Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

pinturicio13

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
46
Like
22
Πόντοι
0
Κυριοι

Με κατυ23 , Ιταλιδα κατι παιζει , ο νοων νοητω . Αλαργα η δικη μου αποψη.
Δεν εχεις δικιο πιστευω αρχηγε μου.Μια χαρα περιπτωση ειναι για ενεργητικους,αν και μια χαρα της σηκωνεται για οποιον θελει αλλαγη ρολων.;Απλα δεν μιλα Ελληνικα,το αρνητικο της.Τωρα αν εννοεις κατι αλλο..Χιλια γουστα βεβαια αλλα κατα την γνωμη μου ειναι καλη περιπτωση.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
προσφατο ραντεβου με την κοπελα η οποια ειναι απο κυπρο(εχω μια αντιπάθεια γενηκος στις κυπριες γιατι ερχονται για αρπαχτες).Ραντεβου μετα μεσονυχτιού χωρος κέντρο αθηνα και χωρις  καθυστερησεις.
φτανω στη ωρα μου λιγο αγχωμένος γιατι η φωτο που εχει μερικές ειναι λιγο παλιες και δεν ξερω αν θα κατσω η θα φύγω παρολα αυτα κατυ μου ελεγε να παω .μπενω τι βλεπω δυνω δυο λεπτα για να δω αν πραγματικα θα κατσω με καλησπερες τ κανεις και τ σχετικά διαπιστωνοντας οτυ η φωτο την αδυκουν και μπενω για μπανακι.περι τ εργου η κοπελα ηταν παθητικη αφυσε ομως υπονοουμενα οτι δρα κ ενεργητικα πιπα απίστευτη απο τις λυγες που μ εχουν κανει σε διαφορές στασεις και μεχρι τ λαιμο πολυ υγρη..στασεις πισοκολητα με λιγα σκαμπιλια στη κωλαρα της για αρχη απο πανω εγω και τελιωμα πλαγια να της χουφτωνω την απίστευτη βηζαρα που εχει.τριλεπτη κουβεντα στο κρεβατι μπανακι και αναεωση ραντεβου..
άφησε δηγματα καλου χαρακτήρα,επαγγελματια γιατι δρα μονη της κ τηρεί τη σημφωνια που θα κανει,πλήρης εχεμύθειας και καθαριότητας.διαρκια κατυ λιγοτερο απο 1 ωρα
χάου ματς;
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Και οι 2 απο πανω παρακαλω μην σπαμαρετε ασκοπα σε λαθος θεματα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
σορρυ κοριτσια που σας την χαλαω, αλλα το θεμα αναφερεται κυριως σε ενεργητικες, το λεει αλλωστε και ο τιτλος του, αλλα μαλλον ζηταω πολλα
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
σορρυ κοριτσια που σας την χαλαω, αλλα το θεμα αναφερεται κυριως σε ενεργητικες, το λεει αλλωστε και ο τιτλος του, αλλα μαλλον ζηταω πολλα
ηρέμησε  εσυ αντρα, θα σκισεις κανα καλτσον
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Γιατι βγηκες σπο την τρυπα σου εσυ;
Γυρνα πισω γρηγορα
τι σε νοιαζει αν οι απο πανω γραφουν off topic ή οχι ουτως η αλλος η βοηθεια σου ειναι ανυπαρκη οπως και πολλων αλλων εδω μεσα και πατας πανω στα νεα θεματα μονο και μονο για το κουτσομπολιο αρα τι σκας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom