Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 184K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Καλα ρε μαγκες ο ανθρωπος ειπε την αποψη του, να μην του την πεσουμε κιολας. Πιθανον δεν θελει να εκθεσει την κοπελα για το θεμα της μπριζολας. Και εγω πολυ παλια πηγαινα στο Σ12 (επι Σαντρας) και ο τροπος που με αντιμετωπιζε η σεριφισα ηταν και καλα μονο μασσαζ. Και μεσα στο δωματιο η Σαντρα εκανε τα παντα ολα. Αλλα οταν εβγαινα εξω εκανα τουμπεκι για να μην εκθεσω την κοπελα  :2funny:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Καλα ρε μαγκες ο ανθρωπος ειπε την αποψη του, να μην του την πεσουμε κιολας. Πιθανον δεν θελει να εκθεσει την κοπελα για το θεμα της μπριζολας. Και εγω πολυ παλια πηγαινα στο Σ12 (επι Σαντρας) και ο τροπος που με αντιμετωπιζε η σεριφισα ηταν και καλα μονο μασσαζ. Και μεσα στο δωματιο η Σαντρα εκανε τα παντα ολα. Αλλα οταν εβγαινα εξω εκανα τουμπεκι για να μην εκθεσω την κοπελα  :2funny:

τι κανει αυτη η ψυχη η σαντρα υπαρχει ακομα η εγκατελειψε?
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
καλα, εδω δε παταγε ανθρωπος στο Σ-12 θα παει στο νεο? εγω εχω να παω εκει απο την εοχη της Πιου και τησ Σαντρας.

και της μαρίας συνάδελφε και της μαρίας.Το μαράκι μή το ξεχνάμε έτσι?'οπως και τη νίκυ την ελληνίδα με τα ωραία γαλάζια μάτια που δεν μπορούσε τα εισερχόμενα σουράβλια στο ενδομήτριό της.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.952
Κριτικές
490
Like
36.496
Πόντοι
41.447
Καλα ρε μαγκες ο ανθρωπος ειπε την αποψη του, να μην του την πεσουμε κιολας. Πιθανον δεν θελει να εκθεσει την κοπελα για το θεμα της μπριζολας. Και εγω πολυ παλια πηγαινα στο Σ12 (επι Σαντρας) και ο τροπος που με αντιμετωπιζε η σεριφισα ηταν και καλα μονο μασσαζ. Και μεσα στο δωματιο η Σαντρα εκανε τα παντα ολα. Αλλα οταν εβγαινα εξω εκανα τουμπεκι για να μην εκθεσω την κοπελα  :2funny:

Πολυ σωστά κωλο-γερε!
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
Η άποψη του καθενός είναι σίγουρα σεβαστή. Το θέμα όμως είναι πως επειδή οι αναγνώστες της παρούσας ιστοσελίδας και του συγκεκριμένου τόπικ, ειδικότερα, ενδιαφέρονται για τη "μπριζόλα", καλό είναι να γράφουν όσοι έχουν πληροφορίες επί του θέματος. Γι'αυτό και ανήκει το συγκεκριμένο τόπικ στα "Μασατζίδικα που γαμάς". Αν δε γάμησες φιλαράκο, γράψτο στα άλλα που "δε γαμάς" να το ξέρουμε και όποιος θέλει πάει και όποιος δε θέλει, δεν πάει! Αν δηλαδή εγώ πήγα εκεί και μου άρεσε από αρχιτεκτονικής άποψης η πολυκατοικία θα πρέπει να βομβαρδίσω τους συμφορουμίστες με πληροφορίες του τύπου "το εν λόγω θεραπευτήριο στεγάζεται σε νεοκλασικό πολυόροφο οίκημα. Οι απλές και λιτές γραμμές του, μαγνητίζουν το βλέμμα, ενώ η ανθισμένη βουκαμβίλια στην είσοδο, σε ταξιδεύει στην Αθήνα μιας άλλης εποχής. Ο ευγενικός θυρωρός, κατάλοιπο μιας άλλης εποχής, ρομαντικής, σου ανοίγει την πόρτα με ένα ζεστό χαμόγελο. Κλείνοντας την πόρτα του ασανσέρ, αγωνιάς να μεταφερθείς στον παράδεισο του 3ου ορόφου. Η διαδρομή φαντάζει ατελείωτη με τη γκάβλα που έχεις και δε βλέπεις την ώρα να αντικρύσεις τις μασατζούδες-δεσποσύνες. Τελικά δε μπριζόλιασα, αλλά πλήρωσα 80 ευρώ για μασάζ+20 για να μου βάλουν κι ένα άνθος βουκαμβίλιας στο πέτο, με την υπόσχεση πως την επόμενη φορά θα μου δώσουν ανθοδέσμη ολόκληρη. Είμαι σίγουρος πως προσέφερα ένα λιθαράκι στην πληροφόρηση των συναγωνιστών. Που'σαι Γεωργίου να κράξεις ρεεεεεε!!! :2funny:
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Η άποψη του καθενός είναι σίγουρα σεβαστή. Το θέμα όμως είναι πως επειδή οι αναγνώστες της παρούσας ιστοσελίδας και του συγκεκριμένου τόπικ, ειδικότερα, ενδιαφέρονται για τη "μπριζόλα", καλό είναι να γράφουν όσοι έχουν πληροφορίες επί του θέματος. Γι'αυτό και ανήκει το συγκεκριμένο τόπικ στα "Μασατζίδικα που γαμάς". Αν δε γάμησες φιλαράκο, γράψτο στα άλλα που "δε γαμάς" να το ξέρουμε και όποιος θέλει πάει και όποιος δε θέλει, δεν πάει! Αν δηλαδή εγώ πήγα εκεί και μου άρεσε από αρχιτεκτονικής άποψης η πολυκατοικία θα πρέπει να βομβαρδίσω τους συμφορουμίστες με πληροφορίες του τύπου "το εν λόγω θεραπευτήριο στεγάζεται σε νεοκλασικό πολυόροφο οίκημα. Οι απλές και λιτές γραμμές του, μαγνητίζουν το βλέμμα, ενώ η ανθισμένη βουκαμβίλια στην είσοδο, σε ταξιδεύει στην Αθήνα μιας άλλης εποχής. Ο ευγενικός θυρωρός, κατάλοιπο μιας άλλης εποχής, ρομαντικής, σου ανοίγει την πόρτα με ένα ζεστό χαμόγελο. Κλείνοντας την πόρτα του ασανσέρ, αγωνιάς να μεταφερθείς στον παράδεισο του 3ου ορόφου. Η διαδρομή φαντάζει ατελείωτη με τη γκάβλα που έχεις και δε βλέπεις την ώρα να αντικρύσεις τις μασατζούδες-δεσποσύνες. Τελικά δε μπριζόλιασα, αλλά πλήρωσα 80 ευρώ για μασάζ+20 για να μου βάλουν κι ένα άνθος βουκαμβίλιας στο πέτο, με την υπόσχεση πως την επόμενη φορά θα μου δώσουν ανθοδέσμη ολόκληρη. Είμαι σίγουρος πως προσέφερα ένα λιθαράκι στην πληροφόρηση των συναγωνιστών. Που'σαι Γεωργίου να κράξεις ρεεεεεε!!! :2funny:

:2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
παιζει η Σαντρα,
αν λεμε την ξανθια αδυνατη πουρομιλφοπιπινομασαζογαργαλιαρα κορασιδα
:s&m_2:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Τελικά συνεχίζουν να υπάρχουν κορόιδα που τα σκάνε κα μένουν με το πουλί στο χέρι  :bigdick:
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
λοιπόν παιδιά το μαγαζί όπως έχουμε πεί είναι παράρτημα του συγγρού 12 οπότε είναι πολύ απλό το πώς να κινηθεί κάποιος που ξέρει πράγματα και καταστάσεις να κινηθεί...
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
την σεριφισα στο συγγρου 12 ξερουμε πωσ την λενε???να δουμε θα πιασει το κολπο με τουσ γνωστουσ!!!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
παιζει μπριζολιτσα στο ιδρυμα???μονο  :pipa2:???
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
παιζει μπριζολιτσα στο ιδρυμα???μονο  :pipa2:???
[size=20pt]λοιπόν παιδιά το μαγαζί όπως έχουμε πεί είναι παράρτημα του συγγρού 12 οπότε είναι πολύ απλό το πώς να κινηθεί κάποιος που ξέρει πράγματα και καταστάσεις να κινηθεί...[/size]
 

stranger31

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρες σε όλους.

Ερώτησις : Εχει δοκιμάσει κανείς την Έλενα απο το εν λογω? Ξανθούλα, 30 φεύγα απο Μολδαβία.

 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ναι ρε μαγκα ειναι παραρτημα οπωσ λεσ αλλα τι να πεισ!!ειχα παει στη συγγρου και με εστειλαν απο δω να δω και τησ κοπελεσ!!!αν μου πει ποια σε εστειλα τι θα πω??η γκεσταπο!!!!αχχχαααχχααν θεσ στειλε πμ το ονομα τησ σεριφ απο συγγρου τουλαχιστον να εχω ενα κρυφο χαρτι!!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
μηπωσ εννοεισ καλλιροησ 12???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom