Νέα

Βρέθηκε νεκρός ο Βαγγέλης Γιακουμάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaboul
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
type φοβουνται τον αχτυπητο συνδυασμο χορου ρικ αστλευ και κινησης του πελαργου

rickroll1.gif


ad969-karate-kid-o.gif
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Εσυ τωρα βγηκες να πεις τη μαλακια σου, συγκρινοντας τις κοντρες των φοιτητικων παραταξεων με το bullying σε βαρος των αδυναμων μελων μιας ομαδας.
Απ' όσο θυμαμαι δεν εισαι και πολυ εξυπνος, γι αυτο δεν θα ασχοληθω περαιτερω.

εκει να δεις τι γινεται στα πανεπιστημια ενας συμφοιτητης ειχε παει στο νοσοκομειο απο επιθεση με γκλοπ δεν ημουν εκει εκεινη την μέρα να τρέξω να τον βοηθησω  :(
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Ρε την κωλογρια χαμηλοσυνταξιουχα τι μαλακιες γραφει...

 

Συνημμένα

  • berlin+(6).jpg
    berlin+(6).jpg
    53,1 KB · Εμφανίσεις: 31

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.297
Like
5.082
Πόντοι
1.406
Πρέπει να κανεις πολεμικες τεχνες για να σκληραγωγηθεις και να πάψεις να εισαι μπουλης. Να σκληρυνεις λιγο οχι να γινεις τρελος αλλα να καταλαβεις οτι ισως χρειαστει καποια στιγμη να αμυνθεις ειτε για τον εαυτο σου ειτε για την κοπελα που συνοδευεις. Εγω ειμαι ανα πασα στιγμη ετοιμος να το κάνω αυτο αφου πρωτα προειδοποιησω στον αλλον να μη πλησιασει γιατι ειμαι εκπαιδευμενος στις πολεμικες τεχνες και έχω και ταυτοτητα μαζι που το αποδεικνυει αυτο. Για να ειμαι και 100% καλλυμενος μετα οτι τον προειδοποιησα επισης δεν θα τον κτυπησω αλλα θα αποτρεψω το κτυπημα και θα τον ακινητοποιησω.
Τυπε πες μου οτι βγαζεις και την ταυτοτητα και την επιδεικνυεις σαν αμερικανος μπατσος  :grin: :grin:

URL]]
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.808
Κριτικές
1
Like
29.480
Πόντοι
8.006
εκει να δεις τι γινεται στα πανεπιστημια ενας συμφοιτητης ειχε παει στο νοσοκομειο απο επιθεση με γκλοπ δεν ημουν εκει εκεινη την μέρα να τρέξω να τον βοηθησω  :(
Δεν ειναι bullying το να πλακωνονται οι παραταξεις μεταξυ τους.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εκει να δεις τι γινεται στα πανεπιστημια ενας συμφοιτητης ειχε παει στο νοσοκομειο απο επιθεση με γκλοπ δεν ημουν εκει εκεινη την μέρα να τρέξω να τον βοηθησω  :(
τυπε μονο ο λιλας ξερει να αντιμετωπισει επιθεση με γκλομπ...το βαζει αμεσως στον κωλο του
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.808
Κριτικές
1
Like
29.480
Πόντοι
8.006
Πρέπει να κανεις πολεμικες τεχνες για να σκληραγωγηθεις και να πάψεις να εισαι μπουλης. Να σκληρυνεις λιγο οχι να γινεις τρελος αλλα να καταλαβεις οτι ισως χρειαστει καποια στιγμη να αμυνθεις ειτε για τον εαυτο σου ειτε για την κοπελα που συνοδευεις. Εγω ειμαι ανα πασα στιγμη ετοιμος να το κάνω αυτο αφου πρωτα προειδοποιησω στον αλλον να μη πλησιασει γιατι ειμαι εκπαιδευμενος στις πολεμικες τεχνες και έχω και ταυτοτητα μαζι που το αποδεικνυει αυτο. Για να ειμαι και 100% καλλυμενος μετα οτι τον προειδοποιησα επισης δεν θα τον κτυπησω αλλα θα αποτρεψω το κτυπημα και θα τον ακινητοποιησω.
Εγω τύπε δεν εχω διανοηθει καν ποτέ οτι θα αναγκασθω να μπω σε τετοια διαδικασια. Δεν με εχει ενοχλησει κιολας κανενας ποτέ.
Ισως μετραει και ο σωματοτυπος, δεν ξερω.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Τυπε πες μου οτι βγαζεις και την ταυτοτητα και την επιδεικνυεις σαν αμερικανος μπατσος  :grin: :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.ridelust.com/wp-content/uploads/beverly_hills_cop_movie_image_judge_reinhold.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
Εγω τύπε δεν εχω διανοηθει καν ποτέ οτι θα αναγκασθω να μπω σε τετοια διαδικασια. Δεν με εχει ενοχλησει κιολας κανενας ποτέ.
Ισως μετραει και ο σωματοτυπος, δεν ξερω.
εσυ αμα στην πέσουν βγάζεις ταυτότητα του δικηγορικού συλλόγου  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τυπε μονο ο λιλας ξερει να αντιμετωπισει επιθεση με γκλομπ...το βαζει αμεσως στον κωλο του

Δεν ειναι αστεια ολα αυτα μπορει να τυχει στον οποιονδηποτε και το παιδι δεν ειχε σχέση με παραταξεις βεβαια σε αυτη τη περιπτωση μπορει να έσπαγε το χέρι του κάποιος στην περιπτωση της αποκρουσης το γκλοπ αλλα τουλαχιστον θα εσωζε το κεφαλι του.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
Εσυ τωρα βγηκες να πεις τη μαλακια σου, συγκρινοντας τις κοντρες των φοιτητικων παραταξεων με το bullying σε βαρος των αδυναμων μελων μιας ομαδας.
Απ' όσο θυμαμαι δεν εισαι και πολυ εξυπνος, γι αυτο δεν θα ασχοληθω περαιτερω.
κόντρες το λένε τώρα; εγώ με αυτές τις βουτυρομπεμπέδηκες φατρίες τα έβαζα γιατί είναι η πρώτη μορφή bullying που συναντάς στις σχολές.
τα υπόλοιπα, όπως το συγκεκριμένο περιστατικό είναι κοινωνικό πρόβλημα, ενώ την βία των παρατάξεων μας την έχουνε φορτώσει στην πλάτη.
για το τελευταίο μη με κάνεις να ψάχνω βραδιάτικα ποστ, γιατί έχουμε και συνέδριο τον άλλο μήνα και πρέπει να παραδώσουμε το demo.
:zfuck:

τυπε κανεναν πουστη εδειρες;
γιατί ρε μάστορα; αυτοί την τρώνε ήδη στον κώλο :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Τυπε πες μου οτι βγαζεις και την ταυτοτητα και την επιδεικνυεις σαν αμερικανος μπατσος  :grin: :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.ridelust.com/wp-content/uploads/beverly_hills_cop_movie_image_judge_reinhold.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

τυπε αμα φάει καμια ψιλη να μπορω μετα να τα δικαιολογησω ολα αυτα αμα μου κάνει μηνυση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.808
Κριτικές
1
Like
29.480
Πόντοι
8.006
εσυ αμα στην πέσουν βγάζεις ταυτότητα του δικηγορικού συλλόγου  :2funny:
Τύπε φανταζεσαι να γινει τιποτα και να μαθει μετα ο αλλος οτι ειμαι δικηγορος?
Δεκα συγνωμες την ημερα θα ζηταει να το ξεχασω...
Κι ασε τον Μπολντη να κανει πολεμικες τεχνες...

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Καλα ρε συ Licence to kill εχεις?  :think: :think: :think:

Υπάρχει νομιμη βια ρωτα τον αλεξ να στο πει αμα ο άλλος ερθει να με κτυπησει δεν θα κατσω με σταβρωμενα τα χέρια στην πραγματικοτητα μπορεις να κανεις πολλα πράγματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom