εχουν στραφει  προς το κεντρο
- αλλοιωμενες και μοιαζουν ..με αυγα μάτια  -- Αν τωρα , οπως λέτε,   ξεφουσκωσε  αυτη η σμικρυνση- boobjob .. κλαφ΄τα  Χαράλαμπε ... :headbang:
Πολυ σωστα.Εκτος αυτου τοσο η Ολγα οσο και η Αγαπη εχουν επισης κατι κοινο.Αυτος ο πειθαναγκασμος οπως με τα μαντηλακια,η τυποποιημενη συμπεριφορα και η προσποιητη ευγενεια.Γι αυτο και δεν επεδειωξα ποτε δευτερη συνευρεση μαζι τους,δε δινουν το κατι παραπανω οπως θα πειμενε κανεις απο τετοια μιλφ.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Που  πλεον  ειναι .. τζιλφ !  Στα τελευταία  ποστς  μας μιλα.... η επιστήμη. Η   Ολγα  ισως. . ποστ  τζιλφ πλεον - Παντως  η Αγαπη  παλιά   ως πολυ χοντρη στο Πεγάμου  1 ηταν οντως γλυκεια- μετα-
με τις εμεμβασεις-  γερασε- εσπασε πολυ στο προσωπο - εκει γύρω στο 2009... :cheesy: :rolleyes:
Και   ΄τωρα--   ενα   ιν τοπικ !  
Απιστευτη Info  περι  Καρολίνας - Εκει που θα λέγαμε οτι το BBW  δαμαλιον δεν  ....ουτε  πχ  για Φυλής .. Η  Καρολινα -ουι -.. δουλευει  καθημερινα σε studio !  
Στο  Θεσσαλονικης  81-= Cleopatra...  N Φιλαδελφεια..  /  το πρωι  στη Ρεμουνδου 21  ισ - οπου παει  μετα τις 11.30
διοτι  το βραδυ- εφυγε απο τη Βεργας και δουλευει στο  ως ανω  στουντιο απο 7 μμ μεχρι το πρωι .
Τι να πει κανεις ?
Η  δύναμις  αυτου του θρεντ ? Βυζολαγνοι νταλικιέρηδες στην Εθνική ?...  Τι να πεις- η ειδηση διερρευσε μέσω ,,observation   :)
Καρολινάρα  bbw --- δύναμις  & αναβαθμισις  :cheesy:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.603
Πόντοι
5.015
Τσέκαρα απόψε την Άννα απ' το Διδύμου 18Β το υπόγειο που μνημόνευσε κάποιος από εδώ μέσα για τις βυζάρες της, δεν είναι νέα άφιξη αλλά εγώ και κάποιοι ακόμα εδώ μέσα δεν είχαμε ασχοληθεί με την πάρτη της. Πρόκειται για μία χοντρή κοπέλα (εντάξει δεν είναι και τόφαλος) με ΜΑΤΑΡΕΣ και ΠΡΟΣΩΠΑΡΑ, μεγάλα φυσικά βυζιά. Απ' ό,τι διαβάζω είναι και μπόμπα απ' τις λίγες στο δωμάτιο με φουλ - φουλ πρόγραμμα, οπότε μάλλον είναι must σε όσους αρέσκονται σε χοντρές με όχι τεράστια αλλά απλώς μεγάλα βυζιά... Όσο για το σαλονάρισμά της είναι μάλλον ενδεικτικό του τί επακολουθεί στο δωμάτιο, εγώ σήμερα που την είδα ένιωσα να καβλώνω απ' το σαλόνι ακόμα με τα σκέρτσα που έκανε χωρίς καν να με αγγίξει.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Καμία μεταβυζονύχτια βάρδια?
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
εχθες δοκιμαστικε εστελ με πολυ μετριες προς κακες εντυπωσεις, δεν εδεσε καθολου η χημεια μας  :-
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.603
Πόντοι
5.015
Εχθες δοκιμαστικε Εστελ με πολυ μετριες προς κακες εντυπωσεις, δεν εδεσε καθολου η χημεια μας  :-

Να 'σουν ο μόνος... Προσωπικά γι' αυτό την αναβάλλω ξανά και ξανά δίνοντας σε άλλες προτεραιότητα παρότι είναι μουνάρα.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Τίτλοι τέλους
 

Συνημμένα

  • rocket.jpg
    rocket.jpg
    84,1 KB · Εμφανίσεις: 54

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.603
Πόντοι
5.015

Πύραυλε μ' ανησυχείς... Πες μας τί έπαθες, αν σκοπεύεις να αποχωρήσεις από εδώ μέσα πες μας πρώτα τουλάχιστον το λόγο, αν πάλι σου συνέβη κάτι μοιράσου το μαζί μας...
 

Ambasciatore

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες,ξέρει κάποιος αν η Σονια (Ρομπερτα από Κηφισου 60) δουλεύει ακόμα στο Ευνειδων 5 στην απογευματινή βάρδια ;;;; Ή την έκανε κ από κει ;;;  Ευχαριστώ κ καλές γιορτές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom