Νέα

Βυζοπούλες γειτόνισσες (και γύρω περιοχών)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kukjim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 768
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

studiolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
24
Like
0
Πόντοι
11
υπάρχει μία ελλεεινίδα μέσα στη γκαύλα η οποία έχει απίστευτα βυζιά και δουλεύει στο πρωτόκολλο μιάς δημόσιας υπηρεσίας στην καλλιθέα...3ος όροφος με το που μπαίνεις την βλέπεις φάτσα αριστερά...πίσω από το sante στη θησέως...όποιος κατάλαβε κατάλαβε..
θα με κανεις φιλε μου να παω αυριο απο εκει να ριξω το βλεφαρο μου μιας κ θα ειναι ο δρομος μου...αν ηξερα ομως κ τι υπηρεσια ειναι για να εχω να ρωτησω κκατι θα ηταν ακομα καλυτερα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Στη δουλειά έχω μια κοπελιά, κοντούλα και παχουλή βέβαια, αλλά δεν έχω ματαδει μεγαλύτερα  :tits: !!!!!!!

επίσης 2-3 φορές την εβδομάδα που πάω παράδοση σε μια εταιρία, το καυλάκι στην υποδοχή.... αααχ.....  :knockinb:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εμενα η γυμναστρια στο joe weider Βυζι τουμπανο :rockon: :rockon: :rockon:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Πηγα σημερα απογευματινη βαρδια ,μεταξ/γειο ,ιασωνος 19Α ,ισογειο .Ειχε μια ρουμανα με το ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΟ βυζι που εχεις δει ,ΦΥΣΙΚΟ .Αυριο θα ειναι παλι απογευμα .Αν δεν περασεις και παρεις ΜΟΝΟ ΜΑΤΙ ,τοτε δεν θεωρειται βιζιτα ,αλλα ...γειτονισσα.
Την τυπισσα στο γυμναστηριο τη θεωρεις "γειτονισσα " ,διοτι μεχρι στιγμης ...δεν την εχεις πληρωσει.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Στη δουλειά έχω μια κοπελιά, κοντούλα και παχουλή βέβαια, αλλά δεν έχω ματαδει μεγαλύτερα  :tits: !!!!!!!

επίσης 2-3 φορές την εβδομάδα που πάω παράδοση σε μια εταιρία, το καυλάκι στην υποδοχή.... αααχ.....  :knockinb:

Ε ορμα ρε τακουνολαγνε....τι ξεροσταλιαζεις
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Εψές κατεβαίνοντας κέντρο να φτιάξω το γαμωκινητό, έφαγα απανωτές βυζοκαρπαζιές κύριοι...

Στο 1ο χτύπημα μπαίνοντας στο σταθμό του μετρό, βλέπω ν'ανεβαίνει μια τσιγγάνα τουρκο-γιούφτισσα βυζαίνοντας ένα μωρό. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Babys/smilie_baby_050.gif[/img[/URL]]
Στο 2ο χτύπημα μπαίνοντας στο συρμό, τσουπ ένα milfo-gilfaki με κάτι βυζάρες που κόντευαν να τρυπήσουν το κολλητό πουλοβεράκι που φορούσε. [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Frech/smilie_frech_001.gif[/img[/URL]]
Στο 3ο χτύπημα εκεί που κοίταγα σα χάνος τα βυζιά της άλλης, σηκώνεται μια με κάτι κανόνια που αν τον έβαζες μέσα θα στον έβγαζε αλοιφή. :o
Στο 4ο χτύπημα αφού βγήκα απ'το μετρό (όπου στο ανέβασμα είδα κι ένα ξέκωλο μ'ένα αέρινο σούπερ μίνι που σε μια φάση φάνηκε η κυλότα), να σου άλλη μια ατσίγγανη στην Πανεπιστημίου να θηλάζει ένα νιάνιαρο. [img]http://i464.photobucket.com/albums/rr7/Jeffg0107/Smiley/Suicide.gif

Τι είχε συμβεί άραγε; Το σύμπαν συνωμότησε υπέρ μου ή ήταν η παγκόσμια μέρα θηλασμού; Ή μήπως ακούω πολύ Ελίνα Κωνσταντοπούλου;
thinking-018.gif

Ό,τι και να'ταν, τα παπάρια μου ήταν έτοιμα να εκραγούν και το σπέρμα κόντευε να βγει απ'τα αυτιά. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_012.gif[/img[/URL]]
Είχα δυο επιλογές: Ή θα την έβγαζα στην ψύχρα να την κάνω σφεντόνα ή θα βυζοτραβιόμουν Φυλής... :huh:

Τη συνέχεια τη φαντάζεστε ---> [URL unfurl="true"]http://www.bourdela.tv/content/view/575/225/#jreview_13737[/URL]

Αλλά δεν ήταν τυχαίο που εμφανίστηκαν όλα αυτά τα βυζοκρούσματα. Σιγά-σιγά πιάνουν οι ζέστες και τα πουλέν τα πετάνε. [img]http://smileys.on-my-web.com/repository/Happy/happy-old-009.gif
Γι'αυτό από τούδε και στο εξής θα φοράω μπεϊμπιλίνο για το ξεροχύσιμο. Θα'ναι ένα δυνατό αξεσουάρ για τη θερινή περίοδο, ενδεχομένως θα λέγαμε. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Babys/smilie_baby_045.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Τι τυπος εισαι ρε βυζο, τι τυπος εισαι.....
δεν υπαρχεις.....
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Δεν υπάρχει κανείς Βριλησσίωτης συναγωνιστης και βυζολάγνος?

Μιλάμε θα πάθει ΤΕΡΑΣΤΙΑ πλάκα  :tits: :tits: :tits: :tits: :tits2: :tits: :tits:

Ελα εδω ειμαστε.....
Για πες την εχεις ξαναδει? Κανει βυζομεροκαματο ακομα εκει?
Φανταζομαι εννοεις αυτο επι της λεωφορου Πεντελης ετσι?
Δωσε το μασταρinfo...αν ειναι να πεταχτουμε ενα βυζοβολταρακι
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
.Αν δεν περασεις και παρεις ΜΟΝΟ ΜΑΤΙ ,τοτε δεν θεωρειται βιζιτα ,αλλα ...γειτονισσα.
Την τυπισσα στο γυμναστηριο τη θεωρεις "γειτονισσα " ,διοτι μεχρι στιγμης ...δεν την εχεις πληρωσει.

νεγαλη κουβεντα ειπες τωρας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Παράθεση από: tyler77 στις 20/02/10, 22:10
Mc Donalds Βριλησσίων, τωρα, παίρνει παραγγελίες στο drive thru..
Θα πάθετε τεράστια ΒΥΖΟΠΛΑΚΑ!!!
Τεράστια...

Ελα εδω ειμαστε.....
Για πες την εχεις ξαναδει? Κανει βυζομεροκαματο ακομα εκει?
Φανταζομαι εννοεις αυτο επι της λεωφορου Πεντελης ετσι?
Δωσε το μασταρinfo...αν ειναι να πεταχτουμε ενα βυζοβολταρακι
False alarm... Επαναλαμβάνω false alarm...
Σήμερα ήμουν Χαλάνδρι για καφέ στον πεζόδρομο και δολίως σκεπτόμενος παρέσυρα το φίλο μου να πάμε να φάμε στα McDonalds Βριλησσίων τάχα μου επειδή νηστεύω, να φάμε κανένα McVeggie...
Σπεύσαμε επί τόπου και ήμουν όλο χαρά εξαιτίας της περιγραφής του φίλτατου συναγωνιστή Tyler...
Δυστυχώς απογοητεύτηκα. Πέτυχα την "βυζαρού" με τα "τεράστια" στο McDrive. Πρόκειται για παχουλοκομψή νεαρά, καμιά 80αριά κιλά, ατσούμπαλη με βυζιά ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ άνω του 4... Είναι βέβαια μεγαλύτερα από το κανονικό αλλά προσωπικά αν την έβλεπα στο δρόμο δεν θα την έλεγα και βυζαρού καθώς τα βουβού δεν είναι πολύ μεγαλύτερα από το υπόλοιπο χοντροσώμα της. Το χειρότερο ήταν ότι είχε φάτσα σαν του Τάσου του Κουνέλη από την εκπομπή της Μπεκατώρου. Κρίμα και είχα φτιαχτεί ότι θα δω νέα περίπτωση μεγαλομαστίας... Όποιος θέλει ας πάει αλλά προσωπικά δεν το συνιστώ. Τσάμπα κόπος... Mου βγήκε ξινό και το Mc Veggie!
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
630
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
βυζοπυλα με 5αρι οπλισμο εχω δει μια χοντρουλα στην οδο συρου στην κυψελη σε κομμωτηριο.....δεν κουρευει μονο λουσιμο νομιζω :boobies: :tits2:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
...ωραιο θεματακι ανοιξατε και το ψιλογουσταρω...,λοιπον στην¨"πιτα του παππου"τερμα πατησιων,στα ανω πατησια,...προσεξτε την κοπελλα :rolleyes: που καθεται ταμειο.οτι και να φορεσει τα βυζια ειναι τουμπανο :boobies:...ασε που ειναι και νοστιμουλα-δεν ειναι χοντρη,αλλα πολυ δεμενη,νταρτανοβυζομουνα.σπευστε τωρα που αρχιζει και ζεσταινει ο καιρος,και αφαιρει και κανενα ρουχο.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
False alarm... Επαναλαμβάνω false alarm...
Σήμερα ήμουν Χαλάνδρι για καφέ στον πεζόδρομο και δολίως σκεπτόμενος παρέσυρα το φίλο μου να πάμε να φάμε στα McDonalds Βριλησσίων τάχα μου επειδή νηστεύω, να φάμε κανένα McVeggie...
Σπεύσαμε επί τόπου και ήμουν όλο χαρά εξαιτίας της περιγραφής του φίλτατου συναγωνιστή Tyler...
Δυστυχώς απογοητεύτηκα. Πέτυχα την "βυζαρού" με τα "τεράστια" στο McDrive. Πρόκειται για παχουλοκομψή νεαρά, καμιά 80αριά κιλά, ατσούμπαλη με βυζιά ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ άνω του 4... Είναι βέβαια μεγαλύτερα από το κανονικό αλλά προσωπικά αν την έβλεπα στο δρόμο δεν θα την έλεγα και βυζαρού καθώς τα βουβού δεν είναι πολύ μεγαλύτερα από το υπόλοιπο χοντροσώμα της. Το χειρότερο ήταν ότι είχε φάτσα σαν του Τάσου του Κουνέλη από την εκπομπή της Μπεκατώρου. Κρίμα και είχα φτιαχτεί ότι θα δω νέα περίπτωση μεγαλομαστίας... Όποιος θέλει ας πάει αλλά προσωπικά δεν το συνιστώ. Τσάμπα κόπος... Mου βγήκε ξινό και το Mc Veggie!

Bγήκαν αληθινοί οι βυζοφόβοι μου τελικά... :(
Όπου ακούς πολλά βυζοκεράσια κράτα και μικρό βυζοκαλάθι, όπως λέει κι ο σοφός λαός...
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
Φιλε μου προφανως ειδες καποια αλλη που ειχε βαρδια.
Αυτη που λεω εγω δεν ταιριζει μετην περιγραφη που εδωσες και εννοειται δεν εννοω μονο τα βυζια.

Αλλη κοπελα θα ειχε βαρδια.
Απλα.




 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Φιλε μου προφανως ειδες καποια αλλη που ειχε βαρδια.
Αυτη που λεω εγω δεν ταιριζει μετην περιγραφη που εδωσες και εννοειται δεν εννοω μονο τα βυζια.

Αλλη κοπελα θα ειχε βαρδια.
Απλα.


Oι ισχυρισμοι του φιλου ταιλερ επανατροφοδοτουν το δυσμοιρο βυζολαο με νεες ελπιδες.
για να δουμε, για να δουμε, μου φαινεται θα τραβηχτω εγω τελικα για να επιβεβαιωσω....
Η μαλακια ειναι οτι δε ξερουμε τις βάρδιές της.
Να παρουμε λετε κανα τηλ το μαγαζι να ρωτησουμε ποτε δουλευει η βυζου?  :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Oι ισχυρισμοι του φιλου ταιλερ επανατροφοδοτουν το δυσμοιρο βυζολαο με νεες ελπιδες.
για να δουμε, για να δουμε, μου φαινεται θα τραβηχτω εγω τελικα για να επιβεβαιωσω....

Απροσδόκητη τροπή στο βυζοθρίλερ. :o
Μάλλον εσύ θα βγάλεις το βυζοφίδι απ'τη μουνότρυπα μαν. :rockon:
 
OP
OP
K

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
βυζοπυλα με 5αρι οπλισμο εχω δει μια χοντρουλα στην οδο συρου στην κυψελη σε κομμωτηριο.....δεν κουρευει μονο λουσιμο νομιζω :boobies: :tits2:
ρε μαγκα μου περασα απο εκει γιατι ηθελα κ ενα κουρεμα αλλα ειδα μια τετραπαχη..μας δουλευεις η θες οφθαλμιατρο???
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
ρε μαγκα μου περασα απο εκει γιατι ηθελα κ ενα κουρεμα αλλα ειδα μια τετραπαχη..μας δουλευεις η θες οφθαλμιατρο???

Ρε τυπε, το προσωπικο στα κομμωτηρια αλλαζει οπως αλλαζουν οι πελατες σε μπουρδελο....
Γι'αυτο ποιο αξιοπιστα ευρηματα ειναι οι..........."βυζαρουδες σε δημοσιες υπηρεσιες"  :rockon: :rockon: :rockon:

ΒΥΖΟΜΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom