Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλιαγμένης 102& Ερμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Elli 102
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 893
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αληθειες λες συντεκνε!!
τα μασατζίδικα ήταν αρκετά πιο παλιά πολύ διαφορετικά από τα στούντιο.
Η λογική τους ήταν πως το μασάζ μασάζ και ενδέχεται να προσωρήσεις και παρακάτω εάν και εφόσον.
υπήρχε ένα σκίρτημα σε αυτό.
Με την πάροδο του χρόνου, επειδή πολλοί βαρέθηκαν να πλερώ και να μην τρώνε (μάθανε το κόλπο κάποιες και όλο λέγανε θα αλλά ποτέ δεν κανανε τίποτα) φτάσαμε στο σημείο να ζητάμε το μασατζίδικο να κάνει καλό μασάζ ΚΑΙ μπριζόλα.

Τα στούντιο δεν είναι για μασάζ. Και τα μασατζίδικα δεν είναι μόνο πήδουλος.

Εφόσν λοιπόν θές μονο πήδουλο, τότε είσαι σε λάθος θρεντ και σχολιάζεις άσχετα.

Υ.Γ. τα στούντιο συμπεριέλαβαν στο πρόγραμμα και το μασάζ επειδή ακριβώς έχασαν πολλή πελατεία.
Ε,ούτε μασάζ κάνουνε και στην ίδια τιμή έρχονται και δεν είναι η ίδια ατμόσφαιρα.
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Παντως δικη μου εκτιμηση ειναι ότι οφειλουμε εμεις οι ιδιοι ως πελατες να επαναπροσδιορισουμε τις υπηρεσιες που ζηταμε προς οφελος ολων μας σε ολους τους τομεις ειτε προκειται για μασαζιδικο.. στουντιο..μπουρδελο!!

Ειναι κουτο και προσβλητικο να λες οτι πας σε μπουρδελο πχ με 10-20 ευρω.. ( ενδεικτικες τιμες μιας και δεν παω) οπου θελεις προφανως μονο να ξεκαβλωσεις με ενα γρηγορο και δεν σε ενδιαφερει η δεν περιμενεις και την μουναρα με αυτα τα λεφτα και το τελειο περιβαλλον ενδεχομενως.. φυσικα καλο θα ηταν να προσφερεται αλλα θα πρεπει αν υπαρχει μια διαβαθμιση που να μην συνεπαγεται και αυξηση τιμης μιας και απευθυνεσαι σε διαφορετικο target group!! αυτον του 10λεπτου

για τα στουντιο παλι που εδω εχω καποια εμπειρια είναι απαραδεκτο να λεμε και να δεχομαστε τιμοκαταλογο του τυπου 30 το απλο..40 με περισσοτερο χρονο!! 50 γυμνο..60 69.. 100 κωλαρακι 150 τζακουζι!!  και αν καποιος παρει το πιο ακρινο προγραμμα να μηην περιλαμβανει και τα προηγουμενα πχ. μου εχει τυχει να μου πουνε 80 κωλαρακι και να πω οκ με ντουζακι με την κοπελα και οταν ειπα γαι 69 μου ειπε πηρες το προγραμμα κωλαρακι!! αυτο με γειωσε!! και φυσικα οτ ανεφερα γαιτι ειναι εντελως κουφο και αντιεπαγγελματικο!!
οσοι πανε σε στουντιο πιστευω πανε γιατι εχει κατα γενικη ομολογια πιο καθαρο προσεγμενο χωρο συνηθως.. καλυτερεσ κοπελες απο οτι τα μπουρδελα χωρις να αποτελει κανονα παντα.. και εχεις την διαθεση να πληρωσεις κατι περισσοτερο για να μπορεσεις να ξεφυγεις και να απολαυσεις μια συνευρεση με μια κοπελα ευχαριστη χωρις πιεση χρονου ..μη και δεν ξερω εγω τι αλλο!!  οφειλουμε να ξεκαθαρισουμε εξ αρχης οτι ηρθα εδω και πληρωνω συνηδειτα κατι παραπανω για να απολαυσω υπηρεσιες οχι για ξεπετα!! αλλιως θα πηγαινα στο μπουρδελο του 15λεπτου!! το νοημα του στουντιο οφειλει να απυθυνεται σε ατομα που θελουν ενα διαφορετικο σκηνικο.. καθαρο δωματιο και ανεση να απολαυσουν τις υπηρεσιες μιας κοπελας σε ενα χωρο που δεν εχουν στο σπιτι τους και με καποια που δεν ειναι η γυναικα τους!!

τελος στα μασατζιδικα.. που αποτελουν και την επιλογη μου συνηδειτα εδω και χρονια πλεον ειναι μια ειδικη κατηγορια που ειναι επισης ενα σκαλοπατι πανω απο το στουντιο.. εφαμιλλο μεν αλλα που δεν οφειλει να εστιαζει στο μπριζολιασμα!! ειδαλλως καποιο θα πηγαινε σε στουντιο η μπουρδελο!
το νοημα του μασαζαδικου ειναι να πας να απολαυσεις υπηρεσιες χαλαρωσης μυοχαλαρωσης απο κορασιδες που γνωριζουν το αντικειμενο και οφειλουν να σε χαλαρωσουν και ως επισφραγισμα να κλεισουν την συνεδρια με μια καλη εκτονωση βλεπε nuru!! απο προσωπικη εμπειρια στο εξωτερικο οφειλω να ομολογησω οτι ειμαστε πολυ πισω!!
ειχα παει σε σπα ξενοδοχειου.. χωρις προθεση να μπριζολιασω οπως λεμε.. αλλα η κοπελα με ειδε ανησυχο και απο μονη της πηρε την πρωτοβουλια κατοπιν προτροπης μουο να με εκτονωση με χειρομαλαξη και στοματικη περιποιηση προκειμενου να ειμαι χαλαρος κατα την διαρκεια του μασαζ και να μην ειναι το μυαλο μου στο καυλι μου!! και ομολογω οτι ηταν απο τα καλυτερα μασαζ που εκανα και φυσικα τελειωσε και με μπριζολιασμα στο τελος.. εδω πληρωνεις υπηρεσιες χαλαρωσης και ηρεμιας σωματικης και ψυχικης!! το μασαζ ειναι κατι ιδιαιτερο απο μονο του και σε χαλαρωνει εφοσον γινεται σωστα.. και εφοσον μιλαμε για ιδρυμα που να παρεχει υπηρεσιες μπριζολιασματος μπορει να τις προσαρμοσει στο τελος αναλογως το κλικ που θα υπαρχει.. και αν προχωρησει σε γαμησι η σε πιπα.. ας το αποφασιζει η θεραπευτρια.. με την τιμη ομως να μην αλλαζει.. καθως θα αποτελει μερος του μασαζ που ειναι και ο σκοπος που πας σε τετοιο ιδρυμα!!

ισως να συμφωνουν καποιοι ισως οχι.. αλλα εγω αυτες τις διακρισεις κανω και τις επιδιωκω οταν επιλεξω να παω σε οποιοδηποτε απο τους 2 τελευταιους χωρους που αναφερω.. στουντιο ΄η μασαζαδικο.. δεν νοειται επισκεψη σε μασαζαδικο χωρις να λαβω ικανοποιητικο μασαζ!! η στουντιο που να μου κοτσαρουν τιμοκαταλογο λες και πηγα στην ταβερνα!! παροχη υπηρεσιας πληρωνουμε .. αν δεν διαμορφωσουμε εμεις τα θελω μας τοτε μην παραπονιομαστε για τιμες..υπηρεσιες.. κοκ
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Δηλαδη χωρις παρεξηγηση ,πρεπει  να εισαι γυρω στα 65, για πεσμας καμια ιστορια να μαθαινουμε και εμεις
οι πολυ νεοτεροι

Λοιπόν εποχή πριν το 1990. Έχουν αρχίσει τα μασατζίδικα αλλά μόνο φραπέ και ποτέ η γκόμενα γυμνή. Έπιανες μόνο άν σε άφηνε να βάζεις το χέρι μέσα στην κυλότα ή μέσα στην μπλούζα. Μπαίνω μέσα (δεν θυμάμαι σε ποιό μαγαζί) και υπάρχουν τρεις κοπέλες. Κόβω τη μια σαν πιό άπειρη και περνάω μαζί της. Μετά από λίγο στο μπρούμυτο, (μασάζ του κώλου βέβαια) γυρίζω και ενώ αυτή με χαϊδεύει εγώ με λίγο επιμονή βάζω το χέρι στην κυλότα και αρχίζω να παίζω με την κλειτορίδα. Μετά από λίγο την πιάνω να έχει αρχίσει κάποιες ρυθμικές κινήσεις και σκέφτομαι "όπα καύλωσε η δικιά μου" Συνεχίζω και έχει φτιαχτεί για τα καλά αλλά εμένα το μυαλό μου σκέφτεται μήπως την καταφέρω και την πηδήξω. (δεν το είχα καταφέρει ποτέ αυτό σε μασατζίδικο της εποχής αυτής ε?). Αφού αμφιταλαντεύομαι μεταξύ του φόβου μην τελειώσει με το χέρι και πότε να αρχίσω την επίθεση, κάποια στιγμή αποφασίζω και σηκώνομαι καθιστός και προσπαθώ να τη φέρω επάνω μου στο μασαζοκρέβατο. Αντιστέκεται εγώ επιμένω (όχι βίαια βέβαια αλλά με το μαλακό) οπότε όταν αυτή διαπιστώνει τις διαθέσεις μου ξεχνάει την καύλα της, μου λέει "ε όχι και να με γαμίσεις" και με παρατάει και φεύγει έξω. Μένω με τον ....... στο χέρι. Μπαίνει σε ένα λεπτό η παλιοσειρά του μαγαζιού και μου λέει "τι έκανες στην κοπέλα και έφυγε" Της λέω ότι είχε φτιαχτεί και τέτοια... Μου λέει να φύγεις. Λέω έτσι; Και μου λέει ξάπλωσε. Μου ρίχνει ένα φραπέ της στιγμής και αναχώρησα αφού πλήρωσα βεβαίως βεβαίως. Τώρα εσείς οι νέοι τα έχετε βρει όλα εύκολα αφού αγωνιστήκαμε εμεις οι παλιοί.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Άλλη ιστορία. Διαβάζω στην εφημερίδα για ένα μασαζ στην πλατεία του Αγίου Νικολάου (στον ομόνυμο σταθμό του ηλεκτρικού). Στις 5 το απόγευμα χτυπάω το κουδούνι σε ένα διόροφο. Στο τρίτο χτύπημα ανοίγουν και μόλις μπαίνω ακούω από το κεφαλόσκαλο μια 60άρα να λέει "δεν ντρέπεστε να ψάχνετε για τέτοια? και ενοχλήτε τον κόσμο γιατί έγραψε λάθος η εφημερίδα τον αριθμό? Δίπλα να χτυπήσεις και κλείσε και την πόρτα". Μεταβολή και πάω δίπλα. Χτυπάω μου ανοίγουν (επίσης διόροφο) και ανεβαίνω πάνω. Στο χωλ ένας τύπος  που μου λέει περίμενε να έρθει η κυρία. Έρχετε η μασατζού (μόνη της δούλευε) και με πέρνει στο δωμάτιο. Είναι γύρω στα 30 με συμπαθητικό πρόσωπο γεματούλα και κοντούλα Ελληνίδα βέβαια αλλά είχε βυζάρες νο 5. Τα βρίσκουμε (ότι έχει και φραπέ) και γδύνομαι. Ξαπλώνω και έρχεται αλλά αφήνει την πόρτα μισάνοιχτη. Της λέω δεν θα κλείσεις? και μου λέει το αμίμητο "αυτός εξω είναι ο άντρας μου και με το ζόρι με έχει αφήσει να το ανοίξω το μαγαζί. Δεν με αφήνει να κλείσω". Μου αρχίζει ένα πολύ καλό μασάζ (το είχε γιατί ήταν μασέρ) και όταν μετά από 25 λεπτά γυρίζω ανάσκελα προσπαθώ να χουφτώσω. Βάζω το χέρι κάτω από τη φούστα αλλά μέχρι εκεί. Πάω για τα βυζιά και να μου λέει "μη γιατί τον φοβάμαι αν με δει ότι θα μου το κλείσει" Επιμένω εγώ και τελικά βγάζει το ένα βυζί και με αφήνει να το χουφτώσω. Μετά από λίγο αρχίζει να μου τον παίζει και μου λέει "όταν τελειώνεις μην βγάλεις τσιμουδιά" Έτσι και έκανα.
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Παντως δικη μου εκτιμηση ειναι ότι οφειλουμε εμεις οι ιδιοι ως πελατες να επαναπροσδιορισουμε τις υπηρεσιες που ζηταμε προς οφελος ολων μας σε ολους τους τομεις ειτε προκειται για μασαζιδικο.. στουντιο..μπουρδελο!!

Ειναι κουτο και προσβλητικο να λες οτι πας σε μπουρδελο πχ με 10-20 ευρω.. ( ενδεικτικες τιμες μιας και δεν παω) οπου θελεις προφανως μονο να ξεκαβλωσεις με ενα γρηγορο και δεν σε ενδιαφερει η δεν περιμενεις και την μουναρα με αυτα τα λεφτα και το τελειο περιβαλλον ενδεχομενως.. φυσικα καλο θα ηταν να προσφερεται αλλα θα πρεπει αν υπαρχει μια διαβαθμιση που να μην συνεπαγεται και αυξηση τιμης μιας και απευθυνεσαι σε διαφορετικο target group!! αυτον του 10λεπτου

για τα στουντιο παλι που εδω εχω καποια εμπειρια είναι απαραδεκτο να λεμε και να δεχομαστε τιμοκαταλογο του τυπου 30 το απλο..40 με περισσοτερο χρονο!! 50 γυμνο..60 69.. 100 κωλαρακι 150 τζακουζι!!  και αν καποιος παρει το πιο ακρινο προγραμμα να μηην περιλαμβανει και τα προηγουμενα πχ. μου εχει τυχει να μου πουνε 80 κωλαρακι και να πω οκ με ντουζακι με την κοπελα και οταν ειπα γαι 69 μου ειπε πηρες το προγραμμα κωλαρακι!! αυτο με γειωσε!! και φυσικα οτ ανεφερα γαιτι ειναι εντελως κουφο και αντιεπαγγελματικο!!
οσοι πανε σε στουντιο πιστευω πανε γιατι εχει κατα γενικη ομολογια πιο καθαρο προσεγμενο χωρο συνηθως.. καλυτερεσ κοπελες απο οτι τα μπουρδελα χωρις να αποτελει κανονα παντα.. και εχεις την διαθεση να πληρωσεις κατι περισσοτερο για να μπορεσεις να ξεφυγεις και να απολαυσεις μια συνευρεση με μια κοπελα ευχαριστη χωρις πιεση χρονου ..μη και δεν ξερω εγω τι αλλο!!  οφειλουμε να ξεκαθαρισουμε εξ αρχης οτι ηρθα εδω και πληρωνω συνηδειτα κατι παραπανω για να απολαυσω υπηρεσιες οχι για ξεπετα!! αλλιως θα πηγαινα στο μπουρδελο του 15λεπτου!! το νοημα του στουντιο οφειλει να απυθυνεται σε ατομα που θελουν ενα διαφορετικο σκηνικο.. καθαρο δωματιο και ανεση να απολαυσουν τις υπηρεσιες μιας κοπελας σε ενα χωρο που δεν εχουν στο σπιτι τους και με καποια που δεν ειναι η γυναικα τους!!

τελος στα μασατζιδικα.. που αποτελουν και την επιλογη μου συνηδειτα εδω και χρονια πλεον ειναι μια ειδικη κατηγορια που ειναι επισης ενα σκαλοπατι πανω απο το στουντιο.. εφαμιλλο μεν αλλα που δεν οφειλει να εστιαζει στο μπριζολιασμα!! ειδαλλως καποιο θα πηγαινε σε στουντιο η μπουρδελο!
το νοημα του μασαζαδικου ειναι να πας να απολαυσεις υπηρεσιες χαλαρωσης μυοχαλαρωσης απο κορασιδες που γνωριζουν το αντικειμενο και οφειλουν να σε χαλαρωσουν και ως επισφραγισμα να κλεισουν την συνεδρια με μια καλη εκτονωση βλεπε nuru!! απο προσωπικη εμπειρια στο εξωτερικο οφειλω να ομολογησω οτι ειμαστε πολυ πισω!!
ειχα παει σε σπα ξενοδοχειου.. χωρις προθεση να μπριζολιασω οπως λεμε.. αλλα η κοπελα με ειδε ανησυχο και απο μονη της πηρε την πρωτοβουλια κατοπιν προτροπης μουο να με εκτονωση με χειρομαλαξη και στοματικη περιποιηση προκειμενου να ειμαι χαλαρος κατα την διαρκεια του μασαζ και να μην ειναι το μυαλο μου στο καυλι μου!! και ομολογω οτι ηταν απο τα καλυτερα μασαζ που εκανα και φυσικα τελειωσε και με μπριζολιασμα στο τελος.. εδω πληρωνεις υπηρεσιες χαλαρωσης και ηρεμιας σωματικης και ψυχικης!! το μασαζ ειναι κατι ιδιαιτερο απο μονο του και σε χαλαρωνει εφοσον γινεται σωστα.. και εφοσον μιλαμε για ιδρυμα που να παρεχει υπηρεσιες μπριζολιασματος μπορει να τις προσαρμοσει στο τελος αναλογως το κλικ που θα υπαρχει.. και αν προχωρησει σε γαμησι η σε πιπα.. ας το αποφασιζει η θεραπευτρια.. με την τιμη ομως να μην αλλαζει.. καθως θα αποτελει μερος του μασαζ που ειναι και ο σκοπος που πας σε τετοιο ιδρυμα!!

ισως να συμφωνουν καποιοι ισως οχι.. αλλα εγω αυτες τις διακρισεις κανω και τις επιδιωκω οταν επιλεξω να παω σε οποιοδηποτε απο τους 2 τελευταιους χωρους που αναφερω.. στουντιο ΄η μασαζαδικο.. δεν νοειται επισκεψη σε μασαζαδικο χωρις να λαβω ικανοποιητικο μασαζ!! η στουντιο που να μου κοτσαρουν τιμοκαταλογο λες και πηγα στην ταβερνα!! παροχη υπηρεσιας πληρωνουμε .. αν δεν διαμορφωσουμε εμεις τα θελω μας τοτε μην παραπονιομαστε για τιμες..υπηρεσιες.. κοκ
Ότι να λες εσύ κι εγώ και όλοι μας δεν πρόκειται ν΄αλλάξουν και πολλά,έτσι λειτουργούν εδώ πέρα εις τα Βαλκάνια...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ωραίες οι ιστορίες που γραφει ο ntany223,αληθινές πέρα ως πέρα,ετσι ήταν τα πράγματα την εποχή εκείνη.......στην συνέχεια βέβαια,ο ερχομός πολλών γυναικών από άλλες χώρες,άλλαξε τα δεδομένα......είναι προφανές ότι έχει πλεον παγιωθεί μια νεα κατάσταση,που δεν θα αλλάξει.Και βεβαίως,αυτό το καθεστώς ημιπαρανομίας που υπάρχει,συντηρείται από όλες τις πλευρές......
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Συμφωνω οτι εδω ειναι Βαλκανια!!
ωστοσο ο καθενας μας προσωπικα μπορει να κανει ενα διαχωρισμο και πιστευω οτι ειμαστε αρκετοι ..
η κατασταση εχει παγιωθει οντως ωστοσο και η πελατεια που τα ακουμπαει εχει μειωθει αισθητα!..
οποτε ειναι στο χερι μας να γυρισει το σκηνικο.. γιατι money makes the world go round!!
και οι επιχειρησεςι εχουν οφελος να διατηρουν σταθερο πελατολογειο ωστε να αποφευγουν οσο γινεται το πεσιμο.. και οι κοπελες που θα δουλευουν θα ξερουν τι να περιμενουν ωστε να απολαμβανουμε κι εμεις υψηλοτερες υπηρεσιες.

 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Παντως τα σκηνικα που περιγραφει ο φιλτατος ντανυ οντως ετσι ειναι..
και το ευχαριστο ειναι οτι ακομη και τωρα υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις που δεν ειναι λαδομπριζολαδικα!!
εχω πετυχει επανελλειμενως σε καποια ινστιτουτα.. να απολαμβανω καλο μασαζ .. και να προχωραει το θεμα και σε 2ο-3ο προγραμμα παροτι δεν ειναι ιδρυματα που ολοι ξερουμε αλλα σπα καθως πρεπει.. σε ξενοδοχεια και οχι μονο!
οπως και να εχει να περναμε ολοι καλα.. και ο καθενας ας λειτουργει οπως θεωρει εκεινος σωστο.. παροτι η υπαρξη και συμμετοχη μας στο χωρο εδω που ανταλλασουμε πληροφοριες εχει καιε να κοινο σκοπο.. οποτε αν μη τι αλλο πιστευω μπορουμε να διεκδικισουμε-επιβαλλουμε αλλαγες!
εμεις τους συντηρουμε.. ας αλλαξουν τις υπηρεσιες τους στα δικα μας θελω.. και οχι να προσαρμοζομαστε εμεις στα δικα τους..
προσωπικα..δεν με πολυαπασχολει μιας και οπως προανεφερα ξεκαθαριζω τα θελω μου και τα διεκδικω η τα αναζητω αλλου.. ισως και επειδη ακομη μπορω.. αλλα η αναφορα μου ειχε ως σκοπο μονο να συνεισφερει την ταπεινη μου γνωμη προς οφελος ολων οσων μπαινουμε και ασχολουμαστε με το χωρο.. καλοπροαιρετα..
καλη συνεχεια σε ολους..
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
ακόμα κλειστό...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Δεν ξανα ανοιγει....  ΤΕΛΟΣ! :(
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.293
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
Η Νατάσσα...;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
μάλλον Στουρνάρη 47
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
το ανωτερο μασατζιδικο και το αλλο της γλυφαδας ειναι ενα κλασικο παραδειγμα πως η εγκεφαλικη μαλακια, η μικροπρεπεια, ο κακως εννοουμενος ανταγωνισμος και η ματαιοδοξια μπορει να γαμησει 2 επιχειρησεις που αν μη τι αλλο ειχαν κοινο που εφτανε και παραεφτανε για να επιβιωσουν και να κερδοφορισουν αξιοπρεπως. μειναν τα ντουβαρια και οι γυψοσανιδες με τα ντους μονο  :bigdick:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
το ανωτερο μασατζιδικο και το αλλο της γλυφαδας ειναι ενα κλασικο παραδειγμα πως η εγκεφαλικη μαλακια, η μικροπρεπεια, ο κακως εννοουμενος ανταγωνισμος και η ματαιοδοξια μπορει να γαμησει 2 επιχειρησεις που αν μη τι αλλο ειχαν κοινο που εφτανε και παραεφτανε για να επιβιωσουν και να κερδοφορισουν αξιοπρεπως. μειναν τα ντουβαρια και οι γυψοσανιδες με τα ντους μονο  :bigdick:

βαλε και το Βενιζέλου μέσα για να συμπληρωθεί η τριάδα......στην ιδια κατηγορία είναι.....όταν ξεκίνησε η διαδικασία ξηλώματος των μαγαζιών αυτών,είχα γράψει ότι για όλα φταίει η απληστία κάποιων.....συνηθέστατο φαινόμενο,οχι μόνο σ' αυτόν τον χωρο αλλά και σε πολλούς αλλους....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.457
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515
βαλε και το Βενιζέλου μέσα για να συμπληρωθεί η τριάδα......στην ιδια κατηγορία είναι.....όταν ξεκίνησε η διαδικασία ξηλώματος των μαγαζιών αυτών,είχα γράψει ότι για όλα φταίει η απληστία κάποιων.....συνηθέστατο φαινόμενο,οχι μόνο σ' αυτόν τον χωρο αλλά και σε πολλούς αλλους....

και η υπερπροβολη τυπε, χωρις να εξαιρουμε το παρον site  :S

το μελλον του ανηκει σε πιο πριβε χωρους?  :think:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
και η υπερπροβολη τυπε, χωρις να εξαιρουμε το παρον site  :S

το μελλον του ανηκει σε πιο πριβε χωρους?  :think:

σωστα το ειπες. οταν το αφεντικο ξημεροβραδιαζεται εδω μεσα δεν βοηθαει. πιστευαν οτι η εξοικιωση θα βοηθαγε αλλα ηταν τελικα μπουμερανκγ.

ενω οι αλλοι στο πανωπης ουτε φωνη ουτε λαλια. και πανε μια χαρα. οντας μετριοι και με το ιδιο ροστερ χρονια. απλα με το να μενουν σιωπιλοι.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom