Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλιαγμένης 102& Ερμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Elli 102
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 893
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
...την βολευεουν αυτοι...εχει πολλα κρυφα....τοσες εταιρειες κλεισανε..ολος αυτος ο κοσμος που ειχε μαθει να περνει το τζιπ,για να πηγαινει στο περιπτερο τι θα κανει...

πολλα κρυφα ειδικα στη γλυφαδα αλλα τα 2  τουλαχιστον δεν αξιζουν μια -80 και 100- εουρο και ειναι ολο αλβανιδες
που το παιζουν και θεογκομενες τρομαρα τους ουστ  και παλι ουστ
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Και το πρόβλημα είναι που θα γαμάνε τώρα οι νοτιοπροαστίαδες. Μάλλον στα κρυφά της Γλυφάδας.

συναγωνιστη, ποια ειναι τα "κρυφα της Γλυφαδας" ;;  εχεις κανα στοιχειο γιατι δουλευω Αλιμο και ειναι ενα γκαζι

.. στειλε πμ αν μπορεις

ευχαριστω
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Δυστυχώς φίλε μου μόνο έχω ακούσει από κάποιες κοπέλες αλλά δεν είναι εύκολο να τους πεις που είναι. Και μάλλον δεν θα μου έλεγαν.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Δυστυχώς φίλε μου μόνο έχω ακούσει από κάποιες κοπέλες αλλά δεν είναι εύκολο να τους πεις που είναι. Και μάλλον δεν θα μου έλεγαν.
...δεν θελει κοπο..αλλα τροπο... ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Δεν λένε γιατί φοβούντε ότι θα σε χάσουν από πελάτη.
...εγω νομιζω το αντιθετο παλι...αρκετες κοπελες,παιζουν μπαλλα πριβε...με τιν συζητηση το καταλαβαινεις αυτο...αν δεις οτι δεν παιζει τιποτα,δεν το προχωρας...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
...εγω νομιζω το αντιθετο παλι...αρκετες κοπελες,παιζουν μπαλλα πριβε...με τιν συζητηση το καταλαβαινεις αυτο...αν δεις οτι δεν παιζει τιποτα,δεν το προχωρας...

Θελει υπομονη και επιμονη, για να κερδισεις αυτο που θελεις !!!


Το μονο σιγουρο, οτι ΔΕΝ ισχυει παντα !!!
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Δεν λένε γιατί φοβούντε ότι θα σε χάσουν από πελάτη.
ολες το λενε  ,  γιατι θελουν να τους πας πελατες που τους ξερεις εσυ (δηλαδη ο καθενας απο εμας που ειναι πελατης τους) και ετσι εχουν το κεφαλι τους σιγουρο. αλλα οπως εχω πει πιο πανω ειναι ακριβα αυτα τα κρυφα ειναι στα 80 και στα 100.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.836
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
ολες το λενε  ,  γιατι θελουν να τους πας πελατες που τους ξερεις εσυ (δηλαδη ο καθενας απο εμας που ειναι πελατης τους) και ετσι εχουν το κεφαλι τους σιγουρο. αλλα οπως εχω πει πιο πανω ειναι ακριβα αυτα τα κρυφα ειναι στα 80 και στα 100.
εσυ αγαπητε φιλε γιατι δεν μας ενημερωνεις σχετικα με πμ ενοειται αφου εισαι γνωστης ????
ευχαριστουμε εκ των προτερων ....
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
ρε μανία που θα μπριζολιάζετε
υπάρχουν και τα στούντιο που στοιχίζουν και φθηνότερα και ελέγχονται υγειονομικά  οι γκόμενες
αλλά μη ξεχνάμε ότι το κλείσιμο γίνεται όπως φαίνεται στα καινούργια δήθεν spd / μασάζ που ανοίγουν ως μπριζολάδικα υπό παραλλαγή που κάθε μέρα οι συναγωνιστές γράφουν τις επιδόσεις τους και οι ιδιοκτήτες μέσω του παρόντος κάνουν κάλεσμα διαφημίζοντας την πραμάτεια τους .....
τυχαίο δεν νομίζω
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τα μασατζίδικα ήταν αρκετά πιο παλιά πολύ διαφορετικά από τα στούντιο.
Η λογική τους ήταν πως το μασάζ μασάζ και ενδέχεται να προσωρήσεις και παρακάτω εάν και εφόσον.
υπήρχε ένα σκίρτημα σε αυτό.
Με την πάροδο του χρόνου, επειδή πολλοί βαρέθηκαν να πλερώ και να μην τρώνε (μάθανε το κόλπο κάποιες και όλο λέγανε θα αλλά ποτέ δεν κανανε τίποτα) φτάσαμε στο σημείο να ζητάμε το μασατζίδικο να κάνει καλό μασάζ ΚΑΙ μπριζόλα.

Τα στούντιο δεν είναι για μασάζ. Και τα μασατζίδικα δεν είναι μόνο πήδουλος.

Εφόσν λοιπόν θές μονο πήδουλο, τότε είσαι σε λάθος θρεντ και σχολιάζεις άσχετα.

Υ.Γ. τα στούντιο συμπεριέλαβαν στο πρόγραμμα και το μασάζ επειδή ακριβώς έχασαν πολλή πελατεία.
Ε,ούτε μασάζ κάνουνε και στην ίδια τιμή έρχονται και δεν είναι η ίδια ατμόσφαιρα.
 

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
327
Like
212
Πόντοι
21
σωστός ο παίκτης :headbang2:
τα μασατζίδικα ήταν αρκετά πιο παλιά πολύ διαφορετικά από τα στούντιο.
Η λογική τους ήταν πως το μασάζ μασάζ και ενδέχεται να προσωρήσεις και παρακάτω εάν και εφόσον.
υπήρχε ένα σκίρτημα σε αυτό.
Με την πάροδο του χρόνου, επειδή πολλοί βαρέθηκαν να πλερώ και να μην τρώνε (μάθανε το κόλπο κάποιες και όλο λέγανε θα αλλά ποτέ δεν κανανε τίποτα) φτάσαμε στο σημείο να ζητάμε το μασατζίδικο να κάνει καλό μασάζ ΚΑΙ μπριζόλα.

Τα στούντιο δεν είναι για μασάζ. Και τα μασατζίδικα δεν είναι μόνο πήδουλος.

Εφόσν λοιπόν θές μονο πήδουλο, τότε είσαι σε λάθος θρεντ και σχολιάζεις άσχετα.

Υ.Γ. τα στούντιο συμπεριέλαβαν στο πρόγραμμα και το μασάζ επειδή ακριβώς έχασαν πολλή πελατεία.
Ε,ούτε μασάζ κάνουνε και στην ίδια τιμή έρχονται και δεν είναι η ίδια ατμόσφαιρα.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
τα μασατζίδικα ήταν αρκετά πιο παλιά πολύ διαφορετικά από τα στούντιο.
Η λογική τους ήταν πως το μασάζ μασάζ και ενδέχεται να προσωρήσεις και παρακάτω εάν και εφόσον.
υπήρχε ένα σκίρτημα σε αυτό.
Με την πάροδο του χρόνου, επειδή πολλοί βαρέθηκαν να πλερώ και να μην τρώνε (μάθανε το κόλπο κάποιες και όλο λέγανε θα αλλά ποτέ δεν κανανε τίποτα) φτάσαμε στο σημείο να ζητάμε το μασατζίδικο να κάνει καλό μασάζ ΚΑΙ μπριζόλα.

Τα στούντιο δεν είναι για μασάζ. Και τα μασατζίδικα δεν είναι μόνο πήδουλος.

Εφόσν λοιπόν θές μονο πήδουλο, τότε είσαι σε λάθος θρεντ και σχολιάζεις άσχετα.

Υ.Γ. τα στούντιο συμπεριέλαβαν στο πρόγραμμα και το μασάζ επειδή ακριβώς έχασαν πολλή πελατεία.
Ε,ούτε μασάζ κάνουνε και στην ίδια τιμή έρχονται και δεν είναι η ίδια ατμόσφαιρα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τα μαγαζιά εξελιχτηκαν σύμφωνα με τις απαιτήσεις της πελατείας. Τα πρώτα μασατζίδικα την δεκαετία του 90 αν θυμάμαι καλά είχαν μόνο μασάζ και όταν γύρναγες είχε φραπεδάκι και αν ήσουν τυχερός έπιανες και το ένα βυζί. Σιγά σιγά με τον ανταγωνισμό και επειδή αυτό απαιτούσε η πελατεία και με δεδομένο ότι δεν ενοχλούσαν και οι αρχές φτάσαμε στην μπριζόλα, στα παρτουζοδύδιμα κλπ.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
τα μασατζίδικα ήταν αρκετά πιο παλιά πολύ διαφορετικά από τα στούντιο.
Η λογική τους ήταν πως το μασάζ μασάζ και ενδέχεται να προσωρήσεις και παρακάτω εάν και εφόσον.
υπήρχε ένα σκίρτημα σε αυτό.
Με την πάροδο του χρόνου, επειδή πολλοί βαρέθηκαν να πλερώ και να μην τρώνε (μάθανε το κόλπο κάποιες και όλο λέγανε θα αλλά ποτέ δεν κανανε τίποτα) φτάσαμε στο σημείο να ζητάμε το μασατζίδικο να κάνει καλό μασάζ ΚΑΙ μπριζόλα.

Τα στούντιο δεν είναι για μασάζ. Και τα μασατζίδικα δεν είναι μόνο πήδουλος.

Εφόσν λοιπόν θές μονο πήδουλο, τότε είσαι σε λάθος θρεντ και σχολιάζεις άσχετα.

Υ.Γ. τα στούντιο συμπεριέλαβαν στο πρόγραμμα και το μασάζ επειδή ακριβώς έχασαν πολλή πελατεία.
Ε,ούτε μασάζ κάνουνε και στην ίδια τιμή έρχονται και δεν είναι η ίδια ατμόσφαιρα.


:rockon: :rockon: :rockon:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Τα μαγαζιά εξελιχτηκαν σύμφωνα με τις απαιτήσεις της πελατείας. Τα πρώτα μασατζίδικα την δεκαετία του 90 αν θυμάμαι καλά είχαν μόνο μασάζ και όταν γύρναγες είχε φραπεδάκι και αν ήσουν τυχερός έπιανες και το ένα βυζί. Σιγά σιγά με τον ανταγωνισμό και επειδή αυτό απαιτούσε η πελατεία και με δεδομένο ότι δεν ενοχλούσαν και οι αρχές φτάσαμε στην μπριζόλα, στα παρτουζοδύδιμα κλπ.

Και από την δεκαετία του 80 έτσι ήταν!!!
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Μπα. Καφετέρειες ήταν. Μονο φραπέδες. Έχω ιστορίες για να γράψω μισό βιβλίο.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Μπα. Καφετέρειες ήταν. Μονο φραπέδες. Έχω ιστορίες για να γράψω μισό βιβλίο.
Δηλαδη χωρις παρεξηγηση ,πρεπει  να εισαι γυρω στα 65, για πεσμας καμια ιστορια να μαθαινουμε και εμεις
οι πολυ νεοτεροι
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom