Νέα

Βρέθηκε νεκρός ο Βαγγέλης Γιακουμάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaboul
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
της πουτσας μαγκες οι κρητικοι,οσους εχω γνωρισει,ετσι ειναι οι περισσοτεροι,ενα στυλακι και μια μαγκια :jerking:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.808
Κριτικές
1
Like
29.480
Πόντοι
8.006

Ανεξαρτητως της τύχης του αγνοουμενου, αυτα τα μαλακισμενα θα γνωρισουν τι σημαινει κοινωνικη απαξιωση.
Και καλα να παθουν κι αυτα και οι γονεις τους, που δεν τους εμαθαν να σεβονται.
 

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
Ανεξαρτητως της τύχης του αγνοουμενου, αυτα τα μαλακισμενα θα γνωρισουν τι σημαινει κοινωνικη απαξιωση.
Και καλα να παθουν κι αυτα και οι γονεις τους, που δεν τους εμαθαν να σεβονται.
οι πιο πολλοι κρητικοι ετσι ειναι φιλε,μουνοπανα,νομιζουν οτι ειναι ανωτεροι δεν μπορεις να τους πεις τιποτα και τα σχετικα
 
OP
OP
kaboul

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Ανεξαρτητως της τύχης του αγνοουμενου, αυτα τα μαλακισμενα θα γνωρισουν τι σημαινει κοινωνικη απαξιωση.
Και καλα να παθουν κι αυτα και οι γονεις τους, που δεν τους εμαθαν να σεβονται.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.612
Like
14.522
Πόντοι
3.656
Ανεξαρτητως της τύχης του αγνοουμενου, αυτα τα μαλακισμενα θα γνωρισουν τι σημαινει κοινωνικη απαξιωση.
Και καλα να παθουν κι αυτα και οι γονεις τους, που δεν τους εμαθαν να σεβονται.


τιποτα δεν θα τους κανουν τυπε,κανενας δεν θα μιλησει,και τιποτα δεν μπορει δυστυχως να αποδειχτει  :S
 

Gamias_1988

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2014
Μηνύματα
345
Like
48
Πόντοι
1
κατι ακουγετε οτι ψηλοεντοπιστηκε σαλαμινα..... ο λογος που το σκασε υπεστη buling και βρισιες στο σχολειο...και ακουγετε οτι εινε πουστρακος...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.808
Κριτικές
1
Like
29.480
Πόντοι
8.006
τιποτα δεν θα τους κανουν τυπε,κανενας δεν θα μιλησει,και τιποτα δεν μπορει δυστυχως να αποδειχτει   :S
Αν προσεξες δεν μιλησα για συνεπειες απο τον νόμο, μίλησα για κοινωνικη απαξιωση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.808
Κριτικές
1
Like
29.480
Πόντοι
8.006

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.612
Like
14.522
Πόντοι
3.656
Αν προσεξες δεν μιλησα για συνεπειες απο τον νόμο, μίλησα για κοινωνικη απαξιωση.


σε αυτο που ειπες σου απαντησα τυπε.κανενας δεν θα ασχοληθει καν.ισως για λιγο εκει τοπικα οι συμφοιτητες.αλλα οι τυποι ζωα ηταν,ζωα ειναι και ζωα θα ειναι.οποτε δεν θα τους πειραξει ουτε αυτο   :S

ξερεις γιατι δεν θα αντιδρασει κανενας τυπε;γιατι εαν ηταν να αντιδρασει καποιος,θα το ειχε κανει ηδη οταν γινονταν αυτα   ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.808
Κριτικές
1
Like
29.480
Πόντοι
8.006
σε αυτο που ειπες σου απαντησα τυπε.κανενας δεν θα ασχοληθει καν.ισως για λιγο εκει τοπικα οι συμφοιτητες.αλλα οι τυποι ζωα ηταν,ζωα ειναι και ζωα θα ειναι.οποτε δεν θα τους πειραξει ουτε αυτο   :S

ξερεις γιατι δεν θα αντιδρασει κανενας τυπε;γιατι εαν ηταν να αντιδρασει καποιος,θα το ειχε κανει ηδη οταν γινονταν αυτα   ;)
Δεν συμφωνω. Η κοινωνια ετσι λειτουργει. Αδιαφορει οταν συμβαινει κατι, και κατοπιν εορτης εξοφλει τις τυψεις της, απαξιωνοντας εκ των υστερων τους υπαιτιους.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Εμενα δεν με πλησιάζει κανεις οταν γνωριζουν οτι κανω χρονια πολεμικες τεχνες. Μια φορα πηγε ενας να μου κάνει μαλακιες του έπιασα το χερι και του το γυρισα και παρακαλουσε να του το αφησω του λεω ετσι και με ξαναπειράξεις θα υποφέρεις βεβαια πιο πολυ στην πλακα ηταν αλλα αμα δεν του το εκοβα θα έκανε καζουρα σε μενα με την παρέα του.

Φυσικα έχω υποχωρησει σε αλλες καταστασεις πχ στο δρομο γιατι δεν ηξερα τι κουβαλουσε ο αλλος πανω του αλλα σε γενικες γραμμες δεν έχω επιτρεψει τέτοιες καταστασεις πιστευω πρεπει να έχεις πυγμη και να μην επιτρεπεις κάποια αστεια αμα σε ενοχλουν στη τελικη ας μην σου ξαναμιλησουν αμα δεν ξέρουν να κανουν αστεια να πανε να γαμηθουν
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Δεν συμφωνω. Η κοινωνια ετσι λειτουργει. Αδιαφορει οταν συμβαινει κατι, και κατοπιν εορτης εξοφλει τις τυψεις της, απαξιωνοντας εκ των υστερων τους υπαιτιους.

σκατα στην κοινωνια
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Εμενα δεν με πλησιάζει κανεις οταν τους έχω πει οτι έχω κανει 10 χρονια πολεμικες τέχνες. Μια φορα πηγε ενας να μου κάνει μαλακιες του έπιασα το χερι και του το γυρισα και παρακαλουσε να του το αφησω του λεω ετσι και με ξαναπειράξεις θα υποφέρεις βεβαια πιο πολυ στην πλακα ηταν αλλα αμα δεν του το εκοβα θα έκανε καζουρα σε μενα με την παρέα του.

Φυσικα έχω υποχωρησει σε αλλες καταστασεις πχ στο δρομο γιατι δεν ηξερα τι κουβαλουσε ο αλλος πανω του αλλα σε γενικες γραμμες δεν έχω επιτρεψει τέτοιες καταστασεις πιστευω πρεπει να έχεις πυγμη και να μην επιτρεπεις κάποια αστεια αμα σε ενοχλουν στη τελικη ας μην σου ξαναμιλησουν αμα δεν ξέρουν να κανουν αστεια να πανε να γαμηθουν

martial-arts-fail.gif
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δεν συμφωνω. Η κοινωνια ετσι λειτουργει. Αδιαφορει οταν συμβαινει κατι, και κατοπιν εορτης εξοφλει τις τυψεις της, απαξιωνοντας εκ των υστερων τους υπαιτιους.

ο καλα εισαι ειδικα αυτοι οι δασκαλοι ειναι μεγαλες κοτες και δεν μπλεκονται καθολου σε τέτοια εδω στη μυτιληνη δεν ειδατε τι εγινε με το ατυχο παιδι που εσπασε τα χερια του? δεν θα ηθελα και δεν θα ηθελαν να ηταν συγγενης ή φιλος μου θα έφευγαν απο το νησι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom