Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 184K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ονοματα δεν θυμάμαι...έχει ουσιαστικά τις ίδιες με το αδερφό μαγαζί απλά τις σκαντζάρουν...ΣΚ παίζει μια μαυρούκα απο βραζιλία έτσι και έτσι.. αλλά είναι γελοίο γιατί στις στήλες του Ολυμπίου Διός για 45λεπτά πληρώνεις 80-100 και στη σκουφά για την ίδια κοπέλα σου ζητά 15-200....

απορω πως ειναι ανοικτο.....
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
απορω πως ειναι ανοικτο.....
καλησπερα παιδια,
προσφατη επισκεψησ το εν λογω "spa".. ο χωρος ηταν μακραν ο καλυτερος απο τα λιγα που εχω επισκεφθει και δεν σε προδιαθετει οτι παιζει κατι..  ωστοσο ακομη και για απλο μασαζακι θα το επελεγα.. εν προκειμενω ειχε 4 κοπελεσς αν θυμαμαι καλα, Λαουρα η οποια μονο απαρατηρητη δεν περναει και σε σκλαβωνει με το χαμογελο και την ευγενεια της..νιωθεις αμεσως μια ανεκδιηγητη οικειοτητα.. επιπελον η Χριστινα η οποια σε δελεαζει ειναι η αληθεια να την επιλεξεις αν και δεν πολυμιλησα μαζι της.. οι υπολοιπες 2 δεν συκρατησα τα ονοματα ωστοσο η μια ηταν ελληνιδα ξανθια και ομορφη.. τιμες 80€ το απλο +20 για σαουνα ή χαμαμ και + 10 αν θελεις μασαζ μεσα σε σαουνα η χαμαμ.
Δεν ξερω για τους προλαλισαντες αλλα εγω το απολαυασα τωρα ειναι και θεμα χημειας ισως τι να πω.. αλλα σιγουρα παιζει  παραπανω απο μασαζακι  :cum:  :pipa2:  :kissass2:  :fuck2:
προσωπικα θα το ξανα επισκεφθω.. γιατι μου αρεσε απο καθε πλευρα  ;) ( πηρα προγραμμα με χαμαμ και αξιζε η εμπειρια )!!!
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Αυτά είναι... 80 ευρώ και αγάμητος.Στην υγειά των κορόιδων που τα σκορπάνε.Αρε θύματα  :2funny:
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Αυτά είναι... 80 ευρώ και αγάμητος.Στην υγειά των κορόιδων που τα σκορπάνε.Αρε θύματα  :2funny:
καλησπερα τρελοκοτσιδου..
αν εχεις κατι καλυτερο υποψιν σου, ευχαριστως να το ακουσω.. να τοε πισκεφτω να εχω αποψη και το ξανασυζηταμε να προτιμας ;)..
τωρα για το αγαμητος η οχι.. ας το ξερει ο καθενας μας καλυτερα..ετσι δεν ειναι ;)...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
έφαγες μπριζόλα τελικά ή όχι παίχτη μου,μη μας κρατάς σε αγωνία  :helpplea:
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Αυτό για εξήγησέ το αν θες φίλε λίγο  :think:
καλημερα "κεφοσπιτι"
αυτοπου ενοοω ειναι οτι ηταν πολυ φιλικη και σε σχεη με τις υπολοιπες 3 που συστηθηκαν ηταν μακραν η πιο φιλικη και πιο χαμογελαστη.. ασε που και απο αποψη παρουσιαστικου εμενα μου εκανε [περισσοτερο κλικ για να σου πω την αληθεια μαζι με την χριστινα.. ωστοσο η αντιμετωπιση της ηταν που με κερδισε και την προτιμησα. ελπιζω να σε καλυψα.. οσο αναφορα τις υπηρεσιες της εγω εμεινα απολυτα ικανοποιημενος  ;)
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια,
προσφατη επισκεψησ το εν λογω "spa".. ο χωρος ηταν μακραν ο καλυτερος απο τα λιγα που εχω επισκεφθει και δεν σε προδιαθετει οτι παιζει κατι..  ωστοσο ακομη και για απλο μασαζακι θα το επελεγα.. εν προκειμενω ειχε 4 κοπελεσς αν θυμαμαι καλα, Λαουρα η οποια μονο απαρατηρητη δεν περναει και σε σκλαβωνει με το χαμογελο και την ευγενεια της..νιωθεις αμεσως μια ανεκδιηγητη οικειοτητα.. επιπελον η Χριστινα η οποια σε δελεαζει ειναι η αληθεια να την επιλεξεις αν και δεν πολυμιλησα μαζι της.. οι υπολοιπες 2 δεν συκρατησα τα ονοματα ωστοσο η μια ηταν ελληνιδα ξανθια και ομορφη.. τιμες 80€ το απλο +20 για σαουνα ή χαμαμ και + 10 αν θελεις μασαζ μεσα σε σαουνα η χαμαμ.
Δεν ξερω για τους προλαλισαντες αλλα εγω το απολαυασα τωρα ειναι και θεμα χημειας ισως τι να πω.. αλλα σιγουρα παιζει  παραπανω απο μασαζακι  :cum:  :pipa2:  :kissass2:  :fuck2:
προσωπικα θα το ξανα επισκεφθω.. γιατι μου αρεσε απο καθε πλευρα  ;) ( πηρα προγραμμα με χαμαμ και αξιζε η εμπειρια )!!!

σαν να ακουω τον Πουρουπουπου να κανει διαφημιση!!!  :2funny: :2funny:

ακου "σε δελεαζει ειναι η αληθεια να την επιλεξεις" , "σε σκλαβωνει με το χαμογελο και την ευγενια της"!!! μηπως πρεπει να της παμε το τριπτυχο λουλουδια-σοκολατακια-αρκουδακι για να μας κανει την χαρη να μας κατσει το βρωμομουνο που το παιζει και κυρια? ρε ουστ!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Νάσαι καλά παίχτη
Καλή η μπριζόλα τελικά δε μας είπες
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
καλα, εδω δε παταγε ανθρωπος στο Σ-12 θα παει στο νεο? εγω εχω να παω εκει απο την εοχη της Πιου και τησ Σαντρας.
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
σαν να ακουω τον Πουρουπουπου να κανει διαφημιση!!!  :2funny: :2funny:

ακου "σε δελεαζει ειναι η αληθεια να την επιλεξεις" , "σε σκλαβωνει με το χαμογελο και την ευγενια της"!!! μηπως πρεπει να της παμε το τριπτυχο λουλουδια-σοκολατακια-αρκουδακι για να μας κανει την χαρη να μας κατσει το βρωμομουνο που το παιζει και κυρια? ρε ουστ!!
καλησπερα, η αληθεια ειναι οτι δεν σε ξερω προσωπικα και φυσικα ουτε κι εσυ,
το γεγονος ειναι ομως οτι ο καθενας μας καταγραφει μια προσωπικη μας εμπειρια η αισθηση που αποκομισε απο την επισκεψη του σε καποιο μυοχαλαρωτικο ιδρυμα, τωρα αν εσυ προτιμας το τριπτυχο: μαστιγιο-ξυλο- φτυσιματακι.. δεν να νομιζω να εχει μεγαλη απηχηση!! αλλα σεβομαι την γνωμη σου και οσο και να διαφωνω θα συνεχισω να μαχομαι να μπορεις να την εκφραζεις ελευθερα οπως ελεγε και καποιος σοφος!! εν προκειμενω τωρα, θεωρω οτι και οι εκαστοτε κοπελες θεραπευτριες κανουν μια δουλεια και το ποσο τις σεβομαστε η πως τις αντιμετωπιζουμε ειναι θεμα καθαρα ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ..ετσι δεν ειναι? τωρα σχετικα με το θεμα της διαφημισης.. αν εκανες τον κοπο να διαβασεις θα εβλεπες οτι εκανα αντιστοιχα αλλες 2 κριτικες σε αλλα 2 ιδρυματα που κατα την προσωπικη μου αποψη παντα δεν μου αρεσαν .. καποιος αλλος ομως μπορει να γουσταρε..
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
σαν να ακουω τον Πουρουπουπου να κανει διαφημιση!!!  :2funny: :2funny:

ακου "σε δελεαζει ειναι η αληθεια να την επιλεξεις" , "σε σκλαβωνει με το χαμογελο και την ευγενια της"!!! μηπως πρεπει να της παμε το τριπτυχο λουλουδια-σοκολατακια-αρκουδακι για να μας κανει την χαρη να μας κατσει το βρωμομουνο που το παιζει και κυρια? ρε ουστ!!
Δεν νομιζω ότι εχεινοημα να το αναλυσουμε περισσοτερο.. ουτως η αλλως ειμαστε εδω για να παραθετουμε καποια εμπειρια ή αίσθηση που αποκομίσαμε επισκεπτομενοι καποιο ίδρυμα προκειμενου να ααλληλοενημερωνομαστε και να μην πεταμε τα λεφτα μας αδικα.
Η καθε αποψη ομως δεν πααυει αν ειναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ και μπορει καλιστα να θεωρηθει διαδημιση ή δυσφήμιση!! ετσι δεν ειναι?.. το ευκολο εινια να πεταει ο καθενας μια παραθεση σε μια καταχωριση καιν α λεει ειναι διαφημιση!! αλλα ο σκοπος πουγραφουμε ( οσοι γραφουμε δηλαδη) ειναι να ενημερωνομαστε ο καθενας απο τις εμπειριες του αλλου .. και ο καθενας μας ας κρινει και ας κριθει!!
καλο απογευμα
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
τελικα το ιδρυμα προσφερει μπριζολα η οχι??να ξερουμε!!! :fuck1: :pipa2:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
καλησπερα τρελοκοτσιδου..
αν εχεις κατι καλυτερο υποψιν σου, ευχαριστως να το ακουσω.. να τοε πισκεφτω να εχω αποψη και το ξανασυζηταμε να προτιμας ;)..
τωρα για το αγαμητος η οχι.. ας το ξερει ο καθενας μας καλυτερα..ετσι δεν ειναι ;)...
Άμα είναι να σκάς 80άρες κάθε φορά για αναγνωριστικές χωρίς να φάς μπριζόλα και μέχρι να εξοικιωθούν οι μασατζούδες τότε με γειά σου με χαρά σου.Δικά σου λεφτά χαλάς όχι δικά μου.
Εγώ στα ιδρύματα που πάω από την πρώτη φορά που πάω τρώω μπριζόλα (εκτός από 1-2 φορές που την πάτησα ΄και φυσικά δεν ξαναπήγα).
Τώρα το παραμυθάκι που σας λένε οι μασατζούδες οτι από τη 2η φορά θα έχει και μπριζόλα σε άλλους ποιάνει σε άλλους όχι.Εγώ παραμυθάκια για μικρά παιδιά σταμάτησα να ακούω εδώ και πολλά χρόνια.
Σε μπουρδέλο που προσφέρει ΚΑΙ μασάζ πας και όχι σε αμιγώς μασατσίδικο οπότε αυτά περί 2ης φοράς τα ακούω βερεσέ.Αν ήθελα μόνο μασάζ θα έδινα 60 ευρώ και θα πήγαινα αποκλειστικά σε επαγγελματία μασεζ και όχι μπουρδελομασατσίδικο.Αλλά είπαμε...Εκεί έξω από κορόϊδα νααααααααααααααααααα
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
Εσύ ρε φίλε είσαι μεγάλος μάγκας και γαμάς από την πρώτη φορά. Ασε εμάς τα κορόιδα να πληρώνουμε.

Κλασσική ελληνάρα, μαγκιά σε όλο της το μεγαλείο
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
Δεν νομιζω ότι εχεινοημα να το αναλυσουμε περισσοτερο.. ουτως η αλλως ειμαστε εδω για να παραθετουμε καποια εμπειρια ή αίσθηση που αποκομίσαμε επισκεπτομενοι καποιο ίδρυμα προκειμενου να ααλληλοενημερωνομαστε και να μην πεταμε τα λεφτα μας αδικα.
Η καθε αποψη ομως δεν πααυει αν ειναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ και μπορει καλιστα να θεωρηθει διαδημιση ή δυσφήμιση!! ετσι δεν ειναι?.. το ευκολο εινια να πεταει ο καθενας μια παραθεση σε μια καταχωριση καιν α λεει ειναι διαφημιση!! αλλα ο σκοπος πουγραφουμε ( οσοι γραφουμε δηλαδη) ειναι να ενημερωνομαστε ο καθενας απο τις εμπειριες του αλλου .. και ο καθενας μας ας κρινει και ας κριθει!!
καλο απογευμα

στην ουσια δεν ειπες τιποτα κακο/παραξενο για το μαγαζι, ολα ηταν μελι-γαλα, ονειρεμενα , εσκασες μια 80αρα για να σου τριξουν την πλατη (σε εποχη ΔΝΤ, τροικας και περεστροικας), και το συνιστας σαν μια πολυ καλη επιλογη! εχεις δικιο....ο καθενας κρινεται απο αυτα που λεει..
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Εσύ ρε φίλε είσαι μεγάλος μάγκας και γαμάς από την πρώτη φορά. Ασε εμάς τα κορόιδα να πληρώνουμε.

Κλασσική ελληνάρα, μαγκιά σε όλο της το μεγαλείο
Δεν είμαι μάγκας.Απλά δεν μου περισσεύουν λεφτά για πέταμα.
Εσένα τον ελληνάρα που του τρέχουν από τα μπατζάκια και δεν τον νοιάζει δεν σε χαλάει να σου χαιδεύουν το κωλαράκι σου ε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom