Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
οχι βατραχε τιποτα το συνταρακτικο μονο οι μισοι εδω πλεον δε μιλιουντε με τους αλλους μισους οι μισες θελουν να βγαλουν τα ματια των αλλων μισων θρεντ κλεινουν κ ανοιγουν καινουρια εγινε ενας σεισμος στη νεα υορκη σφαξαν σχεδον ολοκληρη οικογενεια στο γκειμ οφ θροουνς ... αυτα σε γενικες γραμμες ειμαστε μια αγαπημενη οικογενεια οπως τα ξερεις δηλαδη
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μηπως υπερβαλω????????? :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
η παχουλή κυρία που βγαίνει στο πορτάκι είναι γυναίκα από αλλαγή φύλου. Στα ενδότερα έχει μία άλλη μετριότατη κροςς (τουλάχιστον όταν πήγα εγώ) και η ταρίφα ήταν 30-40 δεν θυμάμαι ακριβώς. Ο χώρος είναι στα στανταρς και τις απαιτήσεις του 1970 με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Σημειολογικά, παλιά δούλευε εκεί η Δήμητρα της Μυτιλήνης. Είναι μία εμπειρία πάντως να πας έστω 1 φορά. Εκτός βέβαια αν προτιμάς την Βούλα στην μαιζονέτα της Ακρόπολης...  για ρομαντικές καταστάσεις.
p.s.
Βούλα = (χαϊδευτικό του Μπουλαμαρκ)

Βεβαιως και εχω επισκεφτει μια φορα την παχουλη κυρια η οποια ηταν ξεπετα!Μου ζητησε 30 ευρω αλλα δεν ειχα τοσα χρηματα μαζι μου και περασα με 20 ευρω.Ισως αυτος να ηταν ο λογος που με ξεπεταξε!
Στην δευτερη μου επισκεψη προτιμησα ενα κρος με το ονομα Δημητρα που "εκρυβε" στο κουζινακι.Με τα ιδια χρηματα μου προτεινε παρτουζα εαν επιθυμω με 50 ευρω (αν θυμαμαι καλα) αλλα και παλι 20 ευρω ειχα να διαθεσω!
Η Δημητρα ειχε εντονες γωνιες στο προσωπο της και μεγαλες πλατες.Το εργαλειο της ηταν μετριο και βρεγμενο (ειχε φροντισει πριν μπει στο δωματιο να το καθαρισει).Εμεινα ευχαριστημενος παρα την μετρια πιπα.Δοκιμασα τον δικο της παθητικο ρολο.Η επισκεψη εγινε τις πρωτες ημερες του απριλιου.
Η αληθεια ειναι πως προτιμω τις πιο καλτ καταστασεις και ο λογος που αραια κανω την βολτα μου απο τον συγκεκριμενο χωρο.Αλλα για μια δοκιμη με την κυρα Βουλα δεν θα ελεγα οχι.Αν θελεις να μοιραστεις περισσοτερες πληροφοριες θα με ενδιεφερε!
:)
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.766
Κριτικές
30
Like
7.337
Πόντοι
3.886
ενα που αραζει στο στενο στη carglass με ενα μαυρο pegeuot ξερουμε τπτ..?
 

Xeistaras198230

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2013
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Erika Bulamark καινουρια αφηξη στην αθηνα με προσοντα 25χ8 εκατοστα γνωριζει καποιος αν ισχυει?
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Περασμα μολις απο συγγρου... ΝΙΚΟΛ κορμαρα εξω απο το σμαρτ. Εξω απο την εξπρες ενα σμαρτ μαυρο με ενα ομορφουλι μεσα... Πουθενα το silver a class!!!!
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
393
Κριτικές
119
Like
5.607
Πόντοι
29.900
Περασμα μολις απο συγγρου... ΝΙΚΟΛ κορμαρα εξω απο το σμαρτ. Εξω απο την εξπρες ενα σμαρτ μαυρο με ενα ομορφουλι μεσα... Πουθενα το silver a class!!!!
τα αγαθά αποκτούνται με κόπο... ;)
μάλλον θα ήταν στο Gay Pride... :)
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Κυριως crossdresser εχει.Σε περιπτωση που κανεις μια βολτα και βγει στο παραθυρακι του "στουντιο" η κυρια να της ζητησεις "το κατι διαφορετικο" και θα αποφασισεις!
Προειδοποιηση: ειναι πολυ βρωμικος χωρος.
εισαι πολυ ευγενικος ...δεληγιωργη 30 και το αλλο στην πιππινου κανονικα θα επρεπε να κλεισουν απο καιρο...κακος πηγαινει ο λαος εκει...απαραδεκτο περιβαλον μες την μπιχλα και την βρωμα!!!!!και το κυριοτερο τα κροσακια και τα τραβεστακια και καλα...αμφιβολου ποιοτητας απο θεμα υγιεινης.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
οχι βατραχε τιποτα το συνταρακτικο μονο οι μισοι εδω πλεον δε μιλιουντε με τους αλλους μισους οι μισες θελουν να βγαλουν τα ματια των αλλων μισων θρεντ κλεινουν κ ανοιγουν καινουρια εγινε ενας σεισμος στη νεα υορκη σφαξαν σχεδον ολοκληρη οικογενεια στο γκειμ οφ θροουνς ... αυτα σε γενικες γραμμες ειμαστε μια αγαπημενη οικογενεια οπως τα ξερεις δηλαδη
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ολα καλα δυλαδη γιατι λεω να κανω καμια 5 μηνη παυση............
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
καλησπερες κοσμε..
εχω καταληξει να επισκεφτω συντομα την παρακατω

η την παρακατω


λεφτα για ξεπετα δεν παιζουν ομως?
αν εχετε εμπερια ? πειτε.

αν εχετε να προτινεται κατι καλυτερο περιμενω προτασεις !!!! :)
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Δεν έχω εμπειρία από καμία, οι παίχτες εδώ πάντως,λένε τα καλύτερα για Αλίσια....Την Ανδριάνα πάντως δεν την αποκλείω, μου φαίνεται πιο έκφυλη......
Το κακό είναι ότι δοκιμή δεν έχω κάνει λόγω απόστασης....ποιός πάει? ποιός παρκάρει..όταν θα βρει φυσικά ...Προτιμώ τα κοντινά μου (γύρω από Συγγρού δηλαδή),αν και τις έχω βάλει στο μάτι και τις 2...Ρίξε κέρμα και όρμα.....
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
καλά λόγια έχω ακούσει για την Αλυσα... και η Αντριανα δεν ειναι κακη... ξεπετες παντως δεν ειναι... και οι δυο τους γερνουν προς το παθητικο... εσυ αποφασιζεις...
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
καλησπέρα σε ολα τα παιδια!
παιζει μηπως το τηλ της Βικυς που δουλευε παλια στο κασσανδρας?
ξερω οτι εχει ξαναβγει Συγγρου αλλα δεν την εχω πετυχει!
thanks...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom