Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
IMG_9630.jpeg
Να έρθω σινεμά;;;;;
Τύπισσα σε περιμένουμε καθημερινά μετά τις 24:00 που μαζευόμαστε όλα τα ζόμπι :rockon::rockon:
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
33
Κριτικές
5
Like
222
Πόντοι
0
Γκλορυχολ παίζει?και αν παίζει ξέρεις τι βρίσκεται εκατέρωθεν των τρυπών η βάζεις ψωλή και άγνωστο τι στο ρουφάει?
Κάτσε για να καταλάβω, εσύ δηλαδή ζητάς gloryhole με δήλωση του νόμου 105 και ταυτοπροσωπία;
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Γκλορυχολ παίζει?και αν παίζει ξέρεις τι βρίσκεται εκατέρωθεν των τρυπών η βάζεις ψωλή και άγνωστο τι στο ρουφάει?


Όχι και άγνωστο φίλε, διαλεχτά μοντέλα στο ρουφάνε. Τι περιμενες, κάνα μουσατο βρωμιάρη βαγγελα? Απαπα. Τώρα αν είσαι μερακλής έχει και γκλορυχολ με γετι
 

xymadio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.891
Like
24.585
Πόντοι
4.656
Τύποι που ψάχνετε να τον φάτε λύστε μου μια απορία (χωρίς να θέλω να πηγαίνω γυρεύοντας).
Εφόσον έχετε την οικονομική άνεση να πηγαίνετε συχνά γιατί δεν τα ρίχνετε σε κάποιον να σας γαμησει σπίτι σας και με άνεση;
Ήρεμα απλά ρωτάω
 

Cross_Lena

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2023
Μηνύματα
29
Like
46
Πόντοι
0
Τύποι που ψάχνετε να τον φάτε λύστε μου μια απορία (χωρίς να θέλω να πηγαίνω γυρεύοντας).
Εφόσον έχετε την οικονομική άνεση να πηγαίνετε συχνά γιατί δεν τα ρίχνετε σε κάποιον να σας γαμησει σπίτι σας και με άνεση;
Ήρεμα απλά ρωτάω
Είναι σαν να ρωτάς εναν straight γιατί γαμαει και γυναίκες που θα γνωρίσει στο κλαμπ και δεν αρκείται σε πουτανες
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
309
Like
395
Πόντοι
21
Τύποι που ψάχνετε να τον φάτε λύστε μου μια απορία (χωρίς να θέλω να πηγαίνω γυρεύοντας).
Εφόσον έχετε την οικονομική άνεση να πηγαίνετε συχνά γιατί δεν τα ρίχνετε σε κάποιον να σας γαμησει σπίτι σας και με άνεση;
Ήρεμα απλά ρωτάω
αυτη ειναι η καυλα
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.891
Like
24.585
Πόντοι
4.656
Είναι σαν να ρωτάς εναν straight γιατί γαμαει και γυναίκες που θα γνωρίσει στο κλαμπ και δεν αρκείται σε πουτανες
Έθεσες την ερώτηση μου με άλλα λόγια αλλά όχι με ολοκληρωμένη απάντηση (εκτός αν δεν το κατάλαβα εγώ οπότε mea culpa).

Eφόσον έχετε την άνεση να πληρώνετε συχνά να πηγαίνετε σε ένα μέρος με τις πιθανότητες να είναι 50-50 στο να περάσετε καλά,γιατί να μην έχετε ένα στάνταρ εραστή να τον πληρώνετε με τα ίδια λεφτά για πιο σίγουρη απόλαυση ;

Και πάλι χωρίς παρεξήγηση το έχω ως απορία αυτό που περιγράφω, δηλαδή αν είχα λεφτά να πηγαίνω στις πουτανες θα έκλεινα συμφωνία με μια και θα πήγαινα μαζί τής συχνά,δε θα πήγαινα σε κλάμπ ναι συνέχεια λεφτά μπας και πετύχω τπτ , έπαιρνα δεν έπαιρνα απάντηση από ένα σχετικό ομαδικό τσατ , χωρίς παρεξηγήσεις πάντα
 
Τελευταία τροποποίηση:

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
33
Κριτικές
5
Like
222
Πόντοι
0
Τύποι που ψάχνετε να τον φάτε λύστε μου μια απορία (χωρίς να θέλω να πηγαίνω γυρεύοντας).
Εφόσον έχετε την οικονομική άνεση να πηγαίνετε συχνά γιατί δεν τα ρίχνετε σε κάποιον να σας γαμησει σπίτι σας και με άνεση;
Ήρεμα απλά ρωτάω
Μάλλον είναι γνήσια η απορία. Αν ενημερωθείς για τις τιμές που παίζουν στην αγορά μάλλον θα αρχίσεις το ζιγκολίκι, όλοι μας το έχουμε σκεφτεί να το αρχίσουμε αλλά ας όψεται η κοινωνική σύμβαση που λέγεται "συμβατική ηθική" που μας την φύτεψαν από πολύ νωρίς στον εγκέφαλο. Κοινώς, είναι σαν να ρωτάς "γιατί δίνετε 10ευρώ είσοδο και ό,τι αρπάξει ο κώλος σας, και δεν πληρώνετε μαμιά που χρεώνει 100άρια και βάλε τη φορά". Μια ματιά στο φόρουμ εδώ θα σε πείσει ότι δεν είναι καθόλου λίγοι αυτοί που με το 10ευρω σε μια βραδιά τρώνε δυο-τρεις μόνο για επιδόρπιο.
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
0
Τύποι που ψάχνετε να τον φάτε λύστε μου μια απορία (χωρίς να θέλω να πηγαίνω γυρεύοντας).
Εφόσον έχετε την οικονομική άνεση να πηγαίνετε συχνά γιατί δεν τα ρίχνετε σε κάποιον να σας γαμησει σπίτι σας και με άνεση;
Ήρεμα απλά ρωτάω
έχει την καυλα του να γίνεται φάση ενώ σε βλέπουν άλλοι. Προσωπικά εμένα αυτό μου αρέσει, το οποίο δεν γίνεται αν πληρώσεις 1 άτομο. Επίσης είναι πολύ οικονομικότερο, αν κάποιος παίρνει 100 την ώρα, αυτό είναι 10 επισκέψεις. Σε 10 επισκέψεις μπορείς να βρεις πολύ περισσότερους από 1 για να κανεις φάση :)
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.891
Like
24.585
Πόντοι
4.656
σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις, περίμενα μπινελικι για τέτοιο θρέντ και όχι πολιτισμένα πράγματα (χωρίς παρεξήγηση πάντα).
Προτιμώ να παίξω σε τσόντα τύπου pov (η έστω να καλύπτεται με μάσκα η θολούρα το πρόσωπο μου) παρά να κάνω τον ζιγκολό,ούτε εμένα μου βγαίνει γαμπρέ,πρέπει να είσαι πάρα μα πάρα πολύ χάλια οικονομικά για να κάνεις τέτοια κίνηση στη ζωή.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Crace

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
0
Όποιος είναι τώρα μέσα μπορεί να στείλει;)
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
221
Πόντοι
1
Σήμερα α Κυριακή μεσημέρι απόγευμα έχει κόσμο ;;
 

agori4wrimous

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα. Σκεφτομαι να παω την Παρασκευη το απογευμα. Επειδη δεν εχω ξαναπαει, αν στηθω με στρινγκακι σε καμπινα, θα ερθει κανεις να με γαμησει ή κολλανε γενικα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom