Νέα

Βυζοπούλες γειτόνισσες (και γύρω περιοχών)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kukjim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 290K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
K

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
κ εγω βλεπω καθημερινα μια δυο με φορτιο βαρυ αλλα δυστηχως ειναι στο δρομο κ δ μπορω ν δωσω στιγμα.ας ελπισουμε να βρουμε κατι που ν το ελεγχουν ολοι...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Εψές κατεβαίνοντας κέντρο να φτιάξω το γαμωκινητό, έφαγα απανωτές βυζοκαρπαζιές κύριοι...

Στο 1ο χτύπημα μπαίνοντας στο σταθμό του μετρό, βλέπω ν'ανεβαίνει μια τσιγγάνα τουρκο-γιούφτισσα βυζαίνοντας ένα μωρό. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Babys/smilie_baby_050.gif[/img[/URL]]
Στο 2ο χτύπημα μπαίνοντας στο συρμό, τσουπ ένα milfo-gilfaki με κάτι βυζάρες που κόντευαν να τρυπήσουν το κολλητό πουλοβεράκι που φορούσε. [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Frech/smilie_frech_001.gif[/img[/URL]]
Στο 3ο χτύπημα εκεί που κοίταγα σα χάνος τα βυζιά της άλλης, σηκώνεται μια με κάτι κανόνια που αν τον έβαζες μέσα θα στον έβγαζε αλοιφή. :o
Στο 4ο χτύπημα αφού βγήκα απ'το μετρό (όπου στο ανέβασμα είδα κι ένα ξέκωλο μ'ένα αέρινο σούπερ μίνι που σε μια φάση φάνηκε η κυλότα), να σου άλλη μια ατσίγγανη στην Πανεπιστημίου να θηλάζει ένα νιάνιαρο. [img]http://i464.photobucket.com/albums/rr7/Jeffg0107/Smiley/Suicide.gif

Τι είχε συμβεί άραγε; Το σύμπαν συνωμότησε υπέρ μου ή ήταν η παγκόσμια μέρα θηλασμού; Ή μήπως ακούω πολύ Ελίνα Κωνσταντοπούλου;
thinking-018.gif

Ό,τι και να'ταν, τα παπάρια μου ήταν έτοιμα να εκραγούν και το σπέρμα κόντευε να βγει απ'τα αυτιά. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_012.gif[/img[/URL]]
Είχα δυο επιλογές: Ή θα την έβγαζα στην ψύχρα να την κάνω σφεντόνα ή θα βυζοτραβιόμουν Φυλής... :huh:

Τη συνέχεια τη φαντάζεστε ---> [URL unfurl="true"]http://www.bourdela.tv/content/view/575/225/#jreview_13737[/URL]

Αλλά δεν ήταν τυχαίο που εμφανίστηκαν όλα αυτά τα βυζοκρούσματα. Σιγά-σιγά πιάνουν οι ζέστες και τα πουλέν τα πετάνε. [img]http://smileys.on-my-web.com/repository/Happy/happy-old-009.gif
Γι'αυτό από τούδε και στο εξής θα φοράω μπεϊμπιλίνο για το ξεροχύσιμο. Θα'ναι ένα δυνατό αξεσουάρ για τη θερινή περίοδο, ενδεχομένως θα λέγαμε.
URL]]
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
χαχα οχι ρε φιλε...ενα μηνα πριν ηταν το ποστ!!
Μου εκανε εντυπωση που την ξαναπετυχα...μιλαμε για 7-8αρι  :tits2: :tits2:!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χαχα οχι ρε φιλε...ενα μηνα πριν ηταν το ποστ!!
Μου εκανε εντυπωση που την ξαναπετυχα...μιλαμε για 7-8αρι  :tits2: :tits2:!!!
ναι μπρε.. πλακα κανω..

καλα, 7-8άρι και δεν κανει βιζιτες ?
κριμα..  :(
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ναι μπρε.. πλακα κανω..

καλα, 7-8άρι και δεν κανει βιζιτες ?
κριμα..  :(

εσύ εκεί δεν έχεις βυζαρούδες,απλά θές να το παίξεις ότι έχεις δεί κάποτε παλιά στο σχολειο βυζιά :2funny:
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
Μα καθεται και ταλαιπωρειται το κοριτσακι στα mc Donalds για τρεις κ εξήντα?
Την επομενη θα της το προτείνω!!  :dancing:
 
OP
OP
K

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Μα καθεται και ταλαιπωρειται το κοριτσακι στα mc Donalds για τρεις κ εξήντα?
Την επομενη θα της το προτείνω!!  :dancing:
περασα μια μερα..και ημουν ατυχος.την εχεις πετυχει μεσημερι?η μονο βραδυ?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μου εκανε εντυπωση που την ξαναπετυχα...μιλαμε για 7-8αρι  :tits2: :tits2:!!!

Kάτσε ρε φίλε μη τα πετάς έτσι απερίσκεπτα.
Μήπως βυζοζαλίστηκες και τα'δες διπλά;
Σόρρυ αδερφέ αλλά μου φαίνεται του γκούντ του μπι τρού... :think:
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
φιλε επιβεβαιωνω προς προκειται φια 7αρι σιγουρα..πιστεψε με!
Εγω δυο φορες την εχω πετυχει και τις 2 βραδυ..

Μιλαμε πραγμαιτκα δεν χωρανε στο μπλουζακι των mac που φοραει κατα τα αλλα τις ειναι τεραστιο
αλλα αναγκαζεται η κοπελα να το φοραει!!

 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
φιλε επιβεβαιωνω προς προκειται φια 7αρι σιγουρα..πιστεψε με!
Εγω δυο φορες την εχω πετυχει και τις 2 βραδυ..

Μιλαμε πραγμαιτκα δεν χωρανε στο μπλουζακι των mac που φοραει κατα τα αλλα τις ειναι τεραστιο
αλλα αναγκαζεται η κοπελα να το φοραει!!

Ω να γαμήσω αρρώστησα τώρα!!!
Για πες διεύθυνση και βάρδια μήπως βυζοπεταχτώ...
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Δεν είναι  σωστές  και πρέπουσες  αυτές  οι αναφορές - αλλά  .. anyway    :tits: :tits:
Σκούρο  τσιγκανοειδές  BBW  με .. 7άρια  κάνει  ταμείο  στον φουρνο- πατισερί  Απολλώνειο  στην Αγια παρασκευή  (Αρχές  Αγ. Ιωάννου)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δεν είναι  σωστές  και πρέπουσες   αυτές  οι αναφορές - αλλά  .. anyway    :tits: :tits:
Σκούρο  τσιγκανοειδές  BBW   με .. 7άρια  κάνει  ταμείο   στον φουρνο- πατισερί  Απολλώνειο  στην Αγια παρασκευή  (Αρχές  Αγ. Ιωάννου)
Μας γαμησες!

Κεντρο δεν παιζει τιποτα? :boobies: :boobies:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πάρε πασούμια με αερόσολα όταν ανέβεις μύστη. Έχουμε πολλά χλμ. βυζοσκάουτινγκ τύπε μουυυυυ :rockon: :tits: :2on1:
Εννοειται χυσταρα μου οτι θα γραψει πολλα χιλιομετρα το κοντερ  :zfuck: :zfuck: .

Αλλα αμα μας βγει ο κωλος να παμε αγια παρασκευη και ειναι καλη η σερβιτορα, τι θα κανουμε?

Τον βγαζουμε εξω και τραβαμε χειρογλυκανη? :tooth: :happy:

Ενω αμα ειμαστε κεντρο, σπερμοραντάρ θα μας βγαλει φυλης μετα τα απαραιτητα ερεθισματα  :boobies: :boobies: :rockon: :dancing:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αλλα αμα μας βγει ο κωλος να παμε αγια παρασκευη και ειναι καλη η σερβιτορα, τι θα κανουμε?

Τον βγαζουμε εξω και τραβαμε χειρογλυκανη? :tooth: :happy:

Ενω αμα ειμαστε κεντρο, σπερμοραντάρ θα μας βγαλει φυλης μετα τα απαραιτητα ερεθισματα  :boobies: :boobies: :rockon: :dancing:
Θα πάμε με τον
fahr24.gif
δικέ μου.
Πιο γρήγορα θα μας πετάξει Φυλής απ'το να την παίξουμε.
happy-144.gif
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
υπάρχει μία ελλεεινίδα μέσα στη γκαύλα η οποία έχει απίστευτα βυζιά και δουλεύει στο πρωτόκολλο μιάς δημόσιας υπηρεσίας στην καλλιθέα...3ος όροφος με το που μπαίνεις την βλέπεις φάτσα αριστερά...πίσω από το sante στη θησέως...όποιος κατάλαβε κατάλαβε..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
υπάρχει μία ελλεεινίδα μέσα στη γκαύλα η οποία έχει απίστευτα βυζιά και δουλεύει στο πρωτόκολλο μιάς δημόσιας υπηρεσίας στην καλλιθέα...3ος όροφος με το που μπαίνεις την βλέπεις φάτσα αριστερά...πίσω από το sante στη θησέως...όποιος κατάλαβε κατάλαβε..
πώς τη λενε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom