Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
το σαντασκι ειναι απατι.πηγα πριν 10 μερες.μακρια ολοι.εχει γεμισει γυφτια.
καλα το τι ειναι μπορει να το κρινει ο καθενας.δεν ειμαι υπερμαχος του σαντανσκι αλλα πηγαινω χρονια κ ξερω κατι παραπανω.αν πας αγνωστος τελειως δεν θα φας καλα.πρεπει να κανεις τα κονε σου.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τσέκαρε την κατηγορία  Σαντανσκι - κάτι για γύφτυσες λέει ένας συναγωνιστής
στις 20/02/09 κατα τα άλλα σιγά να μην σε απαντήσουν τούς καθάρισε όλους η κρίση.
δεν ξερω αν εχεις δει ποτε ποστ μου εδω μεσα αλλα εγραφα παλιοτερα.πηγαινω χρονια κ το ξαναλεω οπως κ πριν κ δν περιμενω να μου πει καποιος τι εχει.αν μπορει καποιος να μου πει οτι πηγαινει συχνα κ οτι πηγα προσφατα εχει καλως.αλλιως μην το σχολιαζετε καθολου
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
επειδη ειμαι απο τις σερρες και επειδη παω πανω απο 10 χρονια στη βουλγαρια επετρεψε μου να ξερω πιο πολλα πραγματα.επισης ξερω και βουλγαρικα λογω σπουδων στη σοφια.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
καλα το τι ειναι μπορει να το κρινει ο καθενας.δεν ειμαι υπερμαχος του σαντανσκι αλλα πηγαινω χρονια κ ξερω κατι παραπανω.αν πας αγνωστος τελειως δεν θα φας καλα.πρεπει να κανεις τα κονε σου.
Αν έχειs κονέ φίλε μου Deker και εγώ μαζί σου.......
αλοιώς ασε καλύτερα Σόφια που έχω  άπειρες επιλογές.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
επειδη ειμαι απο τις σερρες και επειδη παω πανω απο 10 χρονια στη βουλγαρια επετρεψε μου να ξερω πιο πολλα πραγματα.επισης ξερω και βουλγαρικα λογω σπουδων στη σοφια.

Γιατί δεν μας δίνεις πληροφορίες να μορφωθούμε και εμείς ????
Τι τα κρύβεις????
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
φιλε deker γραφω απο εδω για να διαβαζουν ολοι οι συναγωνιστες.το ενα ειναι αυτο που ειπαμε στο πμ,μπαινοντας δεξια στην στροφη,ενα αλλο ειναι καλο το παρκ χοτελ,σε αυτα τα δυο παιζει κατι καλο αυτο το καιρο.τα αλλα εχουν γεμισει με σαβουρα και γυφτισες.μακρυα απο ανιελι,και σηναφη τετοια κολοχανια.αλλα επειδη αν θελεις μπορεις να τους πεις οτι αν η γκομενα δεν μου αρεσει δεν θα την παρω,κατι που το κανω εγω και ποιανει και δεν με φερνουν οτι βρουν μπροστα τους.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
φιλε deker γραφω απο εδω για να διαβαζουν ολοι οι συναγωνιστες.το ενα ειναι αυτο που ειπαμε στο πμ,μπαινοντας δεξια στην στροφη,ενα αλλο ειναι καλο το παρκ χοτελ,σε αυτα τα δυο παιζει κατι καλο αυτο το καιρο.τα αλλα εχουν γεμισει με σαβουρα και γυφτισες.μακρυα απο ανιελι,και σηναφη τετοια κολοχανια.αλλα επειδη αν θελεις μπορεις να τους πεις οτι αν η γκομενα δεν μου αρεσει δεν θα την παρω,κατι που το κανω εγω και ποιανει και δεν με φερνουν οτι βρουν μπροστα τους.
ειδες αρα που κατι ξερουμε κ εμεις για τα κοκκινα?στα κωλοχανια οπως τα λες δεν πηγαινω γιατι οντως εχει σαβουρια.το κανω κ εγω αυτο να του λεω φερε μου το καλυτερο κ θα εχεις κ κατι εξτρα κ παντα φερνουν καλα γιατι με ξερουν κιολας.αλλα κυριως με τον ταριφα μου κανω τσαρκες
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
εσυ δεν εχεις παει?σε βλεπω ποσταρεις συνεχεια εδω δωσε μας καμια info
οχι φίλε μου μηδαμινή η εμπειρία μου στο Σαντάνσκι εχω πάει τρεις φορές όλο και όλο και άστα να πάνε.... για Σόφια όμως μήν κάνεις παραπονα έχετε αρκετή ενημέρωση
και άν τα καταφέρω θά είμαι αυτό το σ/κ με τον tvasili oπότε θα σας ενημερώσω απο Δευτέρα
τι έγινε (για Σόφια μιλώ).
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
κοιτα αν ο ταριφας σου εχει ακρες καλες θα σου βρει καλο πραγμα.αν δωσεις κατι παραπανω και πας σε καλο ξενοδοχειο παντα υπαρχει κατι καλο.π.χ.mediten hotel,sadanski hotel.)αλλα το καονε καλυτερα να το κανει ο ταριφα σου για να μην φας φολα,αρκει να του εχεις εμπιστοσυνη.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
κοιτα αν ο ταριφας σου εχει ακρες καλες θα σου βρει καλο πραγμα.αν δωσεις κατι παραπανω και πας σε καλο ξενοδοχειο παντα υπαρχει κατι καλο.π.χ.mediten hotel,sadanski hotel.)αλλα το καονε καλυτερα να το κανει ο ταριφα σου για να μην φας φολα,αρκει να του εχεις εμπιστοσυνη.
κανω χρονια τσαρκες με τον ταριφα αυτον κ μενω σχεδον παντα στο σαντανσκι χοτελ η στο κοκκινο που λεμε.κ κατι καλο να μην βρει ο δικος μου να μου φερει εξω απο το ξενοδοχειο γινεται πανικος απο νταβαδες που σου φερνουν στην αρχη τα μπαζα τους κ αν σε δουν λιγο ψαγμενο σου φερνουν καλες στο τελος.ειναι εσυ πως θα το παιξεις
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
παντος αν πας και μπουζουκια κανενα βραδυ παιζει κατι και εκει.εγω μια φορα ειχα παρει την λουλουδου βιζιτα,αλλα περιμενα μεχρι τις 5 για να σχολασει,αλλα χαλαλι γιατι ητανε πολυ καλο μουνι και υπακουη πολυ.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δεν το εχω ψαξει ποτε στα μπουζουκια αλλα καλο ακουγεται.λοιπον σας χαιρετω γιατι εχω δουλεια.αν ειστε μεσα το βραδυ θα τα πουμε.κατα τις 9 θα μπω.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Εγώ λέω να σας μαλώσω και τους δύο διοτι δέν ποστάρετε στην κατηγορία για το Σαντάνσκι
να μήν μπερδευόμαστε με την Σόφια>.
Και ειδικά για σένα Ντέκερ θα μου επιτρέψεις να σου κάνω παράπονα διότι γράφεις μέν αλλά πολύ περιληπτικά δέν μας δίνεις ποιό αναλυτικές πληροφορίες.
πχ. Πρόταση για ΗΟΤΕΛ. - ταρίφα _ κλπ κλπ.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
τα χοτελ που ειπαμε παραπανω ειναι καλα και καθαρα.τιμες ειναι γυρω στα 60 ευρω-70ευρω το δωματιο και υπολογισε και την γκομενα 80-100 για κανενα 3-4 ωρες αναλογα την συμφωνια.μην ψαχνεις πιο κατω γιατι θα γαμισεις γυφτισσα μεσα σε σταβλο να ξερεις.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
τα χοτελ που ειπαμε παραπανω ειναι καλα και καθαρα.τιμες ειναι γυρω στα 60 ευρω-70ευρω το δωματιο και υπολογισε και την γκομενα 80-100 για κανενα 3-4 ωρες αναλογα την συμφωνια.μην ψαχνεις πιο κατω γιατι θα γαμισεις γυφτισσα μεσα σε σταβλο να ξερεις.

Φίλε μου μπερδεύομαι λιγάκι,
οκ προτείνετε κάποια ξενοδοχεια το ένα είναι το Σαντανσκι ΗΟΤΕΛ το κόκκινο ποιό ειναί????
άν δέν έχω κονέ κάποιον ταρίφα τι κάνω για να μήν πέσω σε μπάζα ή γύφτισες??? που πάω
τί γίνετε πώς παίζει η περιοχή???
αυτά θέλω να μάθω και εγώ και 'οσοι θέλουμε να πάμε εκεί.
Εγώ πάω Σόφια διότι κινούμε καλύτερα απο θέμα εμπειρίας προσφοράς και τιμών,
αυτό δέν σημαίνει ότι δέν θα έκανα κάποια προσπάθεια και αλλού ασχετά με τις τιμές,
το να μην περάσεις καλά είναι το χειρότερο άν δέν ξέρεις πώς να κινηθείς και πού.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
οπως κινησε σοφια θα κινηθεις αναλογως και εκει.θα βρεις ενα ταριφα στα συνορα δεν να ξερει ελληνικα και θα του πεις τη θελει.δωστου και κατι παραπανω και ξερει που θα σε παει αυτος.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
αααααχχχχχχχ τι έχεις να ακούσεις αν δεν κάτσει σωστά το θέμα,
Πάντως θα σε (σας) ενημερώσω όταν το δοκιμάσω έτσι για εμπειρία αρνητική ή θετική.
προς το παρόν προσπαθώ να τελειώσω τις δουλειές μου για να φύγω Σόφια αυτό το Σ/Κ.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
519
Κριτικές
3
Like
42
Πόντοι
6
Ψαχτε να βρειτε τον Τζαικα στο Σαντασκι ΗΟΤΕL.
Δωστε του και κανενα 10ευρω και αυτος θα τα κανονισει ολα
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
μακρια απο τζαικα ειναι απατεωνας και πρεζεμπορας,ηταν εξαφανισμενος για καποιο διαστημα.ειναι σκετη απατη ο τυπος ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom