Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.932
Πόντοι
201
Μετά την Εστελ το χάος. ....
Τέτοιο  :cum: σε  :boobies: δεν έχω ξαναρίξει...

ερώτηση. ... φωτό επιτρέπεται να ανεβάσω; ;;;
Κόλαση το μωρό. ....
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.932
Πόντοι
201
Φώκαιας 27 κάτω. .... η τσατσά όλα τα λεφτά. ..
Είχε δουλέψει τσατσά στο Λονδίνο. .. γαμώ τις πάρλες..

Και πάνω είχε ενα καλό Ρουμανάκι αλλά η Εστελ είναι μια κατηγορία μόνη της. ..
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Φώκαιας 27 κάτω. .... η τσατσά όλα τα λεφτά. ..
Είχε δουλέψει τσατσά στο Λονδίνο. .. γαμώ τις πάρλες..

Και πάνω είχε ενα καλό Ρουμανάκι αλλά η Εστελ είναι μια κατηγορία μόνη της. ..
bale βυζοφωτο τυπε να βυζοπιρφορισουμε  :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.106
Κριτικές
86
Like
3.657
Πόντοι
5.015
Φώκαιας 27 κάτω. .... η τσατσά όλα τα λεφτά. ..
Είχε δουλέψει τσατσά στο Λονδίνο. .. γαμώ τις πάρλες..

Και πάνω είχε ενα καλό Ρουμανάκι αλλά η Εστελ είναι μια κατηγορία μόνη της. ..

Στο υπερυψωμένο την πέτυχες όπως μπαίνουμε αριστερά στη σκαλίτσα; Δεν ήταν στο πάνω;

Μετά την Εστελ το χάος. ....
Τέτοιο  :cum: σε  :boobies: δεν έχω ξαναρίξει...

ερώτηση. ... φωτό επιτρέπεται να ανεβάσω; ;;;
Κόλαση το μωρό. ....

Διευκρίνιση: Σε άφησε να τη χύσεις στα βυζιά; Αν δεν κάνω λάθος έχει γραφτεί πως δεν το δέχεται γενικά...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.106
Κριτικές
86
Like
3.657
Πόντοι
5.015
Πέρασα απόψε στην πρωινή βάρδια να τσεκάρω την Αλίνα στο Κολοκυνθούς 38Β και την Αναστασία στο Διδύμου 16Α που αναφέρθηκαν εδώ μέσα, την ύπαρξη των οποίων αγνοούσα. Η Αλίνα είναι μια σάπια ώριμη μελαχρινή με μεγάλα κρεμαστά βυζιά, κλασσικό ναυάγιο του Μεταξουργείου, μόνο της θετικό το βλέμμα της έκφυλης σιτεμένης που διαθέτει... Ενδείκνυται μόνο για σκληροπυρηνικούς μιλφάκηδες του Μεταξουργείου που έχουν βάλει στόχο να χώσουν το καβλί τους σε όλες τις γυναίκες της περιοχής, η Αλίνα θα είναι ένα ακόμη 10άρικο. Όσο για την Αναστασία στο Διδύμου 16Α για την οποία έχει αναφερθεί εδώ μέσα ότι έλειπε καιρό, προσωπικά μου άρεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, απ' τα γοητευτικότερα μιλφάκια που έχω δει ποτέ σε μπουρδέλο. Ξανθιά, κοντή, ωραίο μιλφο - πρόσωπο, βυζάρες αρκετά στητές για την ηλικία της τόσο τέλειες που ίσως τελικά να έχουν υποστεί "επεξεργασία" αλλά πραγματικά πρέπει να έχει γίνει πάρα πολύ καλή δουλειά, μου άρεσε πολύ και ο κώλος της αν και χαμηλοκώλα... Στα πλην όμως μετριότατο έως κακό σαλονάρισμα, ξεψυχισμένο και μουδιασμένο τελείως, απ' τις περιπτώσεις που καταλαβαίνεις απ' το σαλόνι ότι μπορεί να μην κλάψεις τα λεφτά σου δεδομένου ότι έχεις να κάνεις με ένα πολύ όμορφο milf, απ' την άλλη όμως "μυρίζεσαι" ότι η συνεύρεσή σου μαζί της δε θα είναι και αξέχαστη και αν κρίνω και απ' τις κριτικές μάλλον επιβεβαιώνεται αυτή μου η εκτίμηση. Μαζί με την Αναστασία στην ίδια βάρδια ήταν και η Σύλβια η οποία αν δεν είχε τόσο μικρά βυζιά, με το πρόσωπο της καβλο - milf Ρωσίδας που διαθέτει θα αποτελούσε επιλογή μου ξανά και ξανά... Αύριο το απόγευμα θα τσεκάρω από κοντά και την Άννα που αναφέρθηκε εδώ μέσα για να αποκτήσω γνώμη, στο καταγώγιο της Διδύμου που δουλεύει δεν είχα πατήσει ποτέ και για κανένα λόγο μέχρι τώρα αλλά θα κάνω μια εξαίρεση.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Πέρασα απόψε στην πρωινή βάρδια να τσεκάρω την Αλίνα στο Κολοκυνθούς 38Β και την Αναστασία στο Διδύμου 16Α που αναφέρθηκαν εδώ μέσα, την ύπαρξη των οποίων αγνοούσα. Η Αλίνα είναι μια σάπια ώριμη μελαχρινή με μεγάλα κρεμαστά βυζιά, κλασσικό ναυάγιο του Μεταξουργείου, μόνο της θετικό το βλέμμα της έκφυλης σιτεμένης που διαθέτει... Ενδείκνυται μόνο για σκληροπυρηνικούς μιλφάκηδες του Μεταξουργείου που έχουν βάλει στόχο να χώσουν το καβλί τους σε όλες τις γυναίκες της περιοχής, η Αλίνα θα είναι ένα ακόμη 10άρικο. Όσο για την Αναστασία στο Διδύμου 16Α για την οποία έχει αναφερθεί εδώ μέσα ότι έλειπε καιρό, προσωπικά μου άρεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, απ' τα γοητευτικότερα μιλφάκια που έχω δει ποτέ σε μπουρδέλο. Ξανθιά, κοντή, ωραίο μιλφο - πρόσωπο, βυζάρες αρκετά στητές για την ηλικία της τόσο τέλειες που ίσως τελικά να έχουν υποστεί "επεξεργασία" αλλά πραγματικά πρέπει να έχει γίνει πάρα πολύ καλή δουλειά, μου άρεσε πολύ και ο κώλος της αν και χαμηλοκώλα... Στα πλην όμως μετριότατο έως κακό σαλονάρισμα, ξεψυχισμένο και μουδιασμένο τελείως, απ' τις περιπτώσεις που καταλαβαίνεις απ' το σαλόνι ότι μπορεί να μην κλάψεις τα λεφτά σου δεδομένου ότι έχεις να κάνεις με ένα πολύ όμορφο milf, απ' την άλλη όμως "μυρίζεσαι" ότι η συνεύρεσή σου μαζί της δε θα είναι και αξέχαστη και αν κρίνω και απ' τις κριτικές μάλλον επιβεβαιώνεται αυτή μου η εκτίμηση. Μαζί με την Αναστασία στην ίδια βάρδια ήταν και η Σύλβια η οποία αν δεν είχε τόσο μικρά βυζιά, με το πρόσωπο της καβλο - milf Ρωσίδας που διαθέτει θα αποτελούσε επιλογή μου ξανά και ξανά... Αύριο το απόγευμα θα τσεκάρω από κοντά και την Άννα που αναφέρθηκε εδώ μέσα για να αποκτήσω γνώμη, στο καταγώγιο της Διδύμου που δουλεύει δεν είχα πατήσει ποτέ και για κανένα λόγο μέχρι τώρα αλλά θα κάνω μια εξαίρεση.
τυπε, οπως σου τα ειπα ακριβως για την αναστασια ;)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...Όσο για την Αναστασία στο Διδύμου 16Α ... βυζάρες αρκετά στητές για την ηλικία της τόσο τέλειες που ίσως τελικά να έχουν υποστεί "επεξεργασία" αλλά πραγματικά πρέπει να έχει γίνει πάρα πολύ καλή δουλειά, ...
...η Σύλβια η οποία αν δεν είχε τόσο μικρά βυζιά, με το πρόσωπο της καβλο - milf Ρωσίδας που διαθέτει θα αποτελούσε επιλογή μου ξανά και ξανά...
Πραγματικά, οι μαστοί της ευειδούς Αναστσίας είναι εγχειρισμένοι.

Η επίσης ευειδής Σίλβια μειονεκτεί στο μουνί: Τεράστιο, εκεί μέσα μπορείς να παίξεις ποδόσφαιρο, να κάνεις wind surf, και τα λοιπά.
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.932
Πόντοι
201
Η μουνάρα Εστελ. .. οι φωτό την αδικούν. ..
 

Συνημμένα

  • Estel 5.jpg
    Estel 5.jpg
    123,8 KB · Εμφανίσεις: 42
  • Estel 4.jpg
    Estel 4.jpg
    72,1 KB · Εμφανίσεις: 34
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.932
Πόντοι
201
συνέχεια. ...
 

Συνημμένα

  • Estel 6.jpg
    Estel 6.jpg
    92,5 KB · Εμφανίσεις: 24
  • Estel 7.jpg
    Estel 7.jpg
    38,4 KB · Εμφανίσεις: 44
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.932
Πόντοι
201
Συνέχεια. ...
 

Συνημμένα

  • Estel 8.jpg
    Estel 8.jpg
    42 KB · Εμφανίσεις: 29
  • Estel 9.jpg
    Estel 9.jpg
    38,4 KB · Εμφανίσεις: 39
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.932
Πόντοι
201
:boobies: :boobies: :boobies:
 

Συνημμένα

  • Estel 2.jpg
    Estel 2.jpg
    80,5 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Estel 3.jpg
    Estel 3.jpg
    78,5 KB · Εμφανίσεις: 27
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.932
Πόντοι
201
........
 

Συνημμένα

  • Estel 1.jpg
    Estel 1.jpg
    46,9 KB · Εμφανίσεις: 40
  • Estel 10.jpg
    Estel 10.jpg
    28,1 KB · Εμφανίσεις: 53
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.932
Πόντοι
201
Στο υπερυψωμένο την πέτυχες όπως μπαίνουμε αριστερά στη σκαλίτσα; Δεν ήταν στο πάνω;

Διευκρίνιση: Σε άφησε να τη χύσεις στα βυζιά; Αν δεν κάνω λάθος έχει γραφτεί πως δεν το δέχεται γενικά...

Ναι... στα αριστερά. Πάνω ήταν ένα Ρουμανάκι καλό αλλά όχι Εστελ. ..
Κανονικά τα πήρε ολα στα βυζιά. Εξάλλου το διαφημίζει και η τσατσά. ...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.993
Πόντοι
1.496
Πέρασα απόψε στην πρωινή βάρδια να τσεκάρω την Αλίνα στο Κολοκυνθούς 38Β και την Αναστασία στο Διδύμου 16Α που αναφέρθηκαν εδώ μέσα, την ύπαρξη των οποίων αγνοούσα. Η Αλίνα είναι μια σάπια ώριμη μελαχρινή με μεγάλα κρεμαστά βυζιά, κλασσικό ναυάγιο του Μεταξουργείου, μόνο της θετικό το βλέμμα της έκφυλης σιτεμένης που διαθέτει... Ενδείκνυται μόνο για σκληροπυρηνικούς μιλφάκηδες του Μεταξουργείου που έχουν βάλει στόχο να χώσουν το καβλί τους σε όλες τις γυναίκες της περιοχής, η Αλίνα θα είναι ένα ακόμη 10άρικο. Όσο για την Αναστασία στο Διδύμου 16Α για την οποία έχει αναφερθεί εδώ μέσα ότι έλειπε καιρό, προσωπικά μου άρεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, απ' τα γοητευτικότερα μιλφάκια που έχω δει ποτέ σε μπουρδέλο. Ξανθιά, κοντή, ωραίο μιλφο - πρόσωπο, βυζάρες αρκετά στητές για την ηλικία της τόσο τέλειες που ίσως τελικά να έχουν υποστεί "επεξεργασία" αλλά πραγματικά πρέπει να έχει γίνει πάρα πολύ καλή δουλειά, μου άρεσε πολύ και ο κώλος της αν και χαμηλοκώλα... Στα πλην όμως μετριότατο έως κακό σαλονάρισμα, ξεψυχισμένο και μουδιασμένο τελείως, απ' τις περιπτώσεις που καταλαβαίνεις απ' το σαλόνι ότι μπορεί να μην κλάψεις τα λεφτά σου δεδομένου ότι έχεις να κάνεις με ένα πολύ όμορφο milf, απ' την άλλη όμως "μυρίζεσαι" ότι η συνεύρεσή σου μαζί της δε θα είναι και αξέχαστη και αν κρίνω και απ' τις κριτικές μάλλον επιβεβαιώνεται αυτή μου η εκτίμηση. Μαζί με την Αναστασία στην ίδια βάρδια ήταν και η Σύλβια η οποία αν δεν είχε τόσο μικρά βυζιά, με το πρόσωπο της καβλο - milf Ρωσίδας που διαθέτει θα αποτελούσε επιλογή μου ξανά και ξανά... Αύριο το απόγευμα θα τσεκάρω από κοντά και την Άννα που αναφέρθηκε εδώ μέσα για να αποκτήσω γνώμη, στο καταγώγιο της Διδύμου που δουλεύει δεν είχα πατήσει ποτέ και για κανένα λόγο μέχρι τώρα αλλά θα κάνω μια εξαίρεση.
Δεν εχεις περασει σε δωματιο ποτε στη Διδυμου;Γιατι;Οσο για την Αννα,την εχω παρει αρκετες φορες και ειναι καλη και δεκτικη μεσα.Δε βιαζεται αφου ειναι λιγο στο κοσμο της κατι που ειναι καλο.Το μονο αρνητικο ειναι οτι τωρα τελευταια βαζει κατι σαν εξτενσιονς στα μαλλια της και αμα της πιανεις το κεφαλι αφηνει μια δυσαρεστη ψευτικη αισθηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom