Νέα

Villa Erotica - Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 540
  • Εμφανίσεις 104K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
34
Like
4.883
Πόντοι
5.595
Αγαπητοί φίλοι, την Τζούλια - η ξανθιά SEXBOMB - η Θεά της Ομορφιάς - την θυμάται κανείς ; ...αν ναι (ίσως οι πιο παλιοί ξέρουν), αν δουλεύει τώρα κάπου ;;;
Ωραίο μουνί, ρε παίκτη! "Κρεββατογεμίστρα"!
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Πέρασα εγώ εχθές όντως δουλεύει η αλέξια μία πιτσιρίκα και η βανέσα μία κοπέλα από λατινική αμερική με την οποία και πέρασα. Στο δωμάτιο τα πάντα όλα αν δεν έχεις πρόβλημα ότι είναι λίγο μεγάλη γύρω στα 35 την έκοψα θα περάσεις σούπερ. Η αλέξια είναι μικρή αλλά μυρίστηκα φόλα και την έκανα πλήρωσα 100 εβραίους για ελεύθερο στοματικό και παραπάνω χρόνο και είχα και κάποια δωράκια......
πως ειναι εμφανησιακα η Βανεσα? Εχω 2 μηνες να παω εκει, δε ακουω καλα λογια γενικα (οχι σα το χαλι των Τρικαλων βεβαια).
οι λατινες ειναι μεγαλες φολες συνηθως. με το απλο 30αρι εχεις περασει σε αυτη?

Φίλε paparoka ευχαριστώ, μπήκα και είδα , αυτές που δουλεύουν τώρα δεν τις έχει, από τα ονόματα που έχουν οι κοπέλες στις φωτογραφίες έτσι κατάλαβα, όμως τις 2 τις έχω συναντήσει ( Χριστίνα -Ουγγαρια Μουναρος) και (Μαρία Ελληνίδα Ωραίο Μωρό), τις άλλες δεν τις έχω επισκεφτεί, αν και η Ιζαμπέλα φαίνεται Μουναρος στη φωτογραφία αλλά αν δεν πας από κοντά δεν μπορείς να καταλάβεις...ας ελπίσουμε να ανεβάσουν φωτογραφίες, λογικά αν είναι καλές θα ανεβάσουν . Thanks φίλε !
Αν μιλας για Χριστινα ξανθια με τατου και Μαρια μελαχρινη κοντη, παιζει να ειναι οι χειροτερες των τελευταιων ετων.
Βεβαια, οι πληροφοριες μου ειναι απο γνωστους στα 30-40-50ευρω, δε ξερω αν μεταμορφωνονται στα 100ρικα+ :cheesy:
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Με την Λίνα πέρασε κάνεις στη Villa να μας πει εντυπώσεις ;;;
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
32
Like
24
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα αυριο θα περναω απο Λαρισα και σκεφτομαι να κανω σταση villa erotika ποια κοπελα ειναι πηγε κανεις προσφατα?μια Βικτωρια ξανθια που ειχε παλιοτερα συνεχιζει ακομα?ευχαριστω
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Παιδια καλησπερα αυριο θα περναω απο Λαρισα και σκεφτομαι να κανω σταση villa erotika ποια κοπελα ειναι πηγε κανεις προσφατα?μια Βικτωρια ξανθια που ειχε παλιοτερα συνεχιζει ακομα?ευχαριστω
Φίλε αν πας ενημέρωσε, πριν 1 μήνα είχε μια Λατίνα και μια Ρουμάνα....λίγα πράγματα
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
32
Like
24
Πόντοι
0
Φίλε αν πας ενημέρωσε, πριν 1 μήνα είχε μια Λατίνα και μια Ρουμάνα....λίγα πράγματα
Ενταξει φιλε αν και αν δεν δουλευει η Βικτωρια ξενερα δεν νομιζω να παω αν περασω θα ριξω ενημερωση
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
32
Like
24
Πόντοι
0
Φίλε αν πας ενημέρωσε, πριν 1 μήνα είχε μια Λατίνα και μια Ρουμάνα....λίγα πράγματα
Επισκςψη σημερα βιλα ερωτικα ηταν μια βανεσα λατινα περασα με το απλο προγραμμα, δεν ξερω αν αλλαζει με παραπανω λεφτα παντως με το απλο βιαζοταν να τελειωσει πιπα δεν κρατησε ουτε λεπτο και καθισε κατευθειαν στα 4 της ειπα να παρει πιπα λιγο ακομα φαινοταν οτι το εκανε με το ζορι ωσπου ειπα παμε για να τελειωνουμε....δεν ειπε λεξη μονο ενα γεια στην αρχη και ενα γεια στο τελος...δεν θα ξαναπηγαινα...μετα της 7 το απογευμα απο οτι μου ειπε το αφεντικο παιζει να δπυλεψει βικτωρια...αυτα
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Επισκςψη σημερα βιλα ερωτικα ηταν μια βανεσα λατινα περασα με το απλο προγραμμα, δεν ξερω αν αλλαζει με παραπανω λεφτα παντως με το απλο βιαζοταν να τελειωσει πιπα δεν κρατησε ουτε λεπτο και καθισε κατευθειαν στα 4 της ειπα να παρει πιπα λιγο ακομα φαινοταν οτι το εκανε με το ζορι ωσπου ειπα παμε για να τελειωνουμε....δεν ειπε λεξη μονο ενα γεια στην αρχη και ενα γεια στο τελος...δεν θα ξαναπηγαινα...μετα της 7 το απογευμα απο οτι μου ειπε το αφεντικο παιζει να δπυλεψει βικτωρια...αυτα
Κατάλαβα πάλι τη Βανέσσα έχει.οκ
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Η λατινα Βανεσα ειναι κατι διαφορετικο που δεν εχουμε συνηθισει στην επαρχια.
Εμενα προσωπικα μου αρεσε σε εμφανηση και περασα (παντα με 30ευρω). ειναι πολυ καλη (τουλαχιστον σε εμενα) και ανταλλαξαμε διαφορες λεξεις
στα αγγλικα (εχω C1).

Βικτωρια και 1-2 αλλες ειναι γνωστες σε ολη την πολη για το τι και πως το κανουν. ευτυχως δεν κανω τετοια και τις τα κοβω απο την αρχη.
Προσωπικα με αρεσε το GFE στυλ της (χωρις να κανω φιλια και ακα πιπα, τα οποια δε κανω σε καμια). Οσοι πιστοι προσελθετε...
Εμενα με ειπε πως λειπει εκτος Ελλαδας η Βικτωρια.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Η λατινα Βανεσα ειναι κατι διαφορετικο που δεν εχουμε συνηθισει στην επαρχια.
Εμενα προσωπικα μου αρεσε σε εμφανηση και περασα (παντα με 30ευρω). ειναι πολυ καλη (τουλαχιστον σε εμενα) και ανταλλαξαμε διαφορες λεξεις
στα αγγλικα (εχω C1).

Βικτωρια και 1-2 αλλες ειναι γνωστες σε ολη την πολη για το τι και πως το κανουν. ευτυχως δεν κανω τετοια και τις τα κοβω απο την αρχη.
Προσωπικα με αρεσε το GFE στυλ της (χωρις να κανω φιλια και ακα πιπα, τα οποια δε κανω σε καμια). Οσοι πιστοι προσελθετε...
Εμενα με ειπε πως λειπει εκτος Ελλαδας η Βικτωρια.
Εχθές στο facebook στη σελίδα τους είχαν ότι ξεκίνησε η βικτώρια δεν πήγα βέβαια να δω αλλά όταν λες φιλαράκι τι κάνουν και πώς το κάνουν δεν κατάλαβα για δώσε μας λίγο τα φώτα σου να ξέρουμε από πού να προφυλαχτούμε γιατί εγώ που είχα πάει με τη βικτώρια πέρασα βέβαια καλά σε μεγάλο πρόγραμμα αλλά δεν έκανε και τίποτα το extreme
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
@paparorokas τυπε, γραφω οτι με ειπε "λειπει εκτος Ελλαδας, δε ξερουμε ποτε θα ξαναρθει". εχω να παω μαζι της 3+ μηνες, δεν εχω fb να βλεπω τι ανεβαζουν.
η κοπελα εχει ενα χρονο στο μαγαζι, την ξερουν και τους ξερει ολους. εχει τον τροπο της ακομα και στο 30αρι, τωρα τι πληρωσες εσυ και τι extreme ηθελες σε
αυτο δε γνωριζω. δεν ειναι να προφυλαχτεις απο τπτ. οτι γνωριζουν ολοι γραφω, τπτ καινουριο.
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
32
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπερα πηγε κανεις επισκεψη τελευταιο 10ημερο στο βιλα ερωτικα?επεστρεψε η Βικτωρια ειναι οσο τιμια την θυμαμαι?ευχαριστω
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Βικτωρια επεστρεψε οπως και νεα κοπελα Νεφελη. δε πηγα, με ειπανε.
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
216
Like
96
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς ποιες είναι εκεί και ποια αξίζει;
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς ποιες είναι εκεί και ποια αξίζει;
Πριν 2 βδομάδες ήταν η Βικτώρια και η Τατιάνα, μεταξύ των δύο η Βικτώρια υπερέχει, προ εβδομάδας η Τατιάνα μετακινήθηκε στο άλλο μαγαζί που έχουν γιατί εκεί είχε μια Σόνια από Ρουμανία που του φύγε, άλλωστε μπορείτε να τα δείτε και στην σελίδα του Facebook που έχουν , αυτή την στιγμή στο Villa δεν ξέρω αν έχει έρθει 2η κοπέλα πάρε τηλ να μάθεις και πες και μας ή αν πας από κει ενημέρωσε και εμάς
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
216
Like
96
Πόντοι
1
Πριν 2 βδομάδες ήταν η Βικτώρια και η Τατιάνα, μεταξύ των δύο η Βικτώρια υπερέχει, προ εβδομάδας η Τατιάνα μετακινήθηκε στο άλλο μαγαζί που έχουν γιατί εκεί είχε μια Σόνια από Ρουμανία που του φύγε, άλλωστε μπορείτε να τα δείτε και στην σελίδα του Facebook που έχουν , αυτή την στιγμή στο Villa δεν ξέρω αν έχει έρθει 2η κοπέλα πάρε τηλ να μάθεις και πες και μας ή αν πας από κει ενημέρωσε και εμάς
Μπορείς να μου δώσεις το link από τη σελίδα τους στο Facebook?
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • IMG_20240402_200733.jpg
    IMG_20240402_200733.jpg
    324,1 KB · Εμφανίσεις: 15

Travellover

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7
Like
11
Πόντοι
0
Μέχρι χθες ήταν μια τζουλια ξανθιά με τατουάζ , αλλά σήμερα πρέπει να έφυγε ! Ήταν μια Τατιάνα νταρντανα που στο πρόσωπο είναι πολυ μετριο , αλλά στα της πράξης τα τιμάει τα λεφτά της !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom