Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
εγώ όχι εσύ μπορείς να μας πει κατά που πέφτει το ίδρυμα ; βγές λίγο από on line και κάνε μια βόλτα στην περιοχή
αδερφε,δεν μιλας σωστα.το αν ειναι καποιος online,πολλες ωρες,οι μερες,η συνεχεια,δεν ενδιαφερει κανενα...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
αδερφε,δεν μιλας σωστα.το αν ειναι καποιος online,πολλες ωρες,οι μερες,η συνεχεια,δεν ενδιαφερει κανενα...

μην του δίνεις σημασία ;)

ο κουκουντής, από τον καιρό που είχε τους άλλους κλώνους και τελικά τον μπάναραν λόγω "ανάρμοστης" συμπεριφοράς, του άρεσε να κάνει υποδείξεις στα μέλη για τη συμπεριφορά τους. Σε τέτοιο σημείο που έχασε την ψυχραιμία του και τελικά...banned   :grin:

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μην του δίνεις σημασία ;)

ο κουκουντής, από τον καιρό που είχε τους άλλους κλώνους και τελικά τον μπάναραν λόγω "ανάρμοστης" συμπεριφοράς, του άρεσε να κάνει υποδείξεις στα μέλη για τη συμπεριφορά τους. Σε τέτοιο σημείο που έχασε την ψυχραιμία του και τελικά...banned  :grin:
οχι φιλος ολα καλα...αλλα το ανεφερα γιατι το προβλημα ΔΕΝ ειναι ποση ωρα εισαι μεσα...ΑΛΛΑ ΤΙ ΛΕΣ!
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
θα κεράσεις καφέ αν έρθω;

το αν ξέρω κατά που πέφτει η περιοχή το ξέρεις πολύ καλά...μην ξαναλέμε τα ίδια όπως πριν ένα χρόνο. Κουράζονται και όσοι μας παρακολουθούν.

πρότεινε τουλάχιστον που εχει τον καλό κάφε εκει κοντά για να κεράσω ,Τώρα γιαυτά που λές δείχνεις ότι έχεις χάσει τεύχη και ακόμη ότι μην έχοντας αλλη δουλειά ψάχνεις ολη μερα να ανακαλύψεις φαντάσματα.Μάλον για νάχεις τόσο χρόνο εισαι άνεργος αρα χωρίς φράγκα το άθλημα αυτό δεν γίνεται .Ξεκίνα τρέξιμο γιατι απο την πολύ ώρα στο δίκτυο θα χαλάσεις τα μάτια σου .Και επειδή σε καταλαβαίνω κερνάω και σαντουτσ μαζύ με το καφεδάκι.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πρότεινε τουλάχιστον που εχει τον καλό κάφε εκει κοντά για να κεράσω ,Τώρα γιαυτά που λές δείχνεις ότι έχεις χάσει τεύχη και ακόμη ότι μην έχοντας αλλη δουλειά ψάχνεις ολη μερα να ανακαλύψεις φαντάσματα.Μάλον για νάχεις τόσο χρόνο εισαι άνεργος αρα χωρίς φράγκα το άθλημα αυτό δεν γίνεται .Ξεκίνα τρέξιμο γιατι απο την πολύ ώρα στο δίκτυο θα χαλάσεις τα μάτια σου .Και επειδή σε καταλαβαίνω κερνάω και σαντουτσ μαζύ με το καφεδάκι.

πάλι άρχισες τα ίδια κουκουντάκο, πάλι προσωπικές επιθέσεις και ιστορίες, πάλι θα χάσεις την ψυχραιμία σου...

λοιπόν, θα έρθω να τα πούμε από κοντά, γιατί εγώ έτσι κάνω κουκουντάκο

λόγω ηλικίας, ξέχασες ότι η τεχνολογία έχει εξελιχθεί και κάποιος μπορεί να είναι συνέχεια online, ακόμα και από το smartphone ;)

Έμαθα ότι βαράς μύγες, μην ανησυχείς ;)

:grin:

Λοιπόν, ερώτηση που δεν μου απάντησες πριν λίγο καιρό. Η Έλενα, μια μελαχρινούλα, όχι πολύ αδύνατη, που ήταν στο Λ10, που βρίσκεται;

 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
πάλι άρχισες τα ίδια κουκουντάκο, πάλι προσωπικές επιθέσεις και ιστορίες, πάλι θα χάσεις την ψυχραιμία σου...

λοιπόν, θα έρθω να τα πούμε από κοντά, γιατί εγώ έτσι κάνω κουκουντάκο

λόγω ηλικίας, ξέχασες ότι η τεχνολογία έχει εξελιχθεί και κάποιος μπορεί να είναι συνέχεια online, ακόμα και από το smartphone ;)

Έμαθα ότι βαράς μύγες, μην ανησυχείς ;)

:grin:

Λοιπόν, ερώτηση που δεν μου απάντησες πριν λίγο καιρό. Η Έλενα, μια μελαχρινούλα, όχι πολύ αδύνατη, που ήταν στο Λ10, που βρίσκεται;

κόφτο με τους χαρακτηρισμούς ,γιατί δείχνουν ποιος είσαι

αφοί είσαι ξερόλας τότε γιατί ρωτάς
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.782
Πόντοι
45.465
ξέρουμε ποιος είναι ο crazy ....δεν θα τον κρίνεις εσύ
μιά απλή ερώτηση σου έκανε γιατί δεν απαντάς?
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
ξέρουμε ποιος είναι ο crazy ....δεν θα τον κρίνεις εσύ
μιά απλή ερώτηση σου έκανε γιατί δεν απαντάς?

είναι ότι εσύ και εγώ και όλοι οι άλλοι εδώ μέσα ,πληρώνουμε για το άθλημα ,μόνο που άλλοι πληρώνουν γιατί είναι ρέστοι από γκόμενα (άρα μονόδρομος) και άλλοι για  ποικίλα και την εμπειρία ,διάλεξε εσύ σε ποια κατηγορία είναι που τον ξέρεις.
Είναι μαγκιά με την ασφάλεια της ανωνυμίας να προκαλεί με εξυπναδούλες ?


 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Ρε σεις, σαν κατινες θα τσακωθειτε;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
είναι ότι εσύ και εγώ και όλοι οι άλλοι εδώ μέσα ,πληρώνουμε για το άθλημα ,μόνο που άλλοι πληρώνουν γιατί είναι ρέστοι από γκόμενα (άρα μονόδρομος) και άλλοι για  ποικίλα και την εμπειρία ,διάλεξε εσύ σε ποια κατηγορία είναι που τον ξέρεις.
Είναι μαγκιά με την ασφάλεια της ανωνυμίας να προκαλεί με εξυπναδούλες ?

προφανως δεν κατάλαβες τι σου είπε ο Νεα Σμυρνη.....Ο Crazy Ivan ούτε ανώνυμος είναι,τον ξέρουμε προσωπικά πάρα πολλοί εδώ μέσα,ούτε εξυπνάκιας,και έχει προσφέρει πολλά στο φόρουμ με τις γνώσεις του και την εμπειρία του για πολλά χρόνια.Εσύ με 130 posts τι ήρθες να μας πεις δηλαδή? και ακουω ότι είσαι και κλώνος κάποιου που εχει γίνει banned,δηλαδή έχει αποβληθεί.......ξέρεις πόσο εύκολο είναι να βρούμε ποιανού κλώνος εισαι?
Να χαλαρώσουμε λιγάκι και αν μπορούμε να προσφέρουμε κάτι έχει καλώς......διαφορετικά,οι προσωπικές επιθέσεις δεν χρειάζονται......
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
λοιπόν, για να επανέρθουμε στην ενημέρωση κουκουντή:

Η Έλενα, μια μελαχρινούλα, όχι πολύ αδύνατη, που ήταν στο Λ10, που βρίσκεται; Την θυμάσαι; Τη δοκίμασες;

Αν δεν την θυμάσαι την κοπέλα, μάλλον άλλος δεν πατάει στην περιοχή ;)

 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
προφανως δεν κατάλαβες τι σου είπε ο Νεα Σμυρνη.....Ο Crazy Ivan ούτε ανώνυμος είναι,τον ξέρουμε προσωπικά πάρα πολλοί εδώ μέσα,ούτε εξυπνάκιας,και έχει προσφέρει πολλά στο φόρουμ με τις γνώσεις του και την εμπειρία του για πολλά χρόνια.Εσύ με 130 posts τι ήρθες να μας πεις δηλαδή? και ακουω ότι είσαι και κλώνος κάποιου που εχει γίνει banned,δηλαδή έχει αποβληθεί.......ξέρεις πόσο εύκολο είναι να βρούμε ποιανού κλώνος εισαι?
Να χαλαρώσουμε λιγάκι και αν μπορούμε να προσφέρουμε κάτι έχει καλώς......διαφορετικά,οι προσωπικές επιθέσεις δεν χρειάζονται......

ανώνυμος είναι οποίος πουλάει μαγκιά με ψευδώνυμο ,ότι τον ξέρεις εσύ και κάποιοι άλλοι ,εδώ διαβάζουν εκατοντάδες,Προσέφερε τι ρε φίλε ,πες μας να τον κάνουμε επίτιμο γραφέα του φόρουμ. Μια δύο φορές πήγε σε ίδρυμα και ερωτεύτηκε και τώρα απεγνωσμένα την ψάχνει. Έλεος εμείς με τα λίγα ποστ γράφουμε για την πλάκα μας ,άλλοι όπως εσύ και κάποιοι ακόμη γράφουν από το πρωί μέχρι το βράδυ ε και? ας σας δώσει ο ιδιοκτήτης του σαιτ αμοιβή ? την Ελένη που ψάχνει βρέστην να ηρεμήσει!!!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ανώνυμος είναι οποίος πουλάει μαγκιά με ψευδώνυμο ,ότι τον ξέρεις εσύ και κάποιοι άλλοι ,εδώ διαβάζουν εκατοντάδες,Προσέφερε τι ρε φίλε ,πες μας να τον κάνουμε επίτιμο γραφέα του φόρουμ. Μια δύο φορές πήγε σε ίδρυμα και ερωτεύτηκε και τώρα απεγνωσμένα την ψάχνει. Έλεος εμείς με τα λίγα ποστ γράφουμε για την πλάκα μας ,άλλοι όπως εσύ και κάποιοι ακόμη γράφουν από το πρωί μέχρι το βράδυ ε και? ας σας δώσει ο ιδιοκτήτης του σαιτ αμοιβή ? την Ελένη που ψάχνει βρέστην να ηρεμήσει!!!!

εσένα ρωτάω, που πας πιο συχνά. Ξέρεις ή δεν ξέρεις; Εσύ δεν είπες ότι συχνάζεις εκεί;

τώρα που το σκέφτομαι κουκουντή, έχεις ένα δίκιο. Έχω γράψει 120 κριτικές, για τα πάντα. Πρέπει να τις αυξήσω...δεν έχω συμβάλει αρκετά στην ενημέρωση του παρόντος ιστοτόπου...

Τώρα άρχισες και άλλες υποδείξεις βλέπω...μου φαίνεται ότι το ban πλησιάζει πάλι ;) Δεν σε βλέπω να κρατάς για πολύ την ψυχραιμία σου...

ακόμα να απαντήσεις στην ερώτηση για την Έλενα...την πρώτη φορά που σε ρώτησα, εξαφανίστηκες για κανά δίμηνο...τώρα;  :think:
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
εσένα ρωτάω, που πας πιο συχνά. Ξέρεις ή δεν ξέρεις; Εσύ δεν είπες ότι συχνάζεις εκεί;

τώρα που το σκέφτομαι κουκουντή, έχεις ένα δίκιο. Έχω γράψει 120 κριτικές, για τα πάντα. Πρέπει να τις αυξήσω...δεν έχω συμβάλει αρκετά στην ενημέρωση του παρόντος ιστοτόπου...

Τώρα άρχισες και άλλες υποδείξεις βλέπω...μου φαίνεται ότι το ban πλησιάζει πάλι ;) Δεν σε βλέπω να κρατάς για πολύ την ψυχραιμία σου...

ακόμα να απαντήσεις στην ερώτηση για την Έλενα...την πρώτη φορά που σε ρώτησα, εξαφανίστηκες για κανά δίμηνο...τώρα;  :think:

ήμουν για φρέσκα
ρε παιδιά με τα χιλιάδες ποστ βρέστε την Ελένη .λάθος την Έλενα...... να ηρεμήσει
αν πάντως είσαι καλό παιδί θα σου στείλω pm με χάρτη
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ήμουν για φρέσκα
ρε παιδιά με τα χιλιάδες ποστ βρέστε την Ελένη .λάθος την Έλενα...... να ηρεμήσει
αν πάντως είσαι καλό παιδί θα σου στείλω pm με χάρτη

για να μην απαντάς, τελικά μάλλον δεν συχνάζεις στο Κολωνάκι κουκουντή...  :rolleyes:

συνέχισε τις υποδείξεις, επόμενο βήμα απώλεια ψυχραιμίας και τέλος...[size=36pt]BAN[/size]  :rockon: :rockon: :rockon:



 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.782
Πόντοι
45.465
ανώνυμος είναι οποίος πουλάει μαγκιά με ψευδώνυμο ,ότι τον ξέρεις εσύ και κάποιοι άλλοι ,εδώ διαβάζουν εκατοντάδες,Προσέφερε τι ρε φίλε ,πες μας να τον κάνουμε επίτιμο γραφέα του φόρουμ. Μια δύο φορές πήγε σε ίδρυμα και ερωτεύτηκε και τώρα απεγνωσμένα την ψάχνει. Έλεος εμείς με τα λίγα ποστ γράφουμε για την πλάκα μας ,άλλοι όπως εσύ και κάποιοι ακόμη γράφουν από το πρωί μέχρι το βράδυ ε και? ας σας δώσει ο ιδιοκτήτης του σαιτ αμοιβή ? την Ελένη που ψάχνει βρέστην να ηρεμήσει!!!!
καλά εσύ τον χαβά σου , για άλλο λόγω σε ρωτάει για την Ελένη , καμιά σχέση με έρωτες...
αλλά εσύ μίας και γνωρίζεις καλά το κατάστημα της γκόμενας σου γιατί δεν απαντάς για την Ελένη για να γράψει και τρελορώσος αυτό που έχει σχέση με την Ελένη και το κατάστημα?
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
καλά εσύ τον χαβά σου , για άλλο λόγω σε ρωτάει για την Ελένη , καμιά σχέση με έρωτες...
αλλά εσύ μίας και γνωρίζεις καλά το κατάστημα της γκόμενας σου γιατί δεν απαντάς για την Ελένη για να γράψει και τρελορώσος αυτό που έχει σχέση με την Ελένη και το κατάστημα?

αλλα αντί άλλων

δώσε χαιρετισμούς
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.782
Πόντοι
45.465
ναι , τρεις λαλούν και δύο χορέυουν
χαιρετίσματα στο γκομενάκι σου.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.782
Πόντοι
45.465
έτσι τι να κάνουμε , αλλοι μπορούν και άλλοι δεν μπορούν
άλλοι γαμούν  και άλλοι πληκτρολογούν  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom