Νέα

Tραβέλια Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ερε χρυσοριχειο,,,,,ενασ ξεσκισμενοσ κωλοσ ειναι ο κοσμοσ ολοσ τελικα.
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.192
Like
8.065
ολες η τρυπες ειναι χρυσοριχειο  μωρο μου !! αρκει να ξερεις να τις εκμεταλευτης !
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δεν εχει εκπτωσεις σε αυτη την δουλεια ειδικα αν ο πελατης ειναι καινουργιος ....στην συνεχεια  κατι κανουμε μετα απο αρκετες συναντησεις !!!
Πθθθθθθθθθ.... νύφη με πρύκα και με τροίπα!!  :dancing:
:think:Παρεπιμτόντως μονοχισαισύ?
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.192
Like
8.065
μιαουυυυυυυυυυυυυ.....
 

Συνημμένα

  • acc2.gif
    acc2.gif
    95,8 KB · Εμφανίσεις: 58

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.192
Like
8.065
ΤΡΕΛΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ! ! ΜΟΥ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΣΑΝΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ! ! ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΟ

ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ ...


  :pipa3:  :pipa2:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
και πως αναστεναξε το ξενοδοχειο?μαζι με πιπα ειχε και ξυλιες ε?αρα οι αντοχες που ανεφερες πριν αφορουσαν εσενα.παντως αν πηρες απο μια 50αρα για μια πιπα απο 7 πιτσιρικαδες χαλαλι σου.εσυ ξερεις μωρο.αντε να οργαννωθω για πανω...
 

mental one

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
θα μας τρελανει ολους αυτη η νανσυ.κανεις δεν ξερει στα σιγουρα ποια ειναι που βγαινει.αν βγαινει δηλαδη..οπως και ναχει καθε γνωμη σεβαστη και χρησιμη.αντε ν δουμε..θα την πετυχουμε ποτε;
Παιδιά μην το γαμάτε το θέμα με τα χαζοκαυγαδάκια....Καλό είναι το θρεντ που ανοίχτηκε, αν και υπάρχει και ένα άλλο, που εμείς οι παλιοί το τιμήσαμε και ίσως το αγαπήσαμε πολύ.

Φίλε κάνεις λάθος, αυτή είναι στη φωτό η Λουίζα. Έχει σπίτι στο Βαρδάρη, στην Καραολή Δημητρίου. Έχω να την δω πάνω από 5 χρόνια, αλλά είναι αυτή αναμφισβήτητα που φαίνεται στην συγκεκριμένη φψτό.  Ήταν πολύ καύλα. Όμορφη, χυμώδης, καλό βυζί και νορμάλ προσόντα. Για τώρα δεν ξέρω.

Μην μπερδεύετε την Νάνσυ, που βγαίνει στην 26ης Οκτωβρίου με την Μαριλένα ή λέγε με Κέλλυ ή λέγε με Βίκυ.
η δεύτερη είναι αυτή που έχει προφίλ
εδώ εδώ και εδώ
Έχει ξαναγίνει μπέρδεμα με Νάνσυ. Αν ξέρει κάποιος ποια ακριβώς είναι η Νάνσυ ας βοηθήσει με περιγραφή και κριτική. 

Την Νίνα δεν την έχω δει ποτέ από κοντά, από όσα έχω διαβάσει έχει από καλές ως πολύ καλές κριτικές, (πολύ γυμνασμένο (fitness) κορμί, ενεργοπαθητική και πριν κάτι μήνες άλλαξε και κάτι πάνω της (φοβερό βυζί, λένε κάποιοι..)

Όντως η 26ης έχει κουράσει με τα ίδια πρόσωπα...Έχω πάρει από την συγκεκριμένη πιάτσα Ηλέκτρα, Φιόνα, Λουίζα και την άλλη μέσα στο μπλε πόλο (Σόνια νομίζω, αλλά λέω νομίζω γιατί δεν έλεγε πολλά...).
Η Ηλέκτρα για μένα ήταν η κορυφαία όλων.
Το απωθημένο μου η φίλη της η Κάτια, που όλο κάτι συνέβαινε και δεν την έβρισκα...
Οι ηλικίες τους όντως είναι 34-40 μάξιμουμ.
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τη νανσυ την πηρα εγω απο την 26ησ το καλοκαιρι ομωσ 50ε στο αμαξι ,αλλα υπαρχουν μεγαλα διαστηματα που εξαφανιζεται.
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.192
Like
8.065
θα μας τρελανει ολους αυτη η νανσυ.κανεις δεν ξερει στα σιγουρα ποια ειναι που βγαινει.αν βγαινει δηλαδη..οπως και ναχει καθε γνωμη σεβαστη και χρησιμη.αντε ν δουμε..θα την πετυχουμε ποτε;

καθε σαββατο παρασκευη  ειναι 100% εκει .. Απλος μαλλον θα περνας τις στιγμες που ειναι με πελατη .
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
ΝΙΝΑ καλησπέρα,από Κοζάνη Γιώργος,πότε μπορώ να σε δω κάτω Θεσσαλονίκη;
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.192
Like
8.065
Καλησπερα !! !! Λοιπο απο θεσσαλονικη θα επιστρεψω ... στην δουλεια τελη του μηνα ...  ...  :tits2:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Λοιπόν θα συμφωνήσω με το Al ο οποίος ήταν και ο μόνος σωστός ... φίλε μου David μάλλον έχεις καιρό να τις δεις όλες μαζί...  τέλος η φωτογραφία είναι απο την Λουίζα το επιβεβαιώνω και εγώ αλλά πιστεύω ότι θα έπρεπε να έχει καμία ακόμη.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.554
Πόντοι
12.525
Λοιπόν θα συμφωνήσω με το Al ο οποίος ήταν και ο μόνος σωστός ... φίλε μου David μάλλον έχεις καιρό να τις δεις όλες μαζί...  τέλος η φωτογραφία είναι απο την Λουίζα το επιβεβαιώνω και εγώ αλλά πιστεύω ότι θα έπρεπε να έχει καμία ακόμη.
σκεφτηκα οτι υπαρχει ισως το ακραιο ενδεχομενο να μην συστηνεται πλεον ως Νανσυ στην πιατσα γι'αυτο και πολλοι να μπερδευονται...στα προφιλ και στο φατσα και στο τς-ντεινιγκ δεν αναφερει πουθενα Νανσυ πλεον.

Οπότε βγαινει ο αλλος,ψαχνει Νανσυ και Νανσυ δε βρισκει...
Παντως θα ξαναπω οτι ειναι υπαρκτο προσωπο γιατι μερικοι εχουν αμφιβολια και ως προς αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom