Νέα

Vinnitsa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dude901123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
οταν γενικα φιλε mind επερχεται ο κορεσμος καλο θα ειναι να κανει καποιος αυτο που κανω και εγω

να εφευρισκει τροπους μεσα στο μυαλο του με νεες ιδεες ωστε να τριπλαρει τον κορεσμο

τροποι πολλοι το να φυγει καποιος απο τα τετριμενα της καθημερινοτητας νικωντας τον κορεσμο

με εξωτικες φρουτοσαλατες και βοτκα που επινε ο τσαρος αλεξανδρος της ρωσιας  :hi:
Μμμμ κάτι μου θυμίζει αυτό !!! :grin:

Κοίταξε το footnote στα posts μου για να πάρεις ιδέες !! :grin: :hi:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
περιμενω νεα απο ρολογα.που χαθηκε?θελω να μας πει λεπτωμερειες για βινιτσα και αν θα ξαναπηγενε εκει.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Παμε στα σχόλια σου ενα προς ενα.

Το ότι τα εφτάρια ( σύμφωνα με δικά σου γραφόμενα ) είναι 3 μονάδες πανω απο εσενα οσον αφορά την εμφάνιση δεν σε κολακεύει ξέρεις και πολύ !!

Συμφωνώ δεν αφήνεις το μπαρμπούνι για να πας για μαρίδα.Αφήνεις ομως το μπαρμπούνι για να πας για φιλέτο,για πανσέτα, και για διάφορα εξωτικά εδέσματα. Αλλοιώς κινδυνεύεις να κορεσθείς και να βαρεθείς. Το καθε μέρα το ιδιο φαγητό θα το βαρεθείς ακόμα και αν είναι εξαιρετικό.

Τέλος το οτι κάτι δεν είναι τετριμμένο και είναι ισως εκκεντρικό δεν σημαίνει ότι είναι πάντα και σωστό.

Κράτα τις "πατέντες" σου !! Δεν νομίζω οτι ούτως η άλλως προσπαθεί κάποιος να τις πάρει.

Δεν γουστάρω αντιπαράθεση και το σταματάω εδώ.

Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε !!
ο κμαν μαζι με το μιτσο εχουν το χαρισμα να γραφουν απολαυστικα
μπορεις να τους διαβαζεις ωρες
αυτα που γραφουν ομως ειναι κατα 90% μλκιες,μην δινεις σημασια
διαβαζε για το γελιο
εχουν τελειως διαφορετικο στυλ απο το δικο σου
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
:hi:
ο κμαν μαζι με το μιτσο εχουν το χαρισμα να γραφουν απολαυστικα
μπορεις να τους διαβαζεις ωρες
αυτα που γραφουν ομως ειναι κατα 90% μλκιες,μην δινεις σημασια
διαβαζε για το γελιο
εχουν τελειως διαφορετικο στυλ απο το δικο σου

Ναί το κατάλαβα !! :hi:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Εγω εχω μπερδευτεί πάντως απο τα λεγόμενα dirty που παραδέχομαι πως είναι έμπειρος σε επαρχία και το σέβομαι αυτο.

Απλα για να μην θεωρήσω πως γίνονται κωλοτουμπες οπως με κατηγορούν μια απλή απάντηση ξεκάθαρη.

Είναι καλύτερα επαρχία απο Κίεβο η οχι?

Δεν εχω κατάλαβει την γνώμη των ειδικών..Μια βρίζουν μια λενε περνάμε καλα.

 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Πάντως δύο άτομα που γνωρίζω και γράφουν εδω και τους ξέρω στην πραγματική ζωη έχοντας ταξιδέψει άπειρο χρόνο εκει και με τεράστια εμπειρία μου λενε ξεκάθαρα. Δεν είναι άσχημα επαρχία αλλα έτος 2018 Κίεβο υπερτερεί υπερβολικά  οπότε κατσε εκει όσο περνάς καλα..

Και να υπενθυμίσω πως άτομα που καλώς λενε αν δεν πας εκει δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς έχουν γράψει posts με πολύ μπινελίκια για επαρχία..π.χ kman

Αυτό με σημάδεψε συνήθως kman παρουσιάζει την τριχα τριχια και για να μπει και να γράφει μακριά ελλεεινα π.χ. στο Χαρκοβο σημαίνει πως θα ηταν οχι απλα χαλια αλλα ΤΡΑΓΩΔΙΑ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πάντως δύο άτομα που γνωρίζω και γράφουν εδω και τους ξέρω στην πραγματική ζωη έχοντας ταξιδέψει άπειρο χρόνο εκει και με τεράστια εμπειρία μου λενε ξεκάθαρα. Δεν είναι άσχημα επαρχία αλλα έτος 2018 Κίεβο υπερτερεί υπερβολικά  οπότε κατσε εκει όσο περνάς καλα..

Και να υπενθυμίσω πως άτομα που καλώς λενε αν δεν πας εκει δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς έχουν γράψει posts με πολύ μπινελίκια για επαρχία..π.χ kman

Αυτό με σημάδεψε συνήθως kman παρουσιάζει την τριχα τριχια και για να μπει και να γράφει μακριά ελλεεινα π.χ. στο Χαρκοβο σημαίνει πως θα ηταν οχι απλα χαλια αλλα ΤΡΑΓΩΔΙΑ

Τι να λέμε τώρα?
Οτι στο Ντνιπροπετρώφσκ σου λένε οι γκόμενες οτι κάθε καλή σχέση αρχίζει με ωραίο δώρο και ζητούν δώρο στο πρώτο ραντεβού πριν καν τις συναντήσεις?
Οτι στο Χάρκοβο έχουν όλες φάτσα σα να τις πάτησε λεωφορείο και είναι κοντές και υποσιτισμένες?Οτι στα κλαμπ σε κόβει αμέσως η σεκιούριτυ και όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους?
Οτι Λβωφ έχει χαλάσει πολύ,δε σου δίνει καμιά σημασία αν δεν είσαι εντός κύκλου στο κλαμπ και έρχονται γελοίοι μπάρμεν και σε κοκμπλοκάρουν συνέχεια?
Η ελευθερία που υπάρχει Κίεβο και η καθαρή ποσότητα,ποιότητα,ευκολία από τις γκόμενες δεν υπάρχει πουθενά αλλού.
Για τώρα μιλάμε γιατί το 2003 στο Κίεβο έβλεπες μπάζα,κοντές και υποσιτισμένες με χάλια ρούχα.Στο Λβωφ έβλεπες πανύψηλες,ξανθιές,λεπτές μουνάρες μες στην τρελλή χαρά.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τι να λέμε τώρα?
Οτι στο Ντνιπροπετρώφσκ σου λένε οι γκόμενες οτι κάθε καλή σχέση αρχίζει με ωραίο δώρο και ζητούν δώρο στο πρώτο ραντεβού πριν καν τις συναντήσεις?
Οτι στο Χάρκοβο έχουν όλες φάτσα σα να τις πάτησε λεωφορείο και είναι κοντές και υποσιτισμένες?Οτι στα κλαμπ σε κόβει αμέσως η σεκιούριτυ και όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους?
Οτι Λβωφ έχει χαλάσει πολύ,δε σου δίνει καμιά σημασία αν δεν είσαι εντός κύκλου στο κλαμπ και έρχονται γελοίοι μπάρμεν και σε κοκμπλοκάρουν συνέχεια?
Η ελευθερία που υπάρχει Κίεβο και η καθαρή ποσότητα,ποιότητα,ευκολία από τις γκόμενες δεν υπάρχει πουθενά αλλού.
Για τώρα μιλάμε γιατί το 2003 στο Κίεβο έβλεπες μπάζα,κοντές και υποσιτισμένες με χάλια ρούχα.Στο Λβωφ έβλεπες πανύψηλες,ξανθιές,λεπτές μουνάρες μες στην τρελλή χαρά.
ωπα αρχοντα.τα ιδια εγραφα προχτεσ οτι βραδι τελοσ και για τους μπαρμαν αφραγγους που σε σαμποταρουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom