Νέα

Βριλησσού 60

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως νιπτήρες έχει !
073.gif
073.gif
073.gif
073.gif
073.gif
073.gif
Στο μεγάλο δωμάτιο τελευταίο από δεξιά που είχα πάει όταν είχε κάνει μια guest εμφάνιση η Σάντρα νομίζω πως δεν είχε ,ζήτω συγνώμη εάν κάνω λάθος
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Στο μεγάλο δωμάτιο τελευταίο από δεξιά που είχα πάει όταν είχε κάνει μια guest εμφάνιση η Σάντρα νομίζω πως δεν είχε ,ζήτω συγνώμη εάν κάνω λάθος
Σου μειωσαν την τιμη ή πληρωσες τα ιδια;; Ρε τι πίνετε εδω μέσα που ζητάτε και συγγνωμη αν κανετε λαθος για το νιπτήρα του μπουρδελου.... Αντε γεια......
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Συμφωνω φιλε μου..... απο κριτικες και σχολια που διαβαζω το γνωριζω...γιατι σε αυτη την αλυσιδα δεν εχω παει μεχρι σημερα.....ισως να εχουν καλυτερες υπηρεσιες και περισσοτερο χρονο στο δωματιο....και να το εχουν στα 50 παγια!!!!!!!!
μονο σου χαμογελάω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σου μειωσαν την τιμη ή πληρωσες τα ιδια;; Ρε τι πίνετε εδω μέσα που ζητάτε και συγγνωμη αν κανετε λαθος για το νιπτήρα του μπουρδελου.... Αντε γεια......
Φοβουνται οι ανθρωποι να πουν κατι....μην πεταχτουν οι γνωστοι-αγνωστοι και τους βαλουν χερι.....Ρε καταλαβετε το επιτελους..... αν θελετε 50 ευρω, βελτιωθειτε στα παντα....ειδεμη αντε γεια....κωλοι υπαρχουν......κοροιδα δεν υπαρχουν πλεον!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Σου μειωσαν την τιμη ή πληρωσες τα ιδια;; Ρε τι πίνετε εδω μέσα που ζητάτε και συγγνωμη αν κανετε λαθος για το νιπτήρα του μπουρδελου.... Αντε γεια......
Για πρόσεχε λίγο αυτά που γραφείς και να προσπαθείς να απαντάς στο ύφος που σου γράφει και ο άλλος
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Καλο σου μεσημερι...κουκλα μου...τι δουλεια εχεις και μου απαντας σε αυτο το θρεντ? :think:
αντε Μαρακι πες καμια κουβεντα. ρε παιχτουρα ιντερνετικο μονοπωλειο δεν υπαρχει. Αν και αναρωτιέμαι γιατί μονίμως τα κοριτσια μπαινουν μονο στα δικα τους τοπικσ και οχι σε άλλα. Γιατί αραγε;;;
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
αντε Μαρακι πες καμια κουβεντα. ρε παιχτουρα ιντερνετικο μονοπωλειο δεν υπαρχει. Αν και αναρωτιέμαι γιατί μονίμως τα κοριτσια μπαινουν μονο στα δικα τους τοπικσ και οχι σε άλλα. Γιατί αραγε;;;
ίσως να κωλώνουν τα κορίτσια μας, το έχω προσέξει :rockon:    >:( >:( >:(τι να πω  :think: :think: :think:.... 
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
διαβάζω αυτό που γράφεις και χαμογελάω ;) ;)
Το πιο καλο μας παιδι εισαι....και να κανεις οτι σου γουσταρει......μια-μοναδικη και ανεπαναληπτη σε εχουμε..Μαρακι εισαι το στολιδι του site και των μαγαζιων....χαρη σε εσενα βλεπουμε την ζωη μας πιο ομορφη και πιο αισιοδοξη....να σε εχει ο Θεος καλα!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Μαρία πολύ έξυπνο που έχεις βάλει τις βάρδιες σου να περνούν από κάτω για να ενημερωνόμαστε
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
egv
ίσως να κωλώνουν τα κορίτσια μας, το έχω προσέξει :rockon:    >:( >:( >:(τι να πω  :think: :think: :think:....   
μπορεί να μην κωλώνουν τα κορίτσια αλλά οι τσατσάδες που πλεον εχουν το λαπ τοπ ανοιχτο στα μπορντελ... Αυτό είναι η Ελλάδα γεφυρωσε το ψηφιακό χασμα.....
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αντε Μαρακι πες καμια κουβεντα. ρε παιχτουρα ιντερνετικο μονοπωλειο δεν υπαρχει. Αν και αναρωτιέμαι γιατί μονίμως τα κοριτσια μπαινουν μονο στα δικα τους τοπικσ και οχι σε άλλα. Γιατί αραγε;;;
Ευλογη απορια...αν και οι περισσοτεροι..μην πω ολοι μας εδω μεσα ολες τις στουντιοκοπελες τις σεβομαστε απολυτα!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
MaRiA_ ποια σε αλλαζει σημερα? :grin:
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
egvμπορεί να μην κωλώνουν τα κορίτσια αλλά οι τσατσάδες που πλεον εχουν το λαπ τοπ ανοιχτο στα μπορντελ... Αυτό είναι η Ελλάδα γεφυρωσε το ψηφιακό χασμα.....

Βεβαια στην Λιτσα την κακόμαθα εγώ τι τεχνολογία :grin: :dancing: :grin: όμως βλέπω πολλές ζήλεψαν ο'πω άλλα ιδρύματά... νέα τεχνολογία τον τσατσάδων..χαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:    
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
Μαρία πολύ έξυπνο που έχεις βάλει τις βάρδιες σου να περνούν από κάτω για να ενημερωνόμαστε
Κάλο εεε??? είχα σαλτάρει να στέλνω π,μ το πρόγραμμά μου... σωθικά..χαχα :grin: :grin: :grin:

   
MaRiA_ ποια σε αλλαζει σημερα? :grin:
Εμμανουέλα ουκρανιδα ;)!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 09/05  :)  :)  :)
[/move]
Βριλησου 60: κλειστο - Ρωξανη - ?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

Το Βριλησσου 60 θα παραμεινει κλειστο για ολη την εβδομαδα λογω ανακαινισης.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom