Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλιαγμένης 102& Ερμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Elli 102
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 893
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Χωρίς να έχω καμία διάθεση αντιπαράθεσης, ομολογώ οτι δυσκολεύομαι να καταλάβω τον λόγο για τον οποίο θεωρείται αρνητικό το γεγονός οτι οι θεραπεύτριες αποφεύγουν τα ακα και τα γλωσσόφιλα.
Δηλαδή προτιμάτε να φιλάτε στο στόμα κάποια που 5 λεπτά πριν είχε στο στόμα της τα ...υγρά του προηγούμενου πελάτη ?????
Εκτός κι αν πιστεύετε οτι όσες το κάνουν σε άλλα μαγαζιά, πλένουν το στόμα τους με listerine ανάμεσα σε κάθε συνεδρία...
Φιλικά πάντα

παραθέτω απο την κριτική σου για Λίζα απο Αχιλλέως
"Το τέλος ήρθε νορμάλ στο στοματάκι της, χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου που μερικά σκάγια την πήραν στο πρόσωπο. Δεν βιάστηκε να τα φτύσει και δεν ξέρω αν τελικά τα εφτυσε ή τα κατάπιε, ούτε με ενδιαφέρει."

Αποφάσισε τι σου αρέσει και τι θεωρείς σωστό και έλα μετά να μας πεις γιατί μέχρι στιγμης άλλα διακηρύσσεις και άλλα κάνεις...
εμείς ξέρουμε τι θέλουμε
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αγαπητε μου, θα στοιχηματιζα ότι εχετε συγγενεια με τον κ. Φωτη Κουβελη...... :2funny:
Φίλατε αν υπονοείτε πως έκανα κωλοτούμπα με ήξεις αφήξεις.. μακριά από μένα..Πάντως ομολογώ μου είναι συμπαθής ο Μπαρπα Φώτης μολονότι πολύ μεγαλύτερο κέρατο απ' ότι δείχνει η ευγενική φυσιογνωμία του και ο προσήνης λόγος του αλλά είμαι πολιτικά άστεγος.  
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
παραθέτω απο την κριτική σου για Λίζα απο Αχιλλέως
"Το τέλος ήρθε νορμάλ στο στοματάκι της, χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου που μερικά σκάγια την πήραν στο πρόσωπο. Δεν βιάστηκε να τα φτύσει και δεν ξέρω αν τελικά τα εφτυσε ή τα κατάπιε, ούτε με ενδιαφέρει."

Αποφάσισε τι σου αρέσει και τι θεωρείς σωστό και έλα μετά να μας πεις γιατί μέχρι στιγμης άλλα διακηρύσσεις και άλλα κάνεις...
εμείς ξέρουμε τι θέλουμε

το κουραζεις φιλτατε. Σωστο ειναι να καταπίνει μονο τα δικα μας και να γλυφει ακα μονον τον δικο μας. Απορω πως δεν το εχετε αντιληφθει.
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
μ΄αλλα λογια κυρια Ελλη , πρεπει να μιλησεις στις κορασιδες , να "ανεβασουν" μια ταχυτητα, για να πιασει χιλιομετρα το εργαλειο ......

..καλη η συντηρητικη αρχη , αλλα πιστευω πρεπει να προχωρησετε στο παρασυνθημα  :pipa1:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
μ΄αλλα λογια κυρια Ελλη , πρεπει να μιλησεις στις κορασιδες , να "ανεβασουν" μια ταχυτητα, για να πιασει χιλιομετρα το εργαλειο ......

..καλη η συντηρητικη αρχη , αλλα πιστευω πρεπει να προχωρησετε στο παρασυνθημα  :pipa1:

κυρά Έλλη άσε τα κορίτσια να αυτοσχεδιάσουν, για να έρθουμε κι εμείς στο μαγαζί, γιατί πίπες με λάστιχα παίρνουμε και σε μπουρδέλα, το θέμα είναι να έχουμε μια ολοκληρωμένη συνεδρία χαλάρωσης
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπερα, σημερα το απογευματακι περασα απο το καταστημα , υπηρχαν εξι κοριτσια η τεταρτη μου εκανε κλικ η Αμαλια , με εντονο ταπεραμεντο και εκφραστικα ματια. Προτιμησα το προγραμμα τον 45 λεπτον μαζι της . Πολυ καλη στο κυριο πιατο !!!!!!!!!!! Υπομονητικη και πολυ γλυκια !  Εγω παντως περασα εξοχα, και θα ξανα βρεθω στο καταστημα με την πρωτη ευκαιρια !
  Μπράβο Αριάννα μου.. Πάντα καλά να περνάς.. Τρίψατε πιπέρι ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
  Μια γλυκιά καλησπέρα σε όλους σας , σήμερα θα είμαστε στον υπέροχο χώρο μας ( όπως όλοι μου λέτε όταν έρχεστε χα χα ) μέχρι τις  9 : 0 0
το βράδυ για να σας χαλαρώσουμε και να σας αναζωογονήσουμε με τις Αμαλία , Άντζελα , Ζωή , Άννα , Μαρία , Τζένη και Νάνση . Το τηλέφωνο μας 
είναι το 2 1 0 9 6 0 5 5 6 9 για τα ραντεβού σας , τις πληροφορίες σας και τα τυχόν παράπονα σας ( αν και καταβάλουμε κάθε δυνατή    προσπάθεια για να φεύγετε όλοι ευχαριστημένοι ! ! ! ) . ΦΙΛΙΑ.......
 

Επισκέπτης
Φίλατε αν υπονοείτε πως έκανα κωλοτούμπα με ήξεις αφήξεις.. μακριά από μένα..Πάντως ομολογώ μου είναι συμπαθής ο Μπαρπα Φώτης μολονότι πολύ μεγαλύτερο κέρατο απ' ότι δείχνει η ευγενική φυσιογνωμία του και ο προσήνης λόγος του αλλά είμαι πολιτικά άστεγος.  

εσύ δεν είσαι που λείπεις εκτός Ελλάδος ?πως ενημερώνεσαι?
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
παραθέτω απο την κριτική σου για Λίζα απο Αχιλλέως
"Το τέλος ήρθε νορμάλ στο στοματάκι της, χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου που μερικά σκάγια την πήραν στο πρόσωπο. Δεν βιάστηκε να τα φτύσει και δεν ξέρω αν τελικά τα εφτυσε ή τα κατάπιε, ούτε με ενδιαφέρει."

Αποφάσισε τι σου αρέσει και τι θεωρείς σωστό και έλα μετά να μας πεις γιατί μέχρι στιγμης άλλα διακηρύσσεις και άλλα κάνεις...
εμείς ξέρουμε τι θέλουμε
Αγαπητέ jorgekavlares, δεν καταλαβαίνω τι σου φάνηκε περίεργο και αντιφατικό στην κριτική μου.
Μάλλον πρέπει να την διαβάσεις καλύτερα και μετά να ισχυρίζεσαι οτι άλλα "διακηρύσσω" και άλλα κάνω...
Μην συμπεριφέρεσαι σαν τον κλασσικό ελληναρά, που πιάνεται απο μιά λέξη για να πει τα δικά του και χάνει το νόημα, γιατί απο τα υπόλοιπα σχόλιά σου στο forum δεν προκύπτει κάτι τέτοιο.
Επαναλαμβάνω οτι δεν έχω καμία διάθεση αντιπαράθεσης.
Αν πιστεύεις οτι είμαι λάθος στείλε μου πμ
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
    Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους σας , μιας και δεν τα είπαμε χθες . Ξέρω ότι πολύ τυχεροί από σας βρίσκεστε σε διακοπές και κάνετε τα μπάνια σας , εμείς όμως θα είμαστε εδώ για όλους εσάς που μείνατε στην Αθήνα και θα σας περιμένουν η  Αμαλία , η Άντζελα , η Ζωή και η  Άννα μέχρι τις  9 : 0 0 το βράδυ ( τελευταίο ραντεβού στις 8 : 3 0 ) . Φιλιά πολλά ! ! !
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
      Καλησπέρα σας , Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα σε όσους και όσες γιορτάζουν ! ! ! Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως το κατάστημα μας θα παραμείνει κλειστό από την Πέμπτη 1 5 / 8 εώς και Σάββατο 1 7 / 8 και να σας ευχαριστήσω θερμά για την στήριξη και τα καλά σας λόγια όλο αυτόν τον πρώτο μήνα λειτουργίας του νέου χώρου μας ! Σας περιμένουμε λοιπόν την Δευτέρα 1 9 / 8 από τις 1 1 : 0 0 το πρωί ξεκούραστες και πολύ μαυρισμένες.......... καλά μπάνια και χρόνια πολλά σε όλους...... Φ Ι Λ Ι Α ! ! !
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
       Καλησπέρα σας , Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα σε όσους και όσες γιορτάζουν ! ! ! Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως το κατάστημα μας θα παραμείνει κλειστό από την Πέμπτη 1 5 / 8 εώς και Σάββατο 1 7 / 8 και να σας ευχαριστήσω θερμά για την στήριξη και τα καλά σας λόγια όλο αυτόν τον πρώτο μήνα λειτουργίας του νέου χώρου μας ! Σας περιμένουμε λοιπόν την Δευτέρα 1 9 / 8 από τις 1 1 : 0 0 το πρωί ξεκούραστες και πολύ μαυρισμένες.......... καλά μπάνια και χρόνια πολλά σε όλους...... Φ Ι Λ Ι Α ! ! !

Και φώτος απ'τα κορίτσια μαυρισμένα θέλουμε...! :grin:
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
    Καλημέρα σε όλους και χαρούμενη εβδομάδα ...... Χρόνια πολλά και πάλι σε όσους και όσες γιόρταζαν.... Σήμερα είμαστε και πάλι μαζί σας ανανεωμένες και πολύ μαυρισμένες μετά από τις ολιγοήμερες διακοπές μας και σας περιμένουμε με τις  Άντζελα , Μαρία , Τζένη , Ζωή , Κατερίνα , Όλγα και guest η Α ν δ ρ ι ά ν ν α new entry premium look  ;)  :) Σας περιμένουμε από κοντά ΦΙΛΙΑ ! ! !
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
new entry premium look....
θα τρελλαθούμε...
απο services?
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σημερα σας περιμενουνε τα κοριτσια να σας χαλαρωσουν ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ ΑΝΤΖΕΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ και σπεσιαλ παρουσια ΑΝΤΡΙΑΝΑ!!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
καμια φωτο ελλη
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom