Νέα

Βριλησσού 60

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ειδα φως & μπηκα..
καθαρος χωρος υποδοχης με αναρτημενο τιμοκαταλογο στο σαλονακι,γραμμενο στο χερι σε whiteboard με κορνιζα καθρεφτη.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
40 μια σταση..
50 ολες οι στασεις..
60 δεν θυμαμαι..
80 αυταρχικο-sex show..
90 ακαποτο..
100 full..
100 μονο προκτικο(το ο με ομικρον)..
ααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
πρωτη φορα βλεπω τιμοκαταλογο..
παλι καλα που δεν εγραφε στο τελος ¨ο κιμας κοπτεται παρουσια του πελατη"..
η γιαγια τσατσα μιλαγε ψυθιριστα γιατι ετσι της εχει πει να ξηγιεται η "κοπελλα",οταν εχει πελατη..
μετα απο κανα 10λεπτο βγηκε μια ψηλη αδυνατη ξανθια με νεγκλιζε..
παγωμενο χαμογελο-μηδενικη ορατοτης προσοντων(κοβω το καυλι μου οτι ειναι κομοδινο)..
την εκανα με ελαφρα πηδηματακια αφου ευχαριστησα την κακομοιρα-ψαρωμενη γιαγια τσατσα..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
αααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
ιδιος τιμοκαταλογος & αλλου..
αλυσιδα ειναι???

δεν είναι της ίδια αλυσίδας απο όσο γνωρίζω αλλά μου φαίνεται πως ο τιμοκατάλογος πάει να γίνει μόδα!
 

Επισκέπτης
δεν είναι της ίδια αλυσίδας απο όσο γνωρίζω αλλά μου φαίνεται πως ο τιμοκατάλογος πάει να γίνει μόδα!
αρα εχεις δει & εσυ τιμοκαταλογο καρφωμενο στον τοιχο..
τι ειναι ρε μαλακα???
εστιατορια που γραφουν το μενου της ημερας???
βαριουνται οι τσατσαδες να πουν το ποιημα???
μηπως να μας δωσουν κανα λογαριασμο να τους κανουμε κατευθειαν εμβασματα???
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
αρα εχεις δει & εσυ τιμοκαταλογο καρφωμενο στον τοιχο..
τι ειναι ρε μαλακα???
εστιατορια που γραφουν το μενου της ημερας???
βαριουνται οι τσατσαδες να πουν το ποιημα???
μηπως να μας δωσουν κανα λογαριασμο να τους κανουμε κατευθειαν εμβασματα???

για να μην λένε απο οτι φάινεται οι τσατσάδες το ποιήμα....
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
στα μπουρδελα τον 15 ευρω ειναι αδυνατιο να υπρχει καταλογος και εκει υπαρχει μεγαλη φοροδιαφυγη στα καταστηματα μπουρδελα τον 50 ευρω και ανω που κρατανε βιβλια πρεπει να εχουν καταλογο κρεμασμενο στην ρεσεψιον με της τιμες τους αυτο μλεει η αγορονομικη διαταξη.
 

PAC-MAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
ειδα φως & μπηκα..
καθαρος χωρος υποδοχης με αναρτημενο τιμοκαταλογο στο σαλονακι,γραμμενο στο χερι σε whiteboard με κορνιζα καθρεφτη.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
40 μια σταση..
50 ολες οι στασεις..
60 δεν θυμαμαι..
80 αυταρχικο-sex show..
90 ακαποτο..
100 full..
100 μονο προκτικο(το ο με ομικρον)..
Συγνωμη ρε παιδια αλλα με 40 μια σταση? Ελευθερα πιασιματα εχει η οχι?
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδες απο την εμφανιση της σαντρας δεν ακουστηκαν  εντυπωσεις ουτε γραφτηκανε κριτικες.
απο τιμες υπηρεσίες κ.λ.π. τι παιχτηκε?
τι παιζει αυτο τον καιρο στο εν λογω μαγαζι γενικοτερα?
 

Nick2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2010
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γράφω πρώτη φορά. Παρακολουθώ όμως και διαβάζω πολλά χρονια το site. Κυρίως διαβάζω κριτικές συνεπιβατών και πολλές είναι κείμενα εκπληκτικά. Έχω διαβάσει κριτικές για κοπέλες και σπίτια, καλές και κακές. Θα μπορούσαν να είναι κριτικές κινηματογραφικής ταινίας, περιγράφουν "σκηνή" ζωής. Μιά επαφή. Καλή ή κακή. Άρα εξαρτάται από τους... ηθοποιούς. Άλλοτε σε καλή, άλλοτε σε κακή μέρα. Έχει νόημα το βρυσίδι; το ίδιο κορίτσι έχει άλλη διάθεση δύο διαφορετικές μέρες. Όπως και εμείς. Αυτό για αρχή.
Τώρα στο Βρηλισσού 60 είναι αυτές τις ημέρες η Νατάσσα. Τετάρη πρωί ανοικτό και ήταν μέσα το γνωστό κορίτσι με τη πεταλουδα. Κάθε φορά πιο ευγενική.
Την επόμενη φορά περισσότερα.
 

topey

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Η Νατάσσα (με την πεταλούδα) τι ώρες δουλεύει αυτή την εβδομάδα?
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Γράφω πρώτη φορά. Παρακολουθώ όμως και διαβάζω πολλά χρονια το site. Κυρίως διαβάζω κριτικές συνεπιβατών και πολλές είναι κείμενα εκπληκτικά. Έχω διαβάσει κριτικές για κοπέλες και σπίτια, καλές και κακές. Θα μπορούσαν να είναι κριτικές κινηματογραφικής ταινίας, περιγράφουν "σκηνή" ζωής. Μιά επαφή. Καλή ή κακή. Άρα εξαρτάται από τους... ηθοποιούς. Άλλοτε σε καλή, άλλοτε σε κακή μέρα. Έχει νόημα το βρυσίδι; το ίδιο κορίτσι έχει άλλη διάθεση δύο διαφορετικές μέρες. Όπως και εμείς. Αυτό για αρχή.
Τώρα στο Βρηλισσού 60 είναι αυτές τις ημέρες η Νατάσσα. Τετάρη πρωί ανοικτό και ήταν μέσα το γνωστό κορίτσι με τη πεταλουδα. Κάθε φορά πιο ευγενική.
Την επόμενη φορά περισσότερα.

+10000000000000000000 συμφωνω
απολυτως κανενα χαβαλε θελουμε να κανουμε και ωραιο παρεακι.
that's all
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.154
Πόντοι
3.135
εντυπώσεις από καταθση εχθες.........ενα μωρακι μελαχρινό σπουπερ ονόματι Ελενα, τα εκανε ολα, βουρ.....στο δια ταυτα τωρα η γκόμενα εκανε τα παντα για ΜΗΝ ΤΗΝ ΓΑΜΙΣΩ !!!
μου τον επαιζε μετο χερι ενα τεταρτο !!! :jerking: και μετα οταν της είπα να κατσει επανω του ειπε ααααα ειναι πολυ μεγαλο !!! :idiot: :idiot: (σιγα το μεγαλο...νορμαλ ειναι και δε το λεω εγώ)  :headbang:μετα την βαζω στα τεσσερα καθοταν στραβα για να μην μπαινει μεσα  καΙ ΜΟΛΙς ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΚΟΛΟΥΡΙ......δεν καθόταν μεχρι που ξενερωσα και μου επεσε για τα καλα.......και την εδιωξα.... :'( :'( :'( ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΑΣΑΡΙΑ , :'( :'( :'(δεν γαμιετε το κολοπαιδο....ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟΜΠΟΥΡΔΕΛΟ !!! :uglystupid: :uglystupid:
 

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Κάτσε εσύ μακριά να πηγαίνουμε εμείς να γαμάμε με την ησυχία μας. :2funny: :2funny: :2funny:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 02/05  :)  :)  :)  [/move]

Βριλησσου 60: Αλεξια - Μελινα - ?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Στο Βριλησσου 60 απο της 17:00 θα ειναι η Λινα  :)  :)  :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom