Νέα

Tραβέλια Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
η λουιζα ειναι η ιδια που λεει ο αλ πως βγαινει στην 26ης με αυτοκινητο. ειναι καλη γενικα, αλλα δεν ειναι αυτη που φαινεται στην φωτογραφια στο σαιτ
Ε αρα δεν ειναι η ιδια....αυτο εννοεις??Ξερω ομως οτι η Λουιζα της 26ης εχει σπιτι καπου στο Βαρδαρη γι'αυτο υπεθεσα οτι ειναι η ιδια.
Ας μας λυσει καποιος την απορια ρε παιδια
 

mental one

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
η νανσυ ειναι η γνωστη στο τσ νταιτινγ .?για αυτο ποθ προειπεσ παραπανω
Ε αρα δεν ειναι η ιδια....αυτο εννοεις??Ξερω ομως οτι η Λουιζα της 26ης εχει σπιτι καπου στο Βαρδαρη γι'αυτο υπεθεσα οτι ειναι η ιδια.
Ας μας λυσει καποιος την απορια ρε παιδια
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525

mental one

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου αυτη εγω τις εχω στελει 100 μυνηματα στο φατσα και αλλα 100 στο τσ νταιτινγκ,ενα hello μου εχει πει ολο και ολο,και εσυ μου λεσ οτι κανει και πιατσα,εγω παντοσ ποτε δεν την πετυχα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
φιλε μου αυτη εγω τις εχω στελει 100 μυνηματα στο φατσα και αλλα 100 στο τσ νταιτινγκ,ενα hello μου εχει πει ολο και ολο,και εσυ μου λεσ οτι κανει και πιατσα,εγω παντοσ ποτε δεν την πετυχα.
ναι ειναι δυσκολη...
Τωρα τον χειμωνα ουτε εγω την πετυχα αλλα μολις πιασουν οι ζεστες καθε βραδυ ειναι εκει
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
εχθες ειχε ζεστη δηλαδη?
Που θες να καταληξεις τωρα δηλαδη??Σου λεω...το ποστο της ειναι στην 26ης Οκτωβριου και στηνεται διπλα στη Φιονα.Πραγματι δεν βγαινει πολυ συχνα...
 

mental one

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον απο προχθες η αναφορα,αλλα και παλι...
 

mental one

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
πουθενα δεν θελω να καταληξω,απλα σχολιαζω,και μαλλον ειναι εντελως για τον ... και μονο αρκει να δεισ τι γραφει στο προφιλ της.ουστ που μου σαι και δυσκολη
Που θες να καταληξεις τωρα δηλαδη??Σου λεω...το ποστο της ειναι στην 26ης Οκτωβριου και στηνεται διπλα στη Φιονα.Πραγματι δεν βγαινει πολυ συχνα...
 

tranylover

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
72
Like
5
Πόντοι
0
παιδια δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα η TRANS_NINA ειναι το τουμπανο το ιδιο πολυ καυλα θα προσπαθησω να βρεθω.
 

doctor87

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη οταν δινω ενημερωση πιατσας παρα πολλοι με ρωτανε σε πμ διαφορες λεπτομερειες θα κανω μια πολυ μεγαλη ανακεφαλαιωση-οδηγο σε σχεση με τις πιατσες τρανς τις Θεσσαλονικης.

Πιατσες τρανς εχουμε στα εξης σημεια:
1)Στην 26ης Οκτωβριου στο ξεκινημα...

Εκει εχουμε 4 πεζες τρανς,Φιονα,Νανσυ,Κελλυ και αλλη μια νεαρη ασχημη πολυ αδυνατη της οποιας το ονομα δεν ξερω.
Επισης εχουμε και 4 με αυτοκινητο,Ηλεκτρα,Σονια,Αντιγονη,Λουιζα συν αλλη μια σε μπλε πεζο(νομιζω Κατια) την οποια ομως εχω πολυ πολυ καιρο να δω οποτε δεν ξερω αν υπαρχει ακομα.
Αυτη η πιατσα ειναι θεωρητικα η αφροκρεμα λογω εμφανισης και ηλικιας.Αν και η μικροτερη και εκει ειναι καμια 35 χρονων πλεον

2)Οδος Σταθμου(δυτικη εισοδος πολης)
Απο το υψος που βρισκοταν η ταβερνα Παλιος Σταθμος και μεχρι το φαναρι με την κωλετη εχουμε τη Γιαννουλα πεζη,ισως η φθηνοτερη τρανς της πολης.Μπορει να σου παρει τσιμπουκι και τζαμπα.
Τη Γιωτα σε κοkκινο citroen,τη Νινα σε κιτρινο WV και αρκετα παραπανω λιγο πριν το φαναρι με Κωλετη τη Βικτορια πεζη.Η τελευταια εβγαινε παλιοτερα σε ασημι clk εκει κοντα.
Αραια και που στον ιδιο δρομο και κυριως στο υψος οπου δεν υπαρχει φωταγωγηση εμφανιζονται κανα 2 τραβεστι αγνωστων λοιπων στοιχειων.

3)Οδος Ναυμαχιας Λημνου τερμα κατω γωνια με Πολυτεχνειου.
Εκει εχουμε μονιμα 3 ξανθιες ηλικιωμενες τραβεστι(?)-τρανς(?) και οι τιμες παιζουν στα 20-30ε

4)Πολυτεχνειου λιγο πριν τα δικαστηρια.
Εκει εχουμε τη Ροζα σε πρασινο τζιπ,απ'οτι λενε διαθετει τη μεγαλυτερη τρανς πουτσα της πολης,και λιγο παραπανω τη Στελλα σε ασπρο πεζο καμπριο.Η Στελλα υπηρξε γκομεναρα πριν καμια τριετια αλλα πλεον εχει χαλασει πολυ

5)Οδος Φραγκων.
Εκει βλεπω συνεχεια μια ξανθια πεζη τραβεστι μεγαλης ηλικιας και καποιες φορες αλλη μια επισης ηλικιωμενη σε κιτρινο αμαξι.Συμφωνα μ'αυτα που ακουω ομως πιθανολογω οτι στον ιδιο δρομο βγαινουν τουλαχιστον αλλες 1-2 τραβεστι.

6)Οδοι Μαζαρακη-Καβαλας-Ρουλια Κωττα(το λεγομενο τετραγωνο του ΟΠΑΠ κατω απ,τη Γιαννιτσων).
Εκει εχουμε στη Ρουλια Κωττα μια πολυ εμφανισιμη τρανς σε ασημι σμαρτ και αλλη μια χειρουργημενη επισης πολυ εμφανισιμη που τη λενε Στελλα.Αυτη βγαινει καποιες φορες πεζη και καποιες φορες σε ασημι αμαξι.
Στη Μαζαρακη εχουμε ξεκινωντας απο Γιαννιτσων προς τα κατω...πεζη πολυ εμφανισιμη εκφυλη τρανς που διαθετει προφιλ με το ονομα Βιολετα σε αλλο σαϊτ.
Η Αλεκα σε μαυρο slk,η Ελεανα σε βυσσινι citroen,η Αναστασια επισης σε αμαξι αλλα δε θυμαμαι μαρκα και χρωμα,και τερμα κατω στη γωνια αλλες 2 τρανς στο ιδιο αμαξι οπου προσφερουν και παρτουζα.

7)Οδος Γιαννιτσων.
Τελευταια γωνια δεξια πριν το city gate η Νανα σε πορτοκαλι φιατακι.
Μολις περασουμε το city gate στη γωνια με Μαζαρακη απο την πανω πλευρα 2 χειρουργημενες τρανς.Η μια μελαχρινη σε κοκκινο σμαρτ και η αλλη ξανθια ομορφη με βυζαρες σε ασημι πεζο καμπριο.
Επισης τερμα κατω στη Γιαννιτσων υπαρχει μονιμη νεαρη τραβεστι σε γαλαζιο citroen αν δεν κανω λαθος.
Επισης στο ξεκινημα της Γιαννιτσων στη γωνια με Βουτυρα και οχι πολυ συχνα εχουμε και 2-3 βουλγαρακια τραβεστι.

Επισης ξεμπαρκες και μονιμες ειναι τερμα κατω στην Προμηθεως-ξεkινημα οδου Σταθμου μια χειρουργημενη σε ασημι μερσεντες c200 και αλλη μια ανεβαινοντας την Αναγεννησεως στην πρωτη γωνια δεξια.Αυτη παιρνει πιπα για 10-15ε

Την τελευταια τριετια στις απειρες βολτες στις πιατσες εχω συναντησει συνολικα περι τις 35 μονιμες τρανς οι οποιες βγαινουν μεχρι και σημερα.Απο αυτες τις 35 με το ζορι οι 5 μπορουμε να πουμε οτι πλησιαζουν καπως το προτυπο της πορνοσταρ τρανς που βλεπετε στις βραζιλιανικες τσοντες δηλαδη.
Ειναι εξαιρετικα απιθανο να τις πετυχει κανεις ολες σε μια βραδια και δεν υπαρχει και καθολου ανανεωση.Δε βγαινουν καινουριες τρανς στην πιατσα δηλαδη.Ζητημα αν υπαρχουν 2-3 τρανς κατω των 30 ετων.
Αυτα...
ΤΕΡΑΣΤΙΕ ΑΛ ΠΑΤΣΙΝΟ!!!RESPECT!!! ;)
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
Aδελφε al pacino θελω να σε ευχαριστισω για το ποστ που εκανες με τις τρανσ απο θεσ/κη

απο οτι ειδα στο ποστ σου παρχουν τουλαχιστον 15 + που δεν τις εχω παρει

θα ανεωβω συντομα ενα 5 αημερο να παρω τις ποιο τοπ

πραγματικα με βοηθισες παρα πολυ


RESPECT
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.048
Like
7.803
ΤΕΡΑΣΤΙΕ ΑΛ ΠΑΤΣΙΝΟ!!!RESPECT!!! ;)

26ης απλος ειναι ο δρομος που περναει ....ολος ο κοσμος για νυχτερινη διασκεδαση  στην πολη τις θεσσαλονικης και απλος τα συγκεκριμενα " κοριτσια " ειναι τυχαιρα επειδη εκτηθονται και ειναι απλος τυχαιρες ..... ... ... και η μικροτερη ειναι 35 και η υποληπες 39 μεχρι και 45+++ ...... εγω ενα εχω να πω ... θα τα πουμε απο την σεμπτεμβριο ! ! ! ΝΑ ΔΙΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ 26ης ...
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
9
Like
381
Πόντοι
21
26ης απλος ειναι ο δρομος που περναει ....ολος ο κοσμος για νυχτερινη διασκεδαση  στην πολη τις θεσσαλονικης και απλος τα συγκεκριμενα " κοριτσια " ειναι τυχαιρα επειδη εκτηθονται και ειναι απλος τυχαιρες ..... ... ... και η μικροτερη ειναι 35 και η υποληπες 39 μεχρι και 45+++ ...... εγω ενα εχω να πω ... θα τα πουμε απο την σεμπτεμβριο ! ! ! ΝΑ ΔΙΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ 26ης ...
τι θα γινει βρε νινα δλδ???θα γεμισουμε με
΄κοριτσια΄??
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
απο φοτο που ειδα νανσυ και νινα ειναι δυο ομορφα θυληκα.τελικα την θεσσαλονικη πρεπει να την επισκεφτω μερικες μερες.επιβαλεται μετα απο τις φοτο που ειδα...
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.048
Like
7.803
απο φοτο που ειδα νανσυ και νινα ειναι δυο ομορφα θυληκα.τελικα την θεσσαλονικη πρεπει να την επισκεφτω μερικες μερες.επιβαλεται μετα απο τις φοτο που ειδα...

που εχω φωτο  προσοπο και δεν το θυμαμαι ???
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
κουκλι θυλικο και ζωγραφικο.μπηκες στην λιστα "to fuck soon".το μονο που απομενει ειναι να βρω χρονο μερικες μερες να παρω το αεροπλανο για θεσσαλονικη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom