Νέα

Villa Erotica - Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 543
  • Εμφανίσεις 106K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Παντού προλαβαίνεις Argento :2funny::2funny: .Δεν μου τα είπες αυτά για τη Λάρισα τις μέρες που ήμουν εκεί!! Τελικά ήρθα Τρίκαλα και συνάντησα τη Μαργαρίτα μια ώρα πριν φύγει .Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση ότι φεύγει και έτσι έγινε η συνάντηση!!!
Χαίρομαι φίλε μου Panos730...ΥΓ. παντού βρίσκομαι ...όταν ανακαλύπτω κάτι αξιόλογο και το δοκιμάσω μετά ενημερώνω...οφείλουμε να ενημερώνουμε για να ξέρουν τα STUDIO πως να κινηθούν με τις κοπέλες προκειμένου να μένουμε όλοι ευχαριστημένοι !!!
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
ΧΡΙΣΤΙΝΑ : 2η Συνάντηση: Villa Erotica Τερψιθέα Λάρισα : Πανικός, Ξανθιά Απόλαυση,Πανέμορφη με σωματάρα,στήθος ωραιότατο C και οπίσθια χορταστικά γυμνασμενο ,όμορφη γλύκα και ματάρες , αν προλάβω μέχρι την Παρασκευή άλλη μια θα μαι τυχερός !!!!!
 

Pli mi riz

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
75
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπερα ..πληροφοριακα χθες περασα απο ερως ηταν Ανοιχτα δν σταματησα λογο ημουν ψιλλοκοματια ξερουμε ποιες δουλβ κ προγραμματα.. πριν τις πλημηρες τα κλαψα 50€
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Μπακαρα στούντιο 2 σπίτια, στο 1 η Λίνα στο άλλο μια τουμπανη με τατού. Στο Έρως τέρμα έυθεια μια ψιλή Κάρμεν και στο δεξιά η γιλφ Μαρία (60€ για ελεύθερη πίπα λέει σε 2 20αρηδες, οι οποίοι άρχισαν να γελάνε και φύγαμε όλοι παρέα. Από 40€ σε όλα.

Τέλος από μένα, θα ξεκινήσω κανένα project παπιου όπως λέγανε οι 2 τύποι, να πιάσουν τόπο τα €€:cheesy::cheesy:
Στο Ερωτικα δε πήγα, είναι στη άλλη άκρη και το Σούλα με είπαν είναι κλειστό από πλυμμηρα και δε ξέρουν αν θα ξανανοίξει.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Μπακαρα στούντιο 2 σπίτια, στο 1 η Λίνα στο άλλο μια τουμπανη με τατού. Στο Έρως τέρμα έυθεια μια ψιλή Κάρμεν και στο δεξιά η γιλφ Μαρία (60€ για ελεύθερη πίπα λέει σε 2 20αρηδες, οι οποίοι άρχισαν να γελάνε και φύγαμε όλοι παρέα. Από 40€ σε όλα.

Τέλος από μένα, θα ξεκινήσω κανένα project παπιου όπως λέγανε οι 2 τύποι, να πιάσουν τόπο τα €€:cheesy::cheesy:
Στο Ερωτικα δε πήγα, είναι στη άλλη άκρη και το Σούλα με είπαν είναι κλειστό από πλυμμηρα και δε ξέρουν αν θα ξανανοίξει.
Το Έρως όταν λες τέρμα ευθεία εννοείς από το Baccara τέρμα ευθεία στο χωματόδρομο ή πριν στρίψουμε αριστερά για Baccara πάμε όλο ευθεία ;;;
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
τέρμα ευθεία στο χωματόδρομ
το Ερως που ειναι πισω απο το κεντρο Δριστελλα, μπαινωντας στον περιφραγμενο χωρο,
το σπιτι τερμα ευθεια οχι αμεσως δεξια που ειναι μονιμα η γιλφ Μαρια.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας παίδες
Συγνώμη που θα είμαι εκτός θέματος
Έχω ερώτηση γιατί εφαγα τρελό σκάλωμα ήρθα λαρισα από Αθήνα για δουλειές πήγα στο μαιαμι για ποτό με έμπειρο φίλο της περιοχής σας και κόλλησα με μια μελαχρινή δήλωσε όνομα ελενη ήταν μέσα από την μπάρα όλες εκεί κυρίως ξένες παίρνουν πίτες για ποτάκια αυτή ξέρει κάποιος αν φορτώνεται?
Αν έχετε κάποια εμπειρία η γνώμη ενημερώστε ευχαριστώ πολύ!!
 

Jimmmy1

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά τι προτείνετε για αύριο βράδυ γτ λείπω καιρώ και δεν ξέρω τι παίζει
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Ενα προσφατο update:
2 κοπελες δουλευανε, Ρουμανα Μονικα (μελαχρινη τουμπαναρα με πιασιματα, δε ξερω πως ειναι στα ενδοτερα)
και η γνωστη ξανθια Ουκρανη Βικτωρια.
πολυ κοσμο γενικα, ισως και 45'-1ωρα αναμονης αν πας απογευμα-βραδυ.
στην ουσια ειναι μονοπωλειο πλεων γιατι ξεκινανε απο 30ευρω...
 

JASON855

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Ενα προσφατο update:
2 κοπελες δουλευανε, Ρουμανα Μονικα (μελαχρινη τουμπαναρα με πιασιματα, δε ξερω πως ειναι στα ενδοτερα)
και η γνωστη ξανθια Ουκρανη Βικτωρια.
πολυ κοσμο γενικα, ισως και 45'-1ωρα αναμονης αν πας απογευμα-βραδυ.
στην ουσια ειναι μονοπωλειο πλεων γιατι ξεκινανε απο 30ευρω...
Ξέρουμε αν άνοιξε το άλλο προς Συκουριο ;
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Ξέρουμε αν άνοιξε το άλλο προς Συκουριο ;
Αυτο ειχε πλυμμηρισει ολο κατω στο ισογειο. Δεν εχει ανοιξει προς το παρων.
Υπαρχουν και αλλα 2 μετα τη Γιαννουλη, ειναι 5 σπιτια με 3-4 κοπελες.
αν πας και δεις καμια που να αξιζει, γραψε εδω.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Πέρασε κανένας από Τερψιθέα ;;;; Είχε μια Αλεξία κάνα μήνα πριν που δεν έλεγε....τώρα πήγε κάνεις ;;;;
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Επειδή ουδείς απήντησε περί Villa Erotica σας ενημερώνω αγαπητοί φίλοι ότι δουλεύουν η Αλεξία και η Βανέσσα (Αμερικάνα ), όπως μου είπαν στο τηλέφωνο, τώρα από κοντά δεν έχω άποψη, αν πάει κανείς ας μας αφηγηθεί την εμπειρία του.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Επειδή ουδείς απήντησε περί Villa Erotica σας ενημερώνω αγαπητοί φίλοι ότι δουλεύουν η Αλεξία και η Βανέσσα (Αμερικάνα ), όπως μου είπαν στο τηλέφωνο, τώρα από κοντά δεν έχω άποψη, αν πάει κανείς ας μας αφηγηθεί την εμπειρία του.
Πέρασα εγώ εχθές όντως δουλεύει η αλέξια μία πιτσιρίκα και η βανέσα μία κοπέλα από λατινική αμερική με την οποία και πέρασα. Στο δωμάτιο τα πάντα όλα αν δεν έχεις πρόβλημα ότι είναι λίγο μεγάλη γύρω στα 35 την έκοψα θα περάσεις σούπερ. Η αλέξια είναι μικρή αλλά μυρίστηκα φόλα και την έκανα πλήρωσα 100 εβραίους για ελεύθερο στοματικό και παραπάνω χρόνο και είχα και κάποια δωράκια......
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Πέρασα εγώ εχθές όντως δουλεύει η αλέξια μία πιτσιρίκα και η βανέσα μία κοπέλα από λατινική αμερική με την οποία και πέρασα. Στο δωμάτιο τα πάντα όλα αν δεν έχεις πρόβλημα ότι είναι λίγο μεγάλη γύρω στα 35 την έκοψα θα περάσεις σούπερ. Η αλέξια είναι μικρή αλλά μυρίστηκα φόλα και την έκανα πλήρωσα 100 εβραίους για ελεύθερο στοματικό και παραπάνω χρόνο και είχα και κάποια δωράκια......
Ξέρεις αν υπάρχει κάποιο site ή link της Villa Erotica με τις κοπέλες ;;;
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Ξέρεις αν υπάρχει κάποιο site ή link της Villa Erotica με τις κοπέλες ;;;
Στο facebook βάζεις το villa erotica και σου το βγάζει το σ με κ όμως έχει και φωτογραφίες από τα κορίτσια για τη συγκεκριμένες δεν ξέρω γιατί έχω καιρό να μπω αλλά για το δυνατό χαρτί της βίλας τη βικτώρια έχει
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Στο facebook βάζεις το villa erotica και σου το βγάζει το σ με κ όμως έχει και φωτογραφίες από τα κορίτσια για τη συγκεκριμένες δεν ξέρω γιατί έχω καιρό να μπω αλλά για το δυνατό χαρτί της βίλας τη βικτώρια έχει
Φίλε paparoka ευχαριστώ, μπήκα και είδα , αυτές που δουλεύουν τώρα δεν τις έχει, από τα ονόματα που έχουν οι κοπέλες στις φωτογραφίες έτσι κατάλαβα, όμως τις 2 τις έχω συναντήσει ( Χριστίνα -Ουγγαρια Μουναρος) και (Μαρία Ελληνίδα Ωραίο Μωρό), τις άλλες δεν τις έχω επισκεφτεί, αν και η Ιζαμπέλα φαίνεται Μουναρος στη φωτογραφία αλλά αν δεν πας από κοντά δεν μπορείς να καταλάβεις...ας ελπίσουμε να ανεβάσουν φωτογραφίες, λογικά αν είναι καλές θα ανεβάσουν . Thanks φίλε !
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Αγαπητοί φίλοι, την Τζούλια - η ξανθιά SEXBOMB - η Θεά της Ομορφιάς - την θυμάται κανείς ; ...αν ναι (ίσως οι πιο παλιοί ξέρουν), αν δουλεύει τώρα κάπου ;;;
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1706650432019.jpg
    FB_IMG_1706650432019.jpg
    40,9 KB · Εμφανίσεις: 42
  • FB_IMG_1706650516742.jpg
    FB_IMG_1706650516742.jpg
    29,5 KB · Εμφανίσεις: 37
  • FB_IMG_1706650461725.jpg
    FB_IMG_1706650461725.jpg
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 43

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom