Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
211
Πόντοι
21
χθεσινοβραδυνη επισκεψη 21.00-23.30 ηταν αρκετα καλα αν και στην αρχη λιγο υποτονικα. επαιξαν 2 γερα σκηνικα στους καναπεδες πανω με 3 ατομα και μερικους να παιρνουν ματι, και στη συνεχεια σε καμπινα στο ισογειο με μισανοιχτη την πορτα. Γυρω στις 23.15 εσκασε ζευγαρι αρκετα εφανισιμο γυρω στα 30-35. εκατσαν σε καναπε στο ισογειο και κλασικα αρχισαν ολοι να τρεχουν απο πισω. λιγο μετα εφυγα δεν ειδα τι εκαναν.
Αν ηταν αλλος συναδελφος εκει και ειδε να μας πει...
 

Pedrokapotas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2024
Μηνύματα
8
Like
13
Πόντοι
0
Γκλορυχολ παίζει?και αν παίζει ξέρεις τι βρίσκεται εκατέρωθεν των τρυπών η βάζεις ψωλή και άγνωστο τι στο ρουφάει?
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Το πρωί οικοδομικά και το βράδυ κλαρίνο,μαζί με τον χοντρό σεκιούριτι φίλο του ο Νίκολαρας.
1710861300457.jpeg
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
26
Βλέπω πως κάποιοι από εσάς κράζετε άσχημα την Νικόλ αλλά εγώ ξέρω πως όταν έρχεται στο σινεμά ξεροσταλιαζετε έξω από την καμπίνα για να μπείτε να πηδήξετε με σειρά και κάποιοι από εσάς παρακαλάνε κιόλας γιατί τρώτε και άκυρα
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
Βλέπω πως κάποιοι από εσάς κράζετε άσχημα την Νικόλ αλλά εγώ ξέρω πως όταν έρχεται στο σινεμά ξεροσταλιαζετε έξω από την καμπίνα για να μπείτε να πηδήξετε με σειρά και κάποιοι από εσάς παρακαλάνε κιόλας γιατί τρώτε και άκυρα
Μωρό μου μην ασχολείσαι γιατί σίγουρα δε λένε για εμένα , απλά είναι κάποιοι που έχουν φάει άκυρο λόγω βρωμιάς η ηλικιωμένης ηλικίας
Εγώ σίγουρα δεν ήμουν αυτές τις μέρες γιατί έπαιζα στον Πειραιά που είχα καλεστεί από ζευγάρια στο γνωστό μαγαζί !!!
Κ έγινε κ χαμός ! Το ότι δε θα δείξω τη φάτσα μου στον οποιοδήποτε εκεί μέσα για εσάς σημαίνει "πικροχολα σχόλια"
Αλλά κ πάλι εγώ περνάω υπέροχα κάθε φορά κ εσείς οι λίγοι όχι :)
Φιλάκια σε ολους
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
194
Like
282
Πόντοι
21

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

xymadio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Τετάρτη απόγευμα λίγος κόσμος αλλά τον έδωσα πίπα σε δυο τύπους back to back στο διάδρομο πάνω. Είχα καιρό να επισκεφτώ αλλά άξιζε
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
Επίσκεψη Σάββατο βραδάκι κατα τις 8. Δεν ειχε πολύ κόσμο προφανώς λογω τριημέρου. Ομως έκανα καλές φάσεις. Στον πανω όροφο σαραντάρης με ωραιο κορμι και ψωλάρα μεγαλη και χοντρη μου έδωσε πιπα. Έχυσε χωρίς να πει κουβέντα και ψιλό απογοητεύτηκα γιατι ηθελα και γαμησι. Μετα απο κανα μισαωρο πάω στην πρώτη καμπίνα στο ισόγειο και το gloryhole ηταν ανοιχτό. Δεν περνάνε 5 λεπτα και έρχεται στη διπλα καμπίνα ο Καυλας. Βάζει την ψωλαρα του στο παράθυρο και ήθελε να με γαμησει. Τρομερός ρυθμός στο γαμησι και μου τα έριξε μεσα και στα κωλομερια. Κατόπιν έκανα 3 ακομη καλές φάσεις και κατα τις 10 αποχώρησα. Τελικα πετυχαίνεις και καλούς γαμιαδες με ψωλαρες στο μαγαζι.
 

nikk36096@gmail.com

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
65
Like
48
Πόντοι
0
Πρωτάρης θέλει να έρθει (ίσως με γυναικεία ρούχα )θέλω κάποιο 60plus παχουλός++ τρίχα+ καθαρός +++ υγιής+++ και λίγο υπομονή μεχρι να φύγει το άγχος ++μου αρέσει το ξεφτίλισμα πάντα με προφυλάξεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom