Νέα

Vinnitsa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dude901123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
D

dude901123

Επισκέπτης
Καλά είναι δυνατό να γαματε επαρχία όταν ο Dr. Love λέει ξεκάθαρα να την ξεχάσετε?

Όλοι μας εκφράζουμε τη μια γωνιά του σύμπαντος.. αυτή που έχουμε περπατήσει, έχουμε δει, έχουμε εμπειρία. Μερικοί από εμάς επειδή έχουμε διάθεση βλέπουμε και τις άλλες γωνιές, όσο και όσες μπορούμε και βγάζουμε συμπέρασμα πριν γίνουμε ειδικοί. Εγώ για παράδειγμα ξεκίνησα από Lviv, Chisinau, Odessa, Kiev και μετά πήγα επαρχία, επαρχία λέγοντας 4,5 πόλεις σε συγκεκριμένη περιοχή στη νοτιοκεντρική Ουκρανία με πληθυσμό από 110.000 kamianets έως 600.000 Vinnitsa. Ελπίζω όλοι μας να έχουμε μια εμπειρία και να μη γράφουμε μόνο ότι νομίζουμε, ακούσαμε, μας είπαν, είδαμε μια φορά παρέα με μια γκόμενα που είχαμε σχέση για 2,3 ημέρες και δεν μας άφηνε να κατουρήσουμε χωρίς να είναι δίπλα μας. Τα γράφω αυτά γιατί η πραγματικότητα, ειδικά για όσα σχόλια γίνονται για την επαρχία της Ουκρανίας από διάφορους ουκρανολάγνους, απέχει παρασάγγας από την In Vivo πραγματικότητα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Συμβαίνουν αυτά όταν υπάρχει τεράστιο missmatch όπου εντυπωσιακές καλλονές συνοδεύονται απο τύπους σωματικά μη ανάλογους ή μεγαλύτερους σε ηλικία!
Τότε λογικό είναι όταν κάποιον τον παίρνει να υποτιμήσει τον βασικό σύνοδο και να τη πέσει στη γκόμενα!
Για παράδειγμα στη ψιλή που είχε ο αρχηγός στη Ρόδο πήγε ένας τύπος που τον ήξερα να της την πέσει αλλά τον σταμάτησα και αν δεν είμουν στη παρέα θα της την έπεφταν και άλλοι!
Οπως το γράφεις !! Δηλαδή σε σχετικά εξεζητημένες περιπτώσεις.

Αλλά ακόμα και σε αυτές τις λίγες εξεζητημένες περιπτώσεις το αποτέλεσμα ενος τέτοιου πεσιματος  ειναι στη πλειοψηφία των περιπτώσεων αποτυχημένο μια και ο λόγος που μια καλονή θα πάει με ενα ηλικιωμένο η υποδεεστερο εμφανισιακά ειναι μαλλον προφανής και ισχυρός !!  :grin:

Αρα τελικά προς τι τα επιτελικά σχέδια με τα χαρακώματα στις τουαλέτες ?? Και τα συστήματα αποκλεισμου αλα Ραμπο ??

Τέλος πάντων νομίζω όλοι λίγο πολυ καταλαβαίνουμε οπότε δεν το συνεχίζω.

Καλά να περασετε !! :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Όλοι μας εκφράζουμε τη μια γωνιά του σύμπαντος.. αυτή που έχουμε περπατήσει, έχουμε δει, έχουμε εμπειρία. Μερικοί από εμάς επειδή έχουμε διάθεση βλέπουμε και τις άλλες γωνιές, όσο και όσες μπορούμε και βγάζουμε συμπέρασμα πριν γίνουμε ειδικοί. Εγώ για παράδειγμα ξεκίνησα από Lviv, Chisinau, Odessa, Kiev και μετά πήγα επαρχία, επαρχία λέγοντας 4,5 πόλεις σε συγκεκριμένη περιοχή στη νοτιοκεντρική Ουκρανία με πληθυσμό από 110.000 kamianets έως 600.000 Vinnitsa. Ελπίζω όλοι μας να έχουμε μια εμπειρία και να μη γράφουμε μόνο ότι νομίζουμε, ακούσαμε, μας είπαν, είδαμε μια φορά παρέα με μια γκόμενα που είχαμε σχέση για 2,3 ημέρες και δεν μας άφηνε να κατουρήσουμε χωρίς να είναι δίπλα μας. Τα γράφω αυτά γιατί η πραγματικότητα, ειδικά για όσα σχόλια γίνονται για την επαρχία της Ουκρανίας από διάφορους ουκρανολάγνους απέχει παρασάγγας από την In Vivo πραγματικότητα.

Εγώ τα ξέρω,εμένα μου λες?2005-2008 είχα οργώσει τη δυτική Ουκρανία αφού εκεί είναι οι ευκολότερες και φτηνότερες γκόμενες.Οι άλλοι λένε όχι,δυτική Ουκρανία είναι συντηρητικές,για να γαμήσεις πρέπει να πας Χαρκοβο,Ντνιπρετρωφσκ κτλ.
Απλά δέχονται αυτά που γράφεις εσύ ότι γαμάς εύκολα δυτική Ουκρανία και ταυτόχρονα τα απορρίπτουν όταν τα γράφω εγώ.
Γιατί τα βάζουν όλα σε ένα πλαίσιο ανάλογα με το πρόσωπο κτλ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οπως το γράφεις !! Δηλαδή σε σχετικά εξεζητημένες περιπτώσεις.

Αλλά ακόμα και σε αυτές τις λίγες εξεζητημένες περιπτώσεις το αποτέλεσμα ενος τέτοιου πεσιματος  ειναι στη πλειοψηφία των περιπτώσεων αποτυχημένο μια και ο λόγος που μια καλονή θα πάει με ενα ηλικιωμένο η υποδεεστερο εμφανισιακά ειναι μαλλον προφανής και ισχυρός !!  :grin:

Αρα τελικά προς τι τα επιτελικά σχέδια με τα χαρακώματα στις τουαλέτες ?? Και τα συστήματα αποκλεισμου αλα Ραμπο ??

Τέλος πάντων νομίζω όλοι λίγο πολυ καταλαβαίνουμε οπότε δεν το συνεχίζω.

Καλά να περασετε !! :hi:

Γιατι έρχεσαι σε ανταγωνισμό και πρέπει να γαμήσεις τους κωλοτουρκους.Βγαινεις με την πουτσα έξω.
Εγώ βλέπω την ακραία κατάσταση,δε με ενδιαφέρουν οι καταστάσεις ισορροπίας.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τους κατάλαβα ότι ήταν έτοιμοι να την πέσουν για αυτό άλλαξα venue.Ετσι είναι και σε κλαμπ με πολλούς Τούρκους όπως Carribean,Skybar.Την πέφτουν ακατάπαυστα.
Πώς έκοψες τις γκόμενες του Dirty σε σχέση με τις δικιές μου?Λένε εμφανισιακά?Είναι καλοντυμένες ή απλοϊκές?
Η παλιά του και φίλη της δικιάς μου που ξαναείδε ήταν ίδια κοψιά και πρόσωπο(που χάνει κάπως) με τη δικιά σου ψηλή !Και αυτή ψηλή λεπτή με τη διαφορά πως δεν φορούσε ακριβά ρούχα όπως η δικιά σου και έβαζε μπότες αντί παπουτσιών που αναδεικνύουν το πόδι!
Η σημερινή δεν μου άρεσε καθόλου κι ας είχε πολύ καλό σώμα όπως μας είπε και η πρώτη ήταν καλή αλλά πάλι απλοϊκά ντυμένη !Το τίντερ έχει πολλά ματς κυρίως του Dirty που έχει τους κοιλιακούς έξω !Επίσης σίγουρα έχει παιχνίδι στο κλάμπ με τους Τούρκους (έχει και τέτοιο..) που σηκώνει πολύ κουβέντα!Επίσης και τη μέρα έχει ενδιαφέρον καθώς εντοπίσαμε μέρος που πάνε σπονσορετ αλλά και με βλέμματα γυναικών με αποροια καθώς εδώ και 3 μέρες δεν έχουμε δει ούτε έναν Τουρίστα !!!!
Εγώ πλέον θα είμαι ελεύθερος απο το Σάββατο στη Βίνιτσα που εκει πια  δεν θα ασχοληθώ μόνο με μια όπως εδω!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Γιατι έρχεσαι σε ανταγωνισμό και πρέπει να γαμήσεις τους κωλοτουρκους.Βγαινεις με την πουτσα έξω.
Εγώ βλέπω την ακραία κατάσταση,δε με ενδιαφέρουν οι καταστάσεις ισορροπίας.
Εγω πάλι δεν χρειάζεται να βγάλω τη πούτσα εξω για να αντιμετωπίσω τούρκο αραβες. Τους κερδίζω απλά στο χαλαρό.Και δεν εχω χασει ποτέ γκόμενα απο τέτοιους.

Εχω φάει πολλές γκομενες και πολυ περισσότερες βεβαιως χυλοπιτες.
Αλλα Τουρκο Αραβας γκομενα δεν μου έχει φάει ποτέ.

Οσο για το τελευταίο που γράφεις ψάξε να βρεις πως λέγεται ( το επίθετο ) κάποιος που δεν μπορεί να λειτουργήσει σε καταστάσεις ισορροπίας.

Και ο μόνος λόγος που κάνω το κόπο και αναφέρομαι στις κατα καιρούς εξωφθαλμες υπερβολές σου είναι γιατί κάποιοι κυρίως νέοι και άπειροι μπορεί να τις πάρουν στα σοβαρά.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εγω πάλι δεν χρειάζεται να βγάλω τη πούτσα εξω για να αντιμετωπίσω τούρκο αραβες. Τους κερδίζω απλά στο χαλαρό.Και δεν εχω χασει ποτέ γκόμενα απο τέτοιους.

Εχω φάει πολλές γκομενες και πολυ περισσότερες βεβαιως χυλοπιτες.
Αλλα Τουρκο Αραβας γκομενα δεν μου έχει φάει ποτέ.

Οσο για το τελευταίο που γράφεις ψάξε να βρεις πως λέγεται ( το επίθετο ) κάποιος που δεν μπορεί να λειτουργήσει σε καταστάσεις ισορροπίας.

Και ο μόνος λόγος που κάνω το κόπο και αναφέρομαι στις κατα καιρούς εξωφθαλμες υπερβολές σου είναι γιατί κάποιοι κυρίως νέοι και άπειροι μπορεί να τις πάρουν στα σοβαρά.

Είδες ο Βαλκάνιος πουτσαρας τις πήρε στα σοβαρά και ξεσάλωσε.Αυτα που γράφω εγώ είναι για excess,καταστάσεις εκτός ισορροπίας.Απεραντη ηδονή,μεγάλα ρίσκα μεγάλα κέρδη.Αν ο Β.Π. σκεφτόταν λογικά,σιγά μην παταγε στα σλαβικά μουνολιβαδα.Τωρα έχει εθιστεί.Λογικό είναι.
Θέλει και ένα mindset πώς να το πω τώρα?Αυτός κατάλαβε τι εννοούσα γιατί ένιωθε το ίδιο.Οποτε πήρε έτοιμο υλικό,piece of cake.
Βασικά κανονικά δεν έπρεπε να τα μάθει καν αφού είχε τα σωματικά και κοινωνικά προσόντα να γαμαει Ελληνίδες,Γερμανίδες κτλ.Εγω του άνοιξα τα μάτια με αφύσικο τρόπο και ανέτρεψα τη φυσιολογική ισορροπία.Βεβαια θα καταβάλει κοινωνικό και οικονομικό τίμημα.Εννοείται.Εκεί είναι το ζήτημα.Αν ο πούτσος σου ξεπερνάει τους κοινωνικούς περιορισμούς.Βαλκανικό ζήτημα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Η παλιά του και φίλη της δικιάς μου που ξαναείδε ήταν ίδια κοψιά και πρόσωπο(που χάνει κάπως) με τη δικιά σου ψηλή !Και αυτή ψηλή λεπτή με τη διαφορά πως δεν φορούσε ακριβά ρούχα όπως η δικιά σου και έβαζε μπότες αντί παπουτσιών που αναδεικνύουν το πόδι!
Η σημερινή δεν μου άρεσε καθόλου κι ας είχε πολύ καλό σώμα όπως μας είπε και η πρώτη ήταν καλή αλλά πάλι απλοϊκά ντυμένη !Το τίντερ έχει πολλά ματς κυρίως του Dirty που έχει τους κοιλιακούς έξω !Επίσης σίγουρα έχει παιχνίδι στο κλάμπ με τους Τούρκους (έχει και τέτοιο..) που σηκώνει πολύ κουβέντα!Επίσης και τη μέρα έχει ενδιαφέρον καθώς εντοπίσαμε μέρος που πάνε σπονσορετ αλλά και με βλέμματα γυναικών με αποροια καθώς εδώ και 3 μέρες δεν έχουμε δει ούτε έναν Τουρίστα !!!!
Εγώ πλέον θα είμαι ελεύθερος απο το Σάββατο στη Βίνιτσα που εκει πια  δεν θα ασχοληθώ μόνο με μια όπως εδω!

Ενδιαφέρον.Για να δούμε σκέφτομαι την επαρχία.Αν και καταλήγω Κίεβο λόγω πληθώρας επιλογών.
Είναι και θέμα budget.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Καλά είναι δυνατό να γαματε επαρχία όταν ο Dr. Love λέει ξεκάθαρα να την ξεχάσετε?
Μα τι λες τωρα , προφανως δεν γνωριζεις οτι οι ουκρανες το εχουν ραμμενο στην επαρχια. Τελεια και παυλα ,δεν χωρα αμφισβητηση πανω σε αυτο.

dirty και glock δωστε το τους στο χερι  :grin: Καλη Χρονια σε ολους.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Η δικιά μου πήγε να ετοιμαςτει για ένα γάμο και περιμένοντας τον Dirty σε μια καφετέρια με μουνάκια γύρω γύρω μπορώ να γράψω!
Η πόλη που δεν ήξερα καν την ύπαρξή της στον Χάρτη είναι ...αποκάλυψη! Οι τιμές με τη βοήθεια του γριβνιού στο 33 είναι υπερβολικά χαμηλές!
Η δικιά μου είναι ένα αρχιτούμπανο και έχουμε λιώσει στο κρεβάτι!Σε καμιά περίπτωση δεν είναι η φτωχή γκόμενα που περιμένει τον δυτικό να την σώσει!
Αυτό που δεν ξέρω είναι τι παίζει έξω το βράδι τις καθημερινές!Την Κυριακή όμως που βγήκαμε είχε ένα μαγαζί γεμάτο σε στύλ τραπέζια με φαγητό και πίστα για χορό!Αυτό όμως ήταν γεμάτο Τούρκους!Έχει μια τεράστια υπαίθρια αγορά η πόλη και φέρνουν προϊόντα τα μεμέτια έτσι έχουν λεφτά για κάψιμο με τα μουνιά το βράδι!Κρίμα μεγάλο να μην έχει Έλληνες πουτσαράδες εδω!
οκ ήρθε.. τα υπόλοιπα στη πορεία!
 
OP
OP
D

dude901123

Επισκέπτης
Μα τι λες τωρα , προφανως δεν γνωριζεις οτι οι ουκρανες το εχουν ραμμενο στην επαρχια. Τελεια και παυλα ,δεν χωρα αμφισβητηση πανω σε αυτο.

dirty και glock δωστε το τους στο χερι  :grin: Καλη Χρονια σε ολους.
Είπαμε.. Όποιος έχει περάσει έστω και transit από το Borispol και έχει προσγειωθεί στο αεροδρόμιο τα γνωρίζει όλα. Εγώ για παράδειγμα δεν έχω ιδέα τι παίζει στο Dnipro ή στο Harkiv γιατί δεν έχω πάει. Μήπως θα χάσω πόντους στο rate των ουκρανολόγων? Πρέπει να τα γνωρίζω όλα, ακόμα και για αυτά που δεν γνωρίζω μήπως να το παίζω ειδικός? Θα είσαι στα μέρη μας στις 7?
 
OP
OP
D

dude901123

Επισκέπτης
Ενδιαφέρον.Για να δούμε σκέφτομαι την επαρχία.Αν και καταλήγω Κίεβο λόγω πληθώρας επιλογών.
Είναι και θέμα budget.

Αρχηγέ με Glock θα είμαστε Vinnitsa 30/12 - 5/1. Έλα να εφαρμόσουμε βαλκανιοπουτσισμό στις αγνές πεδιάδες της Vinnitsas. Η πρόσβαση είναι πολύ εύκολη, 2,5 ώρες με το γρήγορο τρένο από kiev.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αρχηγέ με Glock θα είμαστε Vinnitsa 30/12 - 5/1. Έλα να εφαρμόσουμε βαλκανιοπουτσισμό στις αγνές πεδιάδες της Vinnitsas. Η πρόσβαση είναι πολύ εύκολη, 2,5 ώρες με το γρήγορο τρένο από kiev.

Ψήνομαι να έρθω Σάββατο για ΣΚ αλλά μπορεί να πάω Πολωνία και να χτυπήσω Ουκρανία τη δεύτερη εβδομάδα του Ιανουαρίου που έχω άδεια.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ψήνομαι να έρθω Σάββατο για ΣΚ αλλά μπορεί να πάω Πολωνία και να χτυπήσω Ουκρανία τη δεύτερη εβδομάδα του Ιανουαρίου που έχω άδεια.
τραβα βινιτσα να δουμε τι πεζει με βιζιτες.ο ντερτι δεν ειναι καμακι του δρομου αρχηγε αλλα του ιτερνετ.στο ιτερνετ αυτες που γαμα ο ντερτι ειναι αυτες που γαμανε ολοι.μονο εσυ θα μας πεις για πεσιματα στην τουαλετα και δακτυλιασματα στο τρενο χαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
καλα στο χμελινσκι βρηκατε τουρκους?βρηκανε και ενα ελληνα που με ξερει απο οδυσσο τα παιδεια.οδυσσο πρωτη φορα ειδα τουρκους τοσους πολλους αλλα δεν εχουν συναγωνισμο.ειναι μεγαλης ηλικιας,μαυριδεροι σαν κουρδοι πολιτικοι προσφυγες μοιαζουν χαχαχαχ.ολοι συχναζουν σε 3 εστιατορια ετσι δεν ενοχλανε ουτε περπατανε στην πολη.πουτανες δεν ειδα μαζι τους.μονο 2 κερνουσαν την μικρη αζερα που ηθελε να της παρω ηλεκτρονικο τσιγαρο και να χαθει.σκεφτωμουν για τσερβνοτσι η ιβανοφραγιφκ απο οδυσσο αλλα λεω τελος φεβραρι δεν θα εχω επιλογες πολλες εκει ετσι θα κατσω στα αυγα μου οδυσσο εκει που ξερω.καλοκαιρι θα κτυπησω δνεπρο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αρχηγέ με Glock θα είμαστε Vinnitsa 30/12 - 5/1. Έλα να εφαρμόσουμε βαλκανιοπουτσισμό στις αγνές πεδιάδες της Vinnitsas. Η πρόσβαση είναι πολύ εύκολη, 2,5 ώρες με το γρήγορο τρένο από kiev.
εχει συνεχεια τρενα?μπορω να παω μονοημερη απο κιεω η για καπιες ωρες να δω τι παιζει.καλοκαιρι παντου ειναι καλα,η εποχη δεν κανει.εσενα δεν σε ενοχλει γιατι πεζεις απο ιτερνετ.εγω θελω πυρ και κινηση
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
τραβα βινιτσα να δουμε τι πεζει με βιζιτες.ο ντερτι δεν ειναι καμακι του δρομου αρχηγε αλλα του ιτερνετ.στο ιτερνετ αυτες που γαμα ο ντερτι ειναι αυτες που γαμανε ολοι.μονο εσυ θα μας πεις για πεσιματα στην τουαλετα και δακτυλιασματα στο τρενο χαχαχαχ

Το ίντερνετ δε μου αρέσει τόσο πολύ γιατί είναι οργανωμένη φάση.Εγώ προτιμώ τις χαοτικές καταστάσεις,τον αυτοσχεδιασμό.
Το ίντερνετ είναι καλό για τις πρώτες μέρες,μετά βρίσκεις πολύ καλύτερο υλικό στο έδαφος.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Το ίντερνετ δε μου αρέσει τόσο πολύ γιατί είναι οργανωμένη φάση.Εγώ προτιμώ τις χαοτικές καταστάσεις,τον αυτοσχεδιασμό.
Το ίντερνετ είναι καλό για τις πρώτες μέρες,μετά βρίσκεις πολύ καλύτερο υλικό στο έδαφος.
χασιμο χρονου.την μια μερα κουρασμενος ημουν τυφλιδα και την περασα στο μπαντου σπιτι.δεν μου απαντησε καμια ουτε μπαντου ουτε μαμπα ενω μιλησα με δεκαδες κοριτσακια την επομενη στις στασεις που εκανα οτι εψαχνα πλιροφοριες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
χασιμο χρονου.την μια μερα κουρασμενος ημουν τυφλιδα και την περασα στο μπαντου σπιτι.δεν μου απαντησε καμια ουτε μπαντου ουτε μαμπα ενω μιλησα με δεκαδες κοριτσακια την επομενη στις στασεις που εκανα οτι εψαχνα πλιροφοριες.

Δεν έχει σημασία να μιλάς.Πρέπει να προσκωλλόνται.Εκεί σημαντικό είναι το δόλωμα,φαί και καφές δεν είναι σοβαρά δολώματα τρώνε και πίνουν καφέ κάθε μέρα.Εκεί χρειάζεται δύναμη πυρός.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Είδες ο Βαλκάνιος πουτσαρας τις πήρε στα σοβαρά και ξεσάλωσε.Αυτα που γράφω εγώ είναι για excess,καταστάσεις εκτός ισορροπίας.Απεραντη ηδονή,μεγάλα ρίσκα μεγάλα κέρδη.Αν ο Β.Π. σκεφτόταν λογικά,σιγά μην παταγε στα σλαβικά μουνολιβαδα.Τωρα έχει εθιστεί.Λογικό είναι.
Θέλει και ένα mindset πώς να το πω τώρα?Αυτός κατάλαβε τι εννοούσα γιατί ένιωθε το ίδιο.Οποτε πήρε έτοιμο υλικό,piece of cake.
Βασικά κανονικά δεν έπρεπε να τα μάθει καν αφού είχε τα σωματικά και κοινωνικά προσόντα να γαμαει Ελληνίδες,Γερμανίδες κτλ.Εγω του άνοιξα τα μάτια με αφύσικο τρόπο και ανέτρεψα τη φυσιολογική ισορροπία.Βεβαια θα καταβάλει κοινωνικό και οικονομικό τίμημα.Εννοείται.Εκεί είναι το ζήτημα.Αν ο πούτσος σου ξεπερνάει τους κοινωνικούς περιορισμούς.Βαλκανικό ζήτημα.

Ειναι ωραίο πράγμα η "ομίχλη" !!  :grin:

Ενέχει επιτηδευμένη εμβρίθεια !! :grin:

Για κάποιους !!!

Και το αν οι πούτσοι των μελών του site ξεπερνουν τους κοινωνικους περιορισμούς ειναι ασφαλώς κεντρικό βαλκανικό ζήτημα.  :grin:

Τόσοι βαλκανιολογοι ασχολούνται με αυτό !! :grin:  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom