Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλιαγμένης 102& Ερμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Elli 102
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 893
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Ballbreaker

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
49
Like
1
Πόντοι
0
Know your customer.
Αν ο πελατης σου θελει να προσγειωνεται η πουτανα με αλεξιπτωτο,να το κανεις και να τον χρεωσεις αναλογα.
Αν πιστευεις οτι ο πελατης σου θα ερθει στο μαγαζι χωρις να χρειαστεις να κουνησεις το δαχτυλακι σου,τοτε μην κανεις τιποτα,αλλα θα μου επιτρεψετε να θεωρω ηλιθιο να μην μπαινουν λιγες φωτογραφιες με τροπο που σε καμια περιπτωση δεν θα αποκαλυπτε την πραγματικη ταυτοτητα των κοριτσιων.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ο σωστος ο παιχτης δεν κανει τιποτα απο αυτα. Κανει τα κουμαντα του και παει μια ωραια πρωια. Ανεβαινει επανω και βλεπει ο ιδιος. Αν του αρεσει η κατασταση και αν θεωρει οτι αξιζει το αντιτιμο προχωρα στα ενδοτερα, αν οχι ευγενικα αποχαιρετα και αποχωρει.

Την επομενη μερα αν θελει γραφει και ενα σχολιακι στο φορουμ να περιγραψε συνοπτικαι την εμπειρια του. Να περιγραψει συνοπτικα....ουτε το "Κατηγορω" του Ζολα να γραψει, ουτε λιβανωτους, ουτε πορνογραφια με το ποια τα παιρνει στο στομα, ποια τα φτυνει και ποια τα κανει γαργαρες, περιγραφες που δεν κολακευουν ουτε τον ιδιο ουτε την επαγγελματια. Στην τελικη οποιος εχει περιεργα γουστα, ας παει να τα συζητησει κατ´ιδιαν με τα κοριτσια ή τη σεριφισσα

ετσι οπως τα μες. ΑΚΡΙΒΩΣ.
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
    Διαβάζοντας τις τελευταίες μέρες το forum βλέπω ότι γίνεται θέμα συζήτησης για το ότι δεν βάζουμε φώτο των κοριτσιών και ότι δεν απαντώ σε pm σε κάποιους φίλους και θα ήθελα να σας πω τα εξής : είναι πολιτική του μαγαζιού - όπως σας είπα - και επιθυμία των κοριτσιών μας , δεν νομίζω ότι και άλλα μαγαζιά του χώρου μας το κάνουν αυτό , επίσης δεν είμαστε επαγγελματίες φωτογράφοι  :grin: :grin: , και κατά την γνώμη μου πάντα οι φώτο αυτές που ζητάτε μπορεί εύκολα να επεξεργάζονται και να μην ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα . Αν κάποιος από εσάς είναι παραπονεμένος ή ενοχλημένος που δεν του απαντώ σε pm ας μου κάνει ένα τηλεφωνάκι ή ας έρθει από εδώ να πιούμε καφέ και να τα πούμε από κοντά . Το τηλέφωνο μας είναι το 2 1 0 9 6 0 5 5 6 9 και το απαντάμε πάντα για τις απορίες , πληροφορίες και τα ραντεβού σας . Όσον αφορά κάποιους φίλους  :-* :-* που έχουν απορία ή συστήνουν να κλείσουμε , θα συμφωνήσω μαζί τους και σας δηλώνω ότι θα κλείνουμε κάθε ΚΥΡΙΑΚΗ όμως  :cheesy: :cheesy: . ΦΙΛΙΚΆ πάντα Έλλη ! ! !
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
  Καλό μεσημεράκι σε όλους , σήμερα βρίσκονται εδώ για εσάς επτά όμορφα κορίτσια και πιο συγκεκριμένα η Αμαλία ,  Ζωή ,  Αννα , Μαρία , Κατερίνα , Ολγα και η Τιάνα new entry fuel μαυρισμένη και αισθησιακή και θα σας περιμένουμε μέχρι τις  9 : 0 0 το βράδυ ( τελευταίο ραντεβού στις  8 : 3 0 ) . Λεωφ. Βουλιαγμένης 102 & Ερμού ( είσοδος από Ερμού ) 2 ος όροφος και τηλ. 2 1 0 9 6 0 5 5 6 9 για τις πληροφορίες και τα ραντεβού σας . Σας περιμένουμε από κοντά ...... Φιλιά πολλά  :-* :-* :-*
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
  Η Τατιάνα ( εκ παραδρομής έγραψα Τιάνα ) είναι αρσακειάδα ( όπως είπε και ο φίλος ) εκ Σερβίας 2 6 Μαϊων μελαχρινή με ωραίο σώμα...
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
  Η Τατιάνα ( εκ παραδρομής έγραψα Τιάνα ) είναι αρσακειάδα ( όπως είπε και ο φίλος ) εκ Σερβίας 2 6 Μαϊων μελαχρινή με ωραίο σώμα...
ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΟΜΙΖΑ οτι ΑΡΣΑΚΕΙΟ εχει μονο η ΑΛΒΑΝΙΑ.
κυττα τι μαθαινουμε φιλε μου ...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αρσακειάδα από Σερβία; και χρωστάει χρήματα στο σχολείο;
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Πρόσφατη αναγνωριστική επίσκεψη στο μαγαζί:
Επιεικώς μέτρια πράγματα. Υπήρχαν τουλάχιστον 5-6 κοπέλες, αλλά καμία δεν μου έκανε κλικ.
Άλλες ήταν ευτραφείς, σε άλλες λείπανε δόντια (!), άλλες φαινόντουσαν "περίεργες". Τέσπα. Δεν πέρασα σε δωμάτιο (δεν θυμάμαι να έχω ξαναπάει σε μασάζ και να μην έχω βρει κοπέλα έστω με κάποια minimum standards). Ακόμα και μία που μου την παρουσίασαν σαν "μοντέλο", απλώς ήταν αρκετά ψηλή, αλλά από πρόσωπο δεν βλεπόταν. (Προσωπική άποψη πάντα).
Κρίμα πάντως γιατί ο χώρος υποδοχής τουλάχιστον φαίνεται πολύ όμορφος και θα μπορούσε να γίνει στέκι για μένα.
Θα επανέλθω γιατί ίσως έπεσα σε λάθος ημέρα.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.219
Πόντοι
3.446
Πρόσφατη αναγνωριστική επίσκεψη στο μαγαζί:
Επιεικώς μέτρια πράγματα. Υπήρχαν τουλάχιστον 5-6 κοπέλες, αλλά καμία δεν μου έκανε κλικ.
Άλλες ήταν ευτραφείς, σε άλλες λείπανε δόντια (!), άλλες φαινόντουσαν "περίεργες". Τέσπα. Δεν πέρασα σε δωμάτιο (δεν θυμάμαι να έχω ξαναπάει σε μασάζ και να μην έχω βρει κοπέλα έστω με κάποια minimum standards). Ακόμα και μία που μου την παρουσίασαν σαν "μοντέλο", απλώς ήταν αρκετά ψηλή, αλλά από πρόσωπο δεν βλεπόταν. (Προσωπική άποψη πάντα).
Κρίμα πάντως γιατί ο χώρος υποδοχής τουλάχιστον φαίνεται πολύ όμορφος και θα μπορούσε να γίνει στέκι για μένα.
Θα επανέλθω γιατί ίσως έπεσα σε λάθος ημέρα.

Έλα ρε φιλε, τοσο χαλια?
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
κυρια ΕΛΛΗ ειναι σωστα αυτα που αναφερονται ?????
πιστευεται οτι με τα τιμολογια που αναφερετε και τις προυποθεσεις που βαζετε , μη το ενα μη το αλλο , θα μπορεσετε να προχωρησετε ?????

ειμαι πολυ περιεργος να διαβασω την απαντηση σας.....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
σιγά μην απαντήσει...θα σου πει προστατεύει τα κορίτσια και τέτοια

αλλά οι "θεραπεύτριες" φταίνε που δεν προσφέρουν τις υπηρεσίες τους όπως θέλει η καθεμία

μαύρο και δεν περνάμε ούτε απ'έξω

πιο κάτω υπάρχουν άλλα μαγαζιά, πιο φθηνά, με ανώτερο επίπεδο κοριτσιών και με κορυφαίες υπηρεσίες

άσε που με ξενέρωσε και ένα σκηνικό που μου είπε καλός φίλος

άστο, πάμε παρακάτω

 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
κυρια ΕΛΛΗ ειναι σωστα αυτα που αναφερονται ?????
πιστευεται οτι με τα τιμολογια που αναφερετε και τις προυποθεσεις που βαζετε , μη το ενα μη το αλλο , θα μπορεσετε να προχωρησετε ?????

ειμαι πολυ περιεργος να διαβασω την απαντηση σας.....
   
    κύριε SPL , απαντώ έστω και με μια μικρή καθυστέρηση και για να μην νομίζεις ότι απαντώ μόνο ότι όπου με συμφέρει , όλα όσα αναφέρονται στο forum δεν μπορώ να πω ότι είναι σωστά διότι το γούστο του καθενός είναι υποκειμενικό και όχι αντικειμενικό και επίσης μπορεί ο καθένας να λέει ότι θέλει με το προνόμιο της ανωνυμίας του nickname που έχει , εγώ που δεν έχω nickname προσπαθώ να είμαι όσο πιο ρεαλιστική γίνεται . Όσον αφορά τα τιμολόγια δεν νομίζω ότι είναι υπερβολική η τιμή των 60 ευρώ για ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα ...... Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου και ελπίζω η απάντηση μου να σου έλυσε όποιες απορίες σου ...... Φιλιά πολλά Έλλη...
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
   
    ...κύριε SPL , απαντώ έστω και με μια μικρή καθυστέρηση και για να μην νομίζεις ότι απαντώ μόνο ότι όπου με συμφέρει , όλα όσα αναφέρονται στο forum δεν μπορώ να πω ότι είναι σωστά διότι το γούστο του καθενός είναι υποκειμενικό και όχι αντικειμενικό και επίσης μπορεί ο καθένας να λέει ότι θέλει με το προνόμιο της ανωνυμίας του nickname που έχει , εγώ που δεν έχω nickname προσπαθώ να είμαι όσο πιο ρεαλιστική γίνεται . Όσον αφορά τα τιμολόγια δεν νομίζω ότι είναι υπερβολική η τιμή των 60 ευρώ για ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα ...... Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου και ελπίζω η απάντηση μου να σου έλυσε όποιες απορίες σου ...... Φιλιά πολλά Έλλη...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Γι' αυτό το σκοπό Έλλη θα πρέπει να βάλεις φωτογραφίες των κοριτσιών, ολόσωμες, με καλυμμένο πρόσωπο (προς διατήρηση της ανωνυμίας) έτσι ώστε  να δει και να κρίνει ο καθένας αν οι κοπέλες καλύπτουν τα γούστα του καθώς επίσης και για να αποφεύγονται οι ανακρίβειες από τις περιγραφές (καλές και κακές) των πελατών σχετικά με την εμφάνιση των κοριτσιών σου.
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
    Καλημέρα σας , σήμερα είναι μια φθινοπωρινή μέρα με συννεφιά μετά από τόσες ηλιόλουστες μέρες , αλλά εδώ βρίσκονται για να σας φτιάξουν τη διάθεση έξι υπέροχα κορίτσια η  Αντζελα , Μαρία , Κατερίνα , Τζένη , Άννα και η  Τατιάνα και θα σας περιμένουμε σήμερα Σάββατο μέχρι τις  6 : 0 0 το απόγευμα , φιλιά πολλά σε όλους .... σας περιμένουμε ......
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
   
    ...κύριε SPL , απαντώ έστω και με μια μικρή καθυστέρηση και για να μην νομίζεις ότι απαντώ μόνο ότι όπου με συμφέρει , όλα όσα αναφέρονται στο forum δεν μπορώ να πω ότι είναι σωστά διότι το γούστο του καθενός είναι υποκειμενικό και όχι αντικειμενικό και επίσης μπορεί ο καθένας να λέει ότι θέλει με το προνόμιο της ανωνυμίας του nickname που έχει , εγώ που δεν έχω nickname προσπαθώ να είμαι όσο πιο ρεαλιστική γίνεται . Όσον αφορά τα τιμολόγια δεν νομίζω ότι είναι υπερβολική η τιμή των 60 ευρώ για ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα ...... Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου και ελπίζω η απάντηση μου να σου έλυσε όποιες απορίες σου ...... Φιλιά πολλά Έλλη...
αγαπητη κυρια
περιμενα μια ισια και οχι πολιτικαντικη απαντηση στο ερωτημα μου.
ισως να μην εγινα κατανοητος.
δεν ασχοληθηκα με την αμοιβη .
απλα ερωτησα , εντελως απλα.
"δεν πρεπει να συμβαδιζει η αμοιβη με την παρουσια του κοριτσιου κατ αρχην και στην συνεχεια με το παρεχομενο service ?????""

παγκοσμιως πιστευω αυτο ισχυει !!!!!
αναφερθηκα στα στανταρτ και τις πρυποθεσεις που τηρει η επιχειρηση διοτι σε συνδιασμο και με τις αμοιβες πρεπει το προσφερομενο επιπεδο να ειναι υψηλο.

και αφου ειναι υψηλο και επιμενετε να μην απαντατε επι της ουσιας προκειται "περι γουστου προσωπικου " οταν αντικρυζεις μια κοπελια που της λειπουν δοντια ?????
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
        Καλή εβδομάδα και μια  γλυκιά καλησπέρα σε όλους , σήμερα σας περιμένουν στο χώρο μας η  Μαρία 26 ετών μελαχρινή , Ζωή 24 ετών μελαχρινή, Τζένη 20 ετών, Άννα 24 ετών , Όλγα 21 ετών μελαχρινή και ψηλή, Άντζελα 31 ετών ξανθιά με προσόντα και η γλυκιά Τατιάνα 28 καστανή με πολύ ωραίο μαύρισμα , όλες τους εμφανίσιμες  ;) και με πλήρη οδοντοστοιχία  χα χα  :grin: :grin: :grin: ............ σας περιμένουμε.... φιλιά πολλά ........
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom