Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 185K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
το μαγαζι δουλευει κανονικα με φουλ υπηρεσιες οπως παντα , αλλα και με τιμες κολωνακιου οπως παντα. αυτος ειναι ο λογος που δεν βλεπουμε συχνες κριτικες και σχολια. η χριστινα ειναι η μονη απο τις παλιες που εχουν μεινει, εχει κανα δυο πιτσιρικια μονο για μασαζ εως φραπε, και 3-4 καινουριες που τα κανουν ολα. ολα τα μαγαζια του κολωνακιου δουλευον φουλ αφου ειναι το μονο μερος που υπαρχει και θα υπαρχει "λιπος" για παντα.

Έτσι όπως τα λες είναι. Τις προάλλες πέρασα από εκεί και με "περιποιήθηκε" η Χριστίνα. Σώμα εξαιρετικό, πρόσωπο όχι εξαιρετικό αλλά καλό. Μου φάνηκε και λίγο κουρασμένη. Μασάζ μέτριο προς καλό (για τα δεδομένα της Αθήνας, όχι της Άπω Ανατολής). Αναφορικά με το δεύτερο μέρος, γαμήσι ολίγον αποστειρωμένο, χωρίς πολλά-πολλά (της ζήτησα γλωσσόφιλα και κώλο, αρνήθηκε και τα δύο). Όταν τέλειωσε το μασάζ, άρχισε να μου τον παίζει με προφανή στόχο να τελειώσω έτσι. Όταν είδε ότι κάτι τέτοια δεν τα δέχομαι, το γύρισε σε πίπα η οποία ήταν γενικά καλή. Μετά από κάμποσα λεπτά πίπας, είχαμε "ιεραποστολικό με το ζόρι", λες και ήμουν 16άρης και γάμαγα την άβγαλτη συμμαθήτριά μου (εννοώ ότι δεν έπαιρνε πρωτοβουλίες και καθόταν τελείως παθητικά να τη γαμήσω). Καθαρός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο: 1 ώρα. Επίσημο κόστος 90 ευρώ. Συν 10 ευρώ το "γαμόσημο". Σύνολο: 100 ευρώ. Value for money? σε καμμιά περίπτωση. Θα την ξανασυναντούσα; ίσως...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πρέπει να μας πεις τι είναι εκείνο που σε κάνει ΙΣΩΣ να την ξανασυναντήσεις
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Πρέπει να μας πεις τι είναι εκείνο που σε κάνει ΙΣΩΣ να την ξανασυναντήσεις

Άβυσσος η ψυχή του cgfucker  :2funny:  Πιο σοβαρά τώρα, αν διαβάσει κανείς την παράγραφό μου εκτός από την τελευταία πρότασή της, όντως θα έβγαζε το συμπέρασμα ότι δεν θα ήθελα να την ξανασυναντήσω. Όμως, θέλοντας να είμαι απολύτως ειλικρινής, έγραψα "ίσως" γιατί η Χριστίνα έχει πολύ ωραίο σώμα και γενικά έχει μια εξωτερική εμφάνιση από τις καλύτερες που μπορεί να βρει κανείς σε μασατζίδικο. Και γιατί, σε τελευταία ανάλυση, μου είναι συμπαθής.
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
το λίπος δηλαδή είναι στο Κολωνάκι ? ή υπάρχουν χώροι και υπηρεσίες πολύ καλές ? και εάν οι υπηρεσίες είναι φουλ τότε γιατί τους χρεώνουν στα δεν?
το λιπος ειναι στο κολωνακι, κηφισια, γλυφαδα κ.ο.κ για ευνοητους λογους . τα λαδομαγαζα σε αυτες τις περιοχες ειναι κατα κανονα σε καλυτερους χωρους, οι υπηρεσιες ειναι ιδιες οπως παντου απλως πιο υπερτιμημενες. υπαρχουν κοριτσια με πολυ καλες υπηρεσιες οπως και ξεπετατζουδες .
επισης αντικειμενικα τα κοριτσια ειναι ενα κλικ πιο πανω σε εμφανιση απο τα μαγαζια σε αλλες περιοχες αφου ειναι και συνηθως αρκετα νεαροτερες απορροια της ζητησης απο το ντοπιο γηραιοτερο πελατειακο ταργκετ γκρουπ.
σε καποια απο αυτα τα μαγαζια ολα τα κοριτσια κανουν φουλ προγραμμα (μπουντοιρ, δημοκριτου πχ) σε αλλα υπαρχουν λιγα κοριτσια που κανουν μονο φραπε και αλλα που κανουν φουλ ( σκουφα, σολωνος), και στης κυρα λενας που μερικα κοριτσια δεν κανουν ουτε φραπε, μερικα κανουν μονο φραπε και λιγα που κανουν τα παντα.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
το λιπος ειναι στο κολωνακι, κηφισια, γλυφαδα κ.ο.κ για ευνοητους λογους . τα λαδομαγαζα σε αυτες τις περιοχες ειναι κατα κανονα σε καλυτερους χωρους, οι υπηρεσιες ειναι ιδιες οπως παντου απλως πιο υπερτιμημενες. υπαρχουν κοριτσια με πολυ καλες υπηρεσιες οπως και ξεπετατζουδες .
επισης αντικειμενικα τα κοριτσια ειναι ενα κλικ πιο πανω σε εμφανιση απο τα μαγαζια σε αλλες περιοχες αφου ειναι και συνηθως αρκετα νεαροτερες απορροια της ζητησης απο το ντοπιο γηραιοτερο πελατειακο ταργκετ γκρουπ.
σε καποια απο αυτα τα μαγαζια ολα τα κοριτσια κανουν φουλ προγραμμα (μπουντοιρ, δημοκριτου πχ) σε αλλα υπαρχουν λιγα κοριτσια που κανουν μονο φραπε και αλλα που κανουν φουλ ( σκουφα, σολωνος), και στης κυρα λενας που μερικα κοριτσια δεν κανουν ουτε φραπε, μερικα κανουν μονο φραπε και λιγα που κανουν τα παντα.
Της Ελενης ειναι και το Σολωνος που το δουλευει η ανηψια της η Μαρινα, η ψηλη, οχι η λαδοκορη και ειναι μπριζολαδικο,
ενω στο Ελενας ντεϊ σπα το φικι-φικι παιζεται αναλογα την κοπελα...
Οσο για το Σκ10 και Φαληρου ρωτας την Ευα ή τη Σαντρα πια ειναι φουλ και πια οχι...
Μην σε παραμυθιαζουν οτι "εδω δεν κανουμε τετοια..." ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΝΟΥΝ.
 

bitch-hunter

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
"εδω δεν κανουμε τετοια..." ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΝΟΥΝ.
+1000 Ggary
Τέτοια κάνουν απλά είναι ανάλογα με το που θα σε πιάσουν για το πόσο θα παει αν στα κάνουν.
Και η τακτική αυτή συνεχίζεται και στο έταιρο της αλυσίδας (νέα σμύρνη) ακομη και αν αλλαξε boss.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Το μπουντοιρ που κάνει φουλ ποιο είναι ρε παιδιά?
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.837
Πόντοι
456
+1000 Ggary
Τέτοια κάνουν απλά είναι ανάλογα με το που θα σε πιάσουν για το πόσο θα παει αν στα κάνουν.
Και η τακτική αυτή συνεχίζεται και στο έταιρο της αλυσίδας (νέα σμύρνη) ακομη και αν αλλαξε boss.
σε κοβω για δυνατο παιχτη!!
 

Συνημμένα

  • Εικόνα097.jpg
    Εικόνα097.jpg
    34,5 KB · Εμφανίσεις: 31

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
καμια πληροφορια για την φωτο?

Οι προδιαγραφές της φωτό (θολή, κρυμμένο πρόσωπο) δεν βοηθάνε να πει κάποιος με σιγουριά ποια είναι. Ας πει ο thirio που την τράβηξε.
 

bitch-hunter

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
σε κοβω για δυνατο παιχτη!!

Θήρίο λογικά από Ν. Σμύρνη είναι αυτό, έτσι?
Έφερε τιποτα καλό γιατί τελευταία φορά ένα παρτσακλό και μια θεία είχε...

Όσο για τη χρύσα έχει κουνήσει μαντήλι για αλλού, αλλά αν δεν την ξέρεις μπορεί να σου πασάρουν καμια άλλη που θα την φωνάζουν Χρύσα μπροστά σου.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Όσο για τη χρύσα έχει κουνήσει μαντήλι για αλλού

Είναι γνωστό ότι η Χρύσα έχει φύγει από Σκουφά από το καλοκαίρι. Ξέρεις εσύ ή κάποιος άλλος αν ασχολείται με το "άθλημα" κάπου αλλού ή σόλο;
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ξερουμε αν η ελενα η η λυδΙΑ κανουν φουλ προγραμμα??
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Οσο για το Σκ10 και Φαληρου ρωτας την Ευα ή τη Σαντρα πια ειναι φουλ και πια οχι...
Μην σε παραμυθιαζουν οτι "εδω δεν κανουμε τετοια..." ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΝΟΥΝ.
Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν είναι η κατασταση, ότι και να εξηγηθείς, αναλογα τη τρελα της καθεμιας εκει μεσα. Πριν κανα χρονο περιπου ηταν εκει μια πιτσιρικα ελληνιδα, Κατερινα η" καπως ετσι αν θυμαμαι καλα που την πρωτη φορα μου εκανε παπαδες. Πριν τελειωσει η βδομαδα ξαναπηγα και μου ελεγε ότι δεν κανει τετοια πραγματα γιατι εχει ένα γκομενο αλβανο που ζηλευει :2funny: εμεινα μαλακας. Ειχε μαζι της και το κινητο που χτυπαγε στη διαρκεια του ψευτομασαζ και όταν της την ειπα μου λεει το μαγικο #εδώ δεν πειραζει την κυρια Μιρταλη εσενα τη σε νιαζει?# :2funny: και αυτή η λαδοκορη ηταν αρκετο καιρο, κατά τα λεγομενα, της στο κατάστημα. Αρχηγε γκαρη1000 εσυ που το ξερεις το μαγαζι θα καταλαβες μαλλον ποια λεω.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν είναι η κατασταση, ότι και να εξηγηθείς, αναλογα τη τρελα της καθεμιας εκει μεσα. Πριν κανα χρονο περιπου ηταν εκει μια πιτσιρικα ελληνιδα, Κατερινα η" καπως ετσι αν θυμαμαι καλα που την πρωτη φορα μου εκανε παπαδες. Πριν τελειωσει η βδομαδα ξαναπηγα και μου ελεγε ότι δεν κανει τετοια πραγματα γιατι εχει ένα γκομενο αλβανο που ζηλευει :2funny: εμεινα μαλακας. Ειχε μαζι της και το κινητο που χτυπαγε στη διαρκεια του ψευτομασαζ και όταν της την ειπα μου λεει το μαγικο #εδώ δεν πειραζει την κυρια Μιρταλη εσενα τη σε νιαζει?# :2funny: και αυτή η λαδοκορη ηταν αρκετο καιρο, κατά τα λεγομενα, της στο κατάστημα. Αρχηγε γκαρη1000 εσυ που το ξερεις το μαγαζι θα καταλαβες μαλλον ποια λεω.
Η Κατερινα απο τους Αγιους Αναργυρους, οχι της Ελλαδας αλλα της Αλβανιας, το παει το γραμμα εδω και 3 χρονια, αν και δεν
την εχω δει τελευταια, οποτε αυτα που σου ελεγε ειναι ΠΟΥΤΣΕΣ, οπως και εσυ καταλαβες.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Η Κατερινα απο τους Αγιους Αναργυρους, οχι της Ελλαδας αλλα της Αλβανιας, το παει το γραμμα εδω και 3 χρονια, αν και δεν
την εχω δει τελευταια, οποτε αυτα που σου ελεγε ειναι ΠΟΥΤΣΕΣ, οπως και εσυ καταλαβες.

Κι εγώ έχω καιρό να τη δω εκεί. Και βέβαια θα συμφωνήσω με τον Ταξιάρχη ότι η απόδοσή της ήταν εξαιρετικά, χμμμ, "ασταθής" (πότε εξαιρετική, πότε εντελώς απαράδεκτη).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom