Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sergeos

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Δηλαδή ρε παιδιά στο αλο και στο αδαμιεβα είναι όλα μούφα?
Γιατί έχει πάρα πολλές κορασίδες από 100-200 BGN την ώρα
 

Aniston

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
χάρτης δε νομιζω, αλλά στη ρεσεψιόν σίγουρα θα εξυπηρετήσουν, ή και κανένας γκρουμ που να μοιάζει λίγο αλάνι
Καλησπέρα σε όλους..
Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος στην πόλη Βάρνα τι παίζει από μπουρδέλα , εάν υπάρχει κάποιο σάιτ με χάρτη σαν το bourdela.
Την άλλη εβδομάδα θα πάω ταξίδι με την δουλειά στην πόλη Βάρνα της Βουλγαρίας. Θα μείνω σε ξενοδοχείο δεν γνωρίζω σε ποιο.. λογικά σε κάνα μέτριο θα μας στείλουν.
Επίσης στα ξενοδοχεία παίζει να ρωτήσω την ρεσεψιόν με τρόπο ας πούμε για κανένα call girl ?
Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη ας είναι και call girl η studio.
Ευχαριστώ.
Καλησπέρα, καθότι και εγώ θα πάω το προσεχές διάστημα στη Βάρνα αναζητώ πληροφορίες.Για επαγγελματικούς λόγους αλλά και με αρκετό ελεύθερο χρόνο. Πρώτη επίσκεψη στην συγκεκριμένη πόλη, οπότε οποιαδήποτε (έγκυρη) πληροφορία δεκτή.
 

George_Fanta

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
42
Like
253
Πόντοι
20
Καλησπέρα, καθότι και εγώ θα πάω το προσεχές διάστημα στη Βάρνα αναζητώ πληροφορίες.Για επαγγελματικούς λόγους αλλά και με αρκετό ελεύθερο χρόνο. Πρώτη επίσκεψη στην συγκεκριμένη πόλη, οπότε οποιαδήποτε (έγκυρη) πληροφορία δεκτή.
Καλησπέρα φίλε να σου απαντήσω πλέον μετά από 2 μήνες παραμονή για δουλειά εκεί πέρα, με δυο λόγια θα σου πω, απλά περιμένεις να γυρίσεις πάλι Ελλάδα. Έχει κάτι αγγελίες κλπ μην ασχοληθείς καθόλου οι περισσότερες αν όχι όλες μούφα... με λίγα λόγια απλά.
 

Aniston

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε να σου απαντήσω πλέον μετά από 2 μήνες παραμονή για δουλειά εκεί πέρα, με δυο λόγια θα σου πω, απλά περιμένεις να γυρίσεις πάλι Ελλάδα. Έχει κάτι αγγελίες κλπ μην ασχοληθείς καθόλου οι περισσότερες αν όχι όλες μούφα... με λίγα λόγια απλά.
Oκ συναγωνιστή ευχαριστώ, έστω και με καθυστέρηση, για την ενημέρωση. Οπότε ούτε σε ερωτικό - happy end μασάζ αξίζει κάτι?
 

Rosofilos74

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
115
Like
100
Πόντοι
1
Μόλις επιστρέφω και εγώ από Σοφία.Τραγική η κατάσταση.. Για να βρει κάποιος κάτι καλό, πρέπει να τα σκάσει χοντρά ( από 200 bgn και πάνω) και ακόμη και αυτό δεν είναι σίγουρο ότι θα πάει καλά. Όσο για τα Αλο και Ανταμιεβα, γέμισαν τσιγγανες που η μόνη τους έγνοια είναι να σου φάνε λεφτά. Τραγωδία…
 

Aggeios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα θέλω πληροφορίες μία που θα βρίσκομαι το επόμενο διάστημα μπάσκο θέλω κάποια συγκεκριμένα κορίτσια να καλέσω να μη ψάχνουμε γενικά πολύ να πληρώσω μία οικονομική τιμή στο νόμισμά τους ή στο νομισμά μας και να περάσω σούπερ δεν θέλω πολύ τέλειας και δεν θέλω να ψάχνω δεξιά και
αριστερά αν μπορείτε να με βοηθήσετε ευχαριστώ πολύ
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
Τα ΑΡΧΙΔΙΑ μου τα δύο θα πιάσει ο κάθε ένας στην Σόφια
αυτές οι ιστορίες είναι του 1995 και τελείωσαν κάπου στο 2010
Τωρα σοφία ίσον ζερο ξερό
για σενα που εισαι ναυαγιο παντου δεν εχει τιποτα
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015
Μόλις επιστρέφω και εγώ από Σοφία.Τραγική η κατάσταση.. Για να βρει κάποιος κάτι καλό, πρέπει να τα σκάσει χοντρά ( από 200 bgn και πάνω) και ακόμη και αυτό δεν είναι σίγουρο ότι θα πάει καλά. Όσο για τα Αλο και Ανταμιεβα, γέμισαν τσιγγανες που η μόνη τους έγνοια είναι να σου φάνε λεφτά. Τραγωδία…
200 euro θέλεις να πεις και όχι 200 λέβα. Οι τιμές στον θεό. Πάνε φουλ για μνημόνιο οι γείτονες.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
774
Like
1.283
Πόντοι
206
Ρε παιδιά αντικειμενικά εντελώς οι περισσότερες Βουλγάρες είναι από 3/10 ως 5/10 οι όμορφες ελάχιστες.

Υπάρχουν μερικά πρασινομάτικα λευκόδερμα σλαβάκια αλλά είναι ελάχιστα. Οι περισσότερες είναι ένας συνδιασμός τσιγγάνικων και κεντρικών ασιατικών χαρακτηριστικών.

Τώρα βίτσια είναι αυτά εσείς μπορεί να γουστάρετε.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.653
Κριτικές
15
Like
11.224
Πόντοι
3.846
Ρε παιδιά αντικειμενικά εντελώς οι περισσότερες Βουλγάρες είναι από 3/10 ως 5/10 οι όμορφες ελάχιστες.

Υπάρχουν μερικά πρασινομάτικα λευκόδερμα σλαβάκια αλλά είναι ελάχιστα. Οι περισσότερες είναι ένας συνδιασμός τσιγγάνικων και κεντρικών ασιατικών χαρακτηριστικών.

Τώρα βίτσια είναι αυτά εσείς μπορεί να γουστάρετε.
Όταν λέμε ότι οι τιμές στην Αθήνα για πουτάνες δεν υπάρχουν πουθενά στην Ευρώπη ή Βαλκάνια κάποιοι δεν ακούνε.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.607
Like
2.639
Πόντοι
456
Ρε παιδιά αντικειμενικά εντελώς οι περισσότερες Βουλγάρες είναι από 3/10 ως 5/10 οι όμορφες ελάχιστες.

Υπάρχουν μερικά πρασινομάτικα λευκόδερμα σλαβάκια αλλά είναι ελάχιστα. Οι περισσότερες είναι ένας συνδιασμός τσιγγάνικων και κεντρικών ασιατικών χαρακτηριστικών.

Τώρα βίτσια είναι αυτά εσείς μπορεί να γουστάρετε.
Πάντως κάτι βιντεοκλίπ που γυριζοντε στη Βουλγαρία..οι χορεύτριες είναι μουναρες.εβλεπα ένα του Βέρτη που αυτός τα γυνρναει Βουλγαρία..μιλάμε για τοπ μουνια και πολύ πιο όμορφες από τις ελλεινιδες
.τώρα στο ρινγκ στο δρόμο εθνικη της Σοφιας
.Ε γυφτισες θα έχουν να κάνουν πιάτσα με 20εβρο τι περιμένετε?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.653
Κριτικές
15
Like
11.224
Πόντοι
3.846
Πάντως κάτι βιντεοκλίπ που γυριζοντε στη Βουλγαρία..οι χορεύτριες είναι μουναρες.εβλεπα ένα του Βέρτη που αυτός τα γυνρναει Βουλγαρία..μιλάμε για τοπ μουνια και πολύ πιο όμορφες από τις ελλεινιδες
.τώρα στο ρινγκ στο δρόμο εθνικη της Σοφιας
.Ε γυφτισες θα έχουν να κάνουν πιάτσα με 20εβρο τι περιμένετε?
Γιατί δε γυρνάνε κανένα βίντεο στην Αλβανία αφού έχει τόσες ωραίες γυναίκες, πιο όμορφες από Ελληνίδες όπως γράφεις παντού;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.653
Κριτικές
15
Like
11.224
Πόντοι
3.846
Μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει πολύ κίνηση από καταστάσεις της γειτονικής χώρας.
Θα περίμενα πιο εύκολα να πηγαίνει ο μέσος Έλληνας στη Βουλγαρία, παρά σε άλλες χώρες όπως οχ Πολωνία, Σλοβακία κλπ.

Άραγε με Tinder παίζει ψήσιμο εκεί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom