Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
εξαρτάται φίλε από τα γούστα σου. Εγώ προτίμησα Αλύσα γιατί μου άρεσε εμφανισιακά και τελικά δεν με απογοήτευσε στο κρεβάτι. Ήταν ό,τι περίμενα θηλυκιά και ερωτική σεξόβομβα. Την άλληνα δεν την έχω επισκευτεί γιατί με επιρρεάζουν αρνητικά οι χυδαίες φωτογραφίες της.  ;)



καλησπερες κοσμε..
εχω καταληξει να επισκεφτω συντομα την παρακατω

η την παρακατω


λεφτα για ξεπετα δεν παιζουν ομως?
αν εχετε εμπερια ? πειτε.

αν εχετε να προτινεται κατι καλυτερο περιμενω προτασεις !!!! :)
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Βασιλη η Αλυσα ειναι αποκλειστικα παθητικη;
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
εξαρτάται φίλε από τα γούστα σου. Εγώ προτίμησα Αλύσα γιατί μου άρεσε εμφανισιακά και τελικά δεν με απογοήτευσε στο κρεβάτι. Ήταν ό,τι περίμενα θηλυκιά και ερωτική σεξόβομβα. Την άλληνα δεν την έχω επισκευτεί γιατί με επιρρεάζουν αρνητικά οι χυδαίες φωτογραφίες της.  ;)
παντως και η Ντεζυ εχει καποιες "χυδαιες" φωτο αλλα δεν νομιζω να σε αποτρεψαν να τη συναντησεις
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
δεν είναι αρνητικό άτομο και δεν το παίζει, δηλαδή δεν θα έχει αντίρρηση για στοματικό, αλλά το mood φτάνει μέχρι εκεί.



Βασιλη η Αλυσα ειναι αποκλειστικα παθητικη;
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Για τον ορισμό του χυδαίου έχει χυθεί πολύ μελάνι. Γενικά είναι και ο τρόπος που παρουσιάζεται κάτι. Μπορεί π.χ. μιά πίπα να είναι ερωτική μπορεί και χυδαία. Πάντως, τον καιρό που πρωτοπήγα στην Νταίζυ δεν είχε δημοσιεύσεις.



παντως και η Ντεζυ εχει καποιες "χυδαιες" φωτο αλλα δεν νομιζω να σε αποτρεψαν να τη συναντησεις
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Για τον ορισμό του χυδαίου έχει χυθεί πολύ μελάνι. Γενικά είναι και ο τρόπος που παρουσιάζεται κάτι. Μπορεί π.χ. μιά πίπα να είναι ερωτική μπορεί και χυδαία. Πάντως, τον καιρό που πρωτοπήγα στην Νταίζυ δεν είχε δημοσιεύσεις.

ναι γι αυτο εβαλα το χυδαιες σε εισαγωγικα
γιατι ειναι πολυ υποκειμενικη η αντιληψη του καθενος επ αυτου
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
εξαρτάται φίλε από τα γούστα σου. Εγώ προτίμησα Αλύσα γιατί μου άρεσε εμφανισιακά και τελικά δεν με απογοήτευσε στο κρεβάτι. Ήταν ό,τι περίμενα θηλυκιά και ερωτική σεξόβομβα. Την άλληνα δεν την έχω επισκευτεί γιατί με επιρρεάζουν αρνητικά οι χυδαίες φωτογραφίες της.  ;)
ε τότε Μπίλυ μου, να μην κάνεις σχέση μαζί της... χεχεχεχε :P
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
εξαρτάται φίλε από τα γούστα σου. Εγώ προτίμησα Αλύσα γιατί μου άρεσε εμφανισιακά και τελικά δεν με απογοήτευσε στο κρεβάτι. Ήταν ό,τι περίμενα θηλυκιά και ερωτική σεξόβομβα. Την άλληνα δεν την έχω επισκευτεί γιατί με επιρρεάζουν αρνητικά οι χυδαίες φωτογραφίες της.  ;)

Αλυσα λοιπον περναει μπροστα...το θεμα ειναι εμπειρια απο Αντριαννα εχει κανεις ?
με φτιαχνουν καργα οι φωτος της....
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Αλυσα λοιπον περναει μπροστα...το θεμαι ειναι εμπειρια απο Αντριαννα εχεικανεις ?
με φτιαχνουν καργα οι φωτος της....
καλή είναι.. προστυχούλα σαν τις φωτό της και περισσοτερο παθητικη.. αρκετα καυλιαρα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
καλή είναι.. προστυχούλα σαν τις φωτό της και περισσοτερο παθητικη.. αρκετα καυλιαρα...

ωραια παθητικη ψανχω κυριως....
καμμια αλλη προταση περα απο αυτες τις 2 εχουμε ?
τοπικ εδω εχουν οι 2 παραπανω ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom