Νέα

Τυχαίες συναντήσεις με γνωστές μας εκδιδόμενες, σε δημόσιους χώρους κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 136408
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
οι συναντήσεις στο δρόμο ενώ πάει προς / φεύγει από αλλαγή βάρδιας μετράνε?

να βαδίζουν σε μικρή απόσταση προς την είσοδο, ή να περιμένεις μαζί της απέξω και να κάνεις χαβαλέ, ή να βγαίνει από ή να μπαίνει σε αυτοκίνητο....

Μια φορά στο κέντρο σε ένα στενό περίμενα μαζί με την κοπέλα έξω στο δρόμο, επειδή δεν είχε ανοίξει η υπηρεσία (είχε τύχει κάτι και ήταν κλειστά). Είχε έλθει και ένας άλλος ήταν λίγο αμήχανος. Μάς έπαιρναν μάτι από το γύρω. Φαντάσου να το κάναμε και επιτόπου... ένα στα πεταχτά!. Τελικά ήλθε και ξεκλείδωσε και ακολουθήσαμε την "κανονική οδό"

 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
453
αμα παιρνεις 100 συν 25 το χοτελ 125 αμα παιρνει κανα 400 αυτος κλαφατα χαραλαμπε θα κανει το παξιμαδι του σκατο


κ στη νυχτα τι παιρνει?εκτος αν κανει βρωμοδουλειες

80 παιρνω κ με δεχεται σπιτι του οταν λειπουν οι γονεις στο εξοχικο...οσο για τις νυχτερινες βρωμοδουλειες ξερεις πολλους που να τις κανουν και μετα να δουλευουνε πρωι part time για 400 ευρω?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Στη Θεσσαλονίκη?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Πριν χρόνια είχα πετύχει μια εργαζόμενη σε ένα καφέ σε μικρή απόσταση από το χώρο δουλειάς της. Εγώ περνούσα τυχαία απο εκεί για άσχετη δουλειά, εκείνη έπινε καφέ και θα πήγαινε για αλλαγή βάρδιας. Δεν την ενόχλησα.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Πάντως η "αποκάλυψη" γίνεται όταν δεις κάποια στο δρόμο όταν μπαίνει για / ή όταν φεύγει από τη δουλειά.

Στα μάτια μου άλλες απομυθοποιήθηκαν (παρά τους κατά καιρούς γραπτούς διθυράμβους), κάποιες όμως μυθοποιήθηκαν  έτι περαιτέρω.
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Πριν 13 μήνες είχα επισκεφθεί μια ιεροδουλη στον οίκο ανοχής που δούλευε.. Και μετά από 2 βδομάδες.. Έτυχε να με επισκεφθεί στον χώρο εργασίας μου... Δεν είπα τίποτα.. Μάλλον δεν με θυμάται.. Και καλύτερα κιόλας..  :erection:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Πάντως η "αποκάλυψη" γίνεται όταν δεις κάποια στο δρόμο όταν μπαίνει για / ή όταν φεύγει από τη δουλειά.

Στα μάτια μου άλλες απομυθοποιήθηκαν (παρά τους κατά καιρούς γραπτούς διθυράμβους), κάποιες όμως μυθοποιήθηκαν  έτι περαιτέρω.

Για περιέγραψέ μας λίγο παραπάνω αυτό το "έτι περαιτέρω" γιατί έχει ενδιαφέρον...
Εννοείς ότι η κανονική casual εμφάνιση, ήταν αυτή που αναδείκνυε τις κοπέλες ενώ π.χ. γυμνές σε σαλονάρισμα δεν σε είχαν ενθουσιάσει;
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.285
Πόντοι
1.600
Μόνος στο αμάξι και σταματημένος σε φανάρι βλέπω στη διάβαση πεζή μιλφ cg που είχα συναντήσει ακριβώς την προηγούμενη μέρα.
Κατεβάζω παράθυρο , κορνάρω και λέω "Σπάστα όλα καύλα!!!" - καγκουροατάκα που λένε οδηγοί σε γκόμενες στο δρόμο.
Τρόμαξε και με κοίταξε θυμωμένα  και μετά από λίγο με πήρε τηλ. Όταν το σήκωσα μου είπε
"Τι μαλάκα ισε ντεν σε είπα αμα με ντις έξω να μην κερετησις??" :uglystupid: :uglystupid:

 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.859
Like
453
Πόντοι
36
Μόνος στο αμάξι και σταματημένος σε φανάρι βλέπω στη διάβαση πεζή μιλφ cg που είχα συναντήσει ακριβώς την προηγούμενη μέρα.
Κατεβάζω παράθυρο , κορνάρω και λέω "Σπάστα όλα καύλα!!!" - καγκουροατάκα που λένε οδηγοί σε γκόμενες στο δρόμο.
Τρόμαξε και με κοίταξε θυμωμένα  και μετά από λίγο με πήρε τηλ. Όταν το σήκωσα μου είπε
"Τι μαλάκα ισε ντεν σε είπα αμα με ντις έξω να μην κερετησις??" :uglystupid: :uglystupid:
:2funny: :2funny:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Εχω πάει για σερβις την μηχανη ενός φίλου κάπου στου Φιξ, και ενω ετοιμαζομουνα να την καβαλησω και να φύγω, περναει απο μπροστα το ....θεόμουνο.(Βγηκε απο κομμωτήριο)  - "Κοιτα ρε ενα παιδι" μου λέει ο μάστορας. Απαντηση δικια μου που τον αφησε κάγκελο: "Τωρα αν σου πω οτι την έχω πάρει θα με πιστέψεις"; Αγαλμα ο τύπος..... Ητανε η γνωστη Νικόλ (υπαρχει θεμα εδω για αυτη). Βεβαια πριν γινει γνωστη τηλεοπτικος μαιντανος, και πριν κανει τα χειλη της σαν της μαιμούς.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Εχω πάει για σερβις την μηχανη ενός φίλου κάπου στου Φιξ, και ενω ετοιμαζομουνα να την καβαλησω και να φύγω, περναει απο μπροστα το ....θεόμουνο.(Βγηκε απο κομμωτήριο)  - "Κοιτα ρε ενα παιδι" μου λέει ο μάστορας. Απαντηση δικια μου που τον αφησε κάγκελο: "Τωρα αν σου πω οτι την έχω πάρει θα με πιστέψεις"; Αγαλμα ο τύπος..... Ητανε η γνωστη Νικόλ (υπαρχει θεμα εδω για αυτη). Βεβαια πριν γινει γνωστη τηλεοπτικος μαιντανος, και πριν κανει τα χειλη της σαν της μαιμούς.

Είναι λίγο-πολύ παραλλαγή αυτού που περιέγραφα στο εισαγωγικό μήνυμα, με τη διαφορά ότι εδώ το "πω, πω μανάρα μου!" το
λέει ένας τρίτος! Ενδιαφέρουσα φάση και αυτή!
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Έχω πετύχει τρεις φορές την ίδια σε μαγαζιά με παιδικά ρούχα ή παιχνίδια. Προφανώς νονά και/ή μαμά. Μάλλον θα μένει στην περιοχή για να την πετύχω τρεις φορές. Και τις τρεις φορές με αναγνώρισε και απλά προσπέρασε. Λογική και σεβαστή αντίδραση.

Πάντως το να είναι πιθανόν μουνάρα και να την έχουμε πάρει, νομίζω ότι το ένα δεν αναιρεί το άλλο.
 

giannimora

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Κριτικές
7
Like
93
Πόντοι
0
Αν βγαινεις στα νοτια προαστια,εχεις πολλες πιθανοτητες να σου κατσει τετοια φαση..ειναι οπως λενε hotspot..αλλα μιλαμε για επαγγελματιες, δυο φορες που μου ετυχε σε καφετερια των νοτιων διαπιστωσα διακριτικοτητα..
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Αν βγαινεις στα νοτια προαστια,εχεις πολλες πιθανοτητες να σου κατσει τετοια φαση..ειναι οπως λενε hotspot..αλλα μιλαμε για επαγγελματιες, δυο φορες που μου ετυχε σε καφετερια των νοτιων διαπιστωσα διακριτικοτητα..

Σωστός.. μου έχει τύχει Γλυφάδα 2 φορές να συναντήσω στριπτιτζού στο baron
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Πριν από λίγη ώρα, σε εσωτερικό διάδρομο Mall: παρατηρώ από την αντίθετη κατεύθυνση να πλησιάζει μια όμορφη κοπέλα,
ντυμένη προσεγμένα casual, με παρέα δύο πεταχτούλες φίλες της. Πλησιάζοντας περισσότερο, τα βλέμματά μας διασταυρώθηκαν
(άργησα να πάρω στροφές, διότι η ντυμένη εικόνα δεν συνδυαζόταν με αυτή που είχα γνωρίσει υπό άλλες συνθήκες)
και από διερευνητικά-αναγνωριστικά, τα σιωπηλά βλέμματα έγιναν στα επόμενα δευτερόλεπτα έντονα και επίμονα. Πριν προσπεραστούμε, ένιωσα
να με διαπερνά ένα αρνητικό κύμα, στον απόηχο μιας δύσκολης ώρας που είχαμε περάσει προ αρκετών μηνών και εν γνώσει
του γεγονότος ότι σε συναδέλφους είχα αναφερθεί επικριτικά στην κοινή εμπειρία μας....



 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
πριν απο κανα χρονο ειχα παρει ενα ουκρανικο αρμα απο φιλο που μολις ειχε φτασει στην πολη και την δοκιμασα πριν καταληξει σε μαγαζια της πολης.... Σκετο κομοδινο στην αρχη (αβγαλτη )αλλα υπερπανεμορφη οποτε χαλαλι το 80αρι......
Μετα απο 6μηνες την πετυχαινω σε μπουρδελοτσαρκα και στο σαλοναρισμα με γνωρισε και μου ειπε να περασω για να με αποζημιωσει!!!!! Οντως απο τα καλυτερα γαμισια σε μπουρδελο......
Προχτες περιμενω σε μαγαζι και οπως κοιταω προς τα εξω .... τσουπ η ιδια συννοδηγος σε 7αρα μπεμπα...... με βλεπει , εγω εντελως αταραχος , και κολλησε..... Ο δικος της ηταν πισω μου  :2funny:.
Σχεδον Ανεκφραστη , εσκασε ενα χαμογελακι , και στα 10 λεπτα που κρατησε το σκηνικο δεν ξεκολλησε τα ματια της απο πανω μου..... Αντε τωρα να το ξαναγαμησεις αυτο...... :headbang: :headbang:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
έχω βγεί μερικές φορές με ιερόδουλες για καφέ μιλάμε καμμιά 10ρια  φοορές τα 20 χρόνια.είναι τόσο αλλαγμένα τα χαρακτηριστικά τους μαλί μακιγιαζ βάψιμο που δύσκολα θα την αναγνωρίσεις και ας την έχεις πάρει και 20 φορές.....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.490
Πόντοι
5.577
έχω βγεί μερικές φορές με ιερόδουλες για καφέ μιλάμε καμμιά 10ρια  φοορές τα 20 χρόνια.είναι τόσο αλλαγμένα τα χαρακτηριστικά τους μαλί μακιγιαζ βάψιμο που δύσκολα θα την αναγνωρίσεις και ας την έχεις πάρει και 20 φορές.....

σε κερασαν ποτε τυπε?  :S
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
σου εχει περασει αραγε ποτε απ το φτωχο μυαλο σου οτι πολλες απο μας στην καθημερινοτητα μας δε θα κλεινομαστα ποτε σε μια τουαλετα να κανουμε μαλακιες?κι οτι ισως να ειμαστε πολυ πιο κιμπαρισσες απο καποιες αλλες ?

δεν μπορεί να καταλάβει το πώς διαχωρίζετε την ζωή σας στα δύο, εγώ μπορώ γιατί έχω ζήσει Γερμανία όπου πολλά πράγματα ειναι απομυθοποιημένα, μεταξύ άλλων και αυτό το επάγγελμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom